forum.gif
Darbs ārzemēs
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Darbs ārzemēs
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. >
IerakstsAutors
Publicēts: 10.09.18 20:59
 citēt
LukseNburga.. :haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:
avatar
Publicēts: 10.09.18 21:13
 citēt
Kundze izmanto katru iespēju, lai izgāstu savu žulti uz citiem, paņirgātos un šantažētu! Vot var būt pretīga vecene!
avatar
Publicēts: 10.09.18 21:15
 citēt
Pinus:Par Šveici, Beniluksu un Norgi nezinu, bet UK esmu nostrādājis 8 gadus celtniecībā, situāciju zinu diezgan labi. Tāpēc ar diezgan lielu pārliecību varu teikt, ka solītie 3k uz rokas ir baigais batons ausī, vai neesi kaut ko pareizi saklausījis.. Protams, ir čaļi, kas to tur pelna, arī vairāk, tas nav nekas īpašs. Bet ne jau tikko atbraucis, bez papīriem, pieredzes utt..

Paldies par objektīvu info!
avatar
Publicēts: 10.09.18 21:16
 citēt
Trolli neapņirgt - sevi necienīt.
avatar
Publicēts: 10.09.18 21:21
 citēt
Gremlins:
Paldies par objektīvu info!


Ņem par labu! VA Tev arī sniedz objektīvu info, varbūt tikai krāsaināk pasniegtu, kāpēc to negribi uztvert? :)
Es gan varu iebilst VA teiktajam, ka bez sociālā numura neko nevar darīt. UK to var, tur diezgan daudz iespējas strādāt nelegāli. Protams, tas nebūs par tām algām, kuras tie džeki sola. :)
avatar
Publicēts: 10.09.18 21:25
 citēt
Pinus, kurš muļķis mūsdienās grib strādāt nelegāli?!
Es tādus nezinu un zināt negribu. Viņiem nekad nekas nav labi. Sākot ar vecākiem, beidzot ar valdību, kura viņiem prātu nozagusi.
Lai tik sprāgst nost. Būs tīrāks gaiss.
avatar
Publicēts: 10.09.18 21:30
 citēt
Es to VA neņemu par pilnu, ne viņa kur ir bijusi un ne ko reāli zin! To sociālo numuru tak var noformēt jau strādājot dažu dienu laikā, pareizi?
avatar
Publicēts: 10.09.18 21:35
 citēt
Ar tādiem, kuriem "valdība visu nozagusi", pilna Anglija.. :D
Protams, strādāt legāli vai nelegāli, katra paša izvēle. Es tikai pieminēju, ka tāda iespēja ir.
Bet, iemesli, kāpēc izvēlēties tādu variantu, var būt dažādi, ne tikai būšana par muļķi. Kaut vai, lai nebūtu jāgarlaikojās tas periods, kamēr iegūst legālu statusu ārzemēs.
Es arī diezgan ilgi iesakumā strādaju nelegāli, un par to varu tikai priecāties. Tas darbs un tā taciņa mani aizveda līdz tam, ko sasniedzu esot UK. Ja būtu uzreiz sācis legālu darbu kādā noliktavā vai fabrikā caur aģentūru, kas zin, varbūt vēl tagad kapātu salātus..
avatar
Publicēts: 10.09.18 21:41
 citēt
Gremlins:Es to VA neņemu par pilnu, ne viņa kur ir bijusi un ne ko reāli zin! To sociālo numuru tak var noformēt jau strādājot dažu dienu laikā, pareizi?


