forum.gif
Cīņa ar kloniem
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Cīņa ar kloniem
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 27.12.19 21:30 labots
 citēt
Cilvēks orķestris kā saka. Paša māžošanas dēļ viss orķestra sastāvs paputēja, tā nu šis imitē tālāk tā aktivitāti viens pats, te iepūš tubā, fleitā, te pačīgā pijoli, paklimperē klavieres un pats pa laikam ielec zālē un sev aplaudē.
avatar
Publicēts: 27.12.19 21:32
 citēt
Tikai spēlētāji un skatītāji izglābs ņindzu. Lai spēlē.
avatar
Publicēts: 27.12.19 21:44
 citēt
man gribētos redzēt, kā Kārlis satiekas ar to cilvēku orķestri dzīvajā un ar ko tas beigtos! Haraldu varētu uzaicināt par reportieri un vēl derētu kāds video, lai redz un dzird visu, kā nākas!
avatar
Publicēts: 27.12.19 21:48
 citēt
Būs vien jāpaliek gribošam Muzikant, man onānisti narcisi garlaiko. Izklaide vien tālāk pats sevi, kā mēs visi redzam tev lieliski sanāk.
avatar
Publicēts: 27.12.19 21:49
 citēt
Karlis_K:Būs vien jāpaliek gribošam Muzikant, man onānisti narcisi garlaiko. Izklaide vien tālāk pats sevi, kā mēs visi redzam tev lieliski sanāk.


šito jānokopē kā paraugu smalkam domāšanas veidam. Tu laikam nenāc no inteliģences samaitātām aprindām?
avatar
Publicēts: 27.12.19 22:12 labots
 citēt
Jā Muzikant, esmu tiešs un skarbs, laipošana un diplomātija nav mana stiprā puse. Tāpēc mani ciest nevar visi glumiķi divkoši. Tu pats sevi te esi apkaunojis ar savu darbošanos, neviens cits nav vainīgs. Man vairāki labi autori, kuri savulaik te aktīvi publicējās, atzina ka tieši tava māžošanās, ietiepīgā un nomācošā klonošanās galerijā un visu foruma tēmu aizdiršana (kad pats sarunājies ar sevi), lika pamest šo vietni uz neatgriešanos. Jo ne visi ir tik biezādaini kā es piemēram, smalkjūtīgi cilvēki uzreiz pamet šādus cirkus. Bet tu tak Muzikant to nekad neatzīsi vai ne? ;) Turpināsi ļerkstēt ka esi bloga glābējs. Nu tad turpini komunicēt ar sevi, veiksmi.
avatar
Publicēts: 27.12.19 22:23
 citēt
Paga paga, tad jau Lunis arī ir pie vainas, kurš Dansignu apcēla un aizvainoja, ka šī aizlaidās?
avatar
Publicēts: 27.12.19 22:28
 citēt
Karlis_K > neko labu tavi krusta kari pret "kloniem" šai vietai nav nesuši, gluži pretēji.
Man arī nav skaidrs, ko cerēji ar to šeit uzlabot? Pats publicē bildes reti un reti arī raksti :(
avatar
Publicēts: 27.12.19 22:31
 citēt
richy77:Paga paga, tad jau Lunis arī ir pie vainas, kurš Dansignu apcēla un aizvainoja, ka šī aizlaidās?

Lunis pats te nav redzams (vai gandrīz nav redzams) ...
avatar
Publicēts: 27.12.19 22:35 labots
 citēt
Hugo:Karlis_K > neko labu tavi krusta kari pret "kloniem" šai vietai nav nesuši, gluži pretēji.
Man arī nav skaidrs, ko cerēji ar to šeit uzlabot? Pats publicē bildes reti un reti arī raksti :(


