forum.gif
Fotostudijas gaismas
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Fotostudijas gaismas
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 01.03.20 10:38
 citēt
Hei! Ir iespēja iegūt telpas, kur varētu izveidot fotostudiju. Līdz šim ar šo esmu nodarbojusies hobija līmenī. Ir pieredze ar zibspuldzi, bet nav ne jausmas kurā virzienā sākt skatīties studijs apgaismojumu. Kam būtu jāpievērš uzmanība, kas ir Must Have studijas gaismām? :)
avatar
Publicēts: 01.03.20 13:01
 citēt
Sākumā you must visu to padarīšanu izkost teorijā (internets, bibliotēka), tad arī pati visu sapratīsi.
Šeit padomi būs:
1. Iztikt ar skalu vai aitas tauku sveci.
2. Nopirkt objektīvu ar gaismasspēju 0,5.
3. Salikt visos stūros kolhoza darbnīcu pagalma prožektorus.
4. "Sveiks, Jurčik!"
5. Saņemt šizoteriķu realizācijas protokolu.
6. Bildēt cilvēciskā stilā, kur gaismai nav nozīmes.
u.t.t.
avatar
Publicēts: 01.03.20 13:18 labots
 citēt
Paldies:face-grin::face-grin::face-grin:
Šobrīd jau arī meklēju informāciju internetā un Youtube, bet domāju ka varbūt arī šeit kāds var kādu noderīgu padomu dot
avatar
Publicēts: 01.03.20 13:27
 citēt
"Must Have " ir klienti, vai vismaz nopietns iemesls kam tā studija ir vajadzīga.
Man jau šķiet ka tā "studiju" slimība ir pārslimota, vienbrīd visur un visapkārt pirka studijas lampas un tipa vēra vaļa studijas( ārpus Rīgas daudzas kā projekti par Eiropas naudu). Tad pagāja laiks un izrādijās ka tām "studijām" nav pielietojuma, tad sākās kaudzes ar sludinājumiem "izīrēju studiju".
Vardu sakot ja pielietojums epizodisks, bet telpu uzturēšana regulāra, tad vai ir vērts? Reku, šeku Kleins pārgāja no savas studijas modeļa uz īrētu kad nepieciešams.
Aprīkojums ir atkarīgs no tā ko bildē, cilvēkbildējamās gaismas nedaudz atšķirsies no priekšmetbildējamajām.
Man domāt prātīgi būtu paīrēt studijas ar dažādu aprīkojumu un saprast kā tas strādā un ko tieši vajag tavam bildēšanas stilam/vajadzībai.
avatar
Publicēts: 01.03.20 13:40
 citēt
Aija_sepko:Līdz šim ar šo esmu nodarbojusies hobija līmenī. Ir pieredze ar zibspuldzi, bet nav ne jausmas kurā virzienā sākt skatīties studijs apgaismojumu.

Varu tikai iedomāties, kāda studija tur sanāks, klienti rindā stāvēs aiz durvīm.
avatar
Publicēts: 01.03.20 13:43
 citēt
Manā pilsētā tādas īsti nav. Domāju ģimenes un tāda veida fotografēšanai. Telpas pieder pašai, tikai iekārtot vajag. Laika gaitā vēlos savu hobiju pārvērst naudas pelnīšanā vai vismaz piepelnīties, jo fotografēšana man sagādā prieku. Un pašai sava fotostudija man arī sagādātu prieku :face-grin:
avatar
Publicēts: 01.03.20 13:46
 citēt
richy77:
Aija_sepko:Līdz šim ar šo esmu nodarbojusies hobija līmenī. Ir pieredze ar zibspuldzi, bet nav ne jausmas kurā virzienā sākt skatīties studijs apgaismojumu.

Varu tikai iedomāties, kāda studija tur sanāks, klienti rindā stāvēs aiz durvīm.
Jā... Tieši tas ko gaidīju, kā jau visos forumos .... Nolikt jebkuru cilvēka vēlmi kaut kādā veidā sevi attīstīt :face-grin::face-grin::grimace::grimace::grimace:
avatar
Publicēts: 01.03.20 13:51
 citēt
где твой город? Может быть, когда-нибудь мы сможем сотрудничать.
У меня есть все, что мне нужно.
avatar
Publicēts: 01.03.20 14:17
 citēt
Ja tur nav fotosalona, tad skaidrs, ka tā pilsēta ir pagasta centra izmēros. Atliek tik saskaitīt dzīvojošās ģimenes, fotografēšanās intensitāti, salonfotogrāfijas popularitāti laikā, kad topā ir ķēmbildes ar telefonu un kļūs skaidra pasākuma rentabilitāte un ilgtspēja.
Nu, es gan te sagudrījos Marnica stilā. :haha::haha::haha:
avatar
Publicēts: 01.03.20 19:32
 citēt
Я работаю с мобильной студией
avatar
Publicēts: 02.03.20 09:16
 citēt
Telefons + kabatas lukturīts..... HA!
avatar
Publicēts: 02.03.20 10:00
 citēt
Важно не то, а как
avatar
Publicēts: 02.03.20 11:26
 citēt
Eto už točna!HA!:face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):