forum.gif
Kāpēc MORTIMERS vairs neliek bildes?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Kāpēc MORTIMERS vairs neliek bildes?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 03.12.10 11:27
 citēt
zbmono:jūs te par olimpiādi vai par foto?
par ekoloģiski tīru pārtiku un ūdeni:face-wink:
avatar
Publicēts: 03.12.10 11:30
 citēt
www.delfi.lv... fotoaprīkojuma baterijas un mobilo telefonu baterijas lādēsim kaimiņu republikās vai ceļojuma laikā citās valstīs.
avatar
Publicēts: 03.12.10 11:30
 citēt
admini neveic uzlabojumus un pat forumā vairs nepiedalās, JO taupa elektrību. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 03.12.10 11:35
 citēt
Gabiz:bet kāda jēga te bildes likt? ne adekvātas kritikas no "meistariem", ne "amatieru" jūsmotāju bariņa, tik reizēm kāds meistars-masterpisits uzdirš tā, ka cilvēks ar mīkstāku sirdi būtu gatavs savu fotoagregātu aizdot prom "labās rokās"...

[sviestainā] reitingu sistēma principiāli po, tomēr reizēm ir prieks par labi savērtētu bildi.


-------------------
jā gan! :)) Mēģināju kā mācēju paskaidrot savu redzējumu, bet dabūju smagi atrauties : www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 03.12.10 11:42
 citēt
oms:
Gabiz:bet kāda jēga te bildes likt? ne adekvātas kritikas no "meistariem", ne "amatieru" jūsmotāju bariņa, tik reizēm kāds meistars-masterpisits uzdirš tā, ka cilvēks ar mīkstāku sirdi būtu gatavs savu fotoagregātu aizdot prom "labās rokās"...

[sviestainā] reitingu sistēma principiāli po, tomēr reizēm ir prieks par labi savērtētu bildi.


-------------------
jā gan! :)) Mēģināju kā mācēju paskaidrot savu redzējumu, bet dabūju smagi atrauties : [url=http://www.fotoblog.lv/img/251367

tas]http://www.fotoblog.lv/img/251367
tas[/url] denso jau nav nekaads admins. Un Tu jau nepateici neko sliktu
avatar
Publicēts: 03.12.10 11:52 labots
 citēt
Pēc tā jau sanāk, ka apskatei uzliktajām bildēm vajadzētu aizliegt komentēšanu un balsošanai uzlikt divas iespējas:

0 - Patīk
0 - JIZZ IN MY PANTS!

Savādāk autors tiek nepelnīti nomelnots, izstājas no fotobloga un mazina trefiku.
avatar
Publicēts: 03.12.10 11:54
 citēt
Par cik Dambi esu saticis, bet arī visiem pārējiem! Lūgums, jo pats esu LOC /onkoloģijsa centrs?. Ir ideja, man viņu uzdāvināja viena paziņa - gleznotāja. Maestro Paulam - uz jubijeju. Manas paziņas priekšā pateiktā tēma: MAESTRO UN RUDMATAINĀ ŽANNA. Mēģināju - klavieres. uz vāka viņa , rudie mati pa klaviatūru, un pianista rokas uz klaviatūras...Tur varētu būt kolosālas bildes. Tas - Jums.
avatar
Publicēts: 03.12.10 12:00
 citēt
Voldemorts:Par cik Dambi esu saticis, bet arī visiem pārējiem! Lūgums, jo pats esu LOC /onkoloģijsa centrs?. Ir ideja, man viņu uzdāvināja viena paziņa - gleznotāja. Maestro Paulam - uz jubijeju. Manas paziņas priekšā pateiktā tēma: MAESTRO UN RUDMATAINĀ ŽANNA. Mēģināju - klavieres. uz vāka viņa , rudie mati pa klaviatūru, un pianista rokas uz klaviatūras...Tur varētu būt kolosālas bildes. Tas - Jums.


...un tagad var vēlreiz lai var saprast
avatar
Publicēts: 03.12.10 12:01
 citēt
oms:
Gabiz:bet kāda jēga te bildes likt? ne adekvātas kritikas no "meistariem", ne "amatieru" jūsmotāju bariņa, tik reizēm kāds meistars-masterpisits uzdirš tā, ka cilvēks ar mīkstāku sirdi būtu gatavs savu fotoagregātu aizdot prom "labās rokās"...

[sviestainā] reitingu sistēma principiāli po, tomēr reizēm ir prieks par labi savērtētu bildi.


-------------------
jā gan! :)) Mēģināju kā mācēju paskaidrot savu redzējumu, bet dabūju smagi atrauties : [url=http://www.fotoblog.lv/img/251367



Tam]http://www.fotoblog.lv/img/251367


Tam[/url] denso ir it kā kā tehniski labas bildes,BET sieviete redzama tikai vienā-"vējiņš",kuru nekādīgi par veiksmīgu nenosauksi.Iespējams tur ir iemesls bijāšanai un cieņai pret autoru-agriss,kuru tad nu šams tā agresīvi aizstāv
avatar
Publicēts: 03.12.10 12:02
 citēt
Jolan:
Voldemorts:Par cik Dambi esu saticis, bet arī visiem pārējiem! Lūgums, jo pats esu LOC /onkoloģijsa centrs?. Ir ideja, man viņu uzdāvināja viena paziņa - gleznotāja. Maestro Paulam - uz jubijeju. Manas paziņas priekšā pateiktā tēma: MAESTRO UN RUDMATAINĀ ŽANNA. Mēģināju - klavieres. uz vāka viņa , rudie mati pa klaviatūru, un pianista rokas uz klaviatūras...Tur varētu būt kolosālas bildes. Tas - Jums.


...un tagad var vēlreiz lai var saprast
+ es arī nesapratu :D
avatar
Publicēts: 03.12.10 12:03
 citēt
Voldemorts:Par cik Dambi esu saticis, bet arī visiem pārējiem! Lūgums, jo pats esu LOC /onkoloģijsa centrs?. Ir ideja, man viņu uzdāvināja viena paziņa - gleznotāja. Maestro Paulam - uz jubijeju. Manas paziņas priekšā pateiktā tēma: MAESTRO UN RUDMATAINĀ ŽANNA. Mēģināju - klavieres. uz vāka viņa , rudie mati pa klaviatūru, un pianista rokas uz klaviatūras...Tur varētu būt kolosālas bildes. Tas - Jums.

Izlasiju 3 reizes, neko nesapratu, varētu īsumā pastāstīt....
avatar
Publicēts: 03.12.10 12:11
 citēt
Zin' ko? Te viens autors, kurš man favorītos bija, ņēma un pašizdzēsās. A man, zinies, SW ņēma un nokrita no 0,75 uz 0,73 :(
avatar
Publicēts: 03.12.10 12:13
 citēt
smartins:Zin' ko? Te viens autors, kurš man favorītos bija, ņēma un pašizdzēsās. A man, zinies, SW ņēma un nokrita no 0,75 uz 0,73 :(

tas jau nekas, būtu nokritis uz 0.2 tad varētu raudāt :)
avatar
Publicēts: 03.12.10 12:22
 citēt


Komentāri: 15
Reitings: 5.44


kā tas var būt? :D
avatar
Publicēts: 03.12.10 12:44
 citēt
Var būt ,te ar nav slikti

www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 03.12.10 12:50
 citēt
Rolands66:Var būt ,te ar nav slikti



Nobalsots: 37
Reitings: 5.55


arī nav slikts rādītājs
avatar
Publicēts: 03.12.10 12:52
 citēt
Par pieminēto Mortimēru- gribu teikt, bildē ļoti centīgi, dažas bildes ir ļoti pat labas, bet nemāk atsijāt labās no sēnalām un ja kaut ko bildē, tad visu arī izliek virtuālai apskatei. Lai cik es nesašautu kādā foto izbraucienā bildes, bet vairāk par vienu labāko man nav un pie viena putna īpaši nav problēmu atlasīt izdevušāko kadru.
avatar
Publicēts: 03.12.10 13:05
 citēt
Droshi vien atkal izteikshu viedokli teemaa, par kuru nepiederos izteikties, bet vai tieshaam tik buutisks ir tas reitings???
Iznaak taa, ka ja nevar dabuut topu, tad vispaar kamdeelj bildeet un publiceet bildes???
Vai arii visi ir tik kompleksaini, ka ja nesanaak iekluut pirmajaa 50, tad labaak nedariit neko? Forshi jau nokritizeet jauninjos utt, BET... no kaa tad tie jauninjie lai maacaas? No -MPS- , kas peedeejaa laikaa kluvis par fotobloga seergu???
avatar
Publicēts: 03.12.10 13:12
 citēt
Nu jus problēmas , es gan vispār ne par ko tādu nekad nav domājis:):) Skatos tik tās bildes kuras man piesaista izmanību lieku tik to ko man konkretā brīdī un vietā gribas ielikt galīgi vienalga kā to uztvers citi . Par autoiem pilnīgi vienalga JAUNAS / VECSS ja ir panākts lai es nospiežu un paskatos rezultāts sasniegts. A SKATĪJUMI tam nav nekādas nozīmes NOZĪME ir tikai tam kas atstājis kādu TEXSTA gabalu , pārējais ir pilnīgi nebūtiski. Būt jaunam lecīgam tas normāli JA IR AR KO liekties , ja nav bet "Nervozi izpaužas" tas ir nevis secīguma bet stulbuma pakāpēs radītājs :):)
avatar
Publicēts: 03.12.10 13:15 labots
 citēt
Ruuu:Droshi vien atkal izteikshu viedokli teemaa, par kuru nepiederos izteikties, bet vai tieshaam tik buutisks ir tas reitings???
Iznaak taa, ka ja nevar dabuut topu, tad vispaar kamdeelj bildeet un publiceet bildes???
Vai arii visi ir tik kompleksaini, ka ja nesanaak iekluut pirmajaa 50, tad labaak nedariit neko? Forshi jau nokritizeet jauninjos utt, BET... no kaa tad tie jauninjie lai maacaas? No -MPS- , kas peedeejaa laikaa kluvis par fotobloga seergu???
Neviss sērga, bet jauns stils, izvēlies izteicienu, pa norausies pa somu.
avatar
Publicēts: 03.12.10 13:22
 citēt
Ruuu:Droshi vien atkal izteikshu viedokli teemaa, par kuru nepiederos izteikties, bet vai tieshaam tik buutisks ir tas reitings???
Iznaak taa, ka ja nevar dabuut topu, tad vispaar kamdeelj bildeet un publiceet bildes???
Vai arii visi ir tik kompleksaini, ka ja nesanaak iekluut pirmajaa 50, tad labaak nedariit neko? Forshi jau nokritizeet jauninjos utt, BET... no kaa tad tie jauninjie lai maacaas? No -MPS- , kas peedeejaa laikaa kluvis par fotobloga seergu???

tu kļūdies, jo no tā 50nieka kā reizi retais liek bildes pārējie cenšās kā māk ;)
avatar
Publicēts: 03.12.10 13:29
 citēt
cik nu es tad noprotu, tad lielai daljai jaunaa sisteema nepatiik un to nu tagad izsaka. NEko nevienam nepaarmetu. BEt varbuut adminiem buutu jaaieklausaas. Var uzlikt uz balsoshanu. Vai lai paliek vecaa sisteema vai likt ko vietaa. kljuudaas jau visi. likaas jau ka straadaas, bet tomeer laikam nav iistais. man shkjiet, ka tas ir tas, ko no visa shii var izlobiit.
avatar
Publicēts: 03.12.10 13:31
 citēt
Oliss:
tu kļūdies, jo no tā 50nieka kā reizi retais liek bildes pārējie cenšās kā māk ;)


