forum.gif
Pārdodu Nikkor 24 F2.8 AF-D
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Pārdodu Nikkor 24 F2.8 AF-D
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 25.12.18 20:49 labots
 citēt
Pārdodu Nikkor 24mm F2.8 fiksīti. Cena 200, bet tirgošanās iespējama :)



Attēli failiem.lv...
avatar
Publicēts: 26.12.18 10:14
 citēt
Baigi dārgi...:amazing:
avatar
Publicēts: 26.12.18 14:12
 citēt
richy77:Baigi dārgi...:amazing:


Gribējās piedāvāt savu cenu, vai tikai paspamot? :) Ja tiešām ir interese, tad varu katru vienību tirgot atsevišķi. Anyway, 10 tūkstoši klikšķi ir akurāt lai tikai normāli iestrādātos slēdzis un par tādu naudu diez vai būs klāt arī kāds sakarīgs fiksis ;)
avatar
Publicēts: 26.12.18 15:15
 citēt
Par cenu nepateikšu, bet komplektiņš ar fixu ir universāls. Es līdzīgu vazāju līdz mašīnā - vecu K-5 ar Sigmu 24/2,8.
avatar
Publicēts: 26.12.18 15:48 labots
 citēt
traktors:
richy77:Baigi dārgi...:amazing:


Gribējās piedāvāt savu cenu, vai tikai paspamot? :) Ja tiešām ir interese, tad varu katru vienību tirgot atsevišķi. Anyway, 10 tūkstoši klikšķi ir akurāt lai tikai normāli iestrādātos slēdzis un par tādu naudu diez vai būs klāt arī kāds sakarīgs fiksis ;)

Jauns tak maksā tik pat, nu labi, fiksītis vēl klāt, bet to var piemeklēt par 100€. Tā kā es nezinu, vai šis piedāvājums kādam būs aktuāls. Bet, lai veicās!:face-smile:
Maksimums, ko var maksāt ir 500€ un tad vēl jādomā.
avatar
Publicēts: 26.12.18 17:27
 citēt
richy77:
Jauns tak maksā tik pat, nu labi, fiksītis vēl klāt, bet to var piemeklēt par 100€. Tā kā es nezinu, vai šis piedāvājums kādam būs aktuāls. Bet, lai veicās!:face-smile:
Maksimums, ko var maksāt ir 500€ un tad vēl jādomā.


Paldies par veiksmes vēlējumiem un topika uzturēšanu :)

Bet...
Jauns lētākais bodijs esesā maksā tiešām tikpat (679 eur), taču reāli domājošs cilvēks cerams sapratīs, ka nepilni 11 tūskstoši klikšķi attiecīgai kamerai ir faktiski nekas. Konkrēti šis verķis man bija kā backups, jeb konkrētāk, šis bija otrās kameras (arī D7200) backups, tāpēc tā ir faktiski kā jauna.

Ja runājam par konkrēto fiksi, tad internetā neatradu lētāk par 200 eur. Ja Tev ir šāds ar autofokusa skrūvgriezi atrodams par 100 eur, tad priecāšos, ja parādīsi kur ir tā laimes zeme ;)

Galu galā, man šobrīd primāri būtu pārdot D7200 rumpi, jo trīs kameras galīgi nav nepieciešamas ;), bet ir vajadzība pēc 10 fps ;)
avatar
Publicēts: 26.12.18 17:44
 citēt
traktors:
richy77:
Jauns tak maksā tik pat, nu labi, fiksītis vēl klāt, bet to var piemeklēt par 100€. Tā kā es nezinu, vai šis piedāvājums kādam būs aktuāls. Bet, lai veicās!:face-smile:
Maksimums, ko var maksāt ir 500€ un tad vēl jādomā.


Paldies par veiksmes vēlējumiem un topika uzturēšanu :)

Bet...
Jauns lētākais bodijs esesā maksā tiešām tikpat (679 eur), taču reāli domājošs cilvēks cerams sapratīs, ka nepilni 11 tūskstoši klikšķi attiecīgai kamerai ir faktiski nekas. Konkrēti šis verķis man bija kā backups, jeb konkrētāk, šis bija otrās kameras (arī D7200) backups, tāpēc tā ir faktiski kā jauna.

Ja runājam par konkrēto fiksi, tad internetā neatradu lētāk par 200 eur. Ja Tev ir šāds ar autofokusa skrūvgriezi atrodams par 100 eur, tad priecāšos, ja parādīsi kur ir tā laimes zeme ;)

Galu galā, man šobrīd primāri būtu pārdot D7200 rumpi, jo trīs kameras galīgi nav nepieciešamas ;), bet ir vajadzība pēc 10 fps ;)

11 tūkstoši klikšķu tiešām nav nekas, bet priekš kam pirkt tādu, ja nezini, cik reizes tā ir slīcināta vai smiltīs vārtīta? :face-grin: Turklāt vajag uzreiz visu summu maksāt, veikalā dod uz nomaksu un 2 gadu garantiju!
Fiksīti 50mm var par sotaku dabūt, nav obligāti jāņem šis konkrētais.
avatar
Publicēts: 26.12.18 17:48
 citēt
Nu tu dajoš - salīdzināt 24 ar 50mm uz kropa! :amazing:
avatar
Publicēts: 26.12.18 17:57 labots
 citēt
Schneider:Nu tu dajoš - salīdzināt 24 ar 50mm uz kropa! :amazing:

Ko nu katrs grib bildēt, portretiem viņš ir labāks.
avatar
Publicēts: 26.12.18 18:06
 citēt
richy77:
11 tūkstoši klikšķu tiešām nav nekas, bet priekš kam pirkt tādu, ja nezini, cik reizes tā ir slīcināta vai smiltīs vārtīta? :face-grin: Turklāt vajag uzreiz visu summu maksāt, veikalā dod uz nomaksu un 2 gadu garantiju!
Fiksīti 50mm var par sotaku dabūt, nav obligāti jāņem šis konkrētais.


Mīļo cilvēk, es taču nespiežu Tev to pirkt :) un šī kamera nav ne slīcināta, ne zemē rakta. Tā ir perfektā stāvoklī, tāpēc arī ir lielākas izredzes pārdot :)

Un diezgan pareizi Schneider runā. Neatkarīgi no prioritātēm, 24mm un 50mm ir divas dažādas lietas ar absolūti dažādiem pielietojumiem. Ja Tev šķiet, ka 24mm ir miskastē metams, tad nevajag par to vispār iespringt :)

Tātad. Vai gribi tikai bodiju bez fiksīša? Mans telefona numurs ir topika augšgalā un domāju nekas Tev nevar traucēt uzzvanīt un piedāvāt man savu cenu ;)
avatar
Publicēts: 26.12.18 18:15
 citēt
Portretiem varētu būt, bet 50-nieks kā filmu pamatobjektīvs inerces pēc tradicionāli tiek ieteikts arī tur, kur viņš ir galīgi neuniversāls.
Domātu, ka uz katru šauri specializētu portretistu ir pa 100 ainavbliežu un plezīru bildētāju, kur mazākā istabā ar to leņķi kadrā var iespiest tik pāris cilvēciņus.
avatar
Publicēts: 26.12.18 18:19
 citēt
traktors:
richy77:
11 tūkstoši klikšķu tiešām nav nekas, bet priekš kam pirkt tādu, ja nezini, cik reizes tā ir slīcināta vai smiltīs vārtīta? :face-grin: Turklāt vajag uzreiz visu summu maksāt, veikalā dod uz nomaksu un 2 gadu garantiju!
Fiksīti 50mm var par sotaku dabūt, nav obligāti jāņem šis konkrētais.


Mīļo cilvēk, es taču nespiežu Tev to pirkt :) un šī kamera nav ne slīcināta, ne zemē rakta. Tā ir perfektā stāvoklī, tāpēc arī ir lielākas izredzes pārdot :)

Un diezgan pareizi Schneider runā. Neatkarīgi no prioritātēm, 24mm un 50mm ir divas dažādas lietas ar absolūti dažādiem pielietojumiem. Ja Tev šķiet, ka 24mm ir miskastē metams, tad nevajag par to vispār iespringt :)

Tātad. Vai gribi tikai bodiju bez fiksīša? Mans telefona numurs ir topika augšgalā un domāju nekas Tev nevar traucēt uzzvanīt un piedāvāt man savu cenu ;)

Kameru bez fiksīša varētu ņemt par kādiem 300-350€, vairāk gan ne.
avatar
Publicēts: 26.12.18 18:29
 citēt
richy77:
traktors:
Mīļo cilvēk, es taču nespiežu Tev to pirkt :) un šī kamera nav ne slīcināta, ne zemē rakta. Tā ir perfektā stāvoklī, tāpēc arī ir lielākas izredzes pārdot :)

Un diezgan pareizi Schneider runā. Neatkarīgi no prioritātēm, 24mm un 50mm ir divas dažādas lietas ar absolūti dažādiem pielietojumiem. Ja Tev šķiet, ka 24mm ir miskastē metams, tad nevajag par to vispār iespringt :)

Tātad. Vai gribi tikai bodiju bez fiksīša? Mans telefona numurs ir topika augšgalā un domāju nekas Tev nevar traucēt uzzvanīt un piedāvāt man savu cenu ;)

Kameru bez fiksīša varētu ņemt par kādiem 300-350€, vairāk gan ne.