Vienmēr uzjautrinājusi tādi spriedumi no feikajiem profiliem, ar 1 štruntuku gadā pārmest man kurš te gadā iemetis 20x vairāk ;) Jā mana vēlme te publicēties ar apsīka ar Muzikanta klonu aktivitātes pieaugumu, kā arī vairs nepublicējas tie 3-4 autori kuru dēļ te nācu. Tāpēc viss, finita, nekas vairs te netur un neaicina. Ok pa retam iemetīšu aci un padirsināšu šo slimo mudaku bloga kapraci.
avatar
Publicēts: 27.12.19 22:53
 citēt
Nu lūk arī sākās tas, es nedarīšu to, tāpēc, ka Koļa ir muļķis un es nedarīšu to, tāpēc, ka Peliks ir pālis! Pēdējais blogu ir nolaidis pa burbuli var teikt!
avatar
Publicēts: 27.12.19 23:33
 citēt
richy77:Nu lūk arī sākās tas, es nedarīšu to, tāpēc, ka Koļa ir muļķis un es nedarīšu to, tāpēc, ka Peliks ir pālis! Pēdējais blogu ir nolaidis pa burbuli var teikt!

Nav tik viennozīmīgi,
Lielākos mēslus visā WEBkomūnu vidē ir sataisījis fakebook (instagram) un tūtiņiem kuri tur ģenērē klikšķus...
avatar
Publicēts: 27.12.19 23:45
 citēt
Hugo:
richy77:Nu lūk arī sākās tas, es nedarīšu to, tāpēc, ka Koļa ir muļķis un es nedarīšu to, tāpēc, ka Peliks ir pālis! Pēdējais blogu ir nolaidis pa burbuli var teikt!

Nav tik viennozīmīgi,
Lielākos mēslus visā WEBkomūnu vidē ir sataisījis fakebook (instagram) un tūtiņiem kuri tur ģenērē klikšķus...

Pilnīga taisnība, bet Peliks ar savām asiņainām rokām šeit ir nodūris simtiem iemītnieku, kuri nesa naudu bloga uzturēšananai, tagad naudas nav, pārmeties uz minja, pridoroks!
avatar
Publicēts: 28.12.19 01:01 labots
 citēt
richy77:
Hugo:
Nav tik viennozīmīgi,
Lielākos mēslus visā WEBkomūnu vidē ir sataisījis fakebook (instagram) un tūtiņiem kuri tur ģenērē klikšķus...

Pilnīga taisnība, bet Peliks ar savām asiņainām rokām šeit ir nodūris simtiem iemītnieku, kuri nesa naudu bloga uzturēšananai, tagad naudas nav, pārmeties uz minja, pridoroks!


Doma skarba. Daži tūkstoši pediņu ir piesekojuši pilnīgiem lūzeriem, kuru kadriņi blogā pat 100 skatījumu nesavāktu. Arī Insta-gram vainīgs.
avatar
Publicēts: 28.12.19 01:03
 citēt
Hugo:
richy77:Nu lūk arī sākās tas, es nedarīšu to, tāpēc, ka Koļa ir muļķis un es nedarīšu to, tāpēc, ka Peliks ir pālis! Pēdējais blogu ir nolaidis pa burbuli var teikt!

Nav tik viennozīmīgi,
Lielākos mēslus visā WEBkomūnu vidē ir sataisījis fakebook (instagram) un tūtiņiem kuri tur ģenērē klikšķus...


Lielākos mēslus meibī ir sataisījis mudaks snaiperis, kas tev pierē punktu iezīmēja, bet uzdevumu nepaveica. Nav profiņš.
avatar
Publicēts: 28.12.19 21:44
 citēt
Blogfotokopis:
Hugo:
Lielākos mēslus visā WEBkomūnu vidē ir sataisījis fakebook (instagram) un tūtiņiem kuri tur ģenērē klikšķus...


Lielākos mēslus meibī ir sataisījis mudaks snaiperis, kas tev pierē punktu iezīmēja, bet uzdevumu nepaveica. Nav profiņš.


