forum.gif
foto scaneris
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / foto scaneris
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 07.12.18 23:04
 citēt
ļoti vajadzētu noīrēt uz kādām 2 x nedēļām foto scaneri . vajag sadzīt arhīvus. tel 29116921
avatar
Publicēts: 08.12.18 10:51
 citēt
Janisgars:ļoti vajadzētu noīrēt uz kādām 2 x nedēļām foto scaneri . vajag sadzīt arhīvus. tel 29116921

Kur domā tos arhīvus dzīt ar to skaneri? :big_smile:
avatar
Publicēts: 08.12.18 11:04
 citēt
Analfabētu palīgskolas arhīvā - ar jauno skaņas metodi.

Savukārt ar veco piegājienu nāksies pamācīties - tādu skeneru, kuri stāv cilvēkiem mājās, automātika nespēj dot ciešamu rezultātu. Plus arī protot to darīt tas ir baisi laikietilpīgs process.
avatar
Publicēts: 08.12.18 13:25
 citēt
ir no Parex bankas izsoles pirkts HP skaneris, bet izmantoju paša vajadzībam :face-wink:
avatar
Publicēts: 08.12.18 15:56 labots
 citēt
Ja nevajag dižu kvalitāti, varu ieteikt šādu vienkāršu variantu- principā makro-digigrāfs ar iebūvētu fona apgaismojumu, kurš bildē uz ieliekamu SD karti. Kādreiz man atveda no USA pa ~ 60 amurikāņu rubuļiem. Ģimeniski- sadzīviskām vajadzībām ātri un samērā pieklājīgi. Nopietnām mākslām, protams nederēs. Savu gan projām nedošu, jo konstrukcija nav pietiekami izturīga publiskai drillēšanai...:face-wink:
Bet šādu un līdzīgu- pilns Internets...:face-wink:

www.amazon.com...

avatar
Publicēts: 08.12.18 21:57
 citēt
lodzija:ir no Parex bankas izsoles pirkts HP skaneris, bet izmantoju paša vajadzībam :face-wink:

Ko tad dari ar to, naudu skanē?
avatar
Publicēts: 08.12.18 22:27
 citēt
richy77:
lodzija:ir no Parex bankas izsoles pirkts HP skaneris, bet izmantoju paša vajadzībam :face-wink:

Ko tad dari ar to, naudu skanē?

Ielikts no stružpļitas sanaglotajā plauktā, piestiprināta memoriāla plāksne un tiek izmantots tik tad, kad jāpavairo indiešu raganas bildi, ko dara mantru pavadībā un ik pa brīdim uzsitot ar tupeli pa pauri.
avatar
Publicēts: 09.12.18 06:37
 citēt
Paldies par ieteikumiem , kļūdu labojumiem un smieklīgiem jokiem. Paldies tas lētais man ļoti noderētu - saprast kas man ir. Pēc atlases labākai kvalitātei var aiznest uz BFS.
avatar
Publicēts: 09.12.18 11:02
 citēt
Ja Tev ir Canon eos ar 24-70 L
Varu aizlieneet uzparikti parbildeeshanai.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):