forum.gif
eh...padomju filmas...
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / eh...padomju filmas...
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 20.12.10 22:20
 citēt
Man ir 25 gadi. un šobrīd esmu atklājusi, ka ir tāda filmu kategorija, ka padomju kino, īpaši 70 to gadu krievu kino.
Pašai sev škietu ķerta, bet man patīk...:anger:

Skatos ar lielāku baudu, kā lielāko daļu mūsdienu kino!!
avatar
Publicēts: 20.12.10 22:48
 citēt
Man prieks par Tevi.
avatar
Publicēts: 20.12.10 22:56
 citēt
Ir labas tās filmas,tikai 25-os gados laikam grūti atšķirt,kur ir klaji meli un kur galīgi sakruķītas blēņas.Man tā īpaši patīk filmas par ražošanu,jo to sfēru pats savā laikā bridu.Un arī par karu,kur visi krievu karavadoņi baigi gudrie,bet vācieši pilnīgi kretīni.Krievu kareivji cēli un nesavtīgi,bet vācieši dzimuši briesmoņi utt.Kā parodijas skatos dažķārt,jo šo to esmu palasījies par karu...:face-grin:
avatar
Publicēts: 20.12.10 23:32 labots
 citēt
90% Padomju filmas bija sižetiski un stilistiski un tehniski atkritumi. Taču bija viena niecīga daļa normālu , labu ļoti labu un arkārtīgi izcilu darbu. To gan pēc cipariem nesit bijis vairāk par 1% no vsiām , ļoti normāla pasaules statistika ja kas. Lielākā klūda ir vēlrēt Padomju filmas pēc mūsdienu kritērijiem kā to dara piemēram pastulbi mūsdienu "Jaunie Kīnoskolu audzēkņi" tās var salīdzināt tik un vienīgi ar TĀ PAŠA LAIKA tāda paša mēroga kultūras vidēs veidotiem darbiem. Pretējā gadījumā sanāk ka visneaptēstakās stulbākās nācijas pasaulē dzīvo Ķinā , Indijā ,Krievijā , USA un tā uz leju pēc iedzīvotāju skaita jo salīdzinot ar mazām valstīm tur ir daudzreiz mazāk talantīgu CILVĒKU / DARBU :D Īstenībā ta nav viss pasaulē ir līdzsvarā kaut kur vieni izpaužās vairāk vienās jomās citi citās:) Kādu Padomju kīno gribi man ir viskas daudz kas :D Lielākā tavas pauadzes un jaunākas problēma ka viņa VISPĀR nekā nav redzējusi dzirdējusi un lasījusi izņemot lētus "Masu kultūras bestsellerus" , tas spilgti attainojās viņu primitīvajā dzīves uztverē par kuru reizēm var tik pašausmināties. Liksies neticami bet mani savulaik pasniedzēja novērojumi liecināja ka vidusmēra Latvijas augstskolu apbsolventu pēc redzesloka un intelekta ir pa vidu starp Padomjulaika no krievijas vidienes iebraukuša Inženiera un Metinātāja intelentam līdz Latvijas kolhoza laiku šoferim noteikti nevelk :(
avatar
Publicēts: 21.12.10 00:03
 citēt
Meklē Gaidara, Tarkovska filmas.
avatar
Publicēts: 21.12.10 00:06
 citēt
Tarkovskis man ārkārtīgi patīk. Tiesa tur vajag zināmu sagatavotību.
avatar
Publicēts: 21.12.10 00:15
 citēt
Kančelovskis arī ģeniāls.
Mihalkovskim arī dažas epizodes labas, bet man, kā rūdītam antikomunistam, viņš uzsit nelabumu...
avatar
Publicēts: 21.12.10 00:16
 citēt
Mihalkovskim diezgan pretīgi sit cauri to lielkrievismu. Piekirtīšu, ka epizodes labas, bet... kopumā nepatīk.
avatar
Publicēts: 21.12.10 00:26 labots
 citēt
RudeWolf:Mihalkovskim diezgan pretīgi sit cauri to lielkrievismu. Piekirtīšu, ka epizodes labas, bet... kopumā nepatīk.