Nu bet es par ko te runaaju? Ka 50nieks neliek, jo visticamaak tad zaudee reitingu, jaunaas nepareizaas sisteemas deelj.
avatar
Publicēts: 03.12.10 13:32
 citēt
Dambis:cik nu es tad noprotu, tad lielai daljai jaunaa sisteema nepatiik un to nu tagad izsaka. NEko nevienam nepaarmetu. BEt varbuut adminiem buutu jaaieklausaas. Var uzlikt uz balsoshanu. Vai lai paliek vecaa sisteema vai likt ko vietaa. kljuudaas jau visi. likaas jau ka straadaas, bet tomeer laikam nav iistais. man shkjiet, ka tas ir tas, ko no visa shii var izlobiit.

Man vispār ir po gan jaunā gan vecā sistēma, bet vienu fīču gan vajadzētu pie bildēm, kuras izliktas apskatei pogu "Nepatīk"....
avatar
Publicēts: 03.12.10 13:36
 citēt
tādu sadaļu "apskatei" vispār nevajag. vienots balsojums un vērtējums visām bildēm, kas galerijās.
avatar
Publicēts: 03.12.10 13:36
 citēt
Oliss:
Dambis:cik nu es tad noprotu, tad lielai daljai jaunaa sisteema nepatiik un to nu tagad izsaka. NEko nevienam nepaarmetu. BEt varbuut adminiem buutu jaaieklausaas. Var uzlikt uz balsoshanu. Vai lai paliek vecaa sisteema vai likt ko vietaa. kljuudaas jau visi. likaas jau ka straadaas, bet tomeer laikam nav iistais. man shkjiet, ka tas ir tas, ko no visa shii var izlobiit.

pogu "Nepatīk"....


Par šo man reiz Eliks pateica tā:"bilde ir izlikta apskatei un autors nevēlās dzirdēt kritiku, nepatīk ej tālāk, pogas nepatīk nebūs"
avatar
Publicēts: 03.12.10 13:39
 citēt
Ja jau te tie reitingi ir,kāpēc gan par tiem nepakult mēli.Kas attiecas uz mani šis jautājums tika izsmelts pirms pāris gadiem projekta "Krīzi meklējot" ietvaros.Daļa darba tikai veikta Lielvārdes katoļu baznīcā.Tur lietas bīda superīgs priesteris M.Zviedris.Un uz nedaudz savādak formulētu jautājumu šams teica,ka ja cilvēkiem tavi darbi nesīs prieku,tad Dievs būs priecīgs.Arī pats fotogrāfs ir cilvēks ,kurš var priecāties par savu monogrāfiju vai mps. Es sliecos šai domai piekrist.Sūdi sākas tad,ja savu prieku vardarbīgi sāk uzspiest tiem,kas tā nedomā:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 03.12.10 13:45
 citēt
wtf? juus tieshaam tie papagailjos izteiktie reitingi tik ljoti satrauc?!
ja nu kaadam tadas psihiskas problemas un mazvertibas kompleksi ka ciparinja pazeminashanaas deelj neliek bildi, kas pasham patiik, nu, tam ir speciaali dakteri, kas ar psih-saakas. Sakuma -ologi, pec tam -oanalitiki, beigas -oterapeiti un, ja galigi nekas neliidz -iatri ariidzan.
avatar
Publicēts: 03.12.10 13:47
 citēt
Dambis:cik nu es tad noprotu, tad lielai daljai jaunaa sisteema nepatiik un to nu tagad izsaka. NEko nevienam nepaarmetu. BEt varbuut adminiem buutu jaaieklausaas. Var uzlikt uz balsoshanu. Vai lai paliek vecaa sisteema vai likt ko vietaa. kljuudaas jau visi. likaas jau ka straadaas, bet tomeer laikam nav iistais. man shkjiet, ka tas ir tas, ko no visa shii var izlobiit.


Piekrītu. Jaunā sistēma gada laikā sevi nav attaisnojusi. Fotobloga kvalitāte kopumā ir kritusi.. Labie fotogrāfi ir pazuduši un ļoti reti kurš atgriežas.. Ja paskatās kādas bildes tagad te tiek liktas ar tām, kas tika liktas pirms gada, diviem, trijiem.. diemžēl galīgi nevar salīdzināt... ikdienas MPS birums - tas ir bēdīgi... reizēm jau var pasmieties, bet, ja tas turpinās katru dienu, tad paliek gaužām bēdīgi...
žēl, ka administrācija ietur strausa politiku un neiesaistās diskusijās par šo tēmu..
Varbūt vajadzētu uzlikt kaut kādu vietējo aptauju - kas blogeriem ir svarīgi un kas nav. Kaut kas ir jāmaina, tas ir fakts, lai memberus stimulētu likt iekšā labas bildes... šitā jaunā sistēma galīgi neder.. reizēm galīgi neloģiski tas viss darbojas..
Galu galā Fotoblog ir foto saits nevis tikai forums par foto, par visiem kopā varbūt ir jāpadomā kā lai šeit cilvēki turpmāk liktu vairāk laba līmeņa bildes.
avatar
Publicēts: 03.12.10 13:53
 citēt
Gitai skaisti mati. :shame:
avatar
Publicēts: 03.12.10 13:55
 citēt
vinieks:
Oliss: pogu "Nepatīk"....


Par šo man reiz Eliks pateica tā:"bilde ir izlikta apskatei un autors nevēlās dzirdēt kritiku, nepatīk ej tālāk, pogas nepatīk nebūs"
`

-------------------

un kur bez tā ir redzams, ka bildei apskatei nedrīkst rakstīt savu viedokli? Tad kam ir domāta vieta komentāram,vai lai ierakstītu cik smuks kaķis, jeb kādi spici krūšu gali? Ja bildei nav domāts rakstīt nekādu viedokli, tad nevajag opciju rakstit, bet gan tikai 2 pogas- patīk/dzēst
avatar
Publicēts: 03.12.10 13:56
 citēt
Kamoon, Gita, administracija ir meginajusi. Bet visiem pa pratam neizdariisi. Kada ta sistema ir, tada ir. Attiecigi, blogs ir tads, kads ir. aktiivaaka saita par foto shobrid Latvijaa nav.
avatar
Publicēts: 03.12.10 14:00
 citēt
versatile:wtf? juus tieshaam tie papagailjos izteiktie reitingi tik ljoti satrauc?!
ja nu kaadam tadas psihiskas problemas un mazvertibas kompleksi ka ciparinja pazeminashanaas deelj neliek bildi, kas pasham patiik, nu, tam ir speciaali dakteri, kas ar psih-saakas. Sakuma -ologi, pec tam -oanalitiki, beigas -oterapeiti un, ja galigi nekas neliidz -iatri ariidzan.

nevaig jau uzreiz tik trakoti. Man jau arii tie reiktingi pilniig poooo, bet tie ietekmee netieshi Tavu un manu dziivi te blogaa. Vecaa sisteema likaas neriktiiga, shii nu ir pieraadiijusi, ka beegaam no vilka un tikaam pie .....

alvils:Gitai skaisti mati. :shame:

Buus Tev jaapiekriit.
avatar
Publicēts: 03.12.10 14:01
 citēt
versatile:Kamoon, Gita, administracija ir meginajusi. Bet visiem pa pratam neizdariisi. Kada ta sistema ir, tada ir. Attiecigi, blogs ir tads, kads ir. aktiivaaka saita par foto shobrid Latvijaa nav.


Kādi tad ir bijuši tie mēģinājumi? Varbūt es esmu kaut ko palaidusi garām? Vai tad administrācija ir apmierināta ar patreizējo bloga bilžu līmeni?
avatar
Publicēts: 03.12.10 14:04
 citēt
neesmu administraacija, bet, cik atceros, maakslas portaalu taisiit nekad nav bijusi ideja.
avatar
Publicēts: 03.12.10 14:05
 citēt
Dambis:Man jau arii tie reiktingi pilniig poooo, bet tie ietekmee netieshi Tavu un manu dziivi te blogaa.

Hmm. No rita pamodos. Vakar nolikos uz brugja, celjgals saap. pa nakti rubiijiens ar datu parneshanas etapu. tagad sezhu majas, lieku kopaa kolekcijas lookbook.
Saki, ludzams, ka tieshi reitingi ir sabojajushi manu dziivi?
avatar
Publicēts: 03.12.10 14:07
 citēt
Gita_B:
Dambis:


......
Galu galā Fotoblog ir foto saits nevis tikai forums par foto, par visiem kopā varbūt ir jāpadomā kā lai šeit cilvēki turpmāk liktu vairāk laba līmeņa bildes.

Kas ir laba līmeņa bilde :amazing: tā kuru tu uzskati? es? tie trīs kas stāv aiz stūra?????
Tā saucamie "proffotblieži" ĻOTI reti kaut ko pamāca jaunajiem censoņām tikai pāris un ļoti reti........
Par kādu izauksmi tu runā?????????????????????????????????
avatar
Publicēts: 03.12.10 14:07
 citēt
Gita_B:Piekrītu. Jaunā sistēma gada laikā sevi nav attaisnojusi. Fotobloga kvalitāte kopumā ir kritusi.. Labie fotogrāfi ir pazuduši un ļoti reti kurš atgriežas.. Ja paskatās kādas bildes tagad te tiek liktas ar tām, kas tika liktas pirms gada, diviem, trijiem.. diemžēl galīgi nevar salīdzināt... ikdienas MPS birums - tas ir bēdīgi... reizēm jau var pasmieties, bet, ja tas turpinās katru dienu, tad paliek gaužām bēdīgi...
žēl, ka administrācija ietur strausa politiku un neiesaistās diskusijās par šo tēmu..
Varbūt vajadzētu uzlikt kaut kādu vietējo aptauju - kas blogeriem ir svarīgi un kas nav. Kaut kas ir jāmaina, tas ir fakts, lai memberus stimulētu likt iekšā labas bildes... šitā jaunā sistēma galīgi neder.. reizēm galīgi neloģiski tas viss darbojas..
Galu galā Fotoblog ir foto saits nevis tikai forums par foto, par visiem kopā varbūt ir jāpadomā kā lai šeit cilvēki turpmāk liktu vairāk laba līmeņa bildes.


No shii visa saprotu, ka kvalitatiivas bildes no klases MEISTARIEM netiek liktas tikai veerteeshanas sisteemas deelj...
Un man tas liekas visai skumji, beernishkjiigi un taa kaut kaa...
avatar
Publicēts: 03.12.10 14:15
 citēt
versatile:
Dambis:Man jau arii tie reiktingi pilniig poooo, bet tie ietekmee netieshi Tavu un manu dziivi te blogaa.

Hmm. No rita pamodos. Vakar nolikos uz brugja, celjgals saap. pa nakti rubiijiens ar datu parneshanas etapu. tagad sezhu majas, lieku kopaa kolekcijas lookbook.
Saki, ludzams, ka tieshi reitingi ir sabojajushi manu dziivi?

es nemineeju pat vienu vaardu par to, ka tas ir sabojaajis Tavu dziivi. Bet tas ietekmee tak. JA sheit buut uvairaak cilveeku, iespeejams buutu vairaak seedeejis forumaa un nebuutu vazaajies apkaart pa brugjeetaam ielaam.

BEt par celi.... tas vareetu buut saapiigi. Visas celu traumas nelabas
avatar
Publicēts: 03.12.10 14:15
 citēt
Ruuu:
Gita_B:


No shii visa saprotu, ka kvalitatiivas bildes no klases MEISTARIEM netiek liktas tikai veerteeshanas sisteemas deelj...
Un man tas liekas visai skumji, beernishkjiigi un taa kaut kaa...


ZELTA vārdi :) un reitings ir meistariem vajadzīgs ne iesācējiem :big_smile: :big_smile: :big_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):