forum.gif
Balsošanas sistēma.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Balsošanas sistēma.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 05.12.10 16:45
 citēt
interesanti, ka par reitingiem, bilžu kvalitāti, MPS cepās liels procents tādu, kuriem MPS [ neapzināti ] ir ikdiena, kuri neatšķir MPS no normālas bildes, kuri, to neapzinoties, iebalso MPS nedēļas topā ... bet par balsošanas sistēmu, izrunāts jau ~ pirms gada, tā ir garām ...
avatar
Publicēts: 05.12.10 18:41
 citēt
Ko var ņemties?
avatar
Publicēts: 05.12.10 18:48
 citēt
ekoists:www.boston.com...
diez šīs bildes kļūs labākas,ja FB fotogrāfi par viņām balsotu,diez FB fotogrāfi labāk sāks fotogrāfēt,ja sāks lūkoties uz šādām bildēm.?Droši vien tāpat purkstēs,ka reitingu sistēma neļauj iegūt labas bildes.
Labāk jau laikam nevar!;) Tikai,pilnīgi sagribējās arhīvā parakties.:D Var meģināt kaut ko līdzīgu,tiekties uz tām virsotnēm...Pievienoju jaunu(vecu)bildi savējam!:face-smile:
avatar
Publicēts: 05.12.10 19:14 labots
 citēt
Laika ziņās ziņoja, ka nākamnedēļ vietām sagaidāms atkusnis. Pilēs deguni un lāstekas.
avatar
Publicēts: 05.12.10 19:34
 citēt
Nupat vajadzēja atskrūvēt vienu ūdens trubu, un vecais Zenit lieti noderēja par otru atslēgu, matstikla caurums taisni pēc izmēra uzgrieznim :D :D :D
avatar
Publicēts: 06.12.10 13:55
 citēt
Eliks:
Ar to, ka tev būs iespēja kādam pateikt, ka viņš ir muļķis tu viņu par labāku fotogrāfu nepadarīsi. Gribi kvalitatīvas bildes - fotografē un rādi piemēru.


es vērtēju bildi un tikai. no kurienes tu rāvi, ka es bildes dēļ kādu esmu nosaucis par muļķi?
avatar
Publicēts: 06.12.10 14:00 labots
 citēt
Eliks:
"glābj" šo blogu tas, ka nekā labāk Latvijā nav :P

Un vērtēšanai tiešām nav nekādas nozīmes un nekad nav arī bijusi


piedod, šaterī bilžu līmenis ir par kārtu augstāks. tiesa - cilvēku tur ir dažas reizes mazāk.

vērtēšanai ir nozīme. ja netalantīgam autoram regulāri teiksi, ka bildes ir sūdīgas viņš aizies tur kur viņam to neteiks. pašlaik fotoblog izpilda šo miskastes funkciju.
avatar
Publicēts: 06.12.10 14:06
 citēt
zbmono:
Eliks:
"glābj" šo blogu tas, ka nekā labāk Latvijā nav :P

Un vērtēšanai tiešām nav nekādas nozīmes un nekad nav arī bijusi


piedod, šaterī bilžu līmenis ir par kārtu augstāks. tiesa - cilvēku tur ir dažas reizes mazāk.

vērtēšanai ir nozīme. ja netalantīgam autoram regulāri teiksi, ka bildes ir sūdīgas viņš aizies tur kur viņam to neteiks. pašlaik fotoblog izpilda šo miskastes funkciju.


+1
avatar
Publicēts: 07.12.10 11:48
 citēt
Manuprāt, jo skarbāka vērtēšana (bet ar noteikumu, ka pamatota un argumentēta), jo vairāk tauta piedomās, ko liek iekšā un kāda būs blogeru reakcija. Pat arī mūžīgie "a man po*" sāktu domāt. Gribas lai ceļas kopējais bilžu līmenis, lai var ne tikai izdedzināt acis pret kreptīgiem MPS, bet aplūkot arī darbus, dēļ kuriem grīdu piesiekalot un ko jaunu iemācīties.
avatar
Publicēts: 07.12.10 11:54
 citēt
Pilnīgi piekrītu visiem, kas saka, ka fotoblog ļoti strauji pārvēršas par foto miskasti, nevis fotodarbu atrādīšanas un apspriešanas vietu. Vienīgi, ka forums vēl nedaudz turas, ar visu savu spama stilu.

