forum.gif
Nikon D700 un Ricoh GR
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Nikon D700 un Ricoh GR
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 13.11.18 12:45
 citēt
Labprāt iegādātos ABAS augstākminētās kameras. Ricoh interesē tieši aps-c versija (der gan pirmā, gan otrā). Budžets atkarīgs no piedāvājuma, izskatīšu visus variantus.
avatar
Publicēts: 13.11.18 23:24
 citēt
FB foto tirgus grupā tieši viena D700 tirgojas.
avatar
Publicēts: 14.11.18 19:37
 citēt
Kas tajā Ricohā īpašs?
avatar
Publicēts: 16.11.18 21:54
 citēt
Armands:Kas tajā Ricohā īpašs?


Šovasar biju 3 nedēļas garā kalnu kāpšanas ceļojumā, un līdzi bija tikai Ricoh GR. Kvalitāte izcila, asums lielisks, kad apstrādā RAWus tad pašu jaunāko telefonu bildes vienkārši nobāl. Man ir arī Fuji X-T2, un kvalitātes ziņā es lietojot Ricoh GR nezaudēju neko.

Bonusā nāk fakts, ka kamera ir ar izcilu lietojamību, jo domāta fotogrāfiem, nevis auto bildētājiem kā ziepjutrauki.

Ņem vērā, ka šādā ceļojumā lielāku fotoaparātu nēsāt ir neiespējami - svars un izmērs ir par lielu. Un principā no mazajām kamerām izvēle ir starp Sony RX100 un Ricoh GR. Un Ricoh GR is seklāks, līdz ar to vieglāk pārnēsājams, tas ietilpst hiking somas priekšējā jostas kabatā. Kvalitāte arī labāka, bet nav zooma, līdz ar to jāskatās kas kuram ir aktuāli.
avatar
Publicēts: 16.11.18 22:06
 citēt
MartsGeorgs:Labprāt iegādātos ABAS augstākminētās kameras. Ricoh interesē tieši aps-c versija (der gan pirmā, gan otrā). Budžets atkarīgs no piedāvājuma, izskatīšu visus variantus.


Man ir doma pārdot savējo, jo uz nākošo sezonu būs jaunais, un līdz vasarai es savu drošvien nelietošu.

Par kādu cenu domā pirkt? Stāvklis ir diezgan labs, putekļu nav, 1 oriģināla un 2 labas neorģinālās baterijas, lādētājs, maciņš.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):