forum.gif
Lēta pilnkadra spoguļkamera
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Lēta pilnkadra spoguļkamera
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 07.09.18 13:27
 citēt
Labrīt!
Tā kā lēnām dzīve virzās uz priekšu/augšu, vajadzētu ļaut vecajam D200 doties pie miera un nopirkt kaut ko maķenīt sakarīgāku. Tā kā objektīvu bagāža iekrāta nav, teorētiska reliģijas maiņa arī apsverama.
Gribu pilno kadru un labu autofokusu - gan jau nenoturēšos un atkal sākšu autosportu bildēt. Pārējais it kā būtu mazāk no svara. Ar video neesmu aizrāvies. Skaidrs ka jaunai nesanāks, līdz ar to, lietota, par trīsciparu skaitli.
Pašreizējie varianti:
Nikon D700 (ir bildēts, patika, vajadzības apmierina, bet tomēr vecs agregāts)
Nikon D600 (zinu tik cik internetā var izlasīt)
Canon 5d MkII (arī zinu tikai virtuāli, biedē lasītais par AF)
Canon 6d (pēc lasītā izklausās ka autofokusu labāk izslēgt uzreiz)
marki un d3 netiek izskatīti, jo tos nepaņemsi mazajā somā līdzi ceļojumā

Vēl kas, ko esmu palaidis garām?
Ja Nikon vs Canon, tad Nikon šķiet ērtāks un pierastāks (bildēts ar abām sistēmām), bet Canon ļaus vairāk naudas ielikt optikā. Vai arī es maldos?
Ļoti labprāt uzklausīšu viedokli no tiem, kas ar canon bildē reportāžas/sportu.
avatar
Publicēts: 07.09.18 13:43 labots
 citēt
Es mēģinātu atrast mazlietotu Nikon D750, tagad pēc Z6 iznākšanas D750 cenai vajadzētu vēl nokristies. Man pazīstamie, kam ir D750 ir ļoti apmierināti.
Nikkor 70-200 f2.8 VR II cena ar šobrīd krīt, tiko vēl pie Oficiālā Nikon Estonia varēja jaunu ar 34% atlaidi nopirkt. Man ir šis stikls, esmu super apmierināts.

Es gan nezinu, kas Tev jau ir no optikas.

Par Canon neko nevaru pateikt.
avatar
Publicēts: 07.09.18 13:58 labots
 citēt
Uzskati ka optikas nav, nāksies sākt no 0. Ja būtu kas vērtīgs, tad gan jau par sistēmas maiņu jautājumu nebūtu.
:face-sad:
Un jā, tas ir hobijam, ja tas viss kādreiz kaut ko nopelnīs, tas būs tikai bonuss, nevis mērķis.
avatar
Publicēts: 07.09.18 14:09
 citēt
shvaboc:Uzskati ka optikas nav, nāksies sākt no 0. Ja būtu kas vērtīgs, tad gan jau par sistēmas maiņu jautājumu nebūtu.
:face-sad:


Skaidrīt.
Par mazlietotu optiku jāgaida citu fotoblog biedru ieteikumi. Es pats savulaik pirku jaunu un lēnā garā. Bet drošviem 24-70 un 70-200 Tev vajadzēs jebkurā ticībā aizejot :D

bet brenda izvēle domājam lai paliek Tavā paša izvēlē. Es uzskatu, ka gan Nikon gan Canon ir labas fotokameru kompānijas, katra ar saviem plusiem un saviem mīnusiem.
Savulaik strādājot pie FIBA (Pasaules basketbola federācija) un FIBA Europe, sanāca satikt un iepazīties ar vairākiem Pasaules līmeņa basketbola fotogrāfiem, un tie kam bija Canon teica ka tas ir da best, tiem kam Nikon teica otrādi, bet abiem bildes bija vienlīdz izcili labas, tātad kurš brends labāks ir vnk puiku mērīšanās un apcelšanās. Ja fotogrāfs labs, tad rezultāts ar jeb ko būs labs.
avatar
Publicēts: 11.09.18 01:43
 citēt
Kur tad kanonistu viedoklis?:face-glasses:
avatar
Publicēts: 11.09.18 12:01
 citēt
Ar 5D II un 6D cilvēki ilgi un laimīgi blieza kāzas (tipiska reportāža)... Runā, ka AF varēja būt labāks, bet kopumā laba manta par to cenu. PAr autosportu gan nav baigā parliecība... :/
avatar
Publicēts: 10.10.18 09:28 labots
 citēt
Viss ok ar 6d cena un kvalitāte labāka būs 5d2. Pēdējam iso drusku īsāks toties bilde mazāk ziepjaina. Arī slēdzis pēdējam ir ļoti izturīgs,ko galīgi nevar teikt par 6
avatar
Publicēts: 10.10.18 09:53
 citēt
Uz ziemu laikam, ne man vienam, iedvesma rodas. Freebump. ;)
avatar
Publicēts: 11.10.18 06:19
 citēt
Armands:Uz ziemu laikam, ne man vienam, iedvesma rodas. Freebump. ;)


Ssā tak skaties un feisī domubiedros
avatar
Publicēts: 11.10.18 07:11
 citēt
D3 variants ?
man pašam krāj putekļus.
Un D700 ik pa brīdim parādās reklāmās.
avatar
Publicēts: 21.11.18 14:37
 citēt
D3 laikam diez vai... tas lai paliek tiem, kas pelna naudu ar foto.
Tiesa, paskatoties sludinājumos, šķiet ka izdevīgāk ir pārvarēt nepatiku pret canon un pāriet uz 5d mk2.
Vismaz būs relatīvi lielas iespējas izvēlēties optiku par demokrātiskākām cenām un tepat uz vietas.
Jeb es tagad globāli kļūdos?
avatar
Publicēts: 22.11.18 16:25
 citēt
Nu Tev ir vakars. Katrs nīkonists uzskatīs par godu Tev ievilkt pa degunu.
avatar
Publicēts: 22.11.18 20:21
 citēt
Ar D3 12 Mp diez vai kāds tagad pelna.
Toties var iegūt pa demokrātisku cenu. Trūkums (vispār kā to ņem) ir gabarīts un svars.
avatar
Publicēts: 22.11.18 20:49
 citēt
Vislabākais lietotu ff dslr variants no cena/kvalitāte pašlaik ir D600 un D610, var atrast jau zem 600 eirām.
avatar
Publicēts: 23.11.18 02:15
 citēt
Karlis_K:Vislabākais lietotu ff dslr variants no cena/kvalitāte pašlaik ir D600 un D610, var atrast jau zem 600 eirām.


Nu neredzu tā diži daudz....
Bet tas tāpat nemaina optikas cenu un pieejamību.
avatar
Publicēts: 23.11.18 09:21
 citēt
Sakarīgas optikas komplekts šā vai tā vienmēr pārniedz ķermeņa cenu, pat vairākkārtīgi. Nesen vēl manīju feisbukā kā šejienietis pardod D600 ja nemaldos pa 550, un vēl dažus līdzīgās cenās. Man D610 + grips + 2 asi fiksi 50/1.4D un 35/2D sanāca pa 850. Jā nākamie 2 ieplānoties fiksi jau vilks kopā uz štuku, bet tas jau cits stāsts.
avatar
Publicēts: 23.11.18 09:35
 citēt
pilnīgi jauna center.lv...
avatar
Publicēts: 23.11.18 22:34 labots
 citēt
1. paaudze. Hz kam labāks autofokuss - šim vai D610. Ne velti tāda cena. Un stikli tomēr dārgi.
avatar
Publicēts: 24.11.18 17:58
 citēt
Re kur 5D mII lēti piedāvā. Pirms 10 gadiem bija daudzu profu sapnis.
www.facebook.com...

Pašam gan nav vēlmes no Fuji X-T2 atgriezties uz Canon 6D, kas bija iepriekš.
avatar
Publicēts: 24.11.18 20:47
 citēt
z_z:Re kur 5D mII lēti piedāvā. Pirms 10 gadiem bija daudzu profu sapnis.
www.facebook.com...


Nu bet slēdzis 160k jebkurā brīdī var noplīst, cik tādam maiņa 150 ? Un tad jau 500 sanāk.
avatar
Publicēts: 25.11.18 18:35 labots
 citēt
Nu, D700 regulāri tirgojas ar nobraukumiem virs 200k. Un tam no nākamā gada detaļas vairs nevarēšot dabūt. Tā vismaz igaunijas nikon serviss teica.
Un ja par bezspoguļiem... kā tiem ar teleobjektīviem un kustīgu objektu bildēšanu? Ir kādas alternatīvas tam pašam piecītim un 70-200?
avatar
Publicēts: 25.11.18 22:09
 citēt
Un ja par bezspoguļiem... kā tiem ar teleobjektīviem un kustīgu objektu bildēšanu? Ir kādas alternatīvas tam pašam piecītim un 70-200?

Ja par Sony, tad caur adapteri der Sony/Minolta A-mount stikli, bet AF ātrums un precizitāte ir daudz švakāki nekā dzimtajiem E-mount stikliem. 70-200 E-mount variants būs gana dārgs...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):