forum.gif
Kādas atsauksmes par UPRINT kārtridžiem priekš Canon?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Kādas atsauksmes par UPRINT kārtridžiem priekš Canon?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 04.10.18 18:52
 citēt
Piemērs - www.1a.lv...
avatar
Publicēts: 13.10.18 09:35
 citēt
Ja gribi drukāt fotogrāfijas, tad tikai oriģinālo tinti.
avatar
Publicēts: 13.10.18 15:58
 citēt
Nu nez, nez ...
vajadzēja palikt pie Epsona (tik samainīt uz strādājošu) ar lielajiem tankiem un orģinālo tini pudelēs (pa normālu cenu).
Protams ieteicams orģinālais papīrs ...
avatar
Publicēts: 13.10.18 23:51
 citēt
Man patiess prieks, ka šeit varu komunicēt ar īsteniem profiņiem! Savām necilajām amatiera vajadzībām jau ilgus gadus iztieku ar canon Ip4850 printeri un kreisajām" tintēm no zolīda vācu piegādātāja pa dažiem Eur komplektā. Ar labu papīru nav ne vainas
...:face-grin:
avatar
Publicēts: 14.10.18 09:22
 citēt
Piedošan' ja kādu nejauši aizskāru! Nopietniem darbiem tiešām ir vajadzīga nopietna tehnika. Bet es jau te visiem (Īpaši Maestro Jolanam) esmu apnicis ar savu praktisko pieeju. Nu tak- kur mana necilā draza un kur Jolana šedevri... :face-wink:
Bet, ja nopietni- savām "iekšējām" vajadzībām var droši drukāt !
avatar
Publicēts: 15.10.18 08:33
 citēt
Ja vajadzēs nopietnu izdruku, tad aiznesīs uz kādu fotosalonu. Esmu tīri priecīgs par printera izvēli un Ķīnā ražotajiem kārtridžiem, un papīriem... Vajadzēja paskatīties uz kastes, kur ir ražots printeris - varbūt Ķīnā arī...
Friidis:Piedošan' ja kādu nejauši aizskāru! Nopietniem darbiem tiešām ir vajadzīga nopietna tehnika. Bet es jau te visiem (Īpaši Maestro Jolanam) esmu apnicis ar savu praktisko pieeju. Nu tak- kur mana necilā draza un kur Jolana šedevri... :face-wink:
Bet, ja nopietni- savām "iekšējām" vajadzībām var droši drukāt !
avatar
Publicēts: 15.10.18 12:00 labots
 citēt
Kaučkā man paveicies ar tiem Canon pixma- abus pirku Ebay praktiski pa puscenu- abiem pirmais kārtridžu komplekts gāja uz beigām. Tiku izvēlējies šo sēriju dēļ iespējas apdrukāt printable CD/DVD. Nu jau tas vairs nav aktuāli, bet tā modeļu strīpa man kalpo bez kreņķiem. Sākumā bija ip4200, tagad laikam 4850. pirmais aizgāja viņsaulē pēc vairāku gadu darba dēļ aizkaltušas galvas, otrs drukā joprojām. Krāsu bilde pat uz parastā ofisa papīra tīri ciešama (avīzes līmenī :face-wink:) , bet uz laba fotodrukas papīra pilnīgi pieņemama (ģimenes vajadzībām).
Kārtridži ar visiem čipiem smiekla cenā- tā kā mazbudžeta lietotājam nav slikts variants.

cgi.ebay.de...
avatar
Publicēts: 17.03.21 15:08
 citēt
bikmanis:Piemērs - [url=https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/izejmateriali_printeriem/kartridzi/uprint_cartridge_for_canon_15_ml_cyan


Nu]https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/izejmateriali_printeriem/kartridzi/uprint_cartridge_for_canon_15_ml_cyan

Nu[/url] nezinu man jau labāk printeru-kartridzi.lv... viņi man dabūja ar permanento tinti, pie mums te vispār tādus nevar dabūt :cry:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):