Dumības kādas viņam sit cauri "Komercija visos veidos" , viņa kīno izbeidzās pirms gadiem 10-15 kad šis sāka ražot kārtīgu komercijas fantāziju , bet jaunmodīgais aktieris viņš gan man patīk labāk nekā kādreiz www.youtube.com... , www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 21.12.10 00:31
 citēt
Nu tas, ka lielkrievisms sells ir tiesa. Bet tā jau ar visām tautām, jo dumākām, jo stiprāk. Labi kungs māk spēlēt līdzi Krievijas pseidoautirātiskajam caitgaistam.
avatar
Publicēts: 21.12.10 00:35
 citēt
Man, kā pavisam vienkāršam kino vērotājam, kurš neko nesaprot no mākslas, un gaumes utt, vēljoprojām patīk paskatīt tā laika filmas, pieverot acis uz politisko propogandu utml fufeli, ko nekad nēesmu uztvēris. Bet, no pēc-padomju kino tā uzreiz nevaru iedomāties nevienu filmu, kuru gribētos noskatīties vēlreiz.. atmiņā tik visādi slima suņa murgi un mēģināšana no nekā izspiest "mākslu".. Protams, varbūt ir arī kāda laba pa vidam, tik tā uzreiz neienāk prātā, visu arī, protams, neesmu redzējis..
avatar
Publicēts: 21.12.10 00:40
 citēt
"Protams, varbūt ir arī kāda laba pa vidam, tik tā uzreiz neienāk prātā, visu arī, protams, neesmu redzējis.."

Dostaļa "Strojbatu" ar interesi noskatījos, labi aktieri, sižetiski pareizs izvietojums, ideja tikai mūsdienās iespējama īstenošanai. Kaut latvju bālēliņu mūsdienu rīgassargu fufeļi kaut nedaudz tuvotos šādiem darbiem.
avatar
Publicēts: 21.12.10 00:46
 citēt
Man izskatījās, ka Rīgas sargi pārāk daudz krānus reizē mutē ķēra. Un, ja pārāk daudz kas mutē, tad lāga pateikt neko nevar.
avatar
Publicēts: 21.12.10 00:46
 citēt
Eltons:Meklē Gaidara, Tarkovska filmas.
Tikai nesaki, ka piemēram, Stalkers ir krievu kino reksturīgs gabals, man domāt tomēr izņēmums.
avatar
Publicēts: 21.12.10 00:50
 citēt
Man domāt, ka Tarkovskis nav īsti krievu kino raksturīgs... gabals. Viņu ļoti ietekmēja tā appludināšana. Neatceros īsti, kura upe tā bija, bet tur laikam aizsprostu uzblieza, jo upe acīmredzot pretpadomiskā virzienā tecēja. Tagad tur vesels ciem zem ūdens, božņicām tik krusti torčī ārā. Šīs pieredzes ietekmes arī var labi saskatīt Stalkerī.
avatar
Publicēts: 21.12.10 00:51
 citēt
RudeWolf:Man domāt, ka Tarkovskis nav īsti krievu kino raksturīgs... gabals. Viņu ļoti ietekmēja tā appludināšana. Neatceros īsti, kura upe tā bija, bet tur laikam aizsprostu uzblieza, jo upe acīmredzot pretpadomiskā virzienā tecēja. Tagad tur vesels ciem zem ūdens, božņicām tik krusti torčī ārā. Šīs pieredzes ietekmes arī var labi saskatīt Stalkerī.
Šis stāsts man nebija zināms, interesanti.
avatar
Publicēts: 21.12.10 00:52
 citēt
Rīgas sargu problema ir pārāk skaļā reklāma pirms filmas.. visi gaidīja nezinko.. Ja to pieņem kā nepārāk pieredzējušu veidotāju, tāda līmeņa filmas, pirmo mēģinājumu, nav ne vainas.. No Holivudas, ar daudz ilgāku pieredzi un nesalīdzināmi lielāku budžetu, nāk ārā nesalīdzināmi lielāki sūdi..
avatar
Publicēts: 21.12.10 00:55
 citēt
Bet Pinus... Letiņi spieda uz efektiem, bet vajadzēja uz sižetu. Varēja tak uztaisīt "Downfall" latviešu variantu.
avatar
Publicēts: 21.12.10 00:56 labots
 citēt
Eltons:Kančelovskis arī ģeniāls.
Mihalkovskim arī dažas epizodes labas, bet man, kā rūdītam antikomunistam, viņš uzsit nelabumu...


