forum.gif
Darbs ārzemēs
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Darbs ārzemēs
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. >
IerakstsAutors
Publicēts: 05.09.18 17:44
 citēt
lodzija:jāiet LV< tur, kur nauda cirkulē
Lidostā piemēram

Ja domā par darbu, tad lidostā neko prātīgu nemaksā, tapēc jau viņiem regulāri trūkst darbinieki.
avatar
Publicēts: 05.09.18 22:54
 citēt
Viens vietējajais darba kūrēšanas kantoris jau kārtīgi apčakarēja, gaidīju mēnešiem atbildi un tā arī nesagaidīju, lai gan solīja ko citu! Esiet uzmanīgi, tas
ir GP Recruitment!
avatar
Publicēts: 05.09.18 23:02
 citēt
Tu ar galvu uz leju ilgi turēts??? Kādi vispār vietējie kantori?
Tu manu komentāru vispār izprati? Es nevienā momentā nedomāju kaut kādus mistiskus vietējos kantorus!
Kantori ir TUR. Un darbs ir jāmeklē TUR, nevis "mēnešiem jāgaida atbildes".
Man te vakar uzdirsa , ka "čels" darbu meklējot, ko es te... Izrādās - tikai gaida. Mēnešiem. Kā devīto pasaules brīnumu.
Fantastika.

:haha:
avatar
Publicēts: 06.09.18 10:53 labots
 citēt
Dima atrada caur vietējo kantori, bet viņš laikam ir veiksmīgāks par dažiem labiem te un ari joga palīdzēja :face-grin:
avatar
Publicēts: 06.09.18 11:02
 citēt
Paklau, feizbukā Krievijas audiofilu grupās tu izskaties pēc normāla cilvēka, tatad vari, ja gribi.
Tad kādēļ tu šeit esi tāds mudaks???
avatar
Publicēts: 06.09.18 11:44 labots
 citēt
pag, kuras tad ir tās grupas ? :face-grin:
es jau no 1990 tirgoju aparaturu, tad bankā mājas atjaunošanai aqizņemos 20 tūkstošus rubuļus, un 10 štukas dabūjis, sāku spekulēt
1990 arī izgāju uz VIĻŅAS Vegas pārstāvniecību, no VILMAS pa 10 maģiem vedu, ari AUDRA putekļsūcejus
beigās Vegas čomaki sapazistināja ar firmu, 2 brāļi, viens Kauņā, otrs Kalifornijā, kuri veda no ASV konteneriem hif-i, hi-end
veikal Viļņā, Kauņā, Klaipēdā bija, atklausijos aparatūru, kura tagad ari maksa ap 10.000 euro komplekts

PS tagad tikai piezīmju blociņš palicies
avatar
Publicēts: 06.09.18 13:05
 citēt
lodzija:pag, kuras tad ir tās grupas ?

Kādēļ tu man to jautā, joba ar Dimu tā noškiebusi smadzenes, ka pats neatceries? Lapas kreisajā pusē var redzēt grupas, kuru dalībnieks esi, tu biji Magnetofonā, vinilomānos vai Vintage lampu aparatūrā.
Vai jau esi paspējis arī tur попридуриваться un moderatori sektantu izmetuši ārā?
avatar
Publicēts: 06.09.18 13:28 labots
 citēt
tak varēji tur ari tad pajautāt, tajās grupās
pie tam es jau tur neko nerakstu praktiski, jo man aparatūra visa sapirkta un nekas cits vairs neinterese
tā kā nezinu, cik gadus vecas diskusijas tev nebija slinkums pārlāpstot, laikam baigā cemme uz mani, nu ko lai dara, visiem neizpatikšu
avatar
Publicēts: 06.09.18 13:43
 citēt
Tajās grupā neviens neatbildēs uz jautājumu, kādēļ esi tāds mudaks fotoblogā!
Bet skaidrs tāpat, vienkārši esi sajutis savu nesodāmību. Pēc divu kvekšķu nobanošanas uz kādu laiku nomierinājies, bet te atkal sāc jukt prātā.
avatar
Publicēts: 06.09.18 13:44
 citēt
Tfū, ieminu sūdā, iesaistījos diskusijā ar kvekšķi... :shame::shame::shame:

