forum.gif
Pārdod/Maina Olympus E-M10 Mark II + 25mm f/1.8
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Pārdod/Maina Olympus E-M10 Mark II + 25mm f/1.8
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 07.12.18 21:51 labots
 citēt
Sveiki! Pēc ilgām pārdomām esmu nolēmis pārdot savu iemīļoto Olympus, jo sanāk ļoti reti fotografēt. Manā īpašumā ir arī D750, abiem piepirkt objektīvus un atvēlēt tik daudz laika šim hobijam nedz varu, nedz gribu. Mēģināšu tagad koncentrēties tieši uz D750, tapēc esmu gatavs iemainīt Olympus kameru pret 70-200 f/2.8 Tamron II vai III versiju.
Pārdodu savu Olympus e-m10 mark II, teicamā stāvoklī, bez nolietojuma pazīmēm.
Garnatija ir līdz 2020. gada maijam + drīz piereģistrēšu vēl + 6 mēnešus. Kamera ir pirkta Amazone.co.uk no oficiālā pārstāvja, jaunajam pircējam atdošu pavadzīmi. Slēdzis ir ap 800 kadriem un video kopā varētu būt ap 30min. Kamerai jau no paša sākuma tika uzlikta ekrāna plēvīte. Komplektā nāk 25mm f/1.8, kas šo padara par lielisku komplektu. Objektīvs ir labā stāvoklī bez nolietojuma pazīmēm ar blendi un visiem papīriem.
Nedaudz par kameru - lieliska kamera ikdienai, maza un kompakta ar izcilu attēla kvalitāti, kopā ar šo objektīvu spēj uzņemt ļoti asas bildes. Ļoti daudzas funkcijas, tādas kā: klusā fotografēšana, kur tiešam neko nedzird; 5 asu stabilizācija, kas ļaus vieglāk fotografēt statiskus obkjektus tumsā; Wi-Fi, kas ļauj attālināti vadīt fotokameru vai tūlīt pārsūtīt bildes telefonā; TouchScreen, kas ļauj vieglāk apsakatīt un pietuvināt bildes; focus bracketing; 4k Timelapse; Live Composite, kas ļauj daž ne dažādi spēlēties tumsā, fotografēt zvaigznes, objektus, salūtu, utt; Ļoti labs skatu meklētājs, gaišs un skaidrs.
Olympus E-m10 mark II + Olympus 25mm f/1.8 atdošu par 480eiro.
Dāvanā iedošu mazu statīvu, lai varētu pa nakti paspēlēties. Statīvam nav pareizā plāksne, tapēc nebūs nekāds pro statīvs.
Ja ir kādi jautājumi droši rakstiet.
[URL=http://www.bildites.lv/a/kwnq7n4c#c47bjyxm][/URL]
Vēl bildes www.bildites.lv...
avatar
Publicēts: 07.12.18 22:24
 citēt
Ņemu par 100€, raksti privāti.
avatar
Publicēts: 07.12.18 22:56
 citēt
Piedod, bet cena ir 480€
avatar
Publicēts: 07.12.18 23:10
 citēt
Imperial:Piedod, bet cena ir 480€

Cena nekur nebija minēta, tā kā piedāvāju savējo, kura ir reāla šīm precēm!
avatar
Publicēts: 07.12.18 23:18
 citēt
Paldies par dāsno piedāvājumu no Tavas puses, bet diemžēl atteikšos no šī piedāvājuma. Lūdzu, ja Tev ir kādi papildus jautājumi, tad raksti PZ.
avatar
Publicēts: 08.12.18 22:21
 citēt
Man nekādi papildus jautājumi nav, tādēļ netaisos neko un nekur rakstīt.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):