forum.gif
akumulatori !!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / akumulatori !!!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 16.11.10 18:58 labots
 citēt
Kuri varētu būt labākie ?
piem šie ? cgi.ebay.com...
avatar
Publicēts: 16.11.10 19:05
 citēt
avatar
Publicēts: 16.11.10 19:11
 citēt
Oliss:http://www.bhphotovideo.com/c/product/646229-REG/Ansmann_5035092_5035092_AA_2850mAh_Rechargeable.html

a kas tā pa firmu nav kautkāds ķīiešu noname ? es tādu nezinu līdz ar to ar neticu tam kas rakstīts virsū ! :) vai kalpo labi ?
avatar
Publicēts: 16.11.10 19:38
 citēt
Ansmann labas, bet man šīs 2850 kkā interesanti uzvedās... vispār salīdzinot ar citām ansmann - piemēram 2700 pie + ir daudz lielāks izvirzījums uz āru nekā 2850... līdz ar to reizēm pat zipene neieslēdzas iekšā, jo nav kontakta... var jau būt, ka tā ir tikai man
avatar
Publicēts: 16.11.10 19:51
 citēt
man vajag zipenei un ģitārai, tagad man i sanyo, bet problēma tāda ka vairāk kautkā galīg netur strāvu kad uzlādē ir ok bet nākamā dienā jau vsjo sausas!
avatar
Publicēts: 16.11.10 20:12 labots
 citēt
duracelis mani pārāk bieži pievīlis, kā bačas, tā aķi, neuzticos :)
Par GP toties ne reizi nav bijis jāsūdzas. Mp3 pleijerī AAA GP bača tur tieši 2x ilgāk kā Duracell un ir tieši 2x lētāka.
avatar
Publicēts: 16.11.10 20:28
 citēt
]a tā padomā, tad kur garantija, ka Tavs skaļais brends īstenībā nav noneims un krutka? Kāda starpība? Tāpat visus tos aķus ražo pāris ķīnas rūpnīcas un brendi tik galā savu logo uzliek. Lielākā daļa no jebkuras jomas produktu LV tāpat ir krutka. :) Vienalga vai šampūns vai motoreļla. :)
avatar
Publicēts: 16.11.10 20:38
 citēt
Sapper:]a tā padomā, tad kur garantija, ka Tavs skaļais brends īstenībā nav noneims un krutka? Kāda starpība? Tāpat visus tos aķus ražo pāris ķīnas rūpnīcas un brendi tik galā savu logo uzliek. Lielākā daļa no jebkuras jomas produktu LV tāpat ir krutka. :) Vienalga vai šampūns vai motoreļla. :)


tiesi taa, vispar man pazina pateica, ka esot ktrai firmai gandriiz brendotajai 3 kvalitaates veidi... tad nu attieciigie tiek uz attieciigaam valstiim suutiiti, bet cenas taas pashas... nez kas nonaak LV?
avatar
Publicēts: 16.11.10 20:44
 citēt
versatile:duracelis mani pārāk bieži pievīlis, kā bačas, tā aķi, neuzticos :)
Par GP toties ne reizi nav bijis jāsūdzas. Mp3 pleijerī AAA GP bača tur tieši 2x ilgāk kā Duracell un ir tieši 2x lētāka.


Mans kantoris (ak Dies, cik Luniski skan) gadā patērē pāri par 2,5K AA Duracell Procell baterijas, tāpat ar kaudzi arī 9v Kronas tipa. Sūtam no fričiem, cena ar visu sūtīšanu un dabas esursu nodokli labāka kā vietējiem vairumniekiem. Citi Duracell modeļi IMHO ne ar ko īpāsi netšķiras no visiem pārējiem ražotājiem. Veikalos es pie mums es ProCell nekad neesmu redzējis.
avatar
Publicēts: 16.11.10 21:09
 citēt
Bebiite:
tiesi taa, vispar man pazina pateica, ka esot ktrai firmai gandriiz brendotajai 3 kvalitaates veidi... tad nu attieciigie tiek uz attieciigaam valstiim suutiiti, bet cenas taas pashas... nez kas nonaak LV?