Vari neatbildēt.
avatar
Publicēts: 06.09.18 13:54 labots
 citēt
tad palūgšu ari vairāk neapspriest manus izteikumus, pats citādi kā dadzis esi man pielipis
tavs rakstītais man neinterese
avatar
Publicēts: 06.09.18 17:51
 citēt
lodzija:Dima atrada caur vietējo kantori, bet viņš laikam ir veiksmīgāks par dažiem labiem te un ari joga palīdzēja :face-grin:

Vistu gaļas ķidātāja darbu jau var dabūt, tikai tas nav gluži tas, ko vēlētos darīt.
avatar
Publicēts: 06.09.18 18:36 labots
 citēt
_VA_:Tu ar galvu uz leju ilgi turēts??? Kādi vispār vietējie kantori?
Tu manu komentāru vispār izprati? Es nevienā momentā nedomāju kaut kādus mistiskus vietējos kantorus!
Kantori ir TUR. Un darbs ir jāmeklē TUR, nevis "mēnešiem jāgaida atbildes".
Man te vakar uzdirsa , ka "čels" darbu meklējot, ko es te... Izrādās - tikai gaida. Mēnešiem. Kā devīto pasaules brīnumu.
Fantastika.

:haha:

Uz dažām vietām arī tur pieteicos, viens tā kā atsaucās un pēc tam pazuda, klusums.
Daudzi meklē ar pieredzi, respektīvi, ja tu šeit esi kādā sfērā visu mūžu strādājis, tad paņems. Tas nekas, kad ir iepriekšēja pieredze un darbu vari darīt pēc nelielas apmācības. Vai nu atkal CV jāmelo, jāraksta katrai vietai atsevišķi pēc vajadzības.
avatar
Publicēts: 06.09.18 18:55
 citēt
Gremlins:
Daudzi meklē ar pieredzi, respektīvi, ja tu šeit esi kādā sfērā visu mūžu strādājis, tad paņems.

Laikam problēma, ka neko labi nemāki darīt... ja mācētu nebūtu šādi jāblamējas, vo!
avatar
Publicēts: 06.09.18 19:11
 citēt
Hugo:
Gremlins:
Daudzi meklē ar pieredzi, respektīvi, ja tu šeit esi kādā sfērā visu mūžu strādājis, tad paņems.

Laikam problēma, ka neko labi nemāki darīt... ja mācētu nebūtu šādi jāblamējas, vo!

Nemuldi ja nezini, mūzikas speciālist!
avatar
Publicēts: 06.09.18 19:22
 citēt
Krīze piezagsies nemanot

jauns.lv...
avatar
Publicēts: 06.09.18 19:32
 citēt

Uz dažām vietām arī tur pieteicos, viens tā kā atsaucās un pēc tam pazuda, klusums.
Daudzi meklē ar pieredzi, respektīvi, ja tu šeit esi kādā sfērā visu mūžu strādājis, tad paņems. Tas nekas, kad ir iepriekšēja pieredze un darbu vari darīt pēc nelielas apmācības. Vai nu atkal CV jāmelo, jāraksta katrai vietai atsevišķi pēc vajadzības.


Nemelo lūdzu. "arī tur" Tu nevari pieteikties, neuzrādot soc. numuru, bankas rekvizītus un adresi, ar pierādījumu, ka tā ir Tava.
Tālāk vispār slima suņa murgi sarakstīti.
avatar
Publicēts: 06.09.18 19:41
 citēt
_VA_:

Uz dažām vietām arī tur pieteicos, viens tā kā atsaucās un pēc tam pazuda, klusums.
Daudzi meklē ar pieredzi, respektīvi, ja tu šeit esi kādā sfērā visu mūžu strādājis, tad paņems. Tas nekas, kad ir iepriekšēja pieredze un darbu vari darīt pēc nelielas apmācības. Vai nu atkal CV jāmelo, jāraksta katrai vietai atsevišķi pēc vajadzības.


Nemelo lūdzu. "arī tur" Tu nevari pieteikties, neuzrādot soc. numuru, bankas rekvizītus un adresi, ar pierādījumu, ka tā ir Tava.
Tālāk vispār slima suņa murgi sarakstīti.

