forum.gif
Balsošanas sistēma.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Balsošanas sistēma.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 04.12.10 17:28
 citēt
Manuprāt, vieglāk/objektīvāk vērtēt būtu nevis no 1 līdz 5 trīs kategorijās vai patīk/dzēst, bet gan ieviest Nepatīk/Ne pārāk/Neitrāli/Ir o.k./Patīk.
Kāpēc tā? Bieži vien pie balsošanas gadās bildes, kurām glupi spiest "patīk" būtu pārāk dāsns vērtējums, bet arī "dzēst" nav adekvāts "ieteikums". Būtībā, ja kaučkas neies pie sirds tajā bildē, to var arī rakstīt komentāros. Par pašreizējo sistēmu ar pieciniekiem, šaubos, vai ir objektīvi vērtēt kāda cilvēka ideju - vai nu tā ir, vai nav. Jautājums ir, vai šī ideja ir skaidri saprotama.

Īsi sakot, no divām balsošanām uztaisīt vienu, bet ja coderiem galīgi niez nagi, tad ieviest iespēju "izvērtēt bildi padziļināti" un tikai tad piedāvāt veco labo sajūtas, izpildījums, ideja, piemēram, ideja uz pieci, bet izpildījuma dēļ sajūtas ir pilnīgā tūtē.

Kādi viedokļi šajā jautājumā?
avatar
Publicēts: 04.12.10 17:31
 citēt
ai - nodraazts temats ... adminji neko nemainiis, jo uzskata, ka ir labi taa kaa ir ....
avatar
Publicēts: 04.12.10 17:40
 citēt
dansiga visu pateica
avatar
Publicēts: 04.12.10 19:21
 citēt
Nu ko jūs te ar savām atzīmēm un vērtējumiem?Ja pie bildes nav komentāru un strīdu,nav nevienas rindiņas pierakstīts,tad ir dziļi pie kājas piecnieks vai patīk vai delete vai kas tur vēl tiks izgudrots.Runas vīriem spēks rokā vai kā tur bija?:face-glasses:Ja vajag reitingus mistiskos,tad tos pats sev var sastādīt,topu protams atvēlot pats sev.:face-grin:
avatar
Publicēts: 04.12.10 19:36
 citēt
90% bilžu vērtējums "dzēst" ir tieši laikā. žēl tikai, ka to var izmantot vienu reizi dienā :( ja nevar nekā savādāk vajag pielikt trešo vērtējumu "pohuj" un lai tas ir defaultais. citādi cilvēki tik spiež pie katras drazu biužas balsot un vērtējums aug. vajag lai pozitīvs vērtējums būtu jāieklikšķina atsevišķi.
avatar
Publicēts: 04.12.10 19:37
 citēt
zbmono, es vau pachuksteet, kaa to 'dzeest" var ielilkt kaut vai 50 bildeem dienaa;-)))))
avatar
Publicēts: 04.12.10 19:41 labots
 citēt
dansiga, man vajag vērtējumu ar kuru es varu izteikt attieksmi pret septiņdesmit astoto suni, tūkstošo saullrietu pāri deviņstāvenēm un draudzenes biužām kurās viņa issskatās SSSaaaatrieccCoŠššiii savās jaunajās čībiņāZ.

edit - nevar gan "dzēst" likt vairāk par 1 reizi.
avatar
Publicēts: 04.12.10 19:42
 citēt
zbmono, ekk ..... nu tak katru dienu buus kaads, kursh to smuko saulrietu (citiemi garlaiciigo) ir nofotografeejis pirmo reizi!!! Vai taapeec vinjam nelikt to bildi!?!?!?
avatar
Publicēts: 04.12.10 19:44
 citēt
Man arī ir saulrieta bildes! :D
Tik nav "draudzenes biužām kurās viņa issskatās SSSaaaatrieccCoŠššiii savās jaunajās čībiņāZ":bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.12.10 19:45
 citēt
ek - manas jaunaas rozaa chiibinjas;-)))))
avatar
Publicēts: 04.12.10 19:46
 citēt
dansiga:zbmono, ekk ..... nu tak katru dienu buus kaads, kursh to smuko saulrietu (citiemi garlaiciigo) ir nofotografeejis pirmo reizi!!! Vai taapeec vinjam nelikt to bildi!?!?!?


lai taču liek, es tikai vēlos vērtējot paust savu attieksmi.
avatar
Publicēts: 04.12.10 19:47
 citēt
tusne:Man arī ir saulrieta bildes! :D
Tik nav "draudzenes biužām kurās viņa issskatās SSSaaaatrieccCoŠššiii savās jaunajās čībiņāZ":bad_smile:


man arī dažas ir no seniem laikiem. tiesa, es nevienu ar tām nespīdzinu.
avatar
Publicēts: 04.12.10 19:48
 citēt
dansiga:ek - manas jaunaas rozaa chiibinjas;-)))))
kad būs bilde?!? :face-grin:
avatar
Publicēts: 04.12.10 19:52
 citēt
parāva nostaļģija un ieliku vienīgo saulrieta bildi par kuru pašam nav kauns :face-smile:
avatar
Publicēts: 04.12.10 19:56
 citēt
tusne, tad kad paarvareeshu slinkumu :-)))0
avatar
Publicēts: 04.12.10 20:07
 citēt
zbmono:parāva nostaļģija un ieliku vienīgo saulrieta bildi par kuru pašam nav kauns :face-smile:
glīta un uzsita arī man nostaļģiju :D
avatar
Publicēts: 04.12.10 20:12
 citēt
dies, kads negrib atbraukt ar ugunsdzeshamnoun paasisteet pie manas klusaas dabas fotografeshanas?
avatar
Publicēts: 04.12.10 20:14
 citēt
dansiga:dies, kads negrib atbraukt ar ugunsdzeshamnoun paasisteet pie manas klusaas dabas fotografeshanas?
čības svilināsi? :D
man slinkums.. un sagurums...
avatar
Publicēts: 04.12.10 20:14
 citēt
dansiga:dies, kads negrib atbraukt ar ugunsdzeshamnoun paasisteet pie manas klusaas dabas fotografeshanas?
es vairs nevaru šodien braukt :(
avatar
Publicēts: 04.12.10 20:15
 citēt
tusne, tak ne chiibas .. vai ta chataa nelsiiji!?!!?

vinieks, izsauc taxi ;-p;))))
avatar
Publicēts: 04.12.10 20:16
 citēt
dansiga:tusne, tak ne chiibas .. vai ta chataa nelsiiji!?!!?

vinieks, izsauc taxi ;-p;))))
nea, negribu, baigais slinkums :grimace:
avatar
Publicēts: 04.12.10 20:18
 citēt
dansiga:tusne, tak ne chiibas .. vai ta chataa nelsiiji!?!!?
tak zinu! es tik dauzos! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.12.10 20:18
 citēt
vinieks, nu vot taaa;-(((( un ja nu es nosvilinu maaju!?!??!!? sirdsap[zinja nemociis?!?!?!?
avatar
Publicēts: 04.12.10 20:29
 citēt
dansiga:dies, kads negrib atbraukt ar ugunsdzeshamnoun paasisteet pie manas klusaas dabas fotografeshanas?

man ir uguns dedzināmais aparāts :D
avatar
Publicēts: 04.12.10 20:35
 citēt
dansiga:vinieks, nu vot taaa;-(((( un ja nu es nosvilinu maaju!?!??!!? sirdsap[zinja nemociis?!?!?!?
ko nu? :shame:
avatar
Publicēts: 04.12.10 20:37
 citēt
Olisss, uguni jau es pati sakurinashu - vajag kaadu , kursh dzeesiis, ja nu kasss;-)

vinieks, to jau es TEV jautaaju ;-pppp
avatar
Publicēts: 04.12.10 20:40
 citēt
dansiga:Olisss, uguni jau es pati sakurinashu - vajag kaadu , kursh dzeesiis, ja nu kasss;-)

vinieks, to jau es TEV jautaaju ;-pppp

izsauc jau laikus zvanot uz 112:D
avatar
Publicēts: 04.12.10 20:53 labots
 citēt
VIspār ierakstīju tāpēc, ka daudzi cilvēki liek vienkārši randomā 5,5,5, kā arī patīk, patīk, patīk. Izveidojot vienkāršu balsošanas sistēmu (galvenais jau ne ar cipariem, be ar reālu nostāju) varētu parādīties kāda jēga tam visam. Un nē, reitingi mani neinteresē, jo lieku te bildes lai "dzirdētu" viedokļus. Interesētu reitins - būtu daudz McAAaaa sAwLjA bIUžuKu !!!```~~ :D
avatar
Publicēts: 04.12.10 20:56
 citēt
arii ja bus patiik, vienldziigi uttt ... daudzi liks tikai patiik ..... kaapeec? nez - esmu par to nedaudz domaajusi, bet nez nez ... iespeejams, ka taapeec, ka bail no pretreakcijas un lai ir miers maajaas, bet ja liek taapeec, ka patiik - tad man zheel sho balsotaaju, kas neredz pilniigaakos braakjus .... (nerunaaju par dahzaadaam gaumeem)
avatar
Publicēts: 04.12.10 21:03
 citēt
dansiga:arii ja bus patiik, vienldziigi uttt ... daudzi liks tikai patiik ..... kaapeec? nez - esmu par to nedaudz domaajusi, bet nez nez ... iespeejams, ka taapeec, ka bail no pretreakcijas un lai ir miers maajaas, bet ja liek taapeec, ka patiik - tad man zheel sho balsotaaju, kas neredz pilniigaakos braakjus .... (nerunaaju par dahzaadaam gaumeem)


es jau minēju - vajag vidējo atzīmi starp patīk un dzēst. un spiežot balsot aktīva ir vidējā atzīme.
avatar
Publicēts: 04.12.10 21:11
 citēt
zbmono, UN!?!??!!?!?
avatar
Publicēts: 04.12.10 21:20
 citēt
ko un? man personīgi tā būs iespēja autoram pateikt, ka viņa bilde mani absolūti nav aizķērusi. un tie kas spiež balsot ar "patīk" komplektā to vairs nedarīs, jo būs jāpaklikšķinās ar peli.

kvantitāte vienkārši ir pāraugusi kvalitāti. daudz vairāk ir cilvēku, kas sajūsminās par nejaušiem pogas spiedieniem, viens otram sit pa plecu un visi kopā priecājas kā aug reitingi. normālas bildes šajā jūklī viekārši pazūd, jo imbecīls, kas apčurājas ieraugot spilgti sarkanu debesu strīpu virs melnām purvciema deviņstāvenēm nekad nespēs novērtēt fotogrāfiju. viņam vienkārši nav atskaites punkta fotogrāfijas vērtēšanai, viņš vērtē tikai tās lietas, ko redz sev apkārtnē. pietiek viņam iedot paskatīties fotogrāfijas klasiķus lai atskanētu svēts sašūtums par to ka autors ir kaut ko iecentrējis, nav asuma, GO skatās ārā no kadra utt. utjpr.
avatar
Publicēts: 04.12.10 21:58
 citēt
zbmono:ko un? man personīgi tā būs iespēja autoram pateikt, ka viņa bilde mani absolūti nav aizķērusi. un tie kas spiež balsot ar "patīk" komplektā to vairs nedarīs, jo būs jāpaklikšķinās ar peli.

kvantitāte vienkārši ir pāraugusi kvalitāti. daudz vairāk ir cilvēku, kas sajūsminās par nejaušiem pogas spiedieniem, viens otram sit pa plecu un visi kopā priecājas kā aug reitingi. normālas bildes šajā jūklī viekārši pazūd, jo imbecīls, kas apčurājas ieraugot spilgti sarkanu debesu strīpu virs melnām purvciema deviņstāvenēm nekad nespēs novērtēt fotogrāfiju. viņam vienkārši nav atskaites punkta fotogrāfijas vērtēšanai, viņš vērtē tikai tās lietas, ko redz sev apkārtnē. pietiek viņam iedot paskatīties fotogrāfijas klasiķus lai atskanētu svēts sašūtums par to ka autors ir kaut ko iecentrējis, nav asuma, GO skatās ārā no kadra utt. utjpr.

taisnība ir, jā, BET tomēr, atzīsti, ka arī time pašiem ūberklasiķiem dažbrīd darbi sastāv no absurda viņu vārda, nekā vairāk. Pat nefigurē morālā vēsturiskā vērtība(kā gadās Brieža bildēs, kas arī nosaka faktisko bildes vērtību). Tas ir mākslas novirziens un māksla, bieži vien, ir marasms tomēr.
avatar
Publicēts: 04.12.10 22:25
 citēt
zbmono:ko un? man personīgi tā būs iespēja autoram pateikt, ka viņa bilde mani absolūti nav aizķērusi. un tie kas spiež balsot ar "patīk" komplektā to vairs nedarīs, jo būs jāpaklikšķinās ar peli.

kvantitāte vienkārši ir pāraugusi kvalitāti. daudz vairāk ir cilvēku, kas sajūsminās par nejaušiem pogas spiedieniem, viens otram sit pa plecu un visi kopā priecājas kā aug reitingi. normālas bildes šajā jūklī viekārši pazūd, jo imbecīls, kas apčurājas ieraugot spilgti sarkanu debesu strīpu virs melnām purvciema deviņstāvenēm nekad nespēs novērtēt fotogrāfiju. viņam vienkārši nav atskaites punkta fotogrāfijas vērtēšanai, viņš vērtē tikai tās lietas, ko redz sev apkārtnē. pietiek viņam iedot paskatīties fotogrāfijas klasiķus lai atskanētu svēts sašūtums par to ka autors ir kaut ko iecentrējis, nav asuma, GO skatās ārā no kadra utt. utjpr.


Atļaušos papildināt, vēl nenosauci "neredzu stāstu" fanātiķus ;)
avatar
Publicēts: 04.12.10 22:27
 citēt
Cik noprotu pēc komentāriem, tad ne man vienīgajam ir piegriezušies "auto"balsojumi, tieši tādēļ arī sāku šo tematu. Varbūt balsošanu vienkārši padarīt 100% anonīmu, lai izskaustu "ja tu tā, tad es šitā" tirānu? :super_man:
avatar
Publicēts: 04.12.10 22:53
 citēt
Bechs:Manuprāt, vieglāk/objektīvāk vērtēt būtu nevis no 1 līdz 5 trīs kategorijās vai patīk/dzēst, bet gan ieviest Nepatīk/Ne pārāk/Neitrāli/Ir o.k./Patīk.
Kāpēc tā? Bieži vien pie balsošanas gadās bildes, kurām glupi spiest "patīk" būtu pārāk dāsns vērtējums, bet arī "dzēst" nav adekvāts "ieteikums". Būtībā, ja kaučkas neies pie sirds tajā bildē, to var arī rakstīt komentāros.



Kādi viedokļi šajā jautājumā?



ja nu gluži nevar likt ne patīk ne dzēst tad var jau mierīgi uzrakstīt komentu ka patīk utt, ja nu tiešām nav ik labi lai spiestu patīk. Tāpēc jau nevajag visu sarežģīt un slinkot tikai piespiežot peles pogu, nav jau tik grūti savu vērtejumu izteikt bet ja to negrib tad vnk paliek iespēja neko nedarīt. Neuzvelsim mūsu darbu adminiem (balsošanu) :face-grin:
avatar
Publicēts: 05.12.10 00:54
 citēt
Sistēma ir sen jau kļuvusi ļoto jocīga, ja, protams, neuzskata par normu to, ka bilde ar 57 "patīk"
www.fotoblog.lv...
ir zemāk topā par bildi ar 21 balsojumu
www.fotoblog.lv....
Un kāds vai tad vēl skatās reitingu tabulu, kurā pirmās vietas aizņem tie, kas pēdējā laikā neko nepublicē?
Vērtēšana un reitingi te sen ir zaudējuši jebkādu jēgu, pamatvirziens ir MPS, bet glabj šo blogu laba kompānija, kas vēl aktīvi kaut ko komentē un pļāpā vēl nedaudz forumā:)
cepties par vērtēšanu tiešām vairs te nav vērts:)
P.S.Starp citu, cepties par vērtēšanu VISPĀR nav vērts, jo to dara VISOS ftosaitos un bezgalīgi un bezcerīgi:)
avatar
Publicēts: 05.12.10 13:38
 citēt
zbmono:ko un? man personīgi tā būs iespēja autoram pateikt, ka viņa bilde mani absolūti nav aizķērusi. un tie kas spiež balsot ar "patīk" komplektā to vairs nedarīs, jo būs jāpaklikšķinās ar peli.


Ar to, ka tev būs iespēja kādam pateikt, ka viņš ir muļķis tu viņu par labāku fotogrāfu nepadarīsi. Gribi kvalitatīvas bildes - fotografē un rādi piemēru.
avatar
Publicēts: 05.12.10 13:40
 citēt
Droperidol:glabj šo blogu laba kompānija, kas vēl aktīvi kaut ko komentē un pļāpā vēl nedaudz forumā :)


"glābj" šo blogu tas, ka nekā labāk Latvijā nav :P

Un vērtēšanai tiešām nav nekādas nozīmes un nekad nav arī bijusi
avatar
Publicēts: 05.12.10 16:27
 citēt
www.boston.com...
diez šīs bildes kļūs labākas,ja FB fotogrāfi par viņām balsotu,diez FB fotogrāfi labāk sāks fotogrāfēt,ja sāks lūkoties uz šādām bildēm.?Droši vien tāpat purkstēs,ka reitingu sistēma neļauj iegūt labas bildes.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):