Tā ir, ka cilvēka anatomiju nepārzin, bet grib gudri ...irst.
avatar
Publicēts: 29.12.19 12:16
 citēt
Hugo! Nu kurs Jurčiku ir izmācījis! Tagad, pēc ilga pārtraukuma, ...iirš ar vēl lielāku sparu. HA!:face-grin:
avatar
Publicēts: 29.12.19 13:30
 citēt
Straupi kā slēdza, ir izmetuši atkal ārā. Lai viņam veselība, var būt to zaļo pūķi arī uzvar! Var būt arī otrādi... HA!:face-crying:
avatar
Publicēts: 29.12.19 15:42
 citēt
varbūt zem kloniem maskējās - reptiloīdi

youtu.be...
avatar
Publicēts: 29.12.19 16:24
 citēt
Blogfotokopis:
richy77: Pilnīga taisnība, bet Peliks ar savām asiņainām rokām šeit ir nodūris simtiem iemītnieku, kuri nesa naudu bloga uzturēšananai, tagad naudas nav, pārmeties uz minja, pridoroks!


Doma skarba. Daži tūkstoši pediņu ir piesekojuši pilnīgiem lūzeriem, kuru kadriņi blogā pat 100 skatījumu nesavāktu. Arī Insta-gram vainīgs.


Būtu labāk, ja mēs priecātos par mūsu atšķirībām, nevis censtos tās apkarot. Ja kas nepatīk, nepievēršam uzmanību, citādi mūsu uzmanība ir kā ražens lietus tieši tam, kas nepatīk. Tas pats K_Klons te ņeņemtos, ja es viņu šad tad nepaķircinātu, tāpat, kā to dara citi.

Te ir publisks vortāls, kur vienādas tiesības katram kaut ko publicēt. Sākotnēji dibinātāju ieskats bija, ka fotogrāfi publicējas ar niliem, lai būtu anonīmi. nebija arī noteikuma, ka katram drīkst būt tikai viens profils, Tas parādījās tik pirms dažiem gadiem. Tāpat, šad tad kaut kas nepatika vienam vai otram kāda pasažiera bildēs, attieksmē pret kuģi. Un tā šad tad kāds tika izmests pāri bortiem, gan psiholoģiska spiediena iespaidā, kā. laikam Zaicevs, neatceros niku, Dansiga, (kāds pielika pēdējo pilienu nakts sarakstē ar viņu, nesaukšu vārdā, bet tas nebija Lunis) Admini reiz izmata dažus ļoti pieklājīgu s fotogrāfus, utt.
avatar
Publicēts: 29.12.19 17:02
 citēt
NĒ! Visi nekad nepublicēsies ar niliem, tikai paši Nili! Bet ādmiņiem tāds nepateicīgs darbs, pēc satīras paliek pēdas.
avatar
Publicēts: 30.12.19 17:15
 citēt
Jēziņ Muzikant, tak krāmē vesels savus sūdukus no visiem kloniem un pats tos laiko pašapmierinoties un priecājies, nu jau visiem pofig, tik beidz piņņāt kā apbižota lūpiņu uzmetusi jaunuve!
avatar
Publicēts: 30.12.19 19:05
 citēt
klonētava :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 30.12.19 21:43
 citēt
talavietis:klonētava :face-devil-grin:

Tālavieti nejaucies pa vidu, šeit tagad notiek 2019. gada izšķirošās cīņas par klonu brīvību!
avatar
Publicēts: 30.12.19 21:48 labots
 citēt
Kā mēs varam zināt, ka talavietis arī nav viens no klonem? tāpēc, lai tik cīnās kopējā rudzu laukā!
avatar
Publicēts: 30.12.19 21:57
 citēt
Publius:Kā mēs varam zināt, ka talavietis arī nav viens no klonem? tāpēc, lai tik cīnās kopējā rudzu laukā!

