forum.gif
PĒRKU STATĪVU
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / PĒRKU STATĪVU
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 16.03.07 19:35
 citēt
muhaha! :D es laikam zinu kapeec... :p
avatar
Publicēts: 16.03.07 21:35
 citēt
aizej uz Maxsimu lielo Purciemā...tur ir par 15 ls...tādu pašu redzēju citur (ar foto saistītos veikalos) par 75...sev nopirku...man patīk.
avatar
Publicēts: 16.03.07 22:23
 citēt
hmm, es pameklēšu, rīt/parīt :)


Tad kad meklēsi, jau vair nebūs, zakon podlosjti ;)
avatar
Publicēts: 17.03.07 07:20
 citēt
tu nopietni Haiduk? :)
hmm, es pameklēšu, rīt/parīt :)


foto.md.lv... naktī uzgāju uz šitā (tāds arī ir Maksimā)...daudz kas laps
avatar
Publicēts: 17.03.07 18:28
 citēt
bezvējā tādi ir nedaudz labāki par trīcošām rokām. nedaudz labāki.
avatar
Publicēts: 17.03.07 19:04
 citēt
nu nevajag paarspiileet, nekaads pro dzelzis jau nav protams... man taads pats par taadu cenu ljoti labs, ir gadiijies arii lielaa veejaa biudeet - ir ok. ja galvu pacelj tad jaauzmanaas - spiezhot pogu var izkusteeties, ja kaartiigi novelk tad var pieciest. kaajas resnas un stabilitaate gandriiz laba. brachka lietoja ar 20D nesuudzeejaas.
avatar
Publicēts: 17.03.07 20:27
 citēt
Manfrotto nebūtu lētākais variants...
avatar
Publicēts: 17.03.07 21:38
 citēt
bezvējā tādi ir nedaudz labāki par trīcošām rokām. nedaudz labāki.


esmu izcjamdiijis dazaadus...visi triic, ja nu vieniigi superdaargie un smagie...sitam ir aakis, kur var smagumu piekaart...foto somu piem.
Statiiva kajas stabilas, bet galva ar laiku jaamaina.
avatar
Publicēts: 17.03.07 21:54
 citēt
Man šajos superlētajos statīvos visvairāk nepatīk tieši galvas - skrūves var pievilkt cik cieši vien gribas, bet pati plastmasa ir kustīga.
avatar
Publicēts: 17.03.07 22:26
 citēt
Man ir bijusi izdevība palietot 3 dažāda līmeņa statīvus. Starpība starp tiem ir diezgan liela. Tā ka statīva gadījumā parasti dabū to par ko samaksā, jo ir pamats tam, ka kāds pērk statīvus, kas ir 20 - 30 reizes dārgāki par 15 latu brīnumiem
avatar
Publicēts: 19.03.07 13:33
 citēt
ak34 jau pareizi saciija par to price/performance :)
bet nu universaala statiiva nav, vai arii ja ir, tad nu kautkaac liix ... ;D sha ka taa kautkaadaa mirkli radiisies vajadziiba peec veel kaada un tad jau naaxies iepirkt, tobish nopirxi vienu un tad sacinaasi ka vajag veel taadu un taadu ... vienkaarshi ir jau taa, ka ar vienu verkji vari izdariit to, ko ar citu vienkaarshi nevari. bet nu jaa, par teaam cenaam .. nu taa svaarstiiba ir paliela ... bet nu tas arii ir stipri atkariigs ko ar to statiivu dariis .. domaaju, ka ja meegjinaasi piemeeram 1.5kg smagu statiivu ar kadu smagaaku tehniku nolikt stipra veeja laikaa, piemeeram kaadaa lielaa laukumaa, juurmalaa vai veel kautku, domaaju, ka vinsh gluzhi vienkaarshi aizies nafig ... :D savukaart ja dosies pastaigaa pa pilseetu bildeet putnus, lampas vai veel kautko tur .. diezvai buusi sajuusmaa, ja stiepsi liidzi 15kg 3kaaji .... bet nu gaumes lieta :)
avatar
Publicēts: 19.03.07 18:18
 citēt
skaties ss.lv, tur manfrotto pa normālām naudām tirgo.

p.s. redz kad runa ir par lētiem filtriem tad uzreidz kāds īespurdzas kā tad tā, labs objektīvs un sūdīgs filtrs. A kā pa statīviem tā pat dārgo aparātu īpašnieki neznokurienes rod argumen tus lai pirktu pa 15 :)


Tehniskam cilvēkam daudz kas ir vienkārši...statīvs kuru minēju ir normāla augstuma, ar āķi, kur var pakārt fotosomu, vai ķiegeli, akmeni...bet kā jau minēju galva neder...jāmaina pret lodveida.
Bet Bergmanis man nav kora, un jānēsa līdzi viss ir pašam...
avatar
Publicēts: 19.03.07 20:30
 citēt
Haiduk, ja bildē ar 5D un labiem (smagiem) objektīviem, tad tāds 15Ls statīvs var tik bildi sabojāt dēļ vibrācijām, kas radīsies neatkarīgi no tā cik smagu somu uz āķa uzkārsi :(

Beigsies man trešdienu vakaru pasākumi -- paķeršu uz tavu pirti līdzi divus statīvus, ja uzaicināsi. Varēsi salīdzināt kurš stabilāks :) Kamēr pats nepameģināju, arī neticēju ka statīvi mēdz būt dažādi un ir pamats tam, ka daži bez galvas maksā tik pat daudz vai vairāk kā lētā gala dslr :)
avatar
Publicēts: 19.03.07 22:18
 citēt
Es arī savu varu paņemt līdzi!
avatar
Publicēts: 19.03.07 23:12
 citēt
kopumā esmu statīvu nīdējs...nekas naf labāks , kā ķert no rokas...statīvs ir jāmāk izmantot un tas ir jāsaprot...neredzu jēgu staipīt līdzi 15 kg, cerībā kaut ko nomedīt...pavisam cits ir ka iet uz zināmu , nospraustu mērķi...piem futbols, 1 vietā 120 minūtes.
avatar
Publicēts: 19.03.07 23:47
 citēt
mans pirmais statīvs bija (ir) giottos Vt-808 - pasuti.lv redzēju maksā ap 23 Ls. Ljoti labs, lietotu arvien, bet reiz braucot ar velo no rokām izslīdēja un viņa ķepa nolūza stiprinājumam kājai, tad nu tāds stacionārais statīvs, bet nu citādi - cepuri nost, mēģinājis esmu gan ar mazo kameru, gan ar eos350. un kas man patīk visvairāk - ir gumijas uzlikas, kas pielāgojas segumam, ir ērti noņemama stiprinājuma plāksne, rokturis un salīdzinoši viegls.

tagad izmantoju darba cullmann statīvu, tas gan ir videokamerai paredzēts, bet nu maksā 100eiro aptuveni Vācijā. max augstums ir kaut kur ap 220 cm, tad nu var nokjert baigaakos kadrus. laba lieta, bet pasmags un paliels gabarītos.

www.semicom.lv... šeit iegādājos monopodu gana lielu, tik jāiemācās izmantot vēl tas. varētu būt laba alternatīva statīviem, neba nu nakts filmēšanai, bet nu .. naudiņas 12.50 nav pārāk lielas lai neizmēģinātu.

noteikti neiesaku pirkt lētu statīvu, ja kamera ir virs 200 Ls. noteikti jāpērk ir labs un stabils statīvs.
avatar
Publicēts: 21.03.07 09:11
 citēt
Tev ir laimējies...mans dāmītei, kas tur sēdēja no citas firmas parādīja kastīti nožogojumā un ši man padeva...tagad augsa tur ir nedaudz citādāka.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):

Sol