forum.gif
Nopirktu EOS - Sony adapteri.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Nopirktu EOS - Sony adapteri.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 02.12.18 18:31
 citēt
Labprāt nopirktu pāreju Canon optikas uzmūķēšanai uz E baijonetes kamerām. Ja vēl a šiftu ta vispābā...
avatar
Publicēts: 02.12.18 21:18
 citēt
Ja nopirksi shift/tilt-shift pāreju, tev iespējams radisies jautājums: "a kā sasodīts......?"
Esmu dzirdējis ka ar visām kamerām nestrādā, bet: uzliec vajadzīgo ciparu, nospied asuma dziļuma prevjuča pogu un neatlaižot ņem nost objektīvu no kameras :)
avatar
Publicēts: 02.12.18 21:34
 citēt
Nē man nav Eos elektriskās optikas (un ko ta tur šiftēt šauru optiku pa šauru kadru), bet ir 6x6 optika ir pāreja no Rolley 6000 uz eos. Tā, ka tur nav kam darboties - viss ar roku.

No otra varianta gan ar maz jēgas
avatar
Publicēts: 02.12.18 22:03
 citēt
Viņš jau ir domāts šaurā kadra optikai uz puskadra matricas, tad visstas ļoti labi strādā. Šauro uz šaurā ar dažu objektīvu normāli piediafragmējot var druusku piešķiebt asuma plakni, nu vai atlaist baigo mākslu ar jebkuru objektīvu.
A roļikam fragma mehāniska? man mētājās viens telekonvertors no platā rolleja, tikai kontakti vien, nekādu mehānisku fragmas piedziņas puļķu.
Jautājums rodās par to tēmu vai pārejnieks uz pārejnieka neēnos kādu kadra zonu šiftējot.
avatar
Publicēts: 02.12.18 22:16
 citēt
Gan jau ēnos jo objektīvam fragma ir elektroniska un tāpēc otra iebūvēta pakaļā pašā pārejā. Sanāk var slidināt mākslu ar atvērtu ne platāku peizāžu cept.

Bet tā pamēģināju uz m4/3 - bilde skaista tik visi zvērīgi teleobjektīvi
avatar
Publicēts: 02.12.18 22:41
 citēt
Kas ta nu, ka ar adapteriem...?
Ja jau ņem tad tik tīru mantu!

Ietestē labāk Egona iemīļoto kokteili "Baltais klusums" 100 grami degvīna plus 100 grami spirta.
Tīra manta, nekā lieka, neko pielikt vai noņemt un adapteris ar nebūs vairs vajadzīgs ;)
avatar
Publicēts: 02.12.18 22:44
 citēt
Pārejnieka diafragma jau nav īsta, diafargmai optiskajā shēmā ir sava noteikta vieta, diemžēl. Vai tauta nav atkodusi kontaktu protokolu? mož var pievērt pieliekot španungu konkrētiem kontaktiem, vai vēl smalkāk kādu vērēju uz arduino uzķīlēt?
Lai nebūtu "zvērīgi teleobjektīvi" mož kautko pēc Vizelex RhinoCam principa uzbūvēt, žēl ka laba optika iet zudumā.
Man jau sen gribās priekš sava 6x9 horsmaņa uzbūvēt bīdamu adapteri priekš soņkas, peizāžiem un citai statikai, a kaut kā laiks nesanāk un slinkums sanāk.

P.S. Bronicai un mamiyai objektīvos ir standarta centrālie slēdži, tobiš lēcu blokus var izskrūvēt un ieskrūvēt atbilstoša numura mehāniskajā slēdzī un tad lietot uz kāda plēškameras tipa konstrukcijas, vai roļikam nav tā pat?
avatar
Publicēts: 02.12.18 23:07
 citēt
Man ir gan makroplēša, kurai brīvi tiek pie vadiem, gan 17mm makrogredzens pie kura piefigačīt vadus un dibena pagarinājumu uz kādu FF, bet neesmu saņēmies zondēt ... jocīga tāda pāreja ar bateriju kā sistēmas kuli aknu pārstādīšanai
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):