forum.gif
Latviesu un citu tautu nacionalisms
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Latviesu un citu tautu nacionalisms
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 06.03.24 07:53 labots
 citēt
Latviesu un citu tautu nacionalisms

Ruslans Straķis

Mairis Briedis pārdevis latviešu intereses, man tāds cilvēks vairs nepastāv. Cienot viņa izvēli, aizsargājot viņu, tu cieni Latvijas okupāciju, latviešu deportācijas un latviešu valodas, kultūras ielikšanu 2.šķirā savā dzimtajā zemē. Viņš izdarīja savu izvēli, pārdevies Saskaņai par 200 000 rubļiem, aizsargāja pieminekli “atbrīvotājiem”, kuri latviešus izsūtīja uz Sibīrijas nometnēm, arī manu ģimeni, daudzus tūkstošus nomērdēja VDK pagrabos, labākos amatus piešķīra uzvarētāju tautai un iznīcināja jebkurus nacionāli domājošus. Es noliktu ziedus pie pieminekļa tikai tad, ja pēc 1945.gada PSRS atbrīvotu Latviju no sava karaspēka, čekas un komunisma idejas, un ļautu mazai, bet stipri cietušai tautai pašai atjaunot savu valstiskumu, zemi, rūpniecību un veidotu abpusēji izdevīgas un cieņpilnas attiecības. Bet tas taču nebūtu iespējams, jo baigais 1940.gads jau noticis, jau bija notikusi pirmā deportācija, jau bija sagrauts viss latviskais, atņemti īpašumi. Un kad latvieši iestājās vācu armijā, jo komunisti 1940-1941.gados nošāva viņu ģimenes locekļus, atņēma īpašumus, izveda uz nāvi Sibīrijā, tos latviešus tagad komunisti sauc par nacistiem. Kā tad saukt tos, kuri tagad aizsargā komunistus? Par sarkanajiem fašistiem? Sarkanais Briedis. Es uzskatu, ka krievi paši ir nacisti, bet paši nevēlas to redzēt, jo pārkrieviskot ir labi, pareizi un vēlams, bet pārlatviskot ir slikti, nepareizi un nevēlams, to dara tikai nacisti. Krievijā kāds var oficiālā valsts līmenī runāt uzbeku, čečenu, tatāru, tadžiku, kirgīzu, čuvašu, baškīru, baltkrievu valodās? Nekad. Tikai krievu un krieviem ir jāatzīst, ka tā tas vienmēr bija un tas netiek uzskatīts par fašistisku un ksenofobisku rīcību. Vienkārši tā ir necieņa un starptautību draudzība būs tikai tad, kad liela tauta sāks cienīt mazu tautu un tās valstiskumu. Visticamāk tas nekad nenotiks un es tikai utopiski fantazēju. Daudzi latvieši, kuri dienēja padomju armijā atbalsta Briedi, jo toreiz bija labi. Iespējams bija labi, bet vai bija slikti starpkaru Latvijā, kad bija brīva valsts? To neziniet. Jūs esat pārkrieviskoti, tas ir fakts, tā ir vēsture, visas tautas draudzējās, tas arī ir labi. Bet mums to ideju uzspieda, daļu tautas iznīcināja, lai tā ideja iedzīvotos un tas viss notika pēc “atbrīvošanas”. Ja skatamies plašāk ir skaidrs, ka komunisti ir slepkavas un nelieši. Šaurāk skatoties, nezinot patieso brīvību, varētu likties, ka komunisma verdzībā nebija nemaz tik slikti, visiem viss bija, bija skaidra nākotne, mājoklis, darba vieta, alga, labi ceļi, namu fonds utt. utt. Kopumā nebija nemaz tik slikti ja salīdzini ar šodienu, bet šodienas rezultātu mērķtiecīgi panāca tie paši čekisti, kuri noturēja varu Latvijā pēc 1990.gada. Tad ko jūs priecājaties par Briedi un viņa nostāju? Kas tur labs? Viņš ir visa patiesi latviskā nodevējs. Nu neklanīšos es viņa priekšā un roku nepaspiedīšu. Par ko viņu cienīt? Par to, ka atbalsta deportācijas pēc “uzvaras”? Ne mūsu latviešu uzvaras, mums tas bija zaudējums. Mēs pirms 1940.gada dzīvojām ļoti labi arī bez sarkanajiem. Nu ir latviešu daļa glupa, kurai boršč smadzenes aiztumšoja, kuriem patika dienēt armijā, kura deportēja milzīgu daļu latviešu. Nu priecājies par savu pieredzi, bet, lūdzu, nejauc pimpi ar pirkstu! Šeit ir Latvija, šeit latviešiem jāvalda, šeit latviski jārunā, šeit pēc 1945.gada nebija uzvaras. Tur aiz robežas ir Krievija, tur krievi valda, tur krievu valodā runā, tur pēc 1945.gada bija uzvara. Un uz šādas paritātes var tikt veidotas jaunas attiecības. Varēja. Bet atkal nevarēs, jo atkal notiek PSRS 2.0 atpakaļapvienošanas process. Un piektā kolonna, kurā absolūti kontrolē visas Saeimas un valdības kopš 1993.gada mūs turpina graut un iznīcināt, jo sliktāk tagad šeit būs, jo lielāks labais kontrasts būs, kad Kremlis nu jau publiski spers savu kāju mūsu zemē. Bet ko Briedis, krievu mafijas apskauts un 200 000 rubļus saņēmis pārģērbies sarkans. Nodevējs. Būs cits “labākais Latvijas bokseris”. Šo norakstam līdz viņam pieleks, līdz publiski atvainosies par nodevību un paskaidros, kāpēc tik lēti pārdevis latviešus.

Tikai mans viedoklis, kuram var nepiekrist.
avatar
Publicēts: 06.03.24 17:17
 citēt
Lodzija, uzraksti arī savu viedokli!
avatar
Publicēts: 06.03.24 19:31
 citēt
Lēts, primitīvs rakstelis. Straķis FB pietiekoši atzīmējies, lai saprastu, kas par fruktu
avatar
Publicēts: 11.03.24 12:41
 citēt
Viss pareizi!
Tik nav skaidrs, ko pārkrievotais putlera padauza Strautnieks ar to domājis :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):