forum.gif
Apple Mac Mini M2
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Apple Mac Mini M2
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 25.03.24 12:58
 citēt
Ko cilvēki saka par Apple Mac Mini M2 Apple M2, Apple M2 (10 cores), 16 GB, 256 GB
avatar
Publicēts: 25.03.24 22:28
 citēt
Ja priekš 2D grafikas un samērīgas FHD video apstrādes (ne 4K) > tad 16GB ram ir labi (tas ir minimums, lai normāli strādātu (bāzes modeļu 8gb ram ir par maz))
Nav pārāk labi > 256 GB cietais disks < (to nevar nomainīt - uzlodētas mikrenes uz mātesplates, viss ir uzlodēts un nav maināms)
Ja pērc jaunu skaties tomēr uz 512GB cieto disku sistēmai un apiem.
M1 & M1MAX un M2 & M2 PRO proči ir labi, bet M3 pagaidām labāk izlaist (garāks stāsts par M3)

Pluss ieteicams uzreiz piepirkt ārējo Hubu ar papildus ssd diska vietu arhīviem un darba failiem
Skati, ko tādu ... tur varianti vairāki, bet ieguvume visiem liels ;)
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 25.03.24 23:41
 citēt
Mini man nav, bet StudioM2 ir, nevaru sūdzēties par jaudu priekš foto, bet pievienojos viedoklim ka RAM noteikti vajag vairāk, par SSD : nu var jau startēties no ārejā SSD, (tieši mans variants, ne tapēc ka iekšejā 1TB nepietiek), nu principā viss strādā arī tādā variantā, ar video protams būs jāpagaida (tas atkarīgs....) gatavais rezultāts, Ja gribās lokāli uzlikt AI bilžu ģeneratorus, tad iespējams vajadzēs sparīgāku mašīnu, iespējams tikai pacietību gaidot kārtejo ģenerējumu.
Besī tas ka iekšā HDD nevar ielikt(nu vismaz mani ļoti besī, pēc vecā MacPro 4HDD+2SSD), es lietoju līdzīgu dokstaciju kā augšminētajā saitē un vēl 2SSD ārejo korpusu un brīžiem pieslēdzu ārejās arhīva kastes ar 4&5HDD katrā.
avatar
Publicēts: 27.03.24 19:41 labots
 citēt
Patīkamais no vidusmēra āmurikāņa skatpunkta un mazāk patīkamais no pieauguša eiropieša viedokļa -- ASV hi-tech uzņēmumi konservatīvi visu izdomā patērētāja vietā un preses relīzēs kā revolucionāras lietas pasniedz salīdzinošus sīkumus. Sistēmdiskam ar 256 GB pietiek, pārējos vietietilpības jautājumus parasti risina ar perifērijas ierīcēm. Makam 16 GB ir OK. Habus pērk daudz saglabājošie, kam svarīgi virtuāli risinājumi ar piekļuvi krājumam no jebkuras vietas pasaulē - tie, kam bildes sanāk arī notirgot.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):