Labie darbi, par kuriem ir vēlēšanās parunāt, kuri būtu kā sava veida paraugs momentāli pazūd starp mēsliem.

Ja īpašnieki grib saglabāt fotogrāfus šeit tā, ka viņi ievieto savas bildes, tad ļoti strauji jāmaina vērtēšanas sistēma ar automātisko dzēšanu, ja bildes vērtējums nesasniedz kaut kādu konkrētu limitu.

Nu nav tie mps nekādi Master Piece, tie ir vienkārši sūdi un tikai dēļ līdzīgi domājošu sūdu radītāju esamības šeit tie turās un iekļūst topā.
avatar
Publicēts: 07.12.10 11:58
 citēt
UG-photo:

Nu nav tie mps nekādi Master Piece, tie ir vienkārši sūdi un tikai dēļ līdzīgi domājošu sūdu radītāju esamības šeit tie turās un iekļūst topā.


UG-photo,a būsim konkrētāki, nosauc kuri mps būtu dzēšami no topa?tieši un bez aplinkiem....vispārīgums nez vai te derēs...jo mps te jau ir viss pēc kārtas...un termins, kas izsaka visu, drīzāk neizsaka neko...:face-smile:
avatar
Publicēts: 07.12.10 12:01
 citēt
uldameita:
UG-photo:

Nu nav tie mps nekādi Master Piece, tie ir vienkārši sūdi un tikai dēļ līdzīgi domājošu sūdu radītāju esamības šeit tie turās un iekļūst topā.


UG-photo,a būsim konkrētāki, nosauc kuri mps būtu dzēšami no topa?tieši un bez aplinkiem....vispārīgums nez vai te derēs...jo mps te jau ir viss pēc kārtas...un termins, kas izsaka visu, drīzāk neizsaka neko...:face-smile:


Bij te vienu reizi 24h topā iekļuvis tāds darbs. Nu vairs parādīt nevaru, jo tops jau nomainījies.

Tie kas gribēja, gan jau saprata problēmas būtību, tie, kas nesaprata, varbūt arī labi, ka nesaprata. :face-wink:
avatar
Publicēts: 07.12.10 12:06
 citēt
UG-photo:
Bij te vienu reizi 24h topā iekļuvis tāds darbs. Nu vairs parādīt nevaru, jo tops jau nomainījies.

Tie kas gribēja, gan jau saprata problēmas būtību, tie, kas nesaprata, varbūt arī labi, ka nesaprata. :face-wink:


un tā brēka dēļ tās vienas reizes?
vai dēļ tā, ka indivīdi apzināti piesārņo vidi? kas, man šķiet lielāka problēma, ar dziļākām galvas un smadzeņu problēmām saistīta...un nez vai ārstējama...:face-crying:
avatar
Publicēts: 07.12.10 12:11
 citēt
bildes 24st laikā nesasniedzot noteiktu punktu skaitu tiek dzēst
avatar
Publicēts: 07.12.10 12:11
 citēt
Nezin kāpēc pie tiem slavenajiem mps-iem ir jūra ar komentāriem un smuki strīdiņi?Un visi tik saka-ignorēt šitos idiņus,bet kā jāignorē tā nekā-atkal kaudze ar komentiem...ko tā cienītie ?Ko tad neturam kanti,neceļam līmeni?Vai tik nav pieprasījums-piedāvājums?:face-sad:
avatar
Publicēts: 07.12.10 12:11
 citēt
uldameita:
UG-photo:
Bij te vienu reizi 24h topā iekļuvis tāds darbs. Nu vairs parādīt nevaru, jo tops jau nomainījies.

Tie kas gribēja, gan jau saprata problēmas būtību, tie, kas nesaprata, varbūt arī labi, ka nesaprata. :face-wink:


un tā brēka dēļ tās vienas reizes?
vai dēļ tā, ka indivīdi apzināti piesārņo vidi? kas, man šķiet lielāka problēma, ar dziļākām galvas un smadzeņu problēmām saistīta...un nez vai ārstējama...:face-crying:


Lielākā problēma, manuprāt, ka nevērtīgas bildes te glabājas. Nu labi, varbūt autors tiešām domā, ka foto ir laba, bet tad lai citi savērtē un ja bilde ir "nesekmīga", tad viņa automātiski tiek izdzēsta, ne administratoriem darbs, ne lietotāji par miskasti sūdzēsies. un nākamajā reize varbūt autors padomās ko liek.
avatar
Publicēts: 07.12.10 12:13
 citēt
viecha:Nezin kāpēc pie tiem slavenajiem mps-iem ir jūra ar komentāriem un smuki strīdiņi?Un visi tik saka-ignorēt šitos idiņus,bet kā jāignorē tā nekā-atkal kaudze ar komentiem...ko tā cienītie ?Ko tad neturam kanti,neceļam līmeni?Vai tik nav pieprasījums-piedāvājums?:face-sad:


cilvēka noslepkavošana gaišā dienas laikā uz ielas arī nav vēlama, bet būs tracis, visi par to runās, to nevarēs noignorēt. tāpat arī fotoentuziasti nevar vienaldzīgi noskatīties uz šiem mps.
avatar
Publicēts: 07.12.10 12:17
 citēt
fotogrāfi... bļin
haiduku un alloxu jums apakaļ, un juri un pārējos plānprātiņus

i tā slikti i tā... būtu labāk gājuši fotografēt :amazing:
avatar
Publicēts: 07.12.10 12:18
 citēt
nu es kā viens no pasažieriem, kurš tomēr nosacīti agri sācis pa fotoportāliem tusēties, teikšu, ka daudzus kādreiz peltos te blogā, šodien redzu krietni atrāvušos no "bēdu ielejas" un tas tikai liecina- pacietību... ir līdz tam jāizaug katram pašam..
avatar
Publicēts: 07.12.10 12:27
 citēt
UG-photo:
uldameita:


Lielākā problēma, manuprāt, ka nevērtīgas bildes te glabājas. Nu labi, varbūt autors tiešām domā, ka foto ir laba, bet tad lai citi savērtē un ja bilde ir "nesekmīga", tad viņa automātiski tiek izdzēsta, ne administratoriem darbs, ne lietotāji par miskasti sūdzēsies. un nākamajā reize varbūt autors padomās ko liek.

Tas nestrādās, jo sūdīgas meiteņbildes te būs vienmēr jo pa tām balso vienmēr......
Ir dienas kad blogu apmeklē maz cilvēku, līdz ar to tādās dienās ir lielas cerības ka bilde nesasniegs vajadzīgo reitinga līmeni un lidos ārā.....
Un ir blogeri, kas balso tikai par sev zināmiem cilvēkiem un neatkarīgi vai bilde ir laba vai slikta.
avatar
Publicēts: 07.12.10 12:44
 citēt
Nu tu gan UG salīdzināji!Cilvēka noslepkavošanu ar pāris ākstu tīšu vipendrošanos.Vai tad nevar redzēt kurš varbūt arī vēl nemāk jo ir totāls iesācējs un kurš speciāli mērkaķojas lai piesaistītu sev uzmanību un paņirgtu?Skat ku nadzīgi atbild uz visiem dzēst un jebkādiem izteikumiem!Un arī krievu saldofonu leksika smuki noder,jo vēl vairāk sakaitina pārējos.Tikai pilnīga ignorēšana var līdzēt.Cik tad ilgi pāi par sevi priecāsies?
avatar
Publicēts: 07.12.10 12:59
 citēt
Žēl ka šeit nevar ieviest tādu nerakstītu likumu, kā tas bija erfoto. Viss bija ļoti elementāri, ja ieliec bildi un zem tās neviens pat komatu neieraksta, tātad viss skaidrs - var dzēst :D
avatar
Publicēts: 07.12.10 13:09
 citēt
vinieks:Žēl ka šeit nevar ieviest tādu nerakstītu likumu, kā tas bija erfoto. Viss bija ļoti elementāri, ja ieliec bildi un zem tās neviens pat komatu neieraksta, tātad viss skaidrs - var dzēst :D
Tikumi mainās:cry:
avatar
Publicēts: 11.12.10 12:29
 citēt
UG-photo, zini, tev taisnība. Fotoblogs pārvēršas par miskasti (jau 5 gadus). Domāju ir laiks kaut ko darīt. Piemēram:

1. Atveram fotogalerijas sadaļu
2. Kreisajā izvēlnē atrodam "Manas bildes"
3. Sākam tīrīt galeriju no sūdiem ārā.
4. Ņemam fotoaparātu un ejam fotografēt.

----

:face-glasses:
avatar
Publicēts: 11.12.10 16:32
 citēt
vinieks:Žēl ka šeit nevar ieviest tādu nerakstītu likumu, kā tas bija erfoto. Viss bija ļoti elementāri, ja ieliec bildi un zem tās neviens pat komatu neieraksta, tātad viss skaidrs - var dzēst :D
un domā, ka ir baisi daudz bildes zem kurām nav pat komats ielikts??? :what:
avatar
Publicēts: 11.12.10 17:33
 citēt
tusne:
vinieks:Žēl ka šeit nevar ieviest tādu nerakstītu likumu, kā tas bija erfoto. Viss bija ļoti elementāri, ja ieliec bildi un zem tās neviens pat komatu neieraksta, tātad viss skaidrs - var dzēst :D
un domā, ka ir baisi daudz bildes zem kurām nav pat komats ielikts??? :what:
ER to bija daudz.
avatar
Publicēts: 11.12.10 20:58
 citēt
vinieks:
tusne:n domā, ka ir baisi daudz bildes zem kurām nav pat komats ielikts??? :what:
ER to bija daudz.

=======

ER bija kaut kā nedaudz savādāks tas pasākums, jo bija pamaz fotogrāfu.. nu salīdzinoši, daudzi bija pazīstami un līdz ar to saudzīgāki. `Tie kuriem nepatika, nevērtēja un neko arī nerakstīja, jo nebija pret ko arī protestēt, jo tādu patīk birdinātāju bija maz vai var teikt ļoti maz. ... bet gāja laiks un digiaparātu kļuva vairāk, tie kļuva arvien lētāki un arī internets ienāca katra mājā..
avatar
Publicēts: 11.12.10 21:20
 citēt
Eliks:UG-photo, zini, tev taisnība. Fotoblogs pārvēršas par miskasti (jau 5 gadus). Domāju ir laiks kaut ko darīt. Piemēram:

1. Atveram fotogalerijas sadaļu
2. Kreisajā izvēlnē atrodam "Manas bildes"
3. Sākam tīrīt galeriju no sūdiem ārā.
4. Ņemam fotoaparātu un ejam fotografēt.

----

:face-glasses:



nez vai man kāds nesūds maz ir...:face-crying:
avatar
Publicēts: 11.12.10 21:24
 citēt
uldameita:
Eliks:UG-photo, zini, tev taisnība. Fotoblogs pārvēršas par miskasti (jau 5 gadus). Domāju ir laiks kaut ko darīt. Piemēram:

1. Atveram fotogalerijas sadaļu
2. Kreisajā izvēlnē atrodam "Manas bildes"
3. Sākam tīrīt galeriju no sūdiem ārā.
4. Ņemam fotoaparātu un ejam fotografēt.

----

:face-glasses:



nez vai man kāds nesūds maz ir...:face-crying:


ir, ir, notekti ir
avatar
Publicēts: 12.12.10 11:24
 citēt
oms:
vinieks:R to bija daudz.

=======

ER bija kaut kā nedaudz savādāks tas pasākums, jo bija pamaz fotogrāfu.. nu salīdzinoši, daudzi bija pazīstami un līdz ar to saudzīgāki. `Tie kuriem nepatika, nevērtēja un neko arī nerakstīja, jo nebija pret ko arī protestēt, jo tādu patīk birdinātāju bija maz vai var teikt ļoti maz. ... bet gāja laiks un digiaparātu kļuva vairāk, tie kļuva arvien lētāki un arī internets ienāca katra mājā..

vajag likvidēt SW, tad nebūs nekādas motivācijas pilnīgos sū_us vērtēt.
avatar
Publicēts: 12.12.10 11:29
 citēt
Uggga:
oms: =======

ER bija kaut kā nedaudz savādāks tas pasākums, jo bija pamaz fotogrāfu.. nu salīdzinoši, daudzi bija pazīstami un līdz ar to saudzīgāki. `Tie kuriem nepatika, nevērtēja un neko arī nerakstīja, jo nebija pret ko arī protestēt, jo tādu patīk birdinātāju bija maz vai var teikt ļoti maz. ... bet gāja laiks un digiaparātu kļuva vairāk, tie kļuva arvien lētāki un arī internets ienāca katra mājā..

vajag likvidēt SW, tad nebūs nekādas motivācijas pilnīgos sū_us vērtēt.