arī krutkai, ja kas :) Tik uz vietas, ražotnē.
avatar
Publicēts: 16.11.10 21:27 labots
 citēt
Bebiite:
Sapper:]a tā padomā, tad kur garantija, ka Tavs skaļais brends īstenībā nav noneims un krutka? Kāda starpība? Tāpat visus tos aķus ražo pāris ķīnas rūpnīcas un brendi tik galā savu logo uzliek. Lielākā daļa no jebkuras jomas produktu LV tāpat ir krutka. :) Vienalga vai šampūns vai motoreļla. :)


tiesi taa, vispar man pazina pateica, ka esot ktrai firmai gandriiz brendotajai 3 kvalitaates veidi... tad nu attieciigie tiek uz attieciigaam valstiim suutiiti, bet cenas taas pashas... nez kas nonaak LV?


par tiem 3 kvalitātes veidiem piekrītu.... ceru, ka LV dbūjamie D90 nav tai 3. grupā :D
avatar
Publicēts: 16.11.10 21:37 labots
 citēt
meduspods:
Bebiite:

tiesi taa, vispar man pazina pateica, ka esot ktrai firmai gandriiz brendotajai 3 kvalitaates veidi... tad nu attieciigie tiek uz attieciigaam valstiim suutiiti, bet cenas taas pashas... nez kas nonaak LV?


par tiem 3 kvalitātes veidiem piekrītu.... ceru, ka LV dbūjamie D90 nav tai 3. grupā :D

uz mani tā daļa par LV neattiecas :face-glasses:, kautgan tāpat ceru, ka nav 3. grupa :D, drīz jau gada jubileja un tfu tfu tfu ir viss čiki piki.Kautgan liekas aķīša vāciņš palicis vaļīgāks, laikam grips jāpaņem.
avatar
Publicēts: 16.11.10 22:17
 citēt
paņem ir ritīgi ērtāk!
avatar
Publicēts: 16.11.10 22:21
 citēt
meduspods:paņem ir ritīgi ērtāk!

ehh būtu tik viegli paņem un viss.
avatar
Publicēts: 16.11.10 22:28
 citēt
nu ja pa cenu ta ebajā var dabūt pa lēto... ja piešaujas pie slēdža var lietot protams nav tas kas oriģināls bet ir vērts kautvai tikai ērtuma pēc !

...un tā mēs spriežam par akumulatoriem ! :grimace:
avatar
Publicēts: 16.11.10 22:32
 citēt
a kas ir akumultori?
avatar
Publicēts: 16.11.10 23:17
 citēt
Akamulators, tas ir tads trauciņš kurā var iespundet elektribu, aiznest citur un izlaist.
avatar
Publicēts: 16.11.10 23:20
 citēt
dansiga:a kas ir akumultori?

šis vārds priekš tevis ir par sarežģītu :D
avatar
Publicēts: 17.11.10 00:51
 citēt
Olisss, nuu - es ljoti DAUDZ ko nesinu .... u tagad ari domaaju ,, aakumulTURI ,,,,,, kas ko tur!!!!?
avatar
Publicēts: 17.11.10 00:52
 citēt
killer13:Akamulators, tas ir tads trauciņš kurā var iespundet elektribu, aiznest citur un izlaist.


ilzasi tpoika nosaukumu - akulmTURI ;-ppp
avatar
Publicēts: 17.11.10 12:29
 citēt
meduspods:
Bebiite:
tiesi taa, vispar man pazina pateica, ka esot ktrai firmai gandriiz brendotajai 3 kvalitaates veidi... tad nu attieciigie tiek uz attieciigaam valstiim suutiiti, bet cenas taas pashas... nez kas nonaak LV?


par tiem 3 kvalitātes veidiem piekrītu.... ceru, ka LV dbūjamie D90 nav tai 3. grupā :D


esi mierīgs...ir:)
avatar
Publicēts: 13.02.18 21:13
 citēt
Īsa pamācība, kā tikt pie haļavas: Aliexpresī izvēlies piedāvājumu, kurā sarakstīts acīmredzamais neticamais (piem. ru.aliexpress.com...), pasūti, sagaidi sūtijumu, notestē, konstatē, ka nav ne puse no solītā (2000 mAh vietā 850 un 950 mAh), sūti bilžukus ar testēšanas rezultātiem un prasi naudu atpakaļ. Pēc neliela vēstuļu pingponga 20 Eur atgrieza. Testēju ar šitādu lādētāju ru.aliexpress.com....
Iepriekšējie 4 lētie akumulatori kalpo 3 gadus: 1 nobeidzies, pārējie trīs vēl uzrāda 450 - 500 mAh.
Veiksmi andelē ar blēdīgiem tirgoņiem!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):