forum.gif
Inga Spriņģe, ReCheck Baltic, Karmas Latvieši
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Inga Spriņģe, ReCheck Baltic, Karmas Latvieši
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 27.10.22 12:23
 citēt
Inga Spriņģe, ReCheck Baltic, Karmas Latvieši
Spriņģe iesāka ar niknu anti vakceru tramdīšanu Feisītī, bet tagad jauns projekts šai
Kā jau noprotiet, mani interesē pēdejais temats vairāk :face-grin:
avatar
Publicēts: 01.11.22 17:18
 citēt
Kariņa šaikas prosķitutka.
avatar
Publicēts: 17.11.22 13:12
 citēt
Paldies tomēr Spriņģei un viņas TV raidjumam "karmas latvieši"...Tagad viena paziņa Internetā žēlojās, ka nav naudiņas (kļudaini ierakstijās - baudiņas) "pašizaugsmes kursiem"...bezmaz jādomā, ka pašam vajdzētu izdomāt kursus, papildus sahadža jogas bezmaksas kursiem, kā šādām dāmām - atrast normālus vīrus, kas viņas uzturētu un apmaksātu viņu hobijus un izklaides, ja reiz pašas dzīvo uz vecāku kakla un nav spējīgas nopelnīt pat iztikai, par šādiem kursiem - nu tak lai ņemj kredītus un maksā. Vai nevajag tomēr lauzties aizslēgtās durvīs ja ir tik nabaga ka nespēj samaksāt, jo šādi kursi nav priekš viņas. Diemžēl cilvēki ir tik slinki, ka tā vietā, lai izmantotu bezmaksas kursu iespējas, bezmaksas online meditācijas, lasītu grāmatas, skatītos video, viņi cer, ka kāds pa naudu ielies ar karoti mutē viņiem zināšanas, notiks brīnums, šādu kursu beigās viņi paliks veiksmīgi, turīgi utt, spēs atrisināt savas problēmas. Nē, no šādiem kursiem gūs labumus tikai šo kursu organizātori, jo tas ir viņu bizness. Vēl par alzslēgtām durvīm - paziņa pa 100L nopirku māju laukos, lai bēgtu no kara ? Afekta stāvoklī. Pietrūka 5K, lūdza ari man, es pateicu, ja Tev nav 5K un tu pērc māju pa 100K tas nav adekvāti, un tas arī norāda no augšas ka nav ko tur lauzties. Fināls - pēc 2 mēnešiem, māja ir ar nežēlīgu malkas apkuri, kura jākurina katru dienu, sapuvusi malka, pec tam jāmekle nauda, braukā ar auto uz Rīgu, ved uz skolu bērnu , maksā pa bendzīnu baisu naudu. UN mājai ir 3x lielāki zemes un nek.īp.nodokļi, jo skaitās komercīpašums. Un nopirka pa 100K net patiesā mājas vērtība ir 50K ne vairāk, Tā kā iekrita vēl uz naudu.
es jau vairs neceru ne uz ko, bet diemžēl gribējās uzrakstīt savas pārdomas, par cilvēku slinkumu, muļķibu, cerību uz kādiem brīnumiem...

FOTO links: ibb.co...
LINKS ārpus FB: sapratnesforums.freeforums.net...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):