forum.gif
Kāpēc MORTIMERS vairs neliek bildes?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Kāpēc MORTIMERS vairs neliek bildes?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 03.12.10 14:16
 citēt
Ruuu, izlasi tēmas nosakumu un izdari secinājumus! ;)
avatar
Publicēts: 03.12.10 14:26
 citēt
Nu man jau liekas, ka sākotnēji tomēr Fotoblog.lv tomēr bija iecerēts kā labu, kvalitatīvu bilžu saits. Ir jau arī visādi citādi foto saiti, vai ne? Piemēram fotografet.lv, poga.lv, utt.
Te citāts no bloga info - kas ir fotoblog" FotOgalerija ir labāko bilžu izstāde."
Paskatoties kādas tiek liktas bildes pēdējā laikā pus gada, gada laikā, tā vairs neliekas...
avatar
Publicēts: 03.12.10 14:29
 citēt
Gita - Tā tu arī naatbildēji pēc kādiem kritērijiem tu vērtē labu no nelabas bilde????????/
avatar
Publicēts: 03.12.10 14:31
 citēt
Oliss:Gita - Tā tu arī naatbildēji pēc kādiem kritērijiem tu vērtē labu no nelabas bilde????????/


Tāpat kā jebkurš cits cilvēks vertē, pēc tiem pašiem kritērijiem.
Ideja, idejas realizācija, kompozīcija, krāsu saskaņa, tonalitāte, bildes kvalitāte, utt.
avatar
Publicēts: 03.12.10 14:35
 citēt
Gita_B:Nu man jau liekas, ka sākotnēji tomēr Fotoblog.lv tomēr bija iecerēts kā labu, kvalitatīvu bilžu saits. Ir jau arī visādi citādi foto saiti, vai ne? Piemēram fotografet.lv, poga.lv, utt.
Te citāts no bloga info - kas ir fotoblog" FotOgalerija ir labāko bilžu izstāde."
Paskatoties kādas tiek liktas bildes pēdējā laikā pus gada, gada laikā, tā vairs neliekas...


Tu esi redzējusi citas - lietotāju neizstādītās bildes, ka vari apgalvot, ka labākās netiek publicētas? :)
avatar
Publicēts: 03.12.10 14:41
 citēt
Bzh:
Gita_B:Nu man jau liekas, ka sākotnēji tomēr Fotoblog.lv tomēr bija iecerēts kā labu, kvalitatīvu bilžu saits. Ir jau arī visādi citādi foto saiti, vai ne? Piemēram fotografet.lv, poga.lv, utt.
Te citāts no bloga info - kas ir fotoblog" FotOgalerija ir labāko bilžu izstāde."
Paskatoties kādas tiek liktas bildes pēdējā laikā pus gada, gada laikā, tā vairs neliekas...


Tu esi redzējusi citas - lietotāju neizstādītās bildes, ka vari apgalvot, ka labākās netiek publicētas? :)


Ok, ok, puiši, jums visiem viss patīk, tad ir labi. :face-wink: Ielīdīšu klusi stūrītī un paklusēšu. :big_smile:
avatar
Publicēts: 03.12.10 14:46
 citēt
Gita_B:
Oliss:Gita - Tā tu arī naatbildēji pēc kādiem kritērijiem tu vērtē labu no nelabas bilde????????/


Tāpat kā jebkurš cits cilvēks vertē, pēc tiem pašiem kritērijiem.
Ideja, idejas realizācija, kompozīcija, krāsu saskaņa, tonalitāte, bildes kvalitāte, utt.

ideja, idejas realizācija katram sava un katram vērtētājam skala atšķirsies
kompozīcija - tas ir tas "jājam zirdziņš" kas atšķirsies dažādu fotoskolu beidzējiem un fotomīļotājiem
krāsu saskaņa - dabā visas krāsas ir harmonijā tas ka digipisti sašopo nereālas krāsa un tad atskrien pāris 1000 un čurā biksēs un stāsta kas par krāsām........ es nerunāšu;)
tonilitāte - tu saproti kas ir tonalitāte????????????????
bildes kvalitāte - ir viss kopā nevis kaut kas atsevišķi
avatar
Publicēts: 03.12.10 14:46
 citēt
alvils:Ruuu, izlasi tēmas nosakumu un izdari secinājumus! ;)


Alvil, ja godīgi, neatradu Mortimeru vispār pie autoriem vairs...
Secinajumi diez vai sakritiis ar Taveejiem...
avatar
Publicēts: 03.12.10 14:46
 citēt
Gita, runa nav par stūrī līšanu un klusēšanu :)
Fotoblogs - tie esam mēs ar saviem darbiem. Cik labus darbus mēs šeit publicēsim, tik labs būs arī fotoblogs. Spēles nosacījumi ir zināmi, atliek tikai pielāgoties :)
avatar
Publicēts: 03.12.10 14:51
 citēt
Ruuu:
alvils:Ruuu, izlasi tēmas nosakumu un izdari secinājumus! ;)


Alvil, ja godīgi, neatradu Mortimeru vispār pie autoriem vairs...
Secinajumi diez vai sakritiis ar Taveejiem...
www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 03.12.10 14:57
 citēt
vinieks:
Ruuu:
Alvil, ja godīgi, neatradu Mortimeru vispār pie autoriem vairs...
Secinajumi diez vai sakritiis ar Taveejiem...
http://www.fotoblog.lv/MORTIMERS/



Paldies.
avatar
Publicēts: 03.12.10 16:00
 citēt
Gita_B:Nu man jau liekas, ka sākotnēji tomēr Fotoblog.lv tomēr bija iecerēts kā labu, kvalitatīvu bilžu saits.


Nekad admini nav neko tādu teikuši - tātad Tev nepareizi liekas.
avatar
Publicēts: 03.12.10 16:05
 citēt
Gita_B:Nu man jau liekas, ka sākotnēji tomēr Fotoblog.lv tomēr bija iecerēts kā labu, kvalitatīvu bilžu saits.


nē tā nu gan nav - blogs vienmēr ir pozicionāts kā maksimāli atvērts tieši iesācējiem... nē tas nav īstais vārds... nu tautas kvantitatīvai daļai vienvārdsakot
avatar
Publicēts: 03.12.10 16:08
 citēt
tjipa, kā tikšanās pie Laimas pulksteņa ......
avatar
Publicēts: 03.12.10 16:30
 citēt
negatIvs:tjipa, kā tikšanās pie Laimas pulksteņa ......


Šitā pateikt.... :haha::haha::haha:
avatar
Publicēts: 03.12.10 16:33 labots
 citēt
negatIvs:tjipa, kā tikšanās pie Laimas pulksteņa ......
Iedomājos skatu, kā tagad visi blogeri tusē pie Laimas pulksteņa, nesaprasdami, kur palicis Mortimers ar savām bildēm, pus gadu jau kavējas :D :D :D
avatar
Publicēts: 03.12.10 19:28
 citēt
Par Mortimeru nesatraucaties, ar viņu viss kārtībā.
Fotografē uz vella paraušanu un redzams, ka kvantitāte pāraug kvalitātē.
Ja kādreiz vēl kāds mēģināja apšaubīt (Cerambux & Co) Mortimera bilžu kvalitāti, tad tagad praktiski visas ir baudāmas un savā žanrā izcilas. Dod Die's mums visiem tādu enerģiju un uzņēmību kā Mortimeram.
avatar
Publicēts: 03.12.10 19:35
 citēt
Eltons, iznjemot taas, kur shamaa photoshopu lieto .....
avatar
Publicēts: 03.12.10 19:43 labots
 citēt
Gita_B:
Bzh:

Tu esi redzējusi citas - lietotāju neizstādītās bildes, ka vari apgalvot, ka labākās netiek publicētas? :)


Ok, ok, puiši, jums visiem viss patīk, tad ir labi. :face-wink: Ielīdīšu klusi stūrītī un paklusēšu. :big_smile:


Kļūda klūda , kad es še pirmo reiz nonācu man skaidri pateica ka "Te nebūs ERfoto snobi pareizo bilžu licēji" te būšot demokrātija pašizpausme un čatiņš viesiem:):) MAN ideja iepatīkas tāpēc ar te esmu , kaut zināju ka tas ir GRĀVIS jau sākotnēji :) Bet no vispārējā biznesa puses politika izrādījās pareiza VISI bez izņēmuma "Konkurenti" praktiski ir izlaiduši garu vai "Veģetatīvā stāvoklī" nekas jauns dzīvotspējīgs nav pat pie apvāršņa samanāms , taču šeit joprojām viss notiek :face-grin::face-wink:
avatar
Publicēts: 03.12.10 19:54
 citēt
dansiga:Eltons, iznjemot taas, kur shamaa photoshopu lieto .....


Dažas idejiski ir labas.
Vienu pat aizvakar draugos redzēju nelegāli nokopētu un uzdāvinātu kā apsveikuma kartiņu.
avatar
Publicēts: 03.12.10 19:56
 citēt
Eltons, nu tas ka "tautai" patiikk par to es nemaz nebriinos ;_)))0
avatar
Publicēts: 03.12.10 21:05
 citēt
Kādu brīdi nebiju fotobloga galeriju sīkāk skatījies, tikko apskatījos..... :(
Pēc tāda MPS daudzuma atkal mierīgu sirdi varēšu neskatīties.
avatar
Publicēts: 03.12.10 21:09
 citēt
Eltons:Par Mortimeru nesatraucaties, ar viņu viss kārtībā.
Fotografē uz vella paraušanu un redzams, ka kvantitāte pāraug kvalitātē.
Ja kādreiz vēl kāds mēģināja apšaubīt (Cerambux & Co) Mortimera bilžu kvalitāti, tad tagad praktiski visas ir baudāmas un savā žanrā izcilas. Dod Die's mums visiem tādu enerģiju un uzņēmību kā Mortimeram.


Nu sorry - putnu/dzīvās dabas bilžu žanrā viņai protams ir arī labas un pat izcilas bildes, bet daļa ir ja ne pilnīgas auzas, tad nekas īpašs (nemaz nerunājut par fotošop-ainavām). Problēma tur, ka viņa nespēj īsti saskatīt atšķirību starp tām labajām un sliktajām bildēm... :) Un ko es varu darīt, ka man bieži vien patīk teikt visu kā ir nevis pie viduvējas putnu bildes pielaizīties un teikt, ka tā ir izcila, ja tā nav ;) Ok, saprotu, ka varbūt man tas prasību līmenis šajā žanrā ir drusku augstāks nekā citiem, bet nu tur es neko nevaru darīt..
avatar
Publicēts: 03.12.10 21:46
 citēt
Oliss:Man sākoties jaunajiem laikiem daudzi palūdza lai es viņus no favorītiem izmetu citādi tiem tas sw baigi zems esot, nu tā man ir tikai 1 favorīts, kas uz to visu uzlika mīksto....
Kāds tam sakars??? citus tak neietekmē tas cik Tev favorīti un vai Tu par to balso vai nē, tas tak ietekmē tikai Tavu mistisko SW... vai es kaut ko nesaprotu...:what:
avatar
Publicēts: 03.12.10 21:50
 citēt
avatar
Publicēts: 03.12.10 22:18
 citēt
dansiga:Eltons, nu tas ka "tautai" patiikk par to es nemaz nebriinos ;_)))0
Par "tautu" pilnīgi pareizi.Nupat pa teļļuku bija telefonbalsojums par valdības darbu un nospiedošais vairākums nobalsoja ka esot gaidītais rezultāts pozitīvā nozīmē -pāri par 1000 ļaužu.Bet,ka var tomēr labāk nobalsoja kādi 30 vai 40.Iedomājies-viņus pašus drāž no visām pusēm...un tas esot labi.:face-grin:
avatar
Publicēts: 03.12.10 22:21
 citēt
a pa teemai..varbut ne reitinga lieta..bet liimenii?
avatar
Publicēts: 03.12.10 22:28
 citēt
rkraw:a pa teemai..varbut ne reitinga lieta..bet liimenii?
Ir,ir pa lietu.Tāda pat tauta liek tos visus pīsus.kaķus un zaķus un paši arī balso.Par to,ka pašus drāž tobiš degradē visa šī pasākuma jēgu.
avatar
Publicēts: 03.12.10 23:03 labots
 citēt
CerambyX:
Eltons:Par Mortimeru nesatraucaties, ar viņu viss kārtībā.
Fotografē uz vella paraušanu un redzams, ka kvantitāte pāraug kvalitātē.
Ja kādreiz vēl kāds mēģināja apšaubīt (Cerambux & Co) Mortimera bilžu kvalitāti, tad tagad praktiski visas ir baudāmas un savā žanrā izcilas. Dod Die's mums visiem tādu enerģiju un uzņēmību kā Mortimeram.


Nu sorry - putnu/dzīvās dabas bilžu žanrā viņai protams ir arī labas un pat izcilas bildes, bet daļa ir ja ne pilnīgas auzas, tad nekas īpašs (nemaz nerunājut par fotošop-ainavām). Problēma tur, ka viņa nespēj īsti saskatīt atšķirību starp tām labajām un sliktajām bildēm... :) Un ko es varu darīt, ka man bieži vien patīk teikt visu kā ir nevis pie viduvējas putnu bildes pielaizīties un teikt, ka tā ir izcila, ja tā nav ;) Ok, saprotu, ka varbūt man tas prasību līmenis šajā žanrā ir drusku augstāks nekā citiem, bet nu tur es neko nevaru darīt..


par meistaru jau neviens nekļūst uzreiz. Turklāt ar putniem jau ar ir dažādi. Daudz kas atkarīgs kam bilde domāta - kā jau citās foto jomās. Turklāt putnu foto dažreiz pat pilnīgam mēslam no fotogrāfijas viedokļa ir vērtība:

gallery.agriskrusts.lv...


Šo te, piemēram daudzi naktī petīja tā vietā lai gulētu, jo sanāca nosūtīt tikai ap pusnakti :D
avatar
Publicēts: 03.12.10 23:32
 citēt
Gita_B:Nu man jau liekas, ka sākotnēji tomēr Fotoblog.lv tomēr bija iecerēts kā labu, kvalitatīvu bilžu saits. Ir jau arī visādi citādi foto saiti, vai ne? Piemēram fotografet.lv, poga.lv, utt.
Te citāts no bloga info - kas ir fotoblog" FotOgalerija ir labāko bilžu izstāde."
Paskatoties kādas tiek liktas bildes pēdējā laikā pus gada, gada laikā, tā vairs neliekas...


piedod, es apgāzos un ieņirdzu par pirmo teikumu :D

it īpaši kad paskatās kādi sūdi te tiek likti. starp citu - sūdi pat ir mazākā problēma, sūdu vērtējums fascinē un perfekti parāda kāda miskaste te reāli ir izveidojusies. erfoto beigu sākumā bija līdzīga situācija - bija sanācis idiotu bars, kas lika sūdīgas bildes, čupojās, vērtēja savu draudziņu sūdīgās bildes un visi jutās bezgala apmierināti. nezinu kāda sūdu dinamika ir bijusi šeit, bet rezultāts, ko es redzu daudz neatpaliek.

p.s var jau būt, ka šitās miglu bildes arī lielai daļai ir labākais ko viņi spēj no saviem kakoniem izspiest?
avatar
Publicēts: 03.12.10 23:35
 citēt
ehh... ERfoto.....
avatar
Publicēts: 03.12.10 23:51
 citēt
:) sen nav bijis cepiens par reitingiem!

Starpcitu, nākošgad fotokvartālam būšot savs super fotogrāfu portāls par nodokļu maksātāju naudiņu saprogrammēts... Būsim glābti no sūdiem!
avatar
Publicēts: 04.12.10 00:00
 citēt
Eliks::) sen nav bijis cepiens par reitingiem!

Starpcitu, nākošgad fotokvartālam būšot savs super fotogrāfu portāls par nodokļu maksātāju naudiņu saprogrammēts... Būsim glābti no sūdiem!


Tur tak kuru katru no ielas neņems. Ja nav medaļas vai nebildē narkomānus, ubagus grauztus u.c. tādā stilā, tad nebūs nekādu cerību tikt pie bilžu likšanas
avatar
Publicēts: 04.12.10 00:14
 citēt
Kas par fotokvartālu? Konkurents? Neticu :D
avatar
Publicēts: 04.12.10 00:19 labots
 citēt
vinieks:Kas par fotokvartālu? Konkurents? Neticu :D
Gan jau ka žurnāls! :) tas ir vienīgais fotokvartāls ko zinu!:bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.12.10 10:01
 citēt
tusne:
vinieks:Kas par fotokvartālu? Konkurents? Neticu :D
Gan jau ka žurnāls! :) tas ir vienīgais fotokvartāls ko zinu!:bad_smile:

varbūt tas ir pilsētas kvartāls, kurā dzīvo pārāk daudz fotogrāfu :D
avatar
Publicēts: 04.12.10 10:20
 citēt
Eliks::) sen nav bijis cepiens par reitingiem!

Starpcitu, nākošgad fotokvartālam būšot savs super fotogrāfu portāls par nodokļu maksātāju naudiņu saprogrammēts... Būsim glābti no sūdiem!


...no kurienes tāda pārliecība,ka sūdi aizies uz turieni???
avatar
Publicēts: 04.12.10 10:25
 citēt
Jolan:
Eliks::) sen nav bijis cepiens par reitingiem!

Starpcitu, nākošgad fotokvartālam būšot savs super fotogrāfu portāls par nodokļu maksātāju naudiņu saprogrammēts... Būsim glābti no sūdiem!


...no kurienes tāda pārliecība,ka sūdi aizies uz turieni???
Es jau domāju, ka viņš par sūdiem sprēgātājus domāja ;)
avatar
Publicēts: 04.12.10 10:30
 citēt
tehnika.delfi.lv... interesanti, cik ilgi būss jāgaida, lai pārdošanā parādītos filmiņu adapteris
avatar
Publicēts: 04.12.10 10:32
 citēt
Eliks::) sen nav bijis cepiens par reitingiem!

Starpcitu, nākošgad fotokvartālam būšot savs super fotogrāfu portāls par nodokļu maksātāju naudiņu saprogrammēts... Būsim glābti no sūdiem!
Ja sūdu saspiež, tad nav svarīgi caur kuru pirkstu spraugu tie izspiežas, roka tāpat ir sašmucēta
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):