forum.gif
Pārdodu Graflex 4x5'' komplektu
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Pārdodu Graflex 4x5'' komplektu
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 04.01.19 18:19 labots
 citēt
Pārdodu Graflex Crown Graphics 4x5'' kameras komplektu baigi labā stāvoklī. Viena no pēdējām izlaistajām versijām ar tālmēru (aš ar piegaismošanu) kameras augšpusē. 127mm f4,7 pamatnieks ar slēdzi, Industar 210mm bez slēdža un 5 Lisco 4x5 kasetes (atsevišķi tās dabūt nevar). 500 eināri

Klāt varu piedāvāt teicamu Schneider-Kreuznach 150mm objektīvu bilžu kopēšanai (gan arī ar to var bildēt) + 140€ Ir arī Plaubel 6x9 kasetes ar kadru skaitītāju - var tādu piemūķēt pakaļā un bildēt uz ruļļu plēves.

Varu mainīt pret Zeiss vienalga kādas SLR baijonetes optiku, Sony E pilna kadra optiku, moš vēl kko.









avatar
Publicēts: 04.01.19 21:16
 citēt
Es saprotu, debils jautājums, bet ar šo bez mājas fotolaboratorijas vispār bildi var dabūt?
avatar
Publicēts: 04.01.19 22:13
 citēt
shvaboc:Es saprotu, debils jautājums, bet ar šo bez mājas fotolaboratorijas vispār bildi var dabūt?


Nu ja ar "mājas fotolaboratoriju" saprot pāris burkas, menzūru, termometru, ietaisi kas skaita laiku, un filmu tīstamo tanku( ko var aizvietot ar pāris šālītēm no maximas pārtikas pusfabrikātiem) un tumšu un vientuļu ateju/vannas istabu, tad nē.
Bildes pēcāk vari kopēt kontaktā ( pie iepriekšaprakstītās "mājas fotolaboratorijas" plusojam stikla gabalu un lampiņu), vai skanēt uz plakanā skanera/pārfotografēt ar ciparnieku un aplaimot pasauli ar savām bildēm digitālā formātā.

P.S. diez Briedene tīsta 4x5 ? Ja tīsta, tad jā.
avatar
Publicēts: 04.01.19 23:40
 citēt
shvaboc:Es saprotu, debils jautājums, bet ar šo bez mājas fotolaboratorijas vispār bildi var dabūt?


Jā minimāli ateju ar aizklātu logu vajag. Tā no lauka pa blūtūci nevar.
avatar
Publicēts: 05.01.19 01:50
 citēt
Nu jā, doma bija, vai kāds kantoris tādas attīsta. Bet man laikam līdz kam tādam vēl augt un augt.
avatar
Publicēts: 05.01.19 02:21 labots
 citēt
šis agregats ir bilžu iegūšanai BEZ jebkadas labratorijas majas apstakļos. Pat lauka apstakļos . Tikai līdz ar mazformata kameru izgudrošanu sakās nepieciešamība pec kādām labratorijas iekartām.. Gan ar šadu gan arī 2x lielaku agregatu esmu bildes tasijis Aizputes pilī parkā uz soliņa:):) Tam paipildus nepieciešams Ilfords multigrade filtri , trīs 8x10 formata vannītes var izmantot arī biroja stattni pa 6Eur priekš A4 dokumentiem attīstītajs fiksāža ūdens un uz pieres piestiprinams tūristu lukturis sarkano gaismu . Ekspo izmanto jebkuras firmas zibspuldzi ar dalāmu jaudu un piestiprinatiem multigreid filtriem:) I vhiss laboris gatavs:):) Uzbildē attīsti un kokope kontaktuss viss parkā uz soliņa mellā vasaras naktē..
avatar
Publicēts: 05.01.19 11:41
 citēt
Luni, tu tak esi romantiķis. Taisni vai sagribējās paprovēt.
avatar
Publicēts: 05.01.19 13:06 labots
 citēt
shvaboc:Luni, tu tak esi romantiķis. Taisni vai sagribējās paprovēt.


Jebkurā gadijumā 4x5 [ ap 9x12cm] bilžu iegūšanai ar šo agregatu nev neppieciešama nekāda speciala foto labratorija. Elementāra kontaktkopija primitīvos apstakļos naktī tumsā. Vienīgais kas mūsdienās apgrūtina šo lietu ir vario kontrasta papīrs , tapēc ar prastu gaismas iedegšanu telpa kā agrāk ekspozūcijai vairs nepietiks. Naksies izmantot avotu kuram var uzlikt vario kontrasta regulacijas filtrus. Visefetīgak ir parasta zibspuldze ar iespeju regulet jaudu kurai uzliek šos filtrus vienkārši visrū. Var ari kabatas lukturim likt vajadzigo filtru , to gan neesmu meginajis. Protams ja dabon papiru bez vario kontrasta tad pietiek ar gaismas iedegšanu izslēgšanu telpa vai kabatas lukturīti.
avatar
Publicēts: 05.01.19 15:15
 citēt
Digigrafēt ir apnicis, šis uzrunā jau sen, taču laika nav jo nekas nesanāks. Tātad nevajag. Bet gribās :)
avatar
Publicēts: 05.01.19 23:32
 citēt
Jā, palasīju vakar pirms miega internetus par šo lietu.... konkrētais piedāvājums šobrīd nebūs pa rokai, bet uz vasaru varētu pamēģināt sagādāt sev kādu lielformātu.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):