VA! Slima suņa murgi ir Tevis rakstītais, laikam neko nezini, bet gribās paspīdēt ar zināšanām, dzīvo citā realitātē!
avatar
Publicēts: 06.09.18 19:51 labots
 citēt
Protams, ka citā. Ir reāli jābut galvu ievērušam durvīs, lai no Latvijas meklētu darbu kaut kādās mistiskās ārzemēs, kurās nav ne reģistrējies, ne legalizējies. Un sēdēt mēnešiem vecākiem uz kakla, gaidot vienu stulbu atbildi no sen kā tāles izkūpējušiem piedāvājumiem, var tiešām nereāls idiots. Es pat par "čelu" Tevi neuzrunāšu. "čeli" nesēž uz kakla nevienam, lai arī pieskaitāmi pie lūzeriem.

Mans rakstītais ir vienkārši pārbaudāms, piezvanot uz jebkuru no attiecīgās valsts darbā iekārtošanas aģentūrām vai ja mamma naudu telefona kartei nedod, iegoglēt eures.eu un attiecīgajā valodā tai valstij, uz kuru grasies doties, izlasīt primitīvu informāciju.

NB! Latvijā uz dirsas tupot un gudri pļūtot forumā, darbu ārzemēs atrast NEVAR.
avatar
Publicēts: 06.09.18 20:00
 citēt
Īrija. flexsource.ie
Holande. undutchables.nl
Anglija. jobs.co.uk
Francija smartsteps.fr
Spānija talentsearchpeople.com
Vācija findingheads.de
Te būs lielākās valstis un visas Eiropas valodas. Kur tieši ir problēma? Tētis atsaka sponsorēt kārtējo čušš?
avatar
Publicēts: 06.09.18 20:19
 citēt
VA! Liels paldies par informāciju, kuru pats nekad nebūtu atradis! Pagaidām netaisos tur pat skatīties, turpināšu meklējumus pēc savas metodes.
avatar
Publicēts: 06.09.18 20:31 labots
 citēt
???
Ko nozīmē - pats nebūtu atradis?? Kurš tad tais ārzemēs Tev visu meklēs? Kā tu testu lapas aizpildīt taisies un CV prezentēt pārrunās ar darba devēja pārstāvi?

Pat uz primitīva pasūtījumu pikera darbu - Tev jāprot iziet loģikas tests ( 40 jautājumi ) , 20 veselības testa jautājumi, 40 vispārējie jautājumi. Divi testi - uz laiku. Bez vārdnīcas un ar pildspalvu. Darbā būs jāsaprot, ko dispečers saka hedsetā un uz rokas kompjūtera jāatzīmē pasūtījums. Un tas ir viens no primitīvākajiem darbiem, ar kuru tiek galā pat rumāņi, kuriem izglītība ir knapas 2 klases. Stundas likme līdz 12 eiro.
Kurš Tavā vietā tos testus ies un kur, ja pamatprasība ir - uzrādīt pasi, adresi un soc. numuru?
Kā var neratrast to, kas goglē atrodams pat ar visprimitīvāko valodas līmeni??

Manis pēc, meklē kaut pēc Freida metodes. Te tāpat skaidrs, ka "čelam"UDS ne darba rašanas problēmas.
avatar
Publicēts: 06.09.18 20:34
 citēt
VA, zinot, ka priorei, kolamdee, tesmenim un viņa jaunajam iemiesojumam dzīvē ir starp 50 un 60 gadiem, vari būt droša, ka vistas ķidāt, sēnes lasīt vai ganību žogus būvēt viņš nopietni nekur netaisās braukt!
avatar
Publicēts: 06.09.18 20:39
 citēt
A viņam kaut kāda galvas kaite, ka uz darbu nav jāiet un vienīgā nodarbe - gadiem pietaisīt forumu? Es te pa kādam zinu, kam rados šiziķi, taču pat tie ir pie vietas un strādā. Šito vecāki, vai, uztur???
avatar
Publicēts: 06.09.18 21:05
 citēt
Izskatās, ka Schneidera kungs ir sadziedājies ar VA kundzi, vai ta kāzas arī būs?
avatar
Publicēts: 06.09.18 21:10
 citēt
Ja arī būs, tevi nelūksim.
avatar
Publicēts: 06.09.18 21:10
 citēt
KĀ?!?! Atkal es esmu kundze?
Normāli! Tikko atradinājos tupus čurāt, tagad atkal tas pats...

