forum.gif
Noderētu nedārgs aparāts
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Noderētu nedārgs aparāts
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 17.04.06 18:27
 citēt
Takā būtu man pienācis laiks nomainīt savu dimage x60, kas bija visai piemērots dažādiem burziņiem pret kautko pieklājīgāku.
Iesakiet lūdzu kādu aparātu cenā līdz apt. 250ls, kuram būtu max. laba price/performance t.i. max. daudz manuālo režīmu, kaut cik laba kvalitāte u.t.t. Svaram un skatam nav nozīmes, svarīgas ir slāpes :) Liekas, ka derētu tādi a620-veidīgie, bet tas jau protams nav vienīgais un finanses atļauj par kripatiņu advancētāku aparātu iegādāt.
avatar
Publicēts: 17.04.06 18:37
 citēt
Takā būtu man pienācis laiks nomainīt savu dimage x60, kas bija visai piemērots dažādiem burziņiem pret kautko pieklājīgāku.
Iesakiet lūdzu kādu aparātu cenā līdz apt. 250ls, kuram būtu max. laba price/performance t.i. max. daudz manuālo režīmu, kaut cik laba kvalitāte u.t.t. Svaram un skatam nav nozīmes, svarīgas ir slāpes :) Liekas, ka derētu tādi a610-veidīgie, bet tas jau protams nav vienīgais un finanses atļauj par kripatiņu advancētāku aparātu iegādāt.

pacholee soni kadu aparaatu. palasi review, forumus, atsauksmes...
avatar
Publicēts: 17.04.06 18:56
 citēt
shitais jau standarta variants:
Canon A620
Canong G6
Sony V3

vai njem spoguleni, ja gatavs esi puskilo dzelzhu liidzi staippiit ;)
avatar
Publicēts: 17.04.06 19:16
 citēt
stipri shaubos vai iekljaushos vismaz 300ls ar visiem prichendaaljiem, peerkot spoguleni
avatar
Publicēts: 17.04.06 19:35
 citēt
vai njem spoguleni, ja gatavs esi puskilo dzelzhu liidzi staippiit ;)

:? :D
avatar
Publicēts: 17.04.06 19:42
 citēt
nu uz kilo arii nevelk parasti tapec arii ierakstiju taa lai nesabiistas :)
avatar
Publicēts: 17.04.06 20:06
 citēt
nu uz kilo arii nevelk parasti tapec arii ierakstiju taa lai nesabiistas :)

tu negribi zinaat cik man visa soma sver?! :D
avatar
Publicēts: 20.04.06 00:24
 citēt
es ar savu somu knapi lidmašīnas rokas bagāžās kategorijā ietilpu... domāju jau ka liks visu manu somu likt lielajā bagāžā.. bet ne ko tiku cauri :)
avatar
Publicēts: 26.04.06 17:47
 citēt
Nupat skatījos sev ziepjutrauku. Manuprāt vislabākie pašrez pieejamie ir Sony DSC-W30\Sony DSC-W50. Tiesa manuālo uzstādījumu tur nav daudz bet kompaktajam jau arī nevajag.
Ja nevajag tik kompaktu - Canon A540\A700\A620
avatar
Publicēts: 27.04.06 21:41
 citēt
Nezinu, vai 250Ls, bet Panasonic Lumix FZ20 liekas laba izvēle. (tagad droši vien jau jāskatās uz FZ30)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):