forum.gif
Par krievu laiku audiotehniku
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Par krievu laiku audiotehniku
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 09.04.21 09:57
 citēt
Man ir 41 gadu vecs atskaņotājs "Melodija-103", stāvoklī laik ņū, tik viens defekts - Brežņeva planovās ekonomikas ražojuma galvai GZM-005 neturas iekšā adata, izmēram kaukāda milimetra simtdaļa pietrūkst. Esmu gan nostiprinājis ar "Momenta" pilienu, bet aparātam tādā stāvoklī gribas pilnu autentiskumu.
Nākamais - varbūt kādam šķūnī mētājas nevajadzīga Vega/Arktur ar Unitra G 602 galdu? Vajag disku ar skriemeli,
Vēl nākamākais - varbūt kādam šķūnī mētājas kāds Akords-001 vai Viktorijas atskaņotājs ar I-EPU-73C?

Tik nevajag dot padomus iegādāties Torensus, Duāļus un Nakamičus, veikala Rīgas centrā un kopīga pisneza Vācijā ar Dubajas naftas šeihiem man nav, čakarēšanās ar jaunībzdienu grabažām ir vienkāršs pensionāra hobijs.
avatar
Publicēts: 09.04.21 10:10 labots
 citēt
humors, bet es ari metu blisenes- uz vegas pusi, plašu atsk, ar Unitras mehānismu :face-grin: tur pat Ortofona galvu, adatu varot ielikt Krievu laiku tehnika, augstākās klases un 1 klases nav tik slikta, man ir ESTONIA Um 010 pārbuvēts jaudas pastiprinātājs, vel pirkšu S90 un U 101

Nakamichi Shneiders nepavilks plašu atsk, ta smaksā vismaz 10 štukas, ja ne vairāk :face-grin:
avatar
Publicēts: 09.04.21 10:18
 citēt
Admini, dodiet taču iespēju tīrīt savus postus no plānprātiņu ierakstiem!!! :anger:
avatar
Publicēts: 09.04.21 11:03 labots
 citēt
Shnaideram, rīta mandrāža ? :face-grin:
avatar
Publicēts: 09.04.21 11:30
 citēt
Smel savu aizķēzīto izlietni un nemaisies kā peļu sūds pa putraimiem, kur tevi neprasa.
avatar
Publicēts: 09.04.21 11:51 labots
 citēt
Danu nah nah, lai tak izrunājas :bad_smile: :bad_smile: :bad_smile:
avatar
Publicēts: 09.04.21 12:03
 citēt
Nu labi, nah nah, lai tiek Dieva abdalītajam tas prieciņš, bet jautājums par vecajiem dzelžiem paliek aktuāls.
avatar
Publicēts: 09.04.21 14:43 labots
 citēt
I-EPU-73C

Ja arī tāds atradīsies, tad prieka būs maz.
Manējam tas rullītis starp motoru un disku bija palicis mīksts un lipīgs.
Bija laiks, kad centos no visa liekā atbrīvoties, tad arī aiznesu un noliku uz miskastes vāka.
Korpusa gan bija žēl, izcila VEF galdnieka roku darbs...
avatar
Publicēts: 09.04.21 15:00
 citēt
Schneider, Tu pārspīlē. Nav jābūt naftas biznesam Dubaijā, lai nopirktu kādu verķi no Lodžijas. Kā šejienes domubiedram, viņš Tev iedos labu atlaidi.:face-wink:
avatar
Publicēts: 09.04.21 15:05
 citēt
Liela daļa lodžijas verķu ir metami ārā,nevis tirgojami.
avatar
Publicēts: 09.04.21 15:06
 citēt
No sātanista nepirkšu, lai kāda arī nebūtu atlaide! Gan jau viņa prece apkrāmēta ar čigānu lāstiem un prusaki ar Dimona blusām arī nāk komplektā līdzi.
avatar
Publicēts: 09.04.21 15:45
 citēt
es domāju ka ta gai galvai jau piekare pa 40 gadi tāpat čau...labāk tad atstāj kā ir :face-grin:
Es perosnīgi arī visu krievu verķus esmu izmetis, riebjas to konstrukcija, nekvalitatīvās plates, kurām celiņi krīt nost...
Pašam tikai krājumos 2 VEF 101 ar koka tumbiņām stāv laukos, jo Vefā sencis strādāja + pats baiju praksēs. Tad atskatījos "to kvalitāti".
Vēl ārija 103 kaut kur ir jo nopirku nos pa 15 eur :face-grin: tā arī stāv kolekcijā bezdarbībā..
Nu Gunčas kaut ko pirkt ir neprāts, jo jams tehniski neko nevelk un neko pastāstīt nevarēs par aparātu :face-grin: apkopes jau arī viņš viņiem neveic nekādas. nopirka pa lēto + uzcenojums un pārdeva tālāk. viņam tur visi tādi lo-fi verķi,:face-grin:
avatar
Publicēts: 09.04.21 15:51 labots
 citēt
es Ariju nesen notirgoju uz Daugavpili pa 70 euro, šogad jau 1500 euro esmu nopelnijis, neskatoties uz kŗīzi ekonomikas :face-grin: Man ir 4 meistari, ti eveic apkopes, tulit ddabushu pec apkopes retu VINTAGE Cassiver National Panasonic SG -70. kur citi "umņiki" bij adrusku daremontējuši , sņāidera tipa maistari
avatar
Publicēts: 09.04.21 15:59
 citēt
Jolan2, cik reizes tad tos var mest ārā? Vienreiz jau Vācijā tie ir izmesti, bet Lodžijas partneris tos savācis un atsūtījis pie mums, lai dotu otru dzīvi. Un tomēr tie ir daudz labāki par Melodija-103.
avatar
Publicēts: 09.04.21 16:08 labots
 citēt
Vēl šodienas ieguvums
1)DVD resīvers JAMO S VSR 25 ar pulti, USB 2*65wt jauda, nelasa CD/DVD
2)CD Player DENON DCD-860 viss strādā, daudz funkciju, bez pults
3)Rietumvācijas SONY pārpirktā WEGA resīvers R250SH - laba skaņa, kvalitatīva


drīz atnāks adata - Technics SL-Q200 plašu atskaņotājam no Nīderlandes , tikai vāka nav pagaidām
avatar
Publicēts: 09.04.21 17:44 labots
 citēt
Nudien izskatās, ka reizēm te lodžijas līmenis (saprašanā) visiem iestājies.
Vai tiešām nevar izlasīt tekstu līdz pēdējam teikumam???
Un vēl - varu pateikt, ka neklausos FM stacijas ar visām vienu pleilisti, kuru apgriež 10x dienā, bet gan klausos Saktu ar 15 m garu āra antenu, tur poļi, čehi un rumāņi laiž savu mūziku.

Un saprotu, ka visi normālie motobraucēji lieto Harlejus un Wonjanus, bet tas neliedz tiesības kādam dīvainītim saķīlēt Rīgu-5 un priecāties par rezultātu.

No milzīga kvantuma veco Melodijas plašu ļoti lielu daļu nācās izmest, bet ir daļa arī tādu sačakarēto, kuras nelec pāri un nebuksē ar smagajām pjezo galvām, tādām man ir (nekrītiet ģībonī) vēl arī Vega-101.
avatar
Publicēts: 09.04.21 19:31
 citēt
Kam ir, tam ir, kam nav, tam nav - E.Levits :face-grin:
avatar
Publicēts: 09.04.21 22:52
 citēt
Schneider, es takš nedomāju nopietni. Katrs ņemās, ka viņam patīk. Radio arī piemīt īpaša burvība. Un tomēr, kalausīties mūziku radio amplitūdas modulācijas stacijās? Vai tiešām šodien eksistē radiostacijas, kas nav pieejamas internetā daudz labākā kvalitātē?
avatar
Publicēts: 09.04.21 23:10 labots
 citēt
Ir pieejamas, pat žanru izvēle visplašākā, iegūglē radio oldies, kaut vai accuradio, kuru klausos regulāri, bet nu vienkārši ir nostalžī pēc laikiem, kad zāle bija zaļāka, debess zilāka, suņi tuklāki un visi zobi mutē savi. Kaut kāda burvība ir zaļajā indikatora acī un peldošajā skaņā, priekš manis vērtīgākākais, ko varētu sniegt laika mašīna, būtu, ja īsviļņos noskanētu "Голос Америки, концерт популярной музыки, у микрофона Юрий Осмоловский".
Un patīk man tie EPU-73 un 62CM tonarmi, kuriem pa kātu bīdāms piespiediena regulējums kā veciem klēts svariem.

Vot izplūdu te lirikā, laikam manī visu mūžu ir snaudis izcils literāts... :face-grin:
avatar
Publicēts: 10.04.21 19:34
 citēt
Paskaties ss-ā ektronika, audio, plašu atskaņotāji . Tur periodiski viens džeks ievieto veco krievu aparātu galvas, adatas. Pašreiz cits ir ielicis sludinājumu, pirmajā lapā, varbūt noder. Tiem Melodijas atskaņotājiem viens būtisks trūkums - starprullītis, gumija paliek cieta, rullītis, ja ilgi stāvējis aparāts bez darba, paliek ar iespiedumu, kas atskaņošanas režīmā var radīt lieku vibrāciju, troksni
avatar
Publicēts: 10.04.21 20:10
 citēt
Es to džeku pazīstu, Pēteris no Latgalītes, bet viņš apgreido iztecējušās GZKU pjezogalvas, ko es arī pats māku.
Rullīša gumija ir loterija, man ir arī 60.gadu radiolas, kurām rullītis kā jauns, pie tam, ja nav atstāts ieslēgtā stāvoklī uz 30 gadiem, tad nekādi iespiedumi nemaz nevar izveidoties.
Par I-EPU-73 gan esmu dzirdējis, ka tam kaukāda mīksta plastmasa, kura ar laiku izšķīst.
avatar
Publicēts: 10.04.21 20:21
 citēt
Ir redzēti gadījumi, ka kasetniekiem gumijas siksniņas melnā ķīselī saiet :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.04.21 20:27
 citēt
P. S. Ss-ā pašreiz ir Tavs gadījums, nomaini uz ārzemju analogu galvu ar visu adatu pa 18€, un dzīvo laimīgi
avatar
Publicēts: 10.04.21 22:01
 citēt
To es ļoti labi zinu, tieši tāda AT 3600 man pašlaik arī stāv uz Melodijas. Vegai-110 ir Ortofon OMB 5, bet vēl vienam paštaisītam, kuru sagrabināju no trijiem, Sanyo MG09. To GZM meklēju vairāk tīri dēļ autentiskuma.
Galīgi sadrāztajām platēm ir Vega-101, tai GZKU-631 korpusā iegudrīju jaunu ķīniešu no Ebaya.
avatar
Publicēts: 11.04.21 01:12
 citēt
Oi, man pirms gadiem 15 ļoti liela nelaime notika - maģī Pink floyd kaseti ierāva un laukā dabūt neizdevās. :shame:
avatar
Publicēts: 11.04.21 09:33
 citēt
Nevajak Pink Floyd rakstīt MK-60 kasetēs! :grimace:
avatar
Publicēts: 11.04.21 10:35
 citēt
Schneider:Nevajak Pink Floyd rakstīt MK-60 kasetēs! :grimace:


Nebija nekas pārrakstīts. Veikalā pirkts "echoes", dvas kasetes vienā vāciņā bija.
avatar
Publicēts: 11.04.21 11:06
 citēt
Nevajak Centrāltirgū pirkt kooperatīvu ražojuma kasetes!:grimace:
avatar
Publicēts: 11.04.21 12:16
 citēt
Lapinska kasetes jau bija labākās :face-grin:
avatar
Publicēts: 11.04.21 18:26 labots
 citēt
ietīšanas vaina visticamāk nebija ne kasetes tips, ne ražotājs , bet maģīša mehānisms ....


tāpēc, pirms iegādājieties maģīti, painteresējieties, vai Aizkrauklē kāds nav tieši jums .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 11.04.21 18:47
 citēt
Sansui 5-7 w būtu kā radīts Schneidera Simfonijas tumbiņām

avatar
Publicēts: 11.04.21 19:51
 citēt
negatIvs:Sansui 5-7 w būtu kā radīts Schneidera Simfonijas tumbiņām


Подозрительные цены!
Подозрительные цены!
Подозрительные цены!
Подозрительные цены!
Подозрительные цены!
Подозрительные цены!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):