forum.gif
Aizliegt vērtēt! UncleFester ierosinājums!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Aizliegt vērtēt! UncleFester ierosinājums!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 27.12.10 14:58 labots
 citēt
Ņemot vērā slimīgo tendenci, kas ir izplatījusies starp FB lietotājiem, kad ikviens neglaimojošs komentārs par publicēto BILDI tiek uztverts kā personisks apvainojums - iesaku papildināt bilžu publikācijas formu ar pogu - aizliegt vērtēt, kritizētI, komentēt! (nu kaut kā tā) Tādējādi nošausim vismaz pāris vāveres

1) visādiem kašķīgiem Onkuļiem un citiem ākstiem zudīs motivācija un iespēja izpausties.
(bet, ja tomēr nenocietīsies, tad jau pēc noklusējuma būs Out of Order un pelnīti drīkstēs saņemt sašutuma pilnas draudu vēstules :)

2) savukārt, reitingu nīdēji saņems savu miera ostu, kur netraucēti exhibicionēties un būt pasargātiem no uzmācīgajiem glaimotājiem un reitingu kačātājiem :)

Kā papildus bonuss - Šīs opcijas lietotāju daudzums vai mazums skaidri norādīs cik tomēr ir vai nav svarīgi reitingi un topi vidējam FB lietotājam.

Un atkal LŪGUMS!!!! Nespamojiet (kaut jau tagad zinu, ka dažiem būs neiespējami atturēties :),
neieslīgstiet detaļās un savstarpējās vārdu apmaiņās.

Iepriekš pateicos par viedokli, UF!
avatar
Publicēts: 27.12.10 14:59
 citēt
Neatbalstu, sāksies sava veida anarhija.
avatar
Publicēts: 27.12.10 15:17
 citēt
Nepiekrītu :)
Ja bildes komentētājs nespēj pēc ne pārāk glaimojoša komentāra (piem., sūds, mēsls, dzēst, utml.) uzklausīt pret sevi vērstus apvainojumus, tad ne tikai sūdlicējam jāmācās uzklausīt kritika, bet arī sūdkomentētājam jāmācās komentēt, lai šādas reakcijas nebūtu :)
avatar
Publicēts: 27.12.10 15:32 labots
 citēt
Bzh:Nepiekrītu :)
Ja bildes komentētājs nespēj pēc ne pārāk glaimojoša komentāra (piem., sūds, mēsls, dzēst, utml.)


Oppā! Nebiju ņēmis vērā tik sakāpinātu uztveri. Sorry! :) Tavi piemēri ir tikai prasta rupjība, verbālais huligānisms, kam nav nav nekāda sakara ar "neglaimojošu komentāru" tipa - neizteiksmīgs fons, neveiksmīgs kagrējums, izteikts kontrasta trūkuns un blablabla! :)
avatar
Publicēts: 27.12.10 15:50
 citēt
nujā, lielākā problēma ir tie, kas ieraugot zem sava ūberfoto vārdus "slikta bilde", "bilde mēsls" sazin kādu freidisku motīvu vadīti automātiski padomā "autors slikts", "autors mēsls" un tad panesās krusta kari, kur ar siekalām uz lūpām sāk oponēt, ka autors ir mazs mīļš zaķītis, bet komentētājs ir cūka pēdīgais, kas nekā nesaprot no smalkajām vibrācijām :face-wink:

Es par provi gribu pogu, kas tā arī sauktos "pofig bilde". Lai visādi citādi normālai, bet absolūti garlaicīgai bildei ieliktu to vērtējumu, kas tai pienākas.

un dzēšanas pogu arī gribu vairāk nekā vienreiz dienā.
avatar
Publicēts: 27.12.10 16:05
 citēt
zbmono:...un dzēšanas pogu arī gribu vairāk nekā vienreiz dienā.
piesit vēl ar kāju, lai izteiksmīgāka un pārliecinošāka gribēšana! :face-grin:
un par to "dzēst" jau daudz reiz aprunāts, kas un kā jādara, lai varētu e-reizes vienā dienā izmantot! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.12.10 16:12
 citēt
UncleFester:
Bzh:Nepiekrītu :)
Ja bildes komentētājs nespēj pēc ne pārāk glaimojoša komentāra (piem., sūds, mēsls, dzēst, utml.)