Varbūt tomēr tabletīti iedzersi, citādi, atnāks atkal Jolan un teiks, ka "čels" darbu meklē un es atkal zviegšu pusi dienas!
avatar
Publicēts: 06.09.18 21:25
 citēt
Schneider:Ja arī būs, tevi nelūksim.

Es nemaz neietu, ja arī lūgtu, negribu būt liecinieks tādai klaunu parādei.
avatar
Publicēts: 06.09.18 21:27
 citēt
Pareizi. Uz kāzām ar dāvanu jābrauc. Man būtu kauns pieņemt no kāda, kurš pat 50 gados no mātes un sievas ( ja tā vēl no bada nav pleznas atmetusi ) diedelē.
avatar
Publicēts: 06.09.18 21:36
 citēt
Viņš neietu, jo vīnogas vēl zaļas.
avatar
Publicēts: 06.09.18 21:57
 citēt
_VA_:Pareizi. Uz kāzām ar dāvanu jābrauc. Man būtu kauns pieņemt no kāda, kurš pat 50 gados no mātes un sievas ( ja tā vēl no bada nav pleznas atmetusi ) diedelē.

Tā jau arī domāju, kundzei vecuma plānprāts iestājies. Atliek tikai novēlēt, lai Schneiders pēc iespējas ātrāk aprec, abi vismaz kopā varēs dejot tautiskās dejas un dzīvot laimīgi, nebūs vairs forumos ar spamu jānodarbojās.
avatar
Publicēts: 06.09.18 22:04
 citēt
Vai tad Tu forumos ar spamu nodarbojies?
Jolan tak teica, ka tu "čels"esot, bez darba un meklējot (kaut ko jau tur).
Meloja?
avatar
Publicēts: 06.09.18 23:42
 citēt
Kas te notiek, ko esmu palaidis garām? :face-smile:
avatar
Publicēts: 07.09.18 07:11
 citēt
Esi palaidis garām svarīgu informāciju - kādi dokumenti vajadzīgi Uldim, lai viņš, skaitot sādžas jobu mantras, kopā ar kvekšķa sievu Dimu varētu dīrāt vistas Beļģijas desu fabrikā.
avatar
Publicēts: 07.09.18 10:22
 citēt
Gremlin, uzmanies! Ja Kundzei noies greizi ar čurāšanu, skries mammai sūdzēties, ka tu esi vainīgs! HA!:amazing:
avatar
Publicēts: 07.09.18 13:35
 citēt
Tevi pabrīdināja, vai ne?
Secinājumus nekādus nevēlies izdarīt?
avatar
Publicēts: 07.09.18 14:49
 citēt
Secinājums: Tā tad atzīsti, ka esi Kundze? Vai KĀ?
avatar
Publicēts: 07.09.18 15:45
 citēt
"Tā tad"
Ja šis domāts kā 2 atsevišķi vārdi, tad aiz pirmā jāliek komats. Ja kā viens vārds, to raksta kopā.
Maziem bērniem saikļus un partikulas 5.-6. klasītē māca.

Ja tu man turpināsi uzbāzties, es aizrakstīšu atkal. Kamēr izmetīs. Ja es ko neciešu, tad vīreļus-pakaļastes.
avatar
Publicēts: 07.09.18 17:38
 citēt
Karlis_K:Kas te notiek, ko esmu palaidis garām? :face-smile:

Liels notikums gaidāms, Schneiders ar VA kundzi precēsies, bet uz kāzām lūgs tikai izredzētos, kuriem biezāks maks un dārgas dāvanas varēs iepirkt!
avatar
Publicēts: 07.09.18 19:43
 citēt
Varbūt parādīsiet kādu manu komentu Gremlins ievietotajā diskusijā, kur es "turpinu uzbāzties" bloga lietotājam _VA_??? Turpretī lietotājs _VA_ neatlaidīgi un sistemātiski mēģina mani visādi apvainot un šantažēt.
Tāpat lietotājs _VA_ izturas pret citiem bloga lietotājiem, tos visādi apsaukājot un mēģinot pazemot.Esmu spiests griezties pie administrācijas.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):