forum.gif
Kurš ir čamdījis Dzirksteli?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Kurš ir čamdījis Dzirksteli?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 17.01.19 11:08 labots
 citēt
Reku te mainot "časi na trusi" cita starpā kļuvu par šāda brīnuma īpašnieku:





Jau pāri pa 15 gadi krāmējos ar bildējamiem, bet šāds bija paskrējis garām - savu laiku paākstījos nēsājot līdzi Agfa Isolette, bet šitam krievs piegājis stipri nopietnāk - tālmērs bomba - liels un dzidrs kā 6x7 Mamyia, kruti saķēdēti slēdža laiki ar fragmu (ja gribi mainīt fragmu, tad nezaudējot ekspozīciju slēdzis var sekot līdzi. Nu un cik flickrs rāda, tad arī bildīte kabina Agfas objektīviņam.

Gadījās tīrs eksemplārs:












www.sovietcams.com...

www.flickr.com...


avatar
Publicēts: 17.01.19 11:39
 citēt
par ZENIT ET laikam labāks :face-grin:
avatar
Publicēts: 17.01.19 11:59 labots
 citēt
80.gadu sākumā kaukurai izdevniecībai ar tādu kāpu TV tornī bildēt Preiļu panorāmu kalendāram vai tūrisma ceļvedim, jau neatceros. Uzkāpu, nobildēju un addevu atpakaļ pasūtītājam, nekādi nokājāmgāzoši iespaidi nepalika.
avatar
Publicēts: 17.01.19 12:02
 citēt
Ja kadru skaitīšanas mehānisms un tālmērs ir kārtībā un objektīvs nostājās taisni savā vietā un neļurkājas(visu šāda tipa konstrukcijas aparātu problēma), tad ļoti labs verķis. Nav daudz variantu nēsāt ķešā platfilmas aparātu.
Objektīvs tiešam neslikts, kādreiz labprāt drusku bildēju, за неимением лучшего.
Prikolīgi ka 50gadu mehāniskajai kamerai ir "automātiskais programmas šifts" iebūvēts.
avatar
Publicēts: 17.01.19 13:25
 citēt
Tajos laikos fiksētās EV vērtības centrālajos slēdžos dažādām dzīves situācijām bija diezgan izplatītas, man ir Junostj, kurai arī abi riņķi sakabinās kopā un vienā grieziena galā ir "Ainava", otrā "Sports".
avatar
Publicēts: 17.01.19 15:18
 citēt
Daikts taisīts ar vērienu, bet nu kā jau padomju daikts ar tādu nosacītu precizitāti (vienīgi skatumeklētājs izbrīnīja - aizdomīgi dzidrs un labi rāda). Nē filmu man ir kur bāzt. Iemainīšu kādam retumu vācējam pret sev pielietojamu krāmu. :face-smile: Žēl, ka galvenajam Rīgas milicim jau ir - tā apcirkņos jau atrastos kas man noderētu.
avatar
Publicēts: 17.01.19 17:24
 citēt
Izskatās, ka Māris fototehnikas muzeju veidos, līdzīgu lodzijas audiotehnikas muzejam.
Neaizmirsti video uzfilmēt, lai redzam kā iet un mok ko ieteikt, vo.
avatar
Publicēts: 17.01.19 17:53
 citēt
Apsveru izveidot mobilo muzeju laminētas papes treilerī (zin kā tajos smird?) Bet sauja ar objektīviem nebūtu tas - tur vajadzētu eksponēt vecus telefonus... mobilais mobilo muzejs... Tajā būtu arī lūgšanu stūrītis ar kādu negantu dievību, netīrās vešas grozs un kko ar paiku arī vajadzētu - roltonu pret ziedojumiem vai noriebtu tēju no celfāna kuļķenes. Muzeja draiverim/gidam vajadzētu no sīkgabaliņiem šūdinātu ādas vesti viscaur nospraudītu ar nozīmītēm un sprīdi garu, sintētisku šlipsi uz gumiju.
avatar
Publicēts: 19.01.19 02:11
 citēt
Aizraujoši , nesmu nevienu ejošu eksemplaru rokā turejis . Taču paries reizes dzive ir sastapts neejošā stavoklī..
avatar
Publicēts: 19.01.19 10:58
 citēt
Hugo:Izskatās, ka Māris fototehnikas muzeju veidos, līdzīgu lodzijas audiotehnikas muzejam.
Neaizmirsti video uzfilmēt, lai redzam kā iet un mok ko ieteikt, vo.

Izrāvi vārdus no mutes, Māri, dod vaļā!
avatar
Publicēts: 19.01.19 16:11
 citēt
ir man saimniecībā Moskva 1, kopš skolas laikiem[ periods līdz kādai 6. kl] , neesmu lietojis. toreiz bildes taisīju kontakt kopēšanas metodē, izmantojot veikalā pieejamo papīru un ķīmikālijas. Jāsaka, ka nekas prātīgs nesanāca, tagad padomājot, paša stulbuma dēļ ... :bad_smile:



Brīnos par cenām e-bay, mož saistības ar ceisu dēļ :what:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):