Oppā! Nebiju ņēmis vērā tik sakāpinātu uztveri. Sorry! :) Tavi piemēri ir tikai prasta rupjība, verbālais huligānisms, kam nav nav nekāda sakara ar "neglaimojošu komentāru" tipa - neizteiksmīgs fons, neveiksmīgs kagrējums, izteikts kontrasta trūkuns un blablabla! :)


Nav sakāpinātas uztveres :) Patiešām nav..
Vnk zem fotogalerijas bildēm ļoti maz ir lasāms par neveiksmīgu kadrējumu un izdedzinātām debesīm utml. Daudz vairāk ir dzēst, mēsls, mps :)

P.S. Es par to, lai ir komentāros nepieļaujamu vārdu saraksts :)
avatar
Publicēts: 27.12.10 16:15
 citēt
Es par to lai pie iespējas balsot būtu jāieraksta vismaz 20 vārdi (dažādi) ;)
avatar
Publicēts: 27.12.10 16:24
 citēt
Oliss:Es par to lai pie iespējas balsot būtu jāieraksta vismaz 20 vārdi (dažādi) ;)


ctrl+c, ctrl+v = nav problēmu.
avatar
Publicēts: 27.12.10 16:27
 citēt
CerambyX:
Oliss:Es par to lai pie iespējas balsot būtu jāieraksta vismaz 20 vārdi (dažādi) ;)


ctrl+c, ctrl+v = nav problēmu.

bet tas nomēr ir darbs un laiks nekā vienkārši ierakstīt "del".....
avatar
Publicēts: 27.12.10 16:29
 citēt
tak ko juus varat njemties?!??!?!?! aadminji sen jau pateica, ka NEKO nemainiis .....
avatar
Publicēts: 27.12.10 16:34
 citēt
dansiga:tak ko juus varat njemties?!??!?!?! aadminji sen jau pateica, ka NEKO nemainiis .....


vajag regulāri rakstīt, moš šamiem apniks un uzkodēs :D
avatar
Publicēts: 27.12.10 16:48
 citēt
*** varbūt forumā ieviest < DZĒST > pogu ? ........ *** :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.12.10 16:54 labots
 citēt
dansiga:tak ko juus varat njemties?!??!?!?! aadminji sen jau pateica, ka NEKO nemainiis .....


tu kļūdies, dansiga! :)
avatar
Publicēts: 27.12.10 17:14
 citēt
Varbūt ieviest pogu "dzēst nepatīkama komentāra autora profilu blogā"??? :face-grin:
avatar
Publicēts: 27.12.10 17:18
 citēt
Te svaigākās idejas var apvienot ar pogu "izdzēsties pašam". A tāda jau ir.
avatar
Publicēts: 27.12.10 17:19
 citēt
Onkulīt, Tevi no mājām izmetuši? Ko vāries?. Nepiesārņo ēteru. Idzer un paliks vieglāk.
avatar
Publicēts: 27.12.10 17:43
 citēt
Beztolkšovs :haha:
avatar
Publicēts: 27.12.10 19:21
 citēt
Ja kāds vēl pateiktu priekšā, kas par tipu tas reinkarnējies UF bija iepriekšējā dzīvē, varētu vēl izteikt viedokli.
Ja jau tik autoritatīvs uzstādījums tēmai.
avatar
Publicēts: 27.12.10 19:27
 citēt
Eltons:Ja kāds vēl pateiktu priekšā, kas par tipu tas reinkarnējies UF bija iepriekšējā dzīvē, varētu vēl izteikt viedokli.
Ja jau tik autoritatīvs uzstādījums tēmai.


Ķipa, ja 2+2=5 pasaka Tev patīkams cilvēks, tad tā ir taisnība, bet ja 2+2=5 pasaka Tev nepatīkams tips, tad tā ir nepatiesība? :face-grin:
avatar
Publicēts: 27.12.10 19:29
 citēt
CerambyX:
Oliss:Es par to lai pie iespējas balsot būtu jāieraksta vismaz 20 vārdi (dažādi) ;)


ctrl+c, ctrl+v = nav problēmu.


photosigā komentārā ir obligāti jāuzraksta ~15 vārdi. Bez tam tur vēl ir aizsardzība pret ctrl+c, ctrl+v, vienādiem vārdiem etc., etc. Galarezultātā komentāri tur ir tik šķebinoši un ir redzams, ka cilvēki pēc pirmajiem čeriem vārdiem sāk spēcīgi piedomāt ko vēl lai uzraksta :D
avatar
Publicēts: 27.12.10 20:09
 citēt
CerambyX:
Eltons:Ja kāds vēl pateiktu priekšā, kas par tipu tas reinkarnējies UF bija iepriekšējā dzīvē, varētu vēl izteikt viedokli.
Ja jau tik autoritatīvs uzstādījums tēmai.


Ķipa, ja 2+2=5 pasaka Tev patīkams cilvēks, tad tā ir taisnība, bet ja 2+2=5 pasaka Tev nepatīkams tips, tad tā ir nepatiesība? :face-grin:


Nē.
Tā ir Tava un Tev līdzīgo metode.
Es cilvēkus nešķiroju kategorijās bet šajā gadījumā tikai velku paralēles un prognozēju domu gājienus.
avatar
Publicēts: 27.12.10 20:15
 citēt
betas-apsargs:Neatbalstu, sāksies sava veida anarhija.


interesants secinājums, paskaidrosi? Kāpēc man šķiet, ka tava līdzdalība MPSu vairošanā ir tuvāka paša piesauktās anarhijas sākumam? :)
avatar
Publicēts: 27.12.10 20:24
 citēt
Eltons:Ja kāds vēl pateiktu priekšā, kas par tipu tas reinkarnējies UF bija iepriekšējā dzīvē, varētu vēl izteikt viedokli.
Ja jau tik autoritatīvs uzstādījums tēmai.


Ierosinājumus uztvert kā autoritātes izpausmi? Da to tik spēj īpašos apstākļos rūdīti ļaudis :face-grin: respect!
avatar
Publicēts: 27.12.10 20:31
 citēt
Un atkal LŪGUMS!!!! Nespamojiet (kaut jau tagad zinu, ka dažiem būs neiespējami atturēties :),
neieslīgstiet detaļās un savstarpējās vārdu apmaiņās.
avatar
Publicēts: 27.12.10 20:45
 citēt
Onkuli Fester!
Nekrāmē šeit savas bildes, vispār - nerādi tās nekur un nevienam!
Tev vienmēr būs laps garīgais
..un varēsi šaut vāveres čupām.:face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 27.12.10 21:02
 citēt
ekoists:Un atkal LŪGUMS!!!! Nespamojiet (kaut jau tagad zinu, ka dažiem būs neiespējami atturēties :),
neieslīgstiet detaļās un savstarpējās vārdu apmaiņās.


piedod, ja vari! Slikts piemērs aizrauj! :)
avatar
Publicēts: 27.12.10 21:23
 citēt
Aiz neko darīt cilvēki sāk nodarboties, domāt par muļķībām :D
avatar
Publicēts: 27.12.10 21:31
 citēt
Man ir pilnīga labvēlīga uztvere, tāpēc nekādi komentāri netraucē!
Ja tas ir vnk lamuvārds, ok, lai cilvēks izbļaustās.
Ja tas ir - kas nezini kāds izskatās taisns horizonts - ok, iztaisnošu! :)
avatar
Publicēts: 27.12.10 21:46
 citēt
Jebkura sistēma(valsts,mafija,hokeja klubs,ielu satiksme,fotoklubs,makšķernieku savienība utt.} sabrūk,ja "ļikumnepaklausīgo" skaits pārsniedz kaut kādu kritisko masu t.i. to indivīdu skaits,kuri to vai citu iemeslu dēļ neievēro rakstītos un nerakstītos likumus.Cik liela ir šī masa procentos es nepateikšu.Vai šis saits tuvojas šai kritiskajai robežai arī nepateikšu.Man personīgi liekas,ka tuvu ir...katrā gadījumā te nelīdzēs noteikumu mainīšana.Balsot,nebalsot,dzēst vai nedzēst-tas nav būtiski fotobloga eksistencei.Sorry!Laimīgu Jauno Gadu!:face-glasses:
avatar
Publicēts: 27.12.10 21:58
 citēt
viecha:Jebkura sistēma(valsts,mafija,hokeja klubs,ielu satiksme,fotoklubs,makšķernieku savienība utt.} sabrūk,ja "ļikumnepaklausīgo" skaits pārsniedz kaut kādu kritisko masu t.i. to indivīdu skaits,kuri to vai citu iemeslu dēļ neievēro rakstītos un nerakstītos likumus.Cik liela ir šī masa procentos es nepateikšu.Vai šis saits tuvojas šai kritiskajai robežai arī nepateikšu.Man personīgi liekas,ka tuvu ir...katrā gadījumā te nelīdzēs noteikumu mainīšana.Balsot,nebalsot,dzēst vai nedzēst-tas nav būtiski fotobloga eksistencei.Sorry!Laimīgu Jauno Gadu!:face-glasses:


Perfekto!
avatar
Publicēts: 27.12.10 22:27
 citēt
viecha:Vai šis saits tuvojas šai kritiskajai robežai arī nepateikšu.Man personīgi liekas,ka tuvu ir...katrā gadījumā te nelīdzēs noteikumu mainīšana.Balsot,nebalsot,dzēst vai nedzēst-tas nav būtiski fotobloga eksistencei.Sorry!Laimīgu Jauno Gadu!:face-glasses:


Piedalīties bērēs gluži nav tas pats, kas kