forum.gif
Vai Sahadža-Joga palīdz tautsaimniecības izaugsmē Latvijā ?!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Vai Sahadža-Joga palīdz tautsaimniecības izaugsmē Latvijā ?!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 11.10.21 10:13
 citēt
Protams, ka Shardža joga palīdz tautsaimniecībā. Vienkārši to plaši nereklamē.

Piem man ir firma kas te Latvijā nodarbojas ar Cunami un Vulkānu izvirdumu novēršanu. Jūs teiksiet Latvijā nav Cunami un Vulkānu. Pareizi un tas tāpēc, ka mana firma labi strādā.
Publicēts: 11.10.21 12:41
 citēt
ja nav, tad būs :face-grin:
Publicēts: 11.10.21 23:59
 citēt
Tauta sāka pārticīgi dzīvot. Valdība pakasīja ķermeņa lejasdaļu un radīja Firmu "Veselības ministrija". Par ministru iecēla santehniķi. Ieviesa "pandēmiju" un ārkārtas stāvokli. Lai tauta nebļaustītos, lika aizsiet mutes ar lupatu.

Jūs prasīsiet: KUR TAD IR TĀ PANDĒMIJA??????!!!!!!

Valdība kautrīgi atbild: pandemijas nav, jo mūsu firma labi strādā......:amazing:
Publicēts: 12.10.21 01:37
 citēt
LIDLS apciemojums: youtu.be...
Publicēts: 29.10.21 17:36
 citēt
Алксандр
Сейчас я активно помогаю в проекте"Здравница21". Этот проект всероссийского масштаба, И предполагает участие сахаджа йогов всех городов в жизнедеятельности пансионатов и санаториев. Дорогие друзья, обращаю ваше внимание! Предполагаются не разовые выезды с программами, как обычно, а постоянные ежедневные занятия в пансионате по программе, утверждённой в Национальной Курортной Ассоциации, в мединституте на кафедре превентивной медицины, в Аналитическом центре при Правительстве РФ.

Alexa
Джей Шри Матаджи!

Алксандр
Вначале будут ознакомительные объявления, цель которых: пригласить максимальное число сахаджа йогов к этому проекту. Затем будут ознакомительные вебинары, которые введут йогов в суть проекта. Затем подготовка, и т.д. Будет всё по порядку.

:face-smile:
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt