forum.gif
Ziemassvētku dāvanas?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Ziemassvētku dāvanas?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 15.12.23 18:48
 citēt
Kādas šogad aktuālās Ziemassvētku dāvanas?
Lūgums padalīties ar domām.
avatar
Publicēts: 16.12.23 23:32
 citēt
griezite:Kādas šogad aktuālās Ziemassvētku dāvanas?
Lūgums padalīties ar domām.

Domāju, ka zeķes! Pašiem labākajiem vari iepakot bučas :bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.12.23 01:50 labots
 citēt
Varēji no sākuma kādas savas ieceres publicēt, salīdzināt, kritizēt, norādot labā sun sliktās puses.
Varbūt tad arī citi pavilktos ar savām stulbībām, kurās būru dīgstošas patiesības grauds.

Es iesaku kopīgu dziesmu vakaru.

Reiz bija pele,
Ai, kas par peli!
Tā pele to graudu
Ņem vidū pušu.

Piedz.
Alus, šis alus,
Nāc mūsu iekšās,
Mēs gribam mazdrusciņ palīksmoties!

Reiz bija kaķis,
Ai, kas par kaķi,
Tas kaķis to peli,
Tā pele to graudu,
Ņem vidū pušu.

Reiz bija sunis,
Ai, kas par suni,
Tas sunis to kaķi,
Tas kaķis to peli,
Tā pele to graudu,
Ņem vidū pušu.

Reiz bija meita,
Ai, kas par meitu,
Tā meita to suni,
Tas sunis to kaķi,
Tas kaķis to peli,
Tā pele to graudu,
Ņem vidū pušu.

Reiz bija puisis,
Ai, kas par puisi,
Tas puisis to meitu,
Tā meita to suni,
Tas sunis to kaķi,
Tas kaķis to peli,
Tā pele to graudu,
Ņem vidū pušu.
avatar
Publicēts: 19.12.23 00:23 labots
 citēt
Laba dāvana būtu izīrēt man kādu tukšu telpu līdz 90m2, ja kādam ir. Varbūt ir informācija, kas ir ārpus ss,com utt?
avatar
Publicēts: 19.12.23 09:39
 citēt
Tukšu telpu fotogrāfijas vajadzībām, vai telpu, kur glabāt briketes, svētku šampanieti un bijušā zeķes un šalles, lai viņš, nelietis, šajos siltajos Ziemassvētkos, saltu? :)
avatar
Publicēts: 19.12.23 11:00
 citēt
Pēc visa spriežot, Diāna ir viena, bez vīriešu zeķēm un šallēm... HA!
avatar
Publicēts: 19.12.23 13:27
 citēt
Dolldia:Laba dāvana būtu izīrēt man kādu tukšu telpu līdz 90m2, ja kādam ir. Varbūt ir informācija, kas ir ārpus ss,com utt?

"VISKAĻI" Forša komūna > biroji, mākslinieku rezidences un dažādās darbnīcas, dažāda izmēra telpas 16, 36, 54, 72 ir arī 90 m², samērīga cena ... (paziņa vairākus gadus tur īrē)
Vari iečekot:
viskali.lv...
avatar
Publicēts: 21.12.23 07:13
 citēt
Ou, paldies, uzrakstīju jau vińiem vēstuli, būs dzīvē jāiečeko!
avatar
Publicēts: 23.12.23 14:14
 citēt
Jaukas domas, Smartina pieminētās zeķes komplektā ar bučām daudzsološi :)
Nekustamā īpašuma dāvanas variants arī izklausās patīkams.
Kur palikušas spēļmantiņas?
avatar
Publicēts: 23.12.23 14:20
 citēt
No nekustamā īpašuma es arī neatteiktos :)
avatar
Publicēts: 24.12.23 12:20 labots
 citēt
Nekustamie īpašumi ir laba lieta.... šovakar uz vienu no viņiem notīšos, lai paglābtos no zsv pasākuma burzmas, tādejādi sagādājot sev dāvanu.... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 24.12.23 13:40
 citēt
negatIvs:Nekustamie īpašumi ir laba lieta.... šovakar uz vienu no viņiem notīšos, lai paglābtos no zsv pasākuma burzmas, tādejādi sagādājot sev dāvanu.... :bad_smile:
Pasveicini savu dūšīgo laistītāju
avatar
Publicēts: 28.12.23 21:41
 citēt
Nu vienīgi ar niansi, ka es maksāāu tam, kurš izīrē... :D tik liela sapņotāja es neesmu. Rīgā izrādās nav mega liela izvēle. Cerams, ka kaut ko atradīšu. Lai arī pārējiem atrodas nākamajā gadā atrast savus nekustamos īpašumus, protams, kustamos īpašumus arī :D
avatar
Publicēts: 29.12.23 16:04
 citēt
Dolldia:Nu vienīgi ar niansi, ka es maksāāu tam, kurš izīrē... :D tik liela sapņotāja es neesmu. Rīgā izrādās nav mega liela izvēle. Cerams, ka kaut ko atradīšu. Lai arī pārējiem atrodas nākamajā gadā atrast savus nekustamos īpašumus, protams, kustamos īpašumus arī :D


Rīgā ir gan švaki, par adekvātu rubli, jo sakarīgie īpašumi ir aizņemti, iznomātājus arī visbiežāk interesē ilgtermiņa klients.
avatar
Publicēts: 29.12.23 19:07 labots
 citēt
Nu man arī interesē ilgtermiņa. Pagaidām ir vai nu tie grausti, vai mūžīgie biroji ar biroja griestu segumu :D vai mega lieli. Uuun, protams, vēl atrodas tādi, kas neizņem vecos sludinājumus un izrādās, ka jau sen kāds cits īrē :D Jā, pagaidām īsti nekas nav jēdzīgs, tad atliek cerēt, ka kut kur atbrīvosies. Jārok dziļāk.
avatar
Publicēts: 02.01.24 21:29
 citēt
Dolldia:Nu man arī interesē ilgtermiņa. Pagaidām ir vai nu tie grausti, vai mūžīgie biroji ar biroja griestu segumu :D vai mega lieli. Uuun, protams, vēl atrodas tādi, kas neizņem vecos sludinājumus un izrādās, ka jau sen kāds cits īrē :D Jā, pagaidām īsti nekas nav jēdzīgs, tad atliek cerēt, ka kut kur atbrīvosies. Jārok dziļāk.


Dziļāk gruntsūdens mērcēs greznos tepiķus.
avatar
Publicēts: 09.01.24 22:33
 citēt
Viss ok, telpas atrastas. Āmen!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):