forum.gif
Vai tiešām vajag F1.4?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Vai tiešām vajag F1.4?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 29.10.18 21:23
 citēt
Šim vīram ir ko teikt šajā sakarā!
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 29.10.18 23:24
 citēt
NilsS:
Ja kanonam būtu 1.4 85mm ar drusku ātrāku af un tikpat labs optiski varētu piekrist. Bet nav. Ir 1.8 kas nolikts līdzās ir invalīds


jau kādu laiku tāds eksistē - 85mm F1.4 IS USM
avatar
Publicēts: 29.10.18 23:30 labots
 citēt
:grimace:
Lachux:
NilsS:
Ja kanonam būtu 1.4 85mm ar drusku ātrāku af u:cry:n tikpat labs optiski varētu piekrist. Bet nav. Ir 1.8 kas nolikts līdzās ir invalīds


jau kādu laiku tāds eksistē - 85mm F1.4 IS USM


#$%%&! Nupat tu man visu sajāji. Noskatījos apskatu,manta vairāk nekā interesanta
avatar
Publicēts: 29.10.18 23:40 labots
 citēt
kādu laiku jūzēju. ir lielisks. normāls AF beidzot. IS vispār ļauj reālā tumsā bliezt kamēr nekas nekustas. arī video tas noder. un cena ir relatīvi ok, jo parsvarā citi jaunie canon objektīvi ir pat dārgāki.
avatar
Publicēts: 30.10.18 22:48
 citēt
Atcerējos, ienācu, izbrīnījos - šitais pasākums vēl dzīvs un Māris galvenais spameris tagad!:haha:
avatar
Publicēts: 31.10.18 20:05
 citēt
Vaards:Atcerējos, ienācu, izbrīnījos - šitais pasākums vēl dzīvs un Māris galvenais spameris tagad!:haha:

A, tu ienāc biežāk un, ko iekomentē :face-wink: Citādi izskatās, ka komā ilgu laiku esi atradies, vo!
avatar
Publicēts: 03.11.18 21:40
 citēt
Citagaisma:Zinu vismaz trīs 1.2niekus, par kuriem diskusijas dalībniekiem nav ne mazākās nojausmas cik tie ir lieliski -
1. mikrocentrs.com... ;
2. mikrocentrs.com... ;
3. mikrocentrs.com... .
Esmu dzirdējis, ka arī šis www.bhphotovideo.com... neko diži neatpaliek no augšminētajiem.


(mikro 4/3) Pffffff
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):