forum.gif
Atceroties sēnos laikus.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Atceroties sēnos laikus.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 31.01.24 20:49
 citēt
Mūzikas cienītāji! Vai Jūs atceraties laikus, kad vairums no mums centās dabūt ierakstus no Jura Lapinska, viņš 78 un 79 gadā izveidoja izlases ar ārzemju izpilditājiem un nosauca tos par SUPER 78 un SUPER 89. Varbūt kādam no Jums ir izpildītāju saraksti? Būtu ļoti pateicīgs viņus iegūt.
avatar
Publicēts: 31.01.24 21:23
 citēt
Diemžēl nevarēšu palīdzēt šinī jautājumā, pārāk maz gadiņi tanī laikā man bija ;)
Cerams kāds gados bagātāks seniors varēs palīdzēt, lai veicas.
avatar
Publicēts: 31.01.24 21:26
 citēt
Bet vai nebūtu labāk dzīvot tagadnē ne pagātnē?
Tagad arī ir daudz labas un dažādas mūzikas.
avatar
Publicēts: 31.01.24 21:57
 citēt
Ir Lapinska ieraksti , bet nekādas izlases. Ņēmu no viņa konkrētu grupu plašu kopijas
avatar
Publicēts: 01.02.24 13:57 labots
 citēt
Ir lieliska intervija ar viņu Latvijas Radio par platēm un ierakstiem par fizikas ierobežojumiem. te no jūķuba. www.youtube.com...
To vajag noklausīties vinila cienītājiem.

BET_Es viņu satiku pirms dažiem gadiem. Un, jāsaka, kaut kāds neētisks un infantīls tips kurš, demonstrēdams savu spēku, likās, salauzīs man plaukstu, sveicinoties, pēcāk sākās lielīšanās ar to, cik ātri braucot pa ceļu, tādēl nav tiesības. Un nekādas izpratnes par citu pilsētnieku apdraudēšanu. Un pēc tam, kaut teicu, ka esmu noklausījies interviju radio, mēģināja pārstāstīt visu , ko zin par vinilu. Tā ka nekā cienījama, diemžēl, šobrīd tur nemanīju.

Cieši sakari ar Gardas meitenēm fronte.lv...
avatar
Publicēts: 01.02.24 21:31
 citēt
Jau labu laiku virzās konusa virzienā.... 1970-1990- nebija ne vainas, savu darbu zināja
avatar
Publicēts: 01.02.24 22:44
 citēt
negatIvs:Jau labu laiku virzās konusa virzienā.... 1970-1990- nebija ne vainas, savu darbu zināja


jā, atceros vienu draugu, kas bija ieradies pie manis ar kasešu maģīti, ko Lapinskis bija noregulējis. Un slavēja par kvalitāti.
avatar
Publicēts: 01.02.24 23:49
 citēt
Lapinskis tomēr ir BRENDS
ir kam ir 1000 viņa lentas krajumos :face-grin:
avatar
Publicēts: 06.02.24 13:56
 citēt
Kāds tur brends. Viduvējas kopijas taisīja. Jautātājam par sarakstiem vienkārši pašam šo to vajag saprast un atcerēties hronoloģiski. Lapinskis varēja ierakstīt tikai to, kas līdz tam jau bija izlaists un bija trendīgs. Un viss.

lodzija, nav kāds ejošs lentinieks, ko notirgot?
avatar
Publicēts: 07.02.24 00:34 labots
 citēt
shis tas ir :face-grin:

PS ja Lapinskis, pec kāda domam taisija "videjas kopijas".....kurš tad taisija LABAS kopijas ?
kurš ir tas nezinamais darbonis, ko neviens nezina...
:face-grin:
avatar
Publicēts: 07.02.24 13:59
 citēt
lodzija:shis tas ir :face-grin:

PS ja Lapinskis, pec kāda domam taisija "videjas kopijas".....kurš tad taisija LABAS kopijas ?
kurš ir tas nezinamais darbonis, ko neviens nezina...
:face-grin:
Lapinskis jau labas kopijas taisīja, taču pārdošanā pieejamās lentes bija kopijas no Lapinska kopijām
avatar
Publicēts: 08.02.24 12:46
 citēt
Da ko tur daudz, "atver" vaļā to labo Lapinska kopiju un paskatās kanālu dinamiku, paklausās kā skan kopumā un fade in/out vietās. Ir sanācis lasīt to paseno interviju ar viņu, kur viņš stāsta par caurumu urbšanu CD nodemonstrēšanai, kā tas ietekmē/neietekmē datu nesēju?

Ja ir kas tirgojams nostaļģijai (ejošs nevis naudas un laika pišai pa remontkantoriem), tad PM.
avatar
Publicēts: 08.02.24 18:40 labots
 citēt
ozols:
lodzija:shis tas ir :face-grin:

PS ja Lapinskis, pec kāda domam taisija "videjas kopijas".....kurš tad taisija LABAS kopijas ?
kurš ir tas nezinamais darbonis, ko neviens nezina...
:face-grin:
Lapinskis jau labas kopijas taisīja, taču pārdošanā pieejamās lentes bija kopijas no Lapinska kopijām


Lielas jēgas no tā procesa tev nav. Ja pirki veiklu darboņu , no Lapinska pārrakstītos ierakstus, tad pats vainīgs. Daudzi tā " atpelnīja" par dārgo pirkto ierakstu. Vēl daži uz ekvalaizera sakruķīja augšas, apakšas, paņēma vidus nost, pārrakstīja, un teica, ka skan labāk kā pašam Lapinskim. Toreiz dažas reizes pabiju viņa "studijā" . Latvijā nebija tāda apjoma un kvalitātes kantora, turpat arī Kantora iela..... Pēc ierakstiem brauca no PSRS pilsētām. Lapinskis populārs bija Maskavā, Ļeņingradā. Armijā viens ofiņš, uzzinājis, ka es no Rīgas , teica: " u vas tam takoj Lapinskis".... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 09.02.24 10:42
 citēt
Negatīvs, par to jau es saku. Nevajag iedomāties, ka Lapinskim bij rūpnīca, kas ražoja ierakstus, ko izplatīt pa visu padomiju. Tu pabiji viņa studijā. Vai tur bija fabrika rūpnieciska apjoma kopiju ražošanai? Pats Lapinskis stāsta, ka kopijas izgatavojis nedaudz eksemplāros. Pārējais jau bijis atkarīgs no sadarbības partneru sapratnes un iespējām izveidot kvalitatīvas kopijas. Un pacelto augšu un apakšu rasšanās process kopijās arī bij pavisam cits. arī to Lapinskis skaidro savās atmiņās. Bet es tur nebiju. Ja darbojies kopā ar vecmeistaru, tad protams zini labāk.
avatar
Publicēts: 09.02.24 14:31 labots
 citēt
UK viens tirgo devaisus, sakot no 700 funtiem cenas, ne lētais gals, lentu maģi


Par ierakstiem runajot, es jau pāreju uz DSD un SACD atskaņotajiem :face-glasses:
pēc nedēļas būs SACD plejeris, un SACD disks Pink Floid 5.1 hybrid Dark side of the Moon, sacd diski padārgs prieks, ja pats nedabū DSD failus un pats neieraksti
avatar
Publicēts: 09.02.24 21:27
 citēt
Viens laba līmeņa ķēdes posms negarantē augstu rezultātu, ja pārējie posmi pielasīti klasi, vai divas zemāki...... :big_smile:
avatar
Publicēts: 10.02.24 13:14
 citēt
Ir daži Luxman, Marantz, Technic, Pioneer kasetnieki .... tā, prikolam

youtu.be...

:bad_smile:
avatar
Publicēts: 13.02.24 00:14
 citēt
Šēnos laikus!!! Pieskārieni nākotnei- nāvei.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):