gjimeniite ta neko, Mihalichs, Konchalovskis; Koncahls jaunaakais ari gana sakarigu kino taisa.
tarkovskim neesmu nobriedis.
bet shtrunts ar auksto maakslu :) ka reiz vakar Afonju noskatijos :)
avatar
Publicēts: 21.12.10 00:59
 citēt
nekas, arī efektus vajag.. kur tad vēl to apgūs, ja ne taisot filmas... Aktieri mums ir labi, sižetu arī netrūkst.. Ja necentīsies taisīt baigo mākslu, gan būs arī baudāmas filmas..
avatar
Publicēts: 21.12.10 01:02
 citēt
Aktieri ir labi. Tomēr tie lielākoties ir teātra aktieri. Bet ar pieredzi nāks arī prasme.
avatar
Publicēts: 21.12.10 01:03
 citēt
Optimisti:)
Uguns Grēkā jau tā pieredze tiek iegūta nevāja:)
avatar
Publicēts: 21.12.10 01:05
 citēt
Ģirtu vairs pat ballītē iekšā nelaiž ar visu Martini:)
avatar
Publicēts: 21.12.10 01:07
 citēt
Nekas, nekas. Reinis Traidās mūs izglābs.
avatar
Publicēts: 21.12.10 01:07 labots
 citēt
RudeWolf:Man domāt, ka Tarkovskis nav īsti krievu kino raksturīgs... gabals. Viņu ļoti ietekmēja tā appludināšana. Neatceros īsti, kura upe tā bija, bet tur laikam aizsprostu uzblieza, jo upe acīmredzot pretpadomiskā virzienā tecēja. Tagad tur vesels ciem zem ūdens, božņicām tik krusti torčī ārā. Šīs pieredzes ietekmes arī var labi saskatīt Stalkerī.


Kā lai tev pasaka Tarkovskis bij tipisks KRIEVU režisors , tās filmas kas ir taka "Klasika" istenibā jau ir tik daļa no viņa darba pārējās ir daizgan paskumja komunisma propaganda , šis filmējies ir gan "Sergejā Lāzo" noteikt tādu pat nezinat.

Тарковский Андрей Арсеньевич
(04.04.1932-29.12.1986).
Родился в селе Завражье Ивановской области.
В 1951-1952 учился на арабском отделении ближневосточного факультета Московского института востоковедения.
В 1952-1953 работал в ВНИИ цветных металлов и золота. Работал геологом.
В 1960 окончил режиссерский факультет ВГИКа (мастерская М.Ромма).
В годы учебы снял ряд к/м фильмов ("Убийцы" и др.).
Работал на к/ст "Мосфильм".
Автор и соавтор сценариев "Антарктида - далекая страна", "Один шанс из тысячи", "Гофманиана", "Берегись! Змей!". Снялся в фильмах "Мне 20 лет", "Сергей Лазо".
Народный артист РСФСР (1980).
Лауреат Ленинской премии (посмертно).

Ja vaig man ir gan "Убийцы" gan arī diplomdarbs "Каток и скрипка"

Nevaru ciest ne Stalkeru ne Solarisu
Toties ļoti patīk Андрей Рублев un Иваново детство , Зеркало , Ностальгия.

Piemēram manā skatijumā Tarkovska tēvs Арсе́ний Алекса́ндрович Тарко́вский vēl unikālāks par šo pašu :D
avatar
Publicēts: 21.12.10 01:12
 citēt
CerambyX:Man prieks par Tevi.

ir skaistas filmas,kvalitātīvas ,tehniski nostrādātas otrā plāna lomas,nevar salīdzināt ar shaa brīža top filmām.....
Eltons:Kančelovskis arī ģeniāls.
Mihalkovskim arī dažas epizodes labas, bet man, kā rūdītam antikomunistam, viņš uzsit nelabumu...

saprotama lieta.....bet kvalitātes zinjaa,ar shaabriiza,muusa murgiem....:)
avatar
Publicēts: 21.12.10 01:24 labots
 citēt
RudeWolf:Nekas, nekas. Reinis Traidās mūs izglābs.


Es tā ceru JA KAS. Pats smieklīgākais ka reiz pievērsu uzmanību 2-3 reklāmām INTRESANTAS gan uzfilmērst gan pēc stila un izrādijās vietējās , caur čomiem uzzināju autorus un biju pārsteigts nebiju pamanijis ka Reinis jau dažus mēnešs kā atgriezies Latvijā no mācībām Austrālijā un tie bij akurāt vīna darbi UZREIZ piesaistīja :D :D
avatar
Publicēts: 21.12.10 01:38
 citēt
avatar
Publicēts: 21.12.10 01:40
 citēt
Reinis neglaabs, ja nebus jaunu KINO aktieru. dazhi ir, bet katastrofaali maz.
avatar
Publicēts: 21.12.10 01:52 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 21.12.10 01:57 labots
 citēt
negatIvs:www.youtube.com... ..... :bad_smile:


