forum.gif
iMac RAM palielināšana
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / iMac RAM palielināšana
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 06.11.18 08:14
 citēt
Sveiki,

plānoju palielināt RAM atmiņu savam iMac mid2011. Kopā ir 4 sloti, divi ir aizpildīti ar 2x2GB. Vai atlikušajos divos es varu likt 2x4GB? Kopā man sanāks 12GB. Vai arī visos slotos ir jābūt vienādam atmiņas apjomam, piemēram, 4x2GB vai 4x4GB?
avatar
Publicēts: 06.11.18 08:18
 citēt
iMac ir pilna vai cropa kadrs?
avatar
Publicēts: 06.11.18 09:30
 citēt
VValdis:iMac ir pilna vai cropa kadrs?


Tas gadijums kad stulbs joks iegūst jēgu: 21.5" vai 27" iMac? (nav svarīgi)
Ir tāds softs Mactracker, visu āboldatoru katalogs, un tur ir teikts: 32Gb (Actual), 16Gb(Apple),
kas nozīmē ka vari likt iekšā arī 8Gb 204-pin PC3-10600 (1333 MHz) DDR3 SO-DIMM plankas.
Strādās jau arī ar dažāda lieluma rama plankām, bet neredzu diži jēgu tās 2nieces saglabāt, fotošops aprīs arī tos 32Gb un" paprasīs vēl".
avatar
Publicēts: 06.11.18 23:08
 citēt
..visos slotos ir jābūt vienādam atmiņas apjomam.
avatar
Publicēts: 06.11.18 23:37
 citēt
Ne gluži "jābūt", bet labāk ja tā būtu, bet var arī pa pāriem dažādu lielumu likt. Man jau gana gadus kompī iekšā 4+4, 4+4, 2+2, 2+2 rama moduļi, i ne vaines, strādā.
Protams ar viena ražotāja vienādiem moduļiem mazāka iespēja iekulties "piedzīvojumos", tas gan.
Vispār jau šī tēma noteikti ir aprakstīta kompim līdzi nākošajā instrukcijā, jebšu ābols būtu pārtraucis šo tradicionālo grāmatiņu pievienot?
avatar
Publicēts: 07.11.18 00:46 labots
 citēt
Install memory in an iMac
Get memory specifications and learn how to install memory in iMac computers.

Choose your iMac model
support.apple.com...


By default, 4 GB of RAM is installed as two 2 GB SO-DIMM modules. Two slots free.

*Officially, this model supports four 4 GB modules -- one in each slot for a maximum of 16 GB of memory. However, third-parties have discovered that it actually will support 32 GB of memory using four 8 GB modules.

everymac.com...
avatar
Publicēts: 07.11.18 10:42
 citēt
Paldies par konstruktīviem komentāriem!
Nolēmu esošos 2x2GB nomainīt pret 4x4GB Kingston izstrādājumiem.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):