Diezgan pārsteidzīgi secinājumi.
Dažu dienu laikā neizdosies. Principā, jaizdomā, kā lai to vispār iegūst, jo lai jebko kārtotu un oficiāli darītu UK, visur vajadzīga oficiāla un reāla adrese un tās pierādījums. Tikko iebraukušam, bez pierādāmiem un pietiekamiem ienākumiem,Tev neviena aģentūra neizīrēs pat suņu būdu. Ja paveiksies ar labiem draugiem, kuri izmitinās pie sevis, utt, tad labi.
avatar
Publicēts: 10.09.18 21:52 labots
 citēt
Tādēļ jau meklēju caur draugiem un paziņām, kuri tur ir iestrādājušies un ir gali.
Piemēram kundzei, gali ir tikai Tvaika ielā 2.
avatar
Publicēts: 10.09.18 21:57 labots
 citēt
Savukārt, tautieši tur ir tik bieži un daudzkārtigi apdedzinājušies ar šādiem draugiem, paziņām un bāleliņiem, ka tam tiešām jābūt labam bērnības draugam vai tuvam radiniekam, kurš pieņems Tevi zem sava jumta. Simtos, ja ne tūkstošos skaitami bēdīgi stāsti, kur tāda labdarība beigusies ar barojamu liekēdi, kurš mēnešiem ilgi nevar atrast darbu. Itin bieži izskan lūgumi ziedot naudu, lai tiktu atpakaļ uz Latviju.
avatar
Publicēts: 10.09.18 22:04
 citēt
Man šitāda barojama liekēde nodzīvoja uz kakla 11 mēnešus. Es viņai gan soc numuru un jumtu, un pat darbu..
Finālā, nevīžoja ne savas drēbes izmazgāt, ne sev cigaretēm nopelnīt. Pēc muldēšanas stipri atgādina šito dabas kļūdu. Dažviet - teikums teikumā. Nekad vairs, nevienu, nekādos apstākļos, kaut ar pieciem no bada uzpūtušiem zīdaiņiem uz rokām. Nē un viss! Priekš šādiem gadījumiem ir attiecīgi dienesti.
avatar
Publicēts: 10.09.18 22:05
 citēt
Nu nē, vienozīmīgi parakstīšos tikai uz piedāvājumu - darbs + nodrošināta dzīves vieta.
avatar
Publicēts: 10.09.18 22:06
 citēt
Gremlins:Nu nē, vienozīmīgi parakstīšos tikai uz piedāvājumu - darbs + nodrošināta dzīves vieta.


:haha::haha::haha::haha:
Tādi piedāvājumi un TEV, eksistēs tikai miklajos sapnīšos.
avatar
Publicēts: 10.09.18 22:11
 citēt
Tādus atradīsi ss.lv un citos Latvijas portālos. Lai ko tādu atrastu ārzemēs, jānoveicas kā loterijā. (tas protams, nav neiespējami) :)
avatar
Publicēts: 10.09.18 22:11
 citēt
_VA_:
Gremlins:Nu nē, vienozīmīgi parakstīšos tikai uz piedāvājumu - darbs + nodrošināta dzīves vieta.


:haha::haha::haha::haha:
Tādi piedāvājumi un TEV, eksistēs tikai miklajos sapnīšos.

Man atšķirībā no tevis, ir pietiekami daudz un labi draugi, gan jau ko atradīšu!
avatar
Publicēts: 10.09.18 22:13
 citēt
Gremlins:Nu nē, vienozīmīgi parakstīšos tikai uz piedāvājumu - darbs + nodrošināta dzīves vieta.


------------
Holandē siltumnīcas vai Īrijas sēņu fermas...
avatar
Publicēts: 10.09.18 22:16
 citēt
Pinus:Tādus atradīsi ss.lv un citos Latvijas portālos. Lai ko tādu atrastu ārzemēs, jānoveicas kā loterijā. (tas protams, nav neiespējami) :)

Tādēļ jau neiet tik ātri, labus piedāvājumus pakaļ nemet...
avatar
Publicēts: 10.09.18 22:19
 citēt
Palasi darba piedāvājumus Zviedrijā. www.facebook.com...
avatar
Publicēts: 10.09.18 22:21
 citēt
talavietis:
Gremlins:Nu nē, vienozīmīgi parakstīšos tikai uz piedāvājumu - darbs + nodrošināta dzīves vieta.


------------
Holandē siltumnīcas vai Īrijas sēņu fermas...

Holandē var strādāt, bet Īrijas sēņu fermās čakarē darbiniekus, pirmos mēnešus definē kā apmācību laiku un neko nemaksā, rezultātā lielākā daļa pa to laiku atrod citu darbu un aizlaižās.
avatar
Publicēts: 10.09.18 22:31 labots
 citēt
talavietis:Palasi darba piedāvājumus Zviedrijā.
Ok, thanks!
avatar
Publicēts: 10.09.18 22:43
 citēt
Šī diskusija tur pabijušajiem un pastrādājušajiem lasās kā idiota monologs.
Es visu saprotu - šejienes veču svēts pienākums pabarot trolli. Tīri interesanti - kad jums pašiem noriebsies viena stulbeņa teātris? Un kāpēc pārējie klanās un , ko es vēl mazāk saprotu - ubago pēc papildporcijas - troļļa stulbtopiku, ar stulbtēmām, izdomājumiem un meliem? Jūs esat redzējuši kaut vienu šitādu te eksemplāru Facebook darba piedāvājumu lapās apdancotu? Tur pie trešā stulbā jautājuma vai cimperlēšanās sūta uz poda!
Kāpēc fotobloga forumā viens truls vecis drāž pārējos un pārējie kaifā gārdz?