Zini ka Igauņi kopā ar Somiem uzņema Vija "MŪSDIENU" versiju par ar dažiem Latviešu aktieriem NENORMĀLS MĒSLS sūdīgāks bet jebkuru Jaunlatviešu mēslu.
avatar
Publicēts: 21.12.10 02:02
 citēt
Vecais reku var sākt skatities www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 21.12.10 02:05
 citēt
NENORMĀLS MĒSLS sūdīgāks bet jebkuru Jaunlatviešu mēslu.
kur vairs?:))))
avatar
Publicēts: 21.12.10 02:15
 citēt
_Afonja_:NENORMĀLS MĒSLS sūdīgāks bet jebkuru Jaunlatviešu mēslu.
kur vairs?:))))


Ir ir kārtigs , pat trubā vai RUtuba nav atrodams kur jebkura draza atrodama:):)


Pagājušo nedēl kāreiz uz lielā ekrāna pskatījāmies Ivanu Bargo tur šitā Opričņiku deja kas Eizenšteinam maksāja karjēru baig labi skatās www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 21.12.10 02:20
 citēt
Rich?!....Tu kādreiz guli arii?!!:face-smile:
avatar
Publicēts: 21.12.10 02:33
 citēt
_Afonja_:Rich?!....Tu kādreiz guli arii?!!:face-smile:


Jā no 3-12
avatar
Publicēts: 21.12.10 07:56
 citēt
Iesaku noskatīties Mihalkova filmu 12.Tur daudz par uztveri,aizspriedumiem,dogmām un citiem brīnumiem,kuri sarežģī dzīvi.
Elton-Tev noteikti noderēs.Tur par čečenu puiku un krievu oficieri.
avatar
Publicēts: 21.12.10 10:20
 citēt
mans zelta fonds:
Dienesta romāns, Sargies auto, maskava asarām netic, Prēmija, Iemīlējies pēc paša vēlēšanās, pati skaistākā un pievilcīgākā, drūmupe, oi, visas i nevar atcerēties... protams, 17 pavasara mirkļi...
avatar
Publicēts: 21.12.10 10:26
 citēt
ekoists:Iesaku noskatīties Mihalkova filmu 12.Tur daudz par uztveri,aizspriedumiem,dogmām un citiem brīnumiem,kuri sarežģī dzīvi.
Elton-Tev noteikti noderēs.Tur par čečenu puiku un krievu oficieri.


Redzēju epizodi un man radās pilnīigs priekšstats, tā ka nemaz negribas tālāk iedziļināties.
Es filmas skatos savādāk, tā kā esmu savulaik tās tūkstošiem tiražējis un tagad no vienas epizodes spēju izprast sižetu, režiju, filmas budžetu- līdz ar to arī kvalitāti, skaņas celiņu, utt.
Par Mihalkovski man savs viedoklis sen jau ir, tā kā, ja es redzu, kad šis šovinists kopā ar pūķinu reanimē padomju savienības himnu un spiež asaras no publikas ar lētiem, atstrādātiem efektiem (vēlreiz saku: dod Die's latvju bālēliņiem līdz tādam līmenim izaugt!), tad es paredzu attiecīgu domu gājienu un pārliecinos par to... pasūtījuma Kremļa propoganda, kura nomāc emocionālos sižetus.
I.M.H.O.
avatar
Publicēts: 21.12.10 10:36
 citēt
Eltons:
ekoists:Iesaku noskatīties Mihalkova filmu 12.Tur daudz par uztveri,aizspriedumiem,dogmām un citiem brīnumiem,kuri sarežģī dzīvi.
Elton-Tev noteikti noderēs.Tur par čečenu puiku un krievu oficieri.


Redzēju epizodi un man radās pilnīigs priekšstats, tā ka nemaz negribas tālāk iedziļināties.
Es filmas skatos savādāk, tā kā esmu savulaik tās tūkstošiem tiražējis un tagad no vienas epizodes spēju izprast sižetu, režiju, filmas budžetu- līdz ar to arī kvalitāti, skaņas celiņu, utt.
Par Mihalkovski man savs viedoklis sen jau ir, tā kā, ja es redzu, kad šis šovinists kopā ar pūķinu reanimē padomju savienības himnu un spiež asaras no publikas ar lētiem, atstrādātiem efektiem (vēlreiz saku: dod Die's latvju bālēliņiem līdz tādam līmenim izaugt!), tad es paredzu attiecīgu domu gājienu un pārliecinos par to... pasūtījuma Kremļa propoganda, kura nomāc emocionālos sižetus.
I.M.H.O.


un šitās augstāk minētās muļķības saskatīju filmā "12"???
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):