a vot es..nepiekrītu....man sw ļoti patīk. un normālam cilvēkam ar normālu attieksmi..veselīgu.tas netraucē normāli vērtēt, turklāt bez sw, tiešām.bija manāmas grupveida darbības...kuras besīja ārā........jo tika sūdi vērtēti grupveidā, kaut nepilnīgi sūdi, bet tomēr sūdi. rokas nost no sw......:anger:
avatar
Publicēts: 12.12.10 11:29
 citēt
Uggga:vajag likvidēt SW, tad nebūs nekādas motivācijas pilnīgos sū_us vērtēt.
un tagad Tev ir tāda motivācija???:what:
avatar
Publicēts: 12.12.10 12:55
 citēt
uldameita, SW liels ir tiem, kas par visiem suu tagad balso ar "patiik";-pppp, jo dzeest jau tkai 1x (teoreetiski) var ielikt :-( Uz kritiku liek sameeraa maz ....
avatar
Publicēts: 12.12.10 13:13
 citēt
dansiga:uldameita, SW liels ir tiem, kas par visiem suu tagad balso ar "patiik";-pppp, jo dzeest jau tkai 1x (teoreetiski) var ielikt :-( Uz kritiku liek sameeraa maz ....



dansig, kāpēc neliek uz kritiku? jo jēgas pamaz...es to saku vnk no pieredzes...jo te mums kritizēt daudzi īpaši labi nemāk...citi atkal pārcenšās..:D
nez, es par visiem sū nebalsoju, bet mans sw aug, lēni, bet pārliecinoši.

dzēst nelietoju...:face-grin: nepatīk uzspiest savu viedokli....normāls cilvēks pats caurskata un padzēš savas bildes ar laiku.:)
avatar
Publicēts: 12.12.10 13:42
 citēt
uldameita, nu un cik tad tev tagad ir sw!?!??!
avatar
Publicēts: 12.12.10 14:02
 citēt
dansiga:dzeest jau tkai 1x (teoreetiski) var ielikt
Pēc tavas metodes to arī skaita, kā vienu reizi (tīri praktiski) :)
avatar
Publicēts: 12.12.10 15:08
 citēt

a vot es..nepiekrītu....man sw ļoti patīk... rokas nost no sw......:anger:



Nu un kas Tev tik ļoti patīk tajā SW? Ja jau 1+1 būtu 2, tad jau labi, bet reizēm 1+1= -1 reizēm 0, reizēm vēl nezin kas. :face-smile:
avatar
Publicēts: 12.12.10 15:39
 citēt
tusne:
Uggga:vajag likvidēt SW, tad nebūs nekādas motivācijas pilnīgos sū_us vērtēt.
un tagad Tev ir tāda motivācija???:what:

Šobīd man nav pilnīgi nekādas motivācijas un praktiski nevērtēju nekādas bilde, ne labas, ne sliktas. Citiem, cik manīts, mēdz patikt "pilnīgi visas bildes". lai paceltu sw :D
avatar
Publicēts: 12.12.10 15:47
 citēt
Uggga:
tusne:n tagad Tev ir tāda motivācija???:what:

Šobīd man nav pilnīgi nekādas motivācijas un praktiski nevērtēju nekādas bilde, ne labas, ne sliktas. Citiem, cik manīts, mēdz patikt "pilnīgi visas bildes". lai paceltu sw :D


kādu motivāciju tev vajag????Tāda sajūta kā bērnudārzā.Gaidi kad par tavu vērtēšanu dos koņču.
avatar
Publicēts: 12.12.10 16:45
 citēt
Gita_B:

a vot es..nepiekrītu....man sw ļoti patīk... rokas nost no sw......:anger:



Nu un kas Tev tik ļoti patīk tajā SW? Ja jau 1+1 būtu 2, tad jau labi, bet reizēm 1+1= -1 reizēm 0, reizēm vēl nezin kas. :face-smile:


es laikam tik dziļi neesmu iedziļinājusies....bet man patīk, ka dažiem dēļ sw..vairs negribās likt te bildes...tas vien jau ir rādītājs.:face-grin:

Uggga:
tusne:n tagad Tev ir tāda motivācija???:what:

Šobīd man nav pilnīgi nekādas motivācijas un praktiski nevērtēju nekādas bilde, ne labas, ne sliktas. Citiem, cik manīts, mēdz patikt "pilnīgi visas bildes". lai paceltu sw :D




tādas motivacijas te daudziem nav, bet grab tik, ka vajag labākas bildes, bet kur tad tās radīsies, ja ne tās vērtē, ne komentē..motivācij..moins...tas ir iekšējs faktors, vai gribēji atbildes patīk vai 555?:face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):