Reģistrējies Valkā 27.03.2009. datumā. Značit nav klons!
avatar
Publicēts: 30.12.19 22:04
 citēt
OK, turpmāk reģistrējamies Valkā!
avatar
Publicēts: 31.12.19 21:24 labots
 citēt
Nemaz nebrīnīšos, ka nākamajā gadā uzradīsies jauns klons ar niku - TĀLAVIETIS 2! Tas būs gandrīz, kā Rembo 2, iznīcinātājs, tad jūs visi redzēsiet!
avatar
Publicēts: 01.01.20 17:53
 citēt
ja arī būs jauni kloni, tad tie pārsvarā būs muzikāli ....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 05.01.20 22:51
 citēt
Sakāpināta interese par kaut ko var radīt tik pat stiprus iespaidus kā realitāte. Ar laiku izdoma kļūst par realitāti
avatar
Publicēts: 07.01.20 14:51 labots
 citēt
Te arī pamācība k_lonely personāžiem: www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 07.01.20 14:52
 citēt
negatIvs:ja arī būs jauni kloni, tad tie pārsvarā būs muzikāli ....:bad_smile:


Būtu pat ļoti vēlams, jo esošās mēbeles diemžēl nevelk un nenes mūziku, grīda skaidām piebirusi.:face-smile:
avatar
Publicēts: 10.01.20 23:42
 citēt
Uz pavasara pusi kloni parasti nesāk vairoties, kurš zina?
avatar
Publicēts: 11.01.20 00:12
 citēt
Pavasarī visām sugām riests, vairojas pārsvarā vasaras sākumā.
avatar
Publicēts: 11.01.20 00:21
 citēt
Tad sāksies pastiprināta aktivitāte, it sevišķi, kad Strutnieks rietēs!
avatar
Publicēts: 11.01.20 08:14
 citēt
richy77:Tad sāksies pastiprināta aktivitāte, it sevišķi, kad Strutnieks rietēs!


Varbūt labāk izvērsīsim medības to virzienā, kas ņirgājas par cilvēku uzvārdiem. Padomā, kā dažbrīd uzvedies.

Te varētu būt TIKAI kloni, ja vien tie naski publicētu fotogrāfijas. Jo tikai tas darbina šo pasākumu. Vecbiedri mazgā rokas nevainībā: sak, es jau te esmu pietiekami publicējis, tagad gribu parunāt forumā un paskatīties, kādas interesantas idejas ir citiem. Bet tos arhīvus jau neviens neskatās.
avatar
Publicēts: 11.01.20 15:43
 citēt
Mācītājkungs! Nu tad sāc VISOS komentos bīdīt foto lietas un vismaz reizi dienā ievieto savus fotodarbus! Lai vismaz no tavas puses FotoBlogs attaisnotu savu nosaukumu, nevis, kā tagad, pārtapis par visa kā filiāli. Dīvaini, ka tu te plaši un gari atbalsti gan dievu, gan velnu, gan prostituti, gan pedofilu, gan dzērāju un ko tik vēl ne, bet par fotogrāfiju un fotogrāfiem kaut kā no tevis nekas prātīgs NAV dzirdams. Diez ko gan tas varētu no īpašnieka nozīmēt??? HA!:big_smile:
avatar
Publicēts: 11.01.20 17:38
 citēt
Ir dzirdams, tikai kurlākajiem īpatņiem nesanāk sadzirdēt. Moš apmaldījušies tie ipatņi? He he!
avatar
Publicēts: 11.01.20 18:07
 citēt
Blogfotokopis:
richy77:Tad sāksies pastiprināta aktivitāte, it sevišķi, kad Strutnieks rietēs!


Varbūt labāk izvērsīsim medības to virzienā, kas ņirgājas par cilvēku uzvārdiem. Padomā, kā dažbrīd uzvedies.
Kurš tad ņirgājas par uzvārdiem un kādiem, ko?
avatar
Publicēts: 15.01.20 16:07
 citēt
richy77:Uz pavasara pusi kloni parasti nesāk vairoties, kurš zina?

Vēl ziema nav iestājusies, pavasaris tālu ;)
Gadalaiki parasti mazāk ietekmē klonus, bet mēnesfāzes gan stipri.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):