:face-grin::face-grin::face-grin: Tagad būs mana kārta novēlēt Tev veiksmes par tādu naudu atrast faktiski jaunu D7200 rumpi :face-grin:
avatar
Publicēts: 26.12.18 18:42
 citēt
Cienītais, jauc divas pavisam dažādas lietas, jaunu ar faktiski jaunu! Jauns ir jauns, bet no faktiski jauna vari nezin kādus pārsteigumus sagaidīt! Tā kā cena par 50% zemāk, ne mazāk!
avatar
Publicēts: 26.12.18 19:13
 citēt
richy77:Cienītais, jauc divas pavisam dažādas lietas, jaunu ar faktiski jaunu! Jauns ir jauns, bet no faktiski jauna vari nezin kādus pārsteigumus sagaidīt! Tā kā cena par 50% zemāk, ne mazāk!


OK, tā kā esmu drusku apslimis pēc ziemīšu darbiem, patlaban ir pietiekoši laika, lai dirnētu internetā :)
Vai vari pastāstīt savu acīmredzami sāpīgo pieredzi ar lietotu kameru pirkšanu? Ar ko Tu tagad bildē un kā kameru nopirki, pa daļām miskastes spainī vai jaunu? :)
avatar
Publicēts: 26.12.18 21:00
 citēt
Labs fiks, ass, iepatikušies man šie kompaktie oldskūl skrūvgrieži, 24mm kā reiz trūkst, dodu 150 bez torga.
avatar
Publicēts: 26.12.18 21:11 labots
 citēt
Nu re, Kārlis paņems stiklu pa 150 un es kameru pa 300, tad jau beigās galus varēs savilkt kopā...:face-grin:
avatar
Publicēts: 26.12.18 21:28
 citēt
Apbruņosies ar pacietību un ķermeni pārdos arī pa 500. Un aptuveni būs ieklāvies savās vēlmēs. Krop dslr būs pagrūti pardot ar šādu fiksu, vai nu pliku vai ar standart zūmu daudz vieglāk.
avatar
Publicēts: 26.12.18 21:33
 citēt
Liecies mierā, vēl nesen savu D610 pārdevu pa 470 un tā pircējs gribēja nokaulēt cenu uz 450!
avatar
Publicēts: 26.12.18 21:58
 citēt
Karlis_K:Labs fiks, ass, iepatikušies man šie kompaktie oldskūl skrūvgrieži, 24mm kā reiz trūkst, dodu 150 bez torga.


Aizsūtīju Tev PM
avatar
Publicēts: 26.12.18 22:11
 citēt
Pirms ņemt, tas objektīvs ir rūpīgi jāpārbauda, nepērc kaķi maisā! Nekad nevar zināt, ko iesmērēs!
avatar
Publicēts: 26.12.18 22:13
 citēt
richy77:Liecies mierā, vēl nesen savu D610 pārdevu pa 470 un tā pircējs gribēja nokaulēt cenu uz 450!


Nikona D600 un D610 droši vien ir vienas no nelietderīgākajām kamerām, ko Nikons jelkad ir uzražojis. Tikpat labi varētu noripināt no konveijera smalku limuzīnu bez navigācijas un kondiconiera. Pilnais kadrs nav nekāds glābējs, ja ir apcirsta autofokusa sistēma, nav iebūvēts Wi-fi un ISO ir labākajā gadījumā ciešams, salīdzinājumā ar citiem nikona pilnkadra brāļiem. Tāpēc nav brīnums, ka otrreizējā tirgū šamajiem nav nekādas vērtības ;)
Esmu vairākkārt ņēmis darbos D610-to kā otru bodiju un blakus it kā tādas pat matricas verķim (D750, kas patiesībā arī nav perfekta kamera) ,jutos kā ar vienu kāju klibs :)
avatar
Publicēts: 26.12.18 22:14 labots
 citēt
richy77:Pirms ņemt, tas objektīvs ir rūpīgi jāpārbauda, nepērc kaķi maisā! Nekad nevar zināt, ko iesmērēs!


Ceru Tu nekautrēsies būt klāt, kad došu Kārlim pārbaudīt :D :D D:
avatar
Publicēts: 26.12.18 22:23
 citēt
traktors:
richy77:Pirms ņemt, tas objektīvs ir rūpīgi jāpārbauda, nepērc kaķi maisā! Nekad nevar zināt, ko iesmērēs!


Ceru Tu nekautrēsies būt klāt, kad došu Kārlim pārbaudīt :D :D D:

Esmu speciālists daudzās jomās un labrāt, palīdzēšu Kārlim pirkuma iegādē! Ja vien ceļa izdevumus šis kompensēs!
avatar
Publicēts: 26.12.18 22:27
 citēt
Tiem formāts arī ir vienīgais pluss. Šogad Aglonā 15.augustā procesijas sākumā pārbrāzās neilga lietusgāze, kuras pietika, lai čalītis man blakus vairāk nevarētu pabildēt, jo D750 skatumeklētājs bija aizsvīdis no iekšpuses, blīvējums kā skalu grozam.
avatar
Publicēts: 26.12.18 22:39 labots
 citēt
Schneider:Tiem formāts arī ir vienīgais pluss. Šogad Aglonā 15.augustā procesijas sākumā pārbrāzās neilga lietusgāze, kuras pietika, lai čalītis man blakus vairāk nevarētu pabildēt, jo D750 skatumeklētājs bija aizsvīdis no iekšpuses, blīvējums kā skalu grozam.

D750 tak ir galīgs sūds, to nekad nevar ņemt!
avatar
Publicēts: 26.12.18 22:57
 citēt
traktors:
Nikona D600 un D610 droši vien ir vienas no nelietderīgākajām kamerām, ko Nikons jelkad ir uzražojis. Tikpat labi varētu noripināt no konveijera smalku limuzīnu bez navigācijas un kondiconiera. Pilnais kadrs nav nekāds glābējs, ja ir apcirsta autofokusa sistēma, nav iebūvēts Wi-fi un ISO ir labākajā gadījumā ciešams, salīdzinājumā ar citiem nikona pilnkadra brāļiem. Tāpēc nav brīnums, ka otrreizējā tirgū šamajiem nav nekādas vērtības ;)
Esmu vairākkārt ņēmis darbos D610-to kā otru bodiju un blakus it kā tādas pat matricas verķim (D750, kas patiesībā arī nav perfekta kamera) ,jutos kā ar vienu kāju klibs :)


Kašmars kā nolika kameru :) nē nu ok iespējams reportiera/sportmīļa viedoklis, es kā ainavists neesmu pagaidām atradis būtiskus trūkumus D610, viss apmierina, arī tirā bilde pie iso 3200 (augstāk ceļu pārāk reti lai uztrauktos), arī ciešami nelieli trokšņi līdz iso 6000. Lūk D750 man nepatika, nejutu "kontaktu" to patestējot. Savulaik kā canonists esmu bildejis arī ar 6D (kurš ar laikam sanāk populārais širpotreba FF), tam krietni vārgāka un ziepaināka bilde nekā D610.

Schneider:Šogad Aglonā 15.augustā procesijas sākumā pārbrāzās neilga lietusgāze, kuras pietika, lai čalītis man blakus vairāk nevarētu pabildēt, jo D750 skatumeklētājs bija aizsvīdis no iekšpuses, blīvējums kā skalu grozam.


D610 jau esmu palietojis gan lietū gan slapjā putenī, tā ilgstoši, nekādu problēmu.
avatar
Publicēts: 26.12.18 23:05
 citēt
Nu nezinu, tas bija 750 un saku, ko pats redzēju.
avatar
Publicēts: 26.12.18 23:20
 citēt
Nikon D7200 ir ekonomiskā kamera, par 3 sotakiem viņu var ņemt ar tādu noskrējienu, bet dārgāk jau būs iegrābšanās!:anger:
avatar
Publicēts: 27.12.18 07:29
 citēt
Schneider:Tiem formāts arī ir vienīgais pluss. Šogad Aglonā 15.augustā procesijas sākumā pārbrāzās neilga lietusgāze, kuras pietika, lai čalītis man blakus vairāk nevarētu pabildēt, jo D750 skatumeklētājs bija aizsvīdis no iekšpuses, blīvējums kā skalu grozam.



Nu nebūs jau tik traki :) Savējo nav nācies tā mērcēt, bet neliels lietutiņš vēl neko līdz šim ļaunu arī nav nodarījis. Lielākā 750-to problēma ir maksimālais 1/4000 slēdža "ātrums". Ar atvērtu fragmu lielā saulē būs lieli sūdi, nevis glīti portreti :) . Taču tajā pat laikā RAW faili ir apbrīnojami staipāmi un laitrūmā samērā bezcerīgās reizēs tos var izvilkt no abiem galiem.
Šīs sērijas pirmo partiju aparātiem bija arī tā sauktā slēdža problēma, kad pretgaismā flāres sākās no trešdaļas kadra, nevis no kadra malas. Arī savējo sūtīju uz Zviedriju, kur par velti mainīja slēdzi. Godīgi sakot, pat neesmu piefiksējis vai tās flāres tagad ir "normālas" :)
Tajā pat laikā D750 uz lielajiem ISO spēj radīt vienu no tīrākajām bildēm un pareizi noeksponēts kadrs uz 10000 būs lietojams. Izcils palīgs ir iebūvētais Wi-fi, kas ļauj klientam uz ātru roku aizsūtīt karstākos kadrus ar iespēju tos pa fikso minimāli apstrādāt jau kamerā.
Tā noteikti nav ideāla kamera, bet plusi tomēr ir pārsvarā pār mīnusiem ;)
avatar
Publicēts: 27.12.18 07:34
 citēt
Karlis_K

Kašmars kā nolika kameru :) nē nu ok iespējams reportiera/sportmīļa viedoklis, es kā ainavists neesmu pagaidām atradis būtiskus trūkumus D610, viss apmierina, arī tirā bilde pie iso 3200 (augstāk ceļu pārāk reti lai uztrauktos), arī ciešami nelieli trokšņi līdz iso 6000. Lūk D750 man nepatika, nejutu "kontaktu" to patestējot. Savulaik kā canonists esmu bildejis arī ar 6D (kurš ar laikam sanāk populārais širpotreba FF), tam krietni vārgāka un ziepaināka bilde nekā D610.



Jep, pareizi saprati :) D610 pēc būtības ir domāta nesteidzīgai bildēšanai plezīra izbraucienos. Šim mērķīm diez vai ir nepieciešams, kas vairāk un nav jau tā, ka kamera ir pret sienu metama :D Taču saliekot kopā 610 un 750 raw(us) tomēr krīt acīs tā starpība uz ielajiem ISO ;)
avatar
Publicēts: 05.01.19 22:00
 citēt
OK, plika reklāma, bet... :)

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 05.01.19 22:19
 citēt
wi-fi nu točna man nahren nav vajadzīgsa fočukā pat par velti
avatar
Publicēts: 08.01.19 18:44
 citēt
Tā. Visi zvanītāji un gribētāji kaut kur pačibējuši, bet feisbukā tikai meitenes raksta un intersējas, kas arī protams nav slikti :) Tāpēc pilnīgi oficiāli te fotoblogā - par Nikon D7200 rumpi gribētos 550 eur, bet par Nikkor 24mm F2.8 gribētos 200 eur. Par katru vienību atsevišķi vēl varētu kaut ko saprāta robežās sarunāt :) Tikmēr par komplektu šā brīža cena būs 650 eur ;)
avatar
Publicēts: 08.01.19 20:19
 citēt
traktors:Tā. Visi zvanītāji un gribētāji kaut kur pačibējuši, bet feisbukā tikai meitenes raksta un intersējas, kas arī protams nav slikti :) Tāpēc pilnīgi oficiāli te fotoblogā - par Nikon D7200 rumpi gribētos 550 eur, bet par Nikkor 24mm F2.8 gribētos 200 eur. Par katru vienību atsevišķi vēl varētu kaut ko saprāta robežās sarunāt :) Tikmēr par komplektu šā brīža cena būs 650 eur ;)


Tā arī nesaprotu, kas ar tām meitenēm? Pārdosi tikai fotobloga puikām?
avatar
Publicēts: 10.01.19 19:27
 citēt
D7200 bodijs nu ir atradis savu jauno saimnieku. Fiksītis savējo vēl aizvien gaida :)
avatar
Publicēts: 10.01.19 19:54
 citēt
traktors:D7200 bodijs nu ir atradis savu jauno saimnieku. Fiksītis savējo vēl aizvien gaida :)

Paskat, brīnumi notiek, atrodās tomēr kāds pamuļķis un paņem par tādu cenu! :face-grin:
avatar
Publicēts: 11.01.19 09:35 labots
 citēt
Tā kā rumpis veiksmīgi nopārdots, topika nosaukumu nomainīts.

Cena par Nikkor 24mm F2.8 AF-D 200 eur.

Ar pārdošanu baigi nesteidzos, taču cena runājama. Savukārt verbālos nesaturētājus un kapeiku pisējus lūgums te nepiesārņot ēteru. Toties ieinteresētiem lūgums ar mani sazināties personīgi 29131372 ;)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):

Sol