forum.gif
Kāpēc MORTIMERS vairs neliek bildes?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Kāpēc MORTIMERS vairs neliek bildes?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 03.12.10 09:26
 citēt
Nu, ne jau tikai mortimers, bet viss pirmais 50nieks reitingu sadaļā. Kādreiz lika, labas bildes. Vairs neliek... Kopš 2010.gada februāra... Kāpēc? Lai nepazaudētu savu reitingu! Cerībā gaidot, kad izgāzusies jaunā sistēma tiktu atcelta vai salabota tā, ka tā darbojas kā nākas. KAD tas notiks?
avatar
Publicēts: 03.12.10 09:28
 citēt
a kursh tagad liek bildes vispar?
avatar
Publicēts: 03.12.10 09:31 labots
 citēt
nemāk taisīt MPS
avatar
Publicēts: 03.12.10 09:32
 citēt
anonims_:a kursh tagad liek bildes vispar?


Nu, kāds jau liek... Piem., Gdrzen, woolcan, airida, cronoss, dii, viesturs22, roor... :) Nu, tas labi, ka jaunie censoņi kaut ko ieliek... Bet tīri salīdzināšanai arī tiem pašiem jaunajiem būtu noderīgi, ka kāds vecais kaut ko šad tad ieliktu... Ar ekoistu un 2r nepietiek.
avatar
Publicēts: 03.12.10 09:33
 citēt
elementāti, jo ja liks tad tūlīt lidos no pjedestāliem nost, viņiem ir svarīgs labs reitings :)
alvils arī baigi reti liek bildes :amazing:
avatar
Publicēts: 03.12.10 09:35
 citēt
nu alvils ir cits stāts, alvils reti bildē. :bad_smile: bet es laiku pa laikam reportāžas (vismaz) iekarinu...
avatar
Publicēts: 03.12.10 09:39
 citēt
Muļķības,vesela strīpa no tā 50-ka turpina likt bildes,kaut vai Ekoists!Mortimeram ir sava majslapa,regulāri ziņo DabasDatos,viņas bildes samērā bieži arī putni.lv!
Labi ,daļa no tā topa saprata(dažiem arī lika saprast)ka ir te nevēlami,vai fotoblogs no tā ieguva?Nezinu,manuprāt zaudēja,drazas tagad bildēs %-li ir vairāk,MPS -pilnīgi noteikti! :D
avatar
Publicēts: 03.12.10 09:39 labots
 citēt
alvils:nu alvils ir cits stāts, alvils reti bildē. :bad_smile: bet es laiku pa laikam reportāžas (vismaz) iekarinu...

nedomāju,ka Alvils bildē retāk par mani.Vismaz tos sižetus,ko varētu blogā likt.
Foreljanka-es taču neesmu bijis tai topā,tikai tagad cenšos tur uzrāpties,man tas ir dzīves galvenais uzdevums:face-grin:
avatar
Publicēts: 03.12.10 09:39
 citēt
alvils:nu alvils ir cits stāts, alvils reti bildē. :bad_smile: bet es laiku pa laikam reportāžas (vismaz) iekarinu...

varbūt tu esi sācis filmēt :amazing:
avatar
Publicēts: 03.12.10 09:43
 citēt
Oliss:elementāti, jo ja liks tad tūlīt lidos no pjedestāliem nost, viņiem ir svarīgs labs reitings :)
alvils arī baigi reti liek bildes :amazing:

droshvien negrib sabojaat savu reitingu :)

Neee, laikam jau driizaak taapeec, ka reti bildee.
man jau zjeel, ka Janbo vai Jambo. Kursh tur no vinjiem bija. KA tas chaliits vairs neliek. Bija jau vinjsh pashpaarliecinaats kaa ar amiisha sirdi, bet tomeer interesanti bija :):)
Es arii slinks uz bildeeshanu un kur nu vel publiceeshanu.
avatar
Publicēts: 03.12.10 09:48
 citēt
Oliss:
varbūt tu esi sācis filmēt :amazing:


nekā. pie manis pus gadu nostāvēja Armanda video kamera, ne reizi pat neieslēdzu. :D neinteresē... :shame: bet par bildēšanu... būs jau laikam kādu dienu kāds skuķis pa kupenām jāpadzenā, lai slēdzis neierūsē. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 03.12.10 09:54
 citēt
alvil tu taču zini ko es bildēju, tākā es ļoti reti bildēju ;)
avatar
Publicēts: 03.12.10 09:54
 citēt
ekoists:
alvils:nu alvils ir cits stāts, alvils reti bildē. :bad_smile: bet es laiku pa laikam reportāžas (vismaz) iekarinu...

nedomāju,ka Alvils bildē retāk par mani.Vismaz tos sižetus,ko varētu blogā likt.
Foreljanka-es taču neesmu bijis tai topā,tikai tagad cenšos tur uzrāpties,man tas ir dzīves galvenais uzdevums:face-grin:
Manuprāt biji gan,un pelnīti! ;) Visu laiku labākajās joprojām gozējas(arī pelnīti)vairākas Tavas bildes!
Jā,forums joprojām blogā dod pamatīgu C vitamīna devu! :D
avatar
Publicēts: 03.12.10 09:56
 citēt
Desmitniekā laikam īsti nebiju,bet 20-kā stabili sēdēju.I neko ,lieku arī tagad.Fotogrāfa reitings jau kaut kur ap 1700-1800,bet pieradu.Tikai pilnmēness naktīs vai uz laika maiņu nevar gulēt.No tādas degradācijas satriekts paraudu spilvenā,bet ko padarīsi,pa šiem gadiem pie tā fotobloga jau tā kā nedaudz pierasts :exciting:
avatar
Publicēts: 03.12.10 10:00
 citēt
Rolands66:Desmitniekā laikam īsti nebiju,bet 20-kā stabili sēdēju.I neko ,lieku arī tagad.Fotogrāfa reitings jau kaut kur ap 1700-1800,bet pieradu.Tikai pilnmēness naktīs vai uz laika maiņu nevar gulēt.No tādas degradācijas satriekts paraudu spilvenā,bet ko padarīsi,pa šiem gadiem pie tā fotobloga jau tā kā nedaudz pierasts :exciting:


par taam laika mainjaam un spilvenu....
Kaa forelljjanka teicaas, ka blogs ar C vitamiinu speej apgaadaat :)
avatar
Publicēts: 03.12.10 10:04
 citēt
Bet nu audzis Fotoblogs pamatīgi,ja kādreiz tādas skarbākas bides skatīja 100-200,tagad "kuli putās '' ap1500 aplūkojuši,ar tādu progresu ,ja pietiks pacietības varēšu šeit teiksim savu dibenbildi iemest,un apskatīs kāds miljons ļaužu-KAS VAR BŪT LABĀKS,VIENĀ RAVIENĀ IEPAZĪSTINĀT AR SAVU PERDELI NELIELU VALSTI???????????????
:grimace::haha::haha:
avatar
Publicēts: 03.12.10 10:11
 citēt
Galvgalis paliks nemainīgs un ja viņi neliks jaunas bildes, tad 50-nieks paliks nemainīgs mūžīgi :D
avatar
Publicēts: 03.12.10 10:16
 citēt
vinieks:Galvgalis paliks nemainīgs un ja viņi neliks jaunas bildes, tad 50-nieks paliks nemainīgs mūžīgi :D


Laiks atkal mainīt reitingu sistēmu,lai izceltu gaismā patreizējos censoņus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:face-wink:
avatar
Publicēts: 03.12.10 10:18
 citēt
vinieks:Galvgalis paliks nemainīgs un ja viņi neliks jaunas bildes, tad 50-nieks paliks nemainīgs mūžīgi :D

jaaaa, visu laikam taa jauni vecaa veerteeshanas siteema nosita. tagad vareetu ta ka saakt no jauna. Visiem baltas lapas. Tad gan 50niekam naaktos sevi atkal pieradiit un parejie jau ari icenstos. A, apskatot profilu buutu redzams cilveeka vecaas sisteemas veerteejums. labi, tur var diskuteet par kaartiibaam kaa labaak un taa, bet nu kaut kaa jau to blogu vajadzeetu sapurinaat. Uzsist pulsu...!
avatar
Publicēts: 03.12.10 10:18 labots
 citēt
bet kāda jēga te bildes likt? ne adekvātas kritikas no "meistariem", ne "amatieru" jūsmotāju bariņa, tik reizēm kāds meistars-masterpisits uzdirš tā, ka cilvēks ar mīkstāku sirdi būtu gatavs savu fotoagregātu aizdot prom "labās rokās"...

[sviestainā] reitingu sistēma principiāli po, tomēr reizēm ir prieks par labi savērtētu bildi.
avatar
Publicēts: 03.12.10 10:24
 citēt
vinieks:Galvgalis paliks nemainīgs un ja viņi neliks jaunas bildes, tad 50-nieks paliks nemainīgs mūžīgi :D

Vajaga izmainīt reitinga sistēmu tie kas 30 dienas nav ielikuši nevienu bildi kopējais reitings par 0.5 krīt uz leju :D
avatar
Publicēts: 03.12.10 10:31
 citēt
Nedaudz par vērtēšanas sistēmas īpatnībām, paskatās topa 4. vietu kas ar 15 komentāriem ir līdzās bildēm ar 40 komentāriem! ;)
avatar
Publicēts: 03.12.10 10:33
 citēt
Dambis: tagad vareetu ta ka saakt no jauna. Visiem baltas lapas. Tad gan 50niekam naaktos sevi atkal pieradiit!


+ 1
avatar
Publicēts: 03.12.10 10:34
 citēt
Oliss:
vinieks:Galvgalis paliks nemainīgs un ja viņi neliks jaunas bildes, tad 50-nieks paliks nemainīgs mūžīgi :D

Vajaga izmainīt reitinga sistēmu tie kas 30 dienas nav ielikuši nevienu bildi kopējais reitings par 0.5 krīt uz leju :D
un pie nika pievienot 1,2 vai 3šās pakāpes "slaists" atkarībā no tā cik ilgi laidis muļķi. Tad vēl var arī alternatīvo reitingu tabuliar ailēm "trīcošākās roka" "līkākās rokas","garākā mēle" "nekompetentākais vērtētājs".Lai var uzreiz redzēt ,kas ir kas.:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 03.12.10 10:35
 citēt
Oliss:
vinieks:Galvgalis paliks nemainīgs un ja viņi neliks jaunas bildes, tad 50-nieks paliks nemainīgs mūžīgi :D

Vajaga izmainīt reitinga sistēmu tie kas 30 dienas nav ielikuši nevienu bildi kopējais reitings par 0.5 krīt uz leju :D


neeee, tikai ne shitaadu. Tad liks lielu sviestu likshanas peec.
ja nu es izbraucu no latvijas uz meenesi un neesmu pie neta. vai saslimstu... u.c. varianti
avatar
Publicēts: 03.12.10 10:36 labots
 citēt
Oliss:
vinieks:Galvgalis paliks nemainīgs un ja viņi neliks jaunas bildes, tad 50-nieks paliks nemainīgs mūžīgi :D

Vajaga izmainīt reitinga sistēmu tie kas 30 dienas nav ielikuši nevienu bildi kopējais reitings par 0.5 krīt uz leju :D

ar jauno sistēmu ir tā, ka, ja ir bildes tikai ar vecās sistēmas vērtējumiem, tad, ieliekot jaunu bildi, reitings krītas daudz vairāk par 0.5
izdzēsu 5 jaunajā sistēmā mazāk vērtētās bildes un dabūju + 0.13 reitinga, ja izdzēsu visas "jaunās", būtu +1-1.3 pie reitinga :grimace:

P.S. ekoistam jādzēš visa bildes ārā un jāastāj www.fotoblog.lv..., un tad viņš būs praktiski nepārspējams bloga reitingu karalis.
avatar
Publicēts: 03.12.10 10:39
 citēt
Rolands66:Tad vēl var arī alternatīvo reitingu tabuliar ailēm "trīcošākās roka" "līkākās rokas","garākā mēle" "nekompetentākais vērtētājs".Lai var uzreiz redzēt ,kas ir kas.:face-devil-grin:


nebūtu slikti! :)
avatar
Publicēts: 03.12.10 10:42
 citēt
Dambis:
Oliss:


neeee, tikai ne shitaadu. Tad liks lielu sviestu likshanas peec.
ja nu es izbraucu no latvijas uz meenesi un neesmu pie neta. vai saslimstu... u.c. varianti

Ja tu aizbrauc uz mēnesi :D tad tev būs WOW bildes :D (joks)
bet vai tad grūti vienu bildi 30 dienu laikā uzfočēt :amazing:
avatar
Publicēts: 03.12.10 10:44
 citēt
Kā ir vai pēc jaunās sistēmas ieviešanas kaut viena bilde ir pārkāpusi 6.0 reitinga slieksni :amazing:
avatar
Publicēts: 03.12.10 10:49
 citēt
Oliss:Kā ir vai pēc jaunās sistēmas ieviešanas kaut viena bilde ir pārkāpusi 6.0 reitinga slieksni :amazing:

Iespējams ,ka jā -pašas pirmajās dienās
img.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 03.12.10 10:49
 citēt
Oliss:Kā ir vai pēc jaunās sistēmas ieviešanas kaut viena bilde ir pārkāpusi 6.0 reitinga slieksni :amazing:


pašā sākumā bija... tagad jau vairs nē. tagad 5.5 ir DAUDZ. :)
avatar
Publicēts: 03.12.10 10:50
 citēt
Oliss:Kā ir vai pēc jaunās sistēmas ieviešanas kaut viena bilde ir pārkāpusi 6.0 reitinga slieksni :amazing:
:haha: Mission Impossible :super_man:
avatar
Publicēts: 03.12.10 10:50
 citēt
Rolands66:
Iespējams ,ka jā -pašas pirmajās dienās
img.fotoblog.lv...


ko tik maziņu rādi mums? lai jau cilvēki skatās lielu! img.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 03.12.10 10:52
 citēt
alvils:
Rolands66:
Iespējams ,ka jā -pašas pirmajās dienās
img.fotoblog.lv...


ko tik maziņu rādi mums? lai jau cilvēki skatās lielu! [url=http://img.fotoblog.lv/395/374/900.jpg

Nu]http://img.fotoblog.lv/395/374/900.jpg
Nu[/url] jā ne tur paķēru
avatar
Publicēts: 03.12.10 10:59
 citēt
Vēl jau ir viena cita lieta-savulaik lielu daļu autoru,kuru bildes man patika saliku favorītios.Nu nav man tik daudz laika ,lai masveidā komentētu un analizētu kaudzi bilžu,kas man galīgi nesaista.Laikam ejot mans komentētāja koificents ir tāds tapis,ka liekot par bildi "patīk",upura bildes reitings izmainās,it kā būtu ielicis---"'dzēst,dzēst ar steigu,nemūžam vairs negribu to redzēt"":amazing:
avatar
Publicēts: 03.12.10 11:00
 citēt
avatar
Publicēts: 03.12.10 11:03
 citēt
nu jā, samazinoties kaut cik meistarīgo autoru skaitam, loģiski samazinās arī tas tur koeficients... lai no tā izbēgtu, jābalso arī par sūdiem (kaut vai ar sliktu atzīmi, bet tam gan vairs nav liela nozīme, ar kādu atzīmī, galvenais, ka balso, bildes reitings aug arī ar 111 vai dzēst, atkarībā no tā, kas to liek). :) tā vai šitā, bet pagājis gandriz gads un beidzot ir 100% skaidrs, ka "jaunā" sistēma toč nedarbojas. jālabo vai jādzēš!
avatar
Publicēts: 03.12.10 11:05
 citēt
jūs te par olimpiādi vai par foto?
avatar
Publicēts: 03.12.10 11:05
 citēt
Rolands66:Vēl jau ir viena cita lieta-savulaik lielu daļu autoru,kuru bildes man patika saliku favorītios.Nu nav man tik daudz laika ,lai masveidā komentētu un analizētu kaudzi bilžu,kas man galīgi nesaista.Laikam ejot mans komentētāja koificents ir tāds tapis,ka liekot par bildi "patīk",upura bildes reitings izmainās,it kā būtu ielicis---"'dzēst,dzēst ar steigu,nemūžam vairs negribu to redzēt"":amazing:

Man sākoties jaunajiem laikiem daudzi palūdza lai es viņus no favorītiem izmetu citādi tiem tas sw baigi zems esot, nu tā man ir tikai 1 favorīts, kas uz to visu uzlika mīksto....
avatar
Publicēts: 03.12.10 11:15
 citēt
Oliss:
Rolands66:Vēl jau ir viena cita lieta-savulaik lielu daļu autoru,kuru bildes man patika saliku favorītios.Nu nav man tik daudz laika ,lai masveidā komentētu un analizētu kaudzi bilžu,kas man galīgi nesaista.Laikam ejot mans komentētāja koificents ir tāds tapis,ka liekot par bildi "patīk",upura bildes reitings izmainās,it kā būtu ielicis---"'dzēst,dzēst ar steigu,nemūžam vairs negribu to redzēt"":amazing:

Man sākoties jaunajiem laikiem daudzi palūdza lai es viņus no favorītiem izmetu citādi tiem tas sw baigi zems esot, nu tā man ir tikai 1 favorīts, kas uz to visu uzlika mīksto....
Tādi ir tie draugi, nav ko vazāties pa jumtiem.:face-smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):