atbildiet man kāds, lūdzu..
avatar
Publicēts: 10.09.18 22:43
 citēt
Ja vari mierīgi gaidīt labo piedāvājumu no ārzemēm, kamdēļ vispār tas jāgaida?
avatar
Publicēts: 10.09.18 22:51 labots
 citēt
_VA_:Šī diskusija tur pabijušajiem un pastrādājušajiem lasās kā idiota monologs.
Es visu saprotu - šejienes veču svēts pienākums pabarot trolli. Tīri interesanti - kad jums pašiem noriebsies viena stulbeņa teātris? Un kāpēc pārējie klanās un , ko es vēl mazāk saprotu - ubago pēc papildporcijas - troļļa stulbtopiku, ar stulbtēmām, izdomājumiem un meliem? Jūs esat redzējuši kaut vienu šitādu te eksemplāru Facebook darba piedāvājumu lapās apdancotu? Tur pie trešā stulbā jautājuma vai cimperlēšanās sūta uz poda!
Kāpēc fotobloga forumā viens truls vecis drāž pārējos un pārējie kaifā gārdz?

atbildiet man kāds, lūdzu..

Tagad gan visi mierstājā stāt, kundzei sākās veselības saasinājumi!
avatar
Publicēts: 10.09.18 22:52
 citēt
_VA_:Šī diskusija tur pabijušajiem un pastrādājušajiem lasās kā idiota monologs.
Es visu saprotu - šejienes veču svēts pienākums pabarot trolli. Tīri interesanti - kad jums pašiem noriebsies viena stulbeņa teātris? Un kāpēc pārējie klanās un , ko es vēl mazāk saprotu - ubago pēc papildporcijas - troļļa stulbtopiku, ar stulbtēmām, izdomājumiem un meliem? Jūs esat redzējuši kaut vienu šitādu te eksemplāru Facebook darba piedāvājumu lapās apdancotu? Tur pie trešā stulbā jautājuma vai cimperlēšanās sūta uz poda!
Kāpēc fotobloga forumā viens truls vecis drāž pārējos un pārējie kaifā gārdz?

atbildiet man kāds, lūdzu..


Vienai daļai drošvien kārtējais topiks, no tēmas, ko man izvēlēties, Nikon vai Canon. Kādam nedaudz svaigāka tēma par "dienas prieks" vai "tehnika, gadžeti..".. Vēl varbūt kāds nav sekojis troļļu inkarnācijām..
avatar
Publicēts: 10.09.18 22:57
 citēt
Pinus, es arī ilgi atteicos ticēt!
Man privāti kādus tik pierādījumus nestiepa - neticēju.

Es pat nezinu kā šo visu nosaukt...
Goda vārds, kur ej, uzduries uz šitā sūda, gribi kaut ko pateikt - sūds sāk tevi apsūdot.
Es, protams, varu izlikties neredzam, bet pārējie ta ko gaida - kad arī viņus sāks saukt par zilajiem, resnajiem, vecenēm un stervām?!
avatar
Publicēts: 10.09.18 22:59 labots
 citēt
Pinus:Ja vari mierīgi gaidīt labo piedāvājumu no ārzemēm, kamdēļ vispār tas jāgaida?

Katrā kurā vietā negribu lekt iekšā un apdedzināties, taču saprotu, ka LV atalgojuma līmenis ir tik zems, ka nevaru atļauties ko vēlos, par pensijas uzkrājumiem nemaz nerunājot.
avatar
Publicēts: 10.09.18 23:10
 citēt
_VA_:Pinus, es arī ilgi atteicos ticēt!
Man privāti kādus tik pierādījumus nestiepa - neticēju.

Es pat nezinu kā šo visu nosaukt...
Goda vārds, kur ej, uzduries uz šitā sūda, gribi kaut ko pateikt - sūds sāk tevi apsūdot.
Es, protams, varu izlikties neredzam, bet pārējie ta ko gaida - kad arī viņus sāks saukt par zilajiem, resnajiem, vecenēm un stervām?!

Ak vai, nabadzīte, atradusi kam pažēloties! Pati te apsaukā un ņirgājas par foruma lietotājiem!
avatar
Publicēts: 10.09.18 23:14
 citēt
Kā tad, kā tad. Par tevi paņirgāsies.. labi mēs, bet ja administrācijai pasaka, tu tos arī par idiotiem uzskati un nespējigiem ieraudzīt, kurš cūka ārdījies pa sakņudārzu??
Respektīvi - te visi stulbi, izņemot tevi, ja?
avatar
Publicēts: 10.09.18 23:45
 citēt
Ko tu to administrāciju katru dienu skandini, pašai bikses pilnas?
avatar
Publicēts: 10.09.18 23:54
 citēt
Nu gan lietotājs _VA_ ir pārkāpis visas morāles normas un apsaukā mūs visus par cūkām. Var būt kāds tomēr iedrošināsies lietotāju _VA_ nolikt pie viņai piemērotākas vietas?
avatar
Publicēts: 10.09.18 23:55
 citēt
No kā tieši? Es taču nesolīju publiski, visiem redzot - man neuzbāzties. Tu solīji. 2 dienas nepagāja, kad sākās atkal pakaļskraidīšana ar trulām piezīmēm par manu augumu, svaru, seksuālo orientāciju, bildēm.
Noignorēju. Tad tu izdomāji, ka laiks sākt presēt jau no diviem nikiem.
Loģikai spēj izsekot? Zinu, ka psihiski slimajiem ir problēmas, bet pacenties..
Tātad- ja tevi pabrīdina un pasaka, ka, ja turpināsies, tu lidosi, tu neizdari nekādus secinājumus un turpini man uzmākties ar savām izcili jēlajām divdomībām - par ko man būtu jāliek biksēs?
Paskaidro - par ko!?
avatar
Publicēts: 10.09.18 23:56
 citēt
aiziet.. pārējos nikus arī pasauc! :haha:
avatar
Publicēts: 10.09.18 23:58
 citēt
..mūs visus par cūkām..


Khem, khem - ar "mūs" tu savas XXX personības ūkšoji kopā? :haha::haha::haha::haha::haha::haha:
avatar
Publicēts: 11.09.18 15:08
 citēt
Nu gan sasmīdināji! Kurš gan tev vairs uzmāksies, vecā KARGA! Bet tu gan te visiem uzmācies ar savām "gudrībām"! Neviens nav vainīgs, ka tevi klasiski apčakarēja jauna meitene! Tad zināsi, ka tavs laiks ir JAU beidzies un sēdi labāk aizkrāsnē! HA!
avatar
Publicēts: 11.09.18 15:20
 citēt
Tev ar galvu viss riktīgi?
Tu esi vecāks par mani, pie kam - krietni, kādā psihozes murgā es varu būt veca? Turklāt. par kādām klasiski jaunām meitenēm tu tur gvelz? Ja tu tur murgo par to, ka bezmaz katras swevi cienošas sievietes slapjais sapnis ir kailfoto, nevaru iepriecināt - nekādas "klasiski jaunas meitenes", nekādi krāniņstaipītāji, nekāds pārbīlis nepiespiedīs mani sveša veču bara priekšā nomest lupatas! Turklāt, zinot, cik labi es zīmēju, man nesastāda nekādas problēmas gada laikā uzcept šādu www.youtube.com... zīmējumu, ar sevi galvenajā lomā. Tiesa, man patīk tīras sienas guļamistabā, bet citur tādu karināt nav visai estētiski. Tātad, lai arī kāda 20 gadīga soska mani negribētu apiet, lai tik skrien. Es vēl pastumšu. :D

p.s. šeit ir vairāki cilvēki, kuri mani zina personīgi. Kad uznāks kārtējais delīrijs, apvaicājies pie viņiem - cik man gadu, cik es sveru un cik tāls ceļs man ejams līdz taviem dzēruma psihozes murgiem.

Īpaši tupajiem - ES NEESMU DANSIGA.
avatar
Publicēts: 11.09.18 15:31
 citēt
_VA_:ES NEESMU DANSIGA.


Kurš nu šaubītos, dansis un kukaiņi he :face-smile: skatos kaut kā parāk iespringusi esi uz mulža&co klonu ēverģēlībām, tak redzēji ka šitie kā tās galvas drakonam, kā vienu nah tā 2 vietā :face-smile:
avatar
Publicēts: 11.09.18 15:40
 citēt
Tak nenobanoja. Tikai piedraudēja, ja nebeigs ārdīties. Bet onkulim šķiet, ka viņam īpašais statuss. Tas jau nav uz ilgu, pasūdzēsies vēl divi, trīs un cauri būs.

Es arī nesaprotu, kādā delīrijā jābūt, lai mani ar dansigu sajauktu.. :)
avatar
Publicēts: 11.09.18 16:24
 citēt
Kurš tad te tevi uzskata par Dansingu? izņemot tevi pašu! Līdz Dansingai tev tikpat tālu, kā kājām līdz Mēnesim, tā kā nesaceries! Nevajag pašai lamāties kā bomzienei un bāzties visiem virsū, tad arī neviens tev neatbildēs ar to pašu. Brīnums, kā SIEVIETE var nesaprast, ka iebraucamās vietas leksika nu nekādi nepadara viņu ne intelektuālāku, ne skaistāku! Drīzāk gan otrādi.
avatar
Publicēts: 11.09.18 16:35 labots
 citēt
Ak, vaies neesmu dansiga?

URAA!

KAS ES ESMU?

:haha::haha::haha:

p.s. intelektuālāka un skaistāka tu vari mērkaķoties, man nav tādas nepieciešamības - kakāt forumā, lai pašapziņu paceltu.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):