forum.gif
blogam otro elpu
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / blogam otro elpu
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 04.12.10 12:39
 citēt
mok var uzkodēt paralēlo topu?

MPS tops - ķipa zem bildas var likt *patīk*, *piecīšus*, *dzēt*, bet var arī *mps* (tādā forši jūras zili/zaļā aļa skype krāsā)

mps neietekmē neko tikai dod vietu OTRĀ TOPĀ - MPS topā - nu jo vairāk mps jo augstāk

A. būtu interesanti
B. būtu vairāk tautas
C. būtu interesanti pacīnīties par šo topu
avatar
Publicēts: 04.12.10 12:41
 citēt
me pass, sū man ar mps :(
avatar
Publicēts: 04.12.10 12:47 labots
 citēt
shauttra:me pass, sū man ar mps :(


saņemies - visi var a Tu ne?
avatar
Publicēts: 04.12.10 12:47
 citēt
shauttra:me pass, sū man ar mps :(


nemūldi. gan jau arī tev kāds mps atrastos. a vispār jātaisa augšā mpsblog.lv ar mpsforumu mpsskolām mpsreportāžām utt. bet ja nopietni tad tiešām būtu interesanti tādu topu skatīt.
avatar
Publicēts: 04.12.10 12:50
 citēt
Maris:
shauttra:me pass, sū man ar mps :(


saņemies - visi var a Tu ne?


Labi, pacentīšos...
avatar
Publicēts: 04.12.10 12:52
 citēt
Nez, nez... Diez vai tas vairos to kā mums pašlaik trūkst.
avatar
Publicēts: 04.12.10 12:55
 citēt
kasta vēl trūkst? :/

mps, kā dubļu - topa tik trūkst
avatar
Publicēts: 04.12.10 12:59
 citēt
mps tā ir sērga no kuras jau rauj korķi
avatar
Publicēts: 04.12.10 13:00
 citēt
Jolan:mps tā ir sērga no kuras jau rauj korķi


kaa kuram. man piemeeram korkji rauj seeriigas ainavas ar apsalushiem akmenjiem juuras krastaa
avatar
Publicēts: 04.12.10 13:04
 citēt
zo:
Jolan:mps tā ir sērga no kuras jau rauj korķi


kaa kuram. man piemeeram korkji rauj seeriigas ainavas ar apsalushiem akmenjiem juuras krastaa


ļoģiski,ka mps ražotāji no tā būs sajūsmā,ja nesanāk savādāk kā mps.
avatar
Publicēts: 04.12.10 13:05
 citēt
zo:
Jolan:mps tā ir sērga no kuras jau rauj korķi


kaa kuram. man piemeeram korkji rauj seeriigas ainavas ar apsalushiem akmenjiem juuras krastaa



nevar nepiekrits, ka atver blogu tad ainavas, ainavas un vel visada neuzrunajosa fotokartinu chupa...:face-grin:

vairak pupus!:face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 04.12.10 13:08
 citēt
nu re cilvēks jau dziļāk pie mākslas

kā es te stāvu mps topam ir nākotne
avatar
Publicēts: 04.12.10 13:11
 citēt
ritikoff:
zo:
kaa kuram. man piemeeram korkji rauj seeriigas ainavas ar apsalushiem akmenjiem juuras krastaa



nevar nepiekrits, ka atver blogu tad ainavas, ainavas un vel visada neuzrunajosa fotokartinu chupa...:face-grin:

vairak pupus!:face-grin::face-grin::face-grin:


normāli veči pupus neskata bildēs :face-wink: ....nu cik var tās beibes-graustos,plavās,pie jūras utt. Bēdīgākais no tā,ka no 20bildēm viena sakarīga un pie tās jau autors zināms.
avatar
Publicēts: 04.12.10 13:12
 citēt
pārčekoju savas bildas - uz mps šitais derētu:

img.fotoblog.lv...

bet pašam jau grūti būt objektīvam a tops parādītu čo pa čom
avatar
Publicēts: 04.12.10 13:13
 citēt
Māksla Piesaista Skatītājus



Es PAR mps pogu :D
avatar
Publicēts: 04.12.10 13:15 labots
 citēt
vinieks:Māksla Piesaista Skatītājus



Es PAR mps pogu :D


NO PASARAN !

te bija vecā partizāņa bilde [eliks]
avatar
Publicēts: 04.12.10 13:20
 citēt
Bēdīgākais no tā,ka no 20bildēm viena sakarīga un pie tās jau autors zināms.


Tā gan ir... bet kā izrādās visi ir ļoti apmierināti ar patreizējo bloga līmeni... :face-sad:
avatar
Publicēts: 04.12.10 13:53 labots
 citēt
:face-wink:
avatar
Publicēts: 04.12.10 13:57
 citēt
Mari - ieliec vēl LIELĀKU bildi:face-wink:
avatar
Publicēts: 04.12.10 14:16
 citēt
Bloga līmenis ir aprobežots un tie kas "itkā māk bildēt" izceļās ar izdomas trūkumu....
Izskatās ka Latvijā ir tikai 2 tilti - Vanšu un dzelzsceļa tilts :amazing: citi nav vai nemākat bildēt?????
Jūras piekrastē atrodās tikai divi bijušie moli..... tiešām????????????
Jūru pārsvarā brauc bildēt uz Liepāju, jo tur jūrā ir viens pussabrucis grausts un nokaltis īpatnējs koks :D :D :D
Un tad vēl visos gadalaikos no visām pusēm un veidiem bildēti akmeņi jūras, upes ezeru malās.........zjb jau viņi
Tad vēl Latvija izskatās kaķu, suņu un zirgu zeme, citi dzīvnieki pie mums ir sarkanajā grāmatā un dabā ĻOTI reti sastopami :(
Tad vēl meitenes graustos....un pozas TIK erotiskas un skaistas ka mazus bērnu var baidīt :haha:
njā.... un tad dabas skati......vienveidīgi, apnicīgi, paredzami :(

Par kādu kvalitāti jūs te runājat :amazing:
avatar
Publicēts: 04.12.10 14:20
 citēt
Oliss:Bloga līmenis ir aprobežots un tie kas "itkā māk bildēt" izceļās ar izdomas trūkumu....
njā.... un tad dabas skati......vienveidīgi, apnicīgi, paredzami :(

Par kādu kvalitāti jūs te runājat :amazing:


Olis, ko ta aizmirsi pieminēt salūtus- "..vienveidīgi, apnicīgi, paredzami ..." :face-wink:
avatar
Publicēts: 04.12.10 14:22
 citēt
zo:
shauttra:me pass, sū man ar mps :(


nemūldi. gan jau arī tev kāds mps atrastos. a vispār jātaisa augšā mpsblog.lv ar mpsforumu mpsskolām mpsreportāžām utt. bet ja nopietni tad tiešām būtu interesanti tādu topu skatīt.


Sen laiks MPS portālam.

mps ir it visur,politikā,medicīnā, mākslā.Principā visa pasaule ir viens vienigs mps:money:
avatar
Publicēts: 04.12.10 14:22
 citēt
...vismaz salūti ir neatkārtojami un tos var bliezt bezjēgā.:face-wink:
avatar
Publicēts: 04.12.10 14:26
 citēt
Friidis:
Oliss:Bloga līmenis ir aprobežots un tie kas "itkā māk bildēt" izceļās ar izdomas trūkumu....
njā.... un tad dabas skati......vienveidīgi, apnicīgi, paredzami :(

Par kādu kvalitāti jūs te runājat :amazing:


Olis, ko ta aizmirsi pieminēt salūtus- "..vienveidīgi, apnicīgi, paredzami ..." :face-wink:

paredzami??????????????? pat es nevaru paredzēt, kur nu vēl citi ;)

Jolan:...vismaz salūti ir neatkārtojami un tos var bliezt bezjēgā.:face-wink:

bezjēgā jau nu nevajaga gan, kaut kādai minimālai saprašanai jau ir jābūt, citādi draza vien sanāk;)
avatar
Publicēts: 04.12.10 14:29
 citēt
Oliss:
Friidis:
Olis, ko ta aizmirsi pieminēt salūtus- "..vienveidīgi, apnicīgi, paredzami ..." :face-wink:

paredzami??????????????? pat es nevaru paredzēt, kur nu vēl citi ;)

Jolan:...vismaz salūti ir neatkārtojami un tos var bliezt bezjēgā.:face-wink:

bezjēgā jau nu nevajaga gan, kaut kādai minimālai saprašanai jau ir jābūt, citādi draza vien sanāk;)



...tas pats arī par tevis pieminētiem žanriem.Visi bliež vienu un to pašu,tikai dienas laikā nez kāpēc baudāmi ir labi ja 10 darbi-pārējie del.
avatar
Publicēts: 04.12.10 14:34
 citēt
Jolan - vai tu atceries savas pirmās bildes??? un daudzi tev stāstija cik skaistas tās ir:) bet nebija neta:( un kādu laiku tu arī tā domāji ka ir skaistas.....
un tagad iedomājies ka šeit atnāk tāds kā tu jaunībā, ieliek bildi, kas pašam patīk un atnāk Jolans, Duglas utt. pasaka DZĒST neko nepaskaidrojot :amazing: tā ir pareizi :amazing:
avatar
Publicēts: 04.12.10 14:44
 citēt
Oliss, nav ko apvainoties- pats izprovocēji, uzrakstīdams par citu "apnicīgajiem" darbiem...::face-wink:
Uzreiz takš niez nagi paskatīties, kā tad izskatās tie Tavi neapnicīgīe?
A tur gana smuki un kvalitatīvi uzbildēti, taču arī tomēr diezgan vienveidīgi salūti...
avatar
Publicēts: 04.12.10 14:45 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 04.12.10 14:53
 citēt
Friidis:Oliss, nav ko apvainoties- pats izprovocēji, uzrakstīdams par citu "apnicīgajiem" darbiem...::face-wink:
Uzreiz takš niez nagi paskatīties, kā tad izskatās tie Tavi neapnicīgīe?
A tur gana smuki un kvalitatīvi uzbildēti, taču arī tomēr diezgan vienveidīgi salūti...

Ar salūtiem ir tāpat kā ar bitēm :D nekad iepriekš nevar paredzēt kā būs;)

p.s. man ir vairāki perfekti noķerti kadri pat unikāli, bet šeit likt ir pilnīgi bezjēdzīgi, jo pirmais ko te skatīsies kvalitāti nevis kas ir nobildēts:( Bij man laiku atpakaļ viens kadrs... kā viņu man spečoki nodirsa........
avatar
Publicēts: 04.12.10 15:00
 citēt
Oliss:
Friidis:Oliss, nav ko apvainoties- pats izprovocēji, uzrakstīdams par citu "apnicīgajiem" darbiem...::face-wink:
Uzreiz takš niez nagi paskatīties, kā tad izskatās tie Tavi neapnicīgīe?
A tur gana smuki un kvalitatīvi uzbildēti, taču arī tomēr diezgan vienveidīgi salūti...

Ar salūtiem ir tāpat kā ar bitēm :D nekad iepriekš nevar paredzēt kā būs;)

p.s. man ir vairāki perfekti noķerti kadri pat unikāli, bet šeit likt ir pilnīgi bezjēdzīgi, jo pirmais ko te skatīsies kvalitāti nevis kas ir nobildēts:( Bij man laiku atpakaļ viens kadrs... kā viņu man spečoki nodirsa........


Nezinu, kādas skaitās "perfektās" salūtbildes, bet man šķiet, ka bez salūta "puķēm" kadrā jābūt arī kautkam no apkārtnes, no skatītājiem.
Citādi tāda "protokola" tehniskā fiksācija vien sanāk.
avatar
Publicēts: 04.12.10 15:01
 citēt
Oliss:Jolan - vai tu atceries savas pirmās bildes??? un daudzi tev stāstija cik skaistas tās ir:) bet nebija neta:( un kādu laiku tu arī tā domāji ka ir skaistas.....
un tagad iedomājies ka šeit atnāk tāds kā tu jaunībā, ieliek bildi, kas pašam patīk un atnāk Jolans, Duglas utt. pasaka DZĒST neko nepaskaidrojot :amazing: tā ir pareizi :amazing:



...ja atnāk jauniņais un viņam TIEšāM interesē saprast kā sanācis tad liek kritikai.Sākumā par centos paskaidrot kas MAN nepatīk,bet tad dabūju kaudzi pm tipa tev neko neprasīju rakstīt-nepatīk tad ej dirst.Vakar pat pie vienas bildes atļāvos izteikt SAVAS domas,kad fiksi dabūju samazgu salti pretī.Tāpēc es daru kā rakstīts-vai nu "patīk",vai nepatīk(tad eju garām),vai sūds-tad lieku dzēst un neko nepaskaidroju.Bija daži kuriem tiešām bija interese un rakstīja pm ar tiem tad mēs normāli sarakstījāmies.
avatar
Publicēts: 04.12.10 15:01 labots
 citēt
Mani aizsākumi fotomākslā un pirmā salūta bilde, Olisam patiks :D

avatar
Publicēts: 04.12.10 15:07 labots
 citēt
un man arī patīk.Oriģināli
avatar
Publicēts: 04.12.10 15:15
 citēt
Pirms kādiem trīs gadiem liekot blogā, man arī šķita ka šedevrs :D
avatar
Publicēts: 04.12.10 15:23
 citēt
Mana viena no pirmajām bildēm bijā šitā :D www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 04.12.10 15:26 labots
 citēt
njāā.Tagad dabūtu kaudzi mps
avatar
Publicēts: 04.12.10 15:29 labots
 citēt
nesanāk, bet ir kruts
avatar
Publicēts: 04.12.10 15:30
 citēt
kāpēc es viņu neredzu
avatar
Publicēts: 04.12.10 16:14 labots
 citēt
Oliss:Bloga līmenis ir aprobežots un tie kas "itkā māk bildēt" izceļās ar izdomas trūkumu....
Izskatās ka Latvijā ir tikai 2 tilti - Vanšu un dzelzsceļa tilts :amazing: citi nav vai nemākat bildēt?????
Jūras piekrastē atrodās tikai divi bijušie moli..... tiešām????????????
Jūru pārsvarā brauc bildēt uz Liepāju, jo tur jūrā ir viens pussabrucis grausts un nokaltis īpatnējs koks :D :D :D
Un tad vēl visos gadalaikos no visām pusēm un veidiem bildēti akmeņi jūras, upes ezeru malās.........zjb jau viņi
Tad vēl Latvija izskatās kaķu, suņu un zirgu zeme, citi dzīvnieki pie mums ir sarkanajā grāmatā un dabā ĻOTI reti sastopami :(
Tad vēl meitenes graustos....un pozas TIK erotiskas un skaistas ka mazus bērnu var baidīt :haha:
njā.... un tad dabas skati......vienveidīgi, apnicīgi, paredzami :(

Par kādu kvalitāti jūs te runājat :amazing:
avatar
Publicēts: 04.12.10 16:15 labots
 citēt
juura arii katru dienu ir savadaaka - taapat kaa Olisa saluutti ;-pppp

Oliss, un jaa - Tev apnikushie Liepaajas paalji .... mana bilde ar shadiem paaljiem ir dabuujusi FIAP sudraba medalju .... bet tev jau tas neko neizsaka;-pppp
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):