forum.gif
Foto un VIDEO lietas, garage sale, diskusija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Foto un VIDEO lietas, garage sale, diskusija
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 08.05.21 13:45 labots
 citēt
Foto un VIDEO lietas, garage sale, diskusija
Pērkot aparatūru - dabūju KAUDZI visāda šrota, arī foto tehniku, bildes ielikšu vēlāk

Filmu spoguļkamera - PENTAX P30t - vizuāli labs stāvoklis, moška der kādiem kolekcionāriem, paskatījos slēdzi, drusku ielocīts aizkars
Laikam ar šo kameru nāca komplektā
1)- zibspuldze NISSIN ar futlāri priekšai , iekšā konteiners 4 gan AA baterijām, mand in Japan
2)objektīvs - uz Pentax K bajonetes, ir doma pareju uz SONY NEX dabūt, jo teleobjektīvs + makro sjomka
TOKINA SZ-X 28 - 200 mm 1:3.5-5.3 ideāls stāvoklis, pasmags, metāla un stikla
Tad dabuju - futrāli - VINTAGE KIJEV 16mm kinokamera, ar uzvelkamu atsperi, 3 filmu bloki, 1 iekšā, gaismas filtrs komplektā, tas toch kādam kolekcionāram
Super VHS C video kamera, ar 2 aķiem, lādētāju, gaisma ar deg, tik nevaru saprast, kā dabūt kasešu nodalījumu vaļā
modelis JVC GR-SXM260A - tā par simbolisku summu, moška kadam noder
2 vintage pulksteņi - SEIKO(mazais) , ORIENT (lielais)

AUDIO TEHNIKA
Grundig Satellite 3400 slavenais RADIO - FM darbojās , skan
PSRS AUGSTĀKĀS KLASES magnetola - Berestje 004 - darbojās, bet vajag profilaksi
plašu atskaņotājs VEGA - 109 koka korpus, vāks diezgan ok, adata ir, darbojās

Vēl bija SONY DVD diska kamera, be zlādētāja (man tāds izrādās bija) ar 2 aķiem, DCR-DVD306
tagad jameklē MAZIE DVD diski, lai ierakstu testētu, man pat kādi izejas vadi ir, lai pa taisno no vada ierakstītu datorā, bez čakara ar pārdzīšanu uz datoru
avatar
Publicēts: 08.05.21 13:50
 citēt
lodzija:Foto un VIDEO lietas, garage sale, diskusija
Pērkot aparatūru - dabūju KAUDZI visāda šrota, arī foto tehniku, bildes ielikšu vēlāk

Filmu spoguļkamera - PENTAX P30t - vizuāli labs stāvoklis, moška der kādiem kolekcionāriem, paskatījos slēdzi, drusku ielocīts aizkars
Laikam ar šo kameru nāca komplektā
1)- zibspuldze NISSIN ar futlāri priekšai , iekšā konteiners 4 gan AA baterijām, mand in Japan
2)objektīvs - uz Pentax K bajonetes, ir doma pareju uz SONY NEX dabūt, jo teleobjektīvs + makro sjomka
TOKINA SZ-X 28 - 200 mm 1:3.5-5.3 ideāls stāvoklis, pasmags, metāla un stikla
Tad dabuju - futrāli - VINTAGE KIJEV 16mm kinokamera, ar uzvelkamu atsperi, 3 filmu bloki, 1 iekšā, gaismas filtrs komplektā, tas toch kādam kolekcionāram
Super VHS C video kamera, ar 2 aķiem, lādētāju, gaisma ar deg, tik nevaru saprast, kā dabūt kasešu nodalījumu vaļā
modelis JVC GR-SXM260A - tā par simbolisku summu, moška kadam noder
2 vintage pulksteņi - SEIKO(mazais) , ORIENT (lielais)

AUDIO TEHNIKA
Grundig Satellite 3400 slavenais RADIO - FM darbojās , skan
PSRS AUGSTĀKĀS KLASES magnetola - Berestje 004 - darbojās, bet vajag profilaksi
plašu atskaņotājs VEGA - 109 koka korpus, vāks diezgan ok, adata ir, darbojās

Vēl bija SONY DVD diska kamera, be zlādētāja (man tāds izrādās bija) ar 2 aķiem, DCR-DVD306
tagad jameklē MAZIE DVD diski, lai ierakstu testētu, man pat kādi izejas vadi ir, lai pa taisno no vada ierakstītu datorā, bez čakara ar pārdzīšanu uz datoru


сколько всего килограммов?
avatar
Publicēts: 08.05.21 14:33
 citēt
Un cik spainis tādu sūdu maksā?
avatar
Publicēts: 08.05.21 16:21
 citēt
Eh, būtu man jaunībā šitas rādžiņš bijis.
avatar
Publicēts: 08.05.21 17:45
 citēt
Iemet bilžuksus!
avatar
Publicēts: 10.05.21 11:37
 citēt
Bilžukus iemetīšu, bet SONY kamerai viens džeks no UK - pārdeva 2 DVD mazos diskus, tur ir 3 rezīmi - LP, SP un HP
ieraksta kvalitātes, 2 aķis, mazais standarta un lielais, soma, jau aktīvgi izmantoju, jo nav jāmokās ar mobilo telefonu + tam jāsēdina baterija nost filmējot. Normāls aparāts, samērā svaigs, aķi labi.
avatar
Publicēts: 13.05.21 20:38
 citēt
Alkstu iegādāties 16 mm.kinofilmu līmēšanas presīti.
avatar
Publicēts: 13.05.21 21:13
 citēt
ielikšu uz IZSOLI to kameru , bildes vēlāk
avatar
Publicēts: 13.05.21 21:23
 citēt
-20€ par piegādi un -20€ par nešanu uz miskasti, tā būs taisnīga cena
avatar
Publicēts: 13.05.21 21:47 labots
 citēt
Man ir šitā kamera
Kiev-16C-2 16mm Soviet Movie Cine camera Sovnarkhos #1173-61 1961 year
Man i rpilnā komplektā, ar visiem gaismas filtriem
www.ebay.com...

PS par elektroniku - kolekcionāri jau gatavi normālas summas ar 3 cipariem atpogāt
kameru pardot nesteidzos , iespejams savam veikalam noderēs, bet par labu cenu, sākot no 50 euro un uz augšu - varu pārdot

Kauguru brauciens bija labs, priekš biznesa, labas mantas, risks attaisnojās, vismaz 300-500 euro nopelnīšu :face-glasses:
avatar
Publicēts: 13.05.21 22:21 labots
 citēt
Jādomā stāsts EBEJAM, man ir 2 konti, pardošanas un pirkšanas konts atsevišķi
ar stāstu - mantas var pardot stipri dārgāk, ta snav vietējā Ikšķiles krāmu tirgū pirkts sūds kāds....lētais

The old soviet grandpa are from communist nomenklature and buy for home very luxury gadgets, this film camera are on from this gadgets, i buy this in Latvian Jurmala beach, who live thousands of nomenklature and party boss people, rich and fashionable
avatar
Publicēts: 13.05.21 22:45
 citēt
Ar stāstiem var muļķus ķert, stāsti ir tikpat veci kā tirzniecība....
avatar
Publicēts: 13.05.21 22:55 labots
 citēt
Vajag klāt pielikt linku, kur ar tupeli dauza ar tekstu - "pārdod pajolītis no Latvijas". Ārzemnieki uz to panesīsies, būs gatavi maksāt pat 4 ciparu summu!

avatar
Publicēts: 13.05.21 22:58
 citēt
bet priekš kam tad ir ebejs, ka lohu bagātu ķeršanai, JOLANS tak ar tur makšķerē :face-grin:
avatar
Publicēts: 14.05.21 07:00
 citēt
...ebajā sūdus nepārdosi,diemžēl.Tāpēc nāksies vien savus mēslus mēģināt iefīrēt vietējiem bomžiem.
avatar
Publicēts: 14.05.21 10:20 labots
 citēt
nesaki viss JOLI, iespejas ir daudzas :face-grin:
tas kas tev sudi, citiem iet uz izķeršanu :face-grin:

PS bet tu labak špricejies, un gaidi 3 poti, 4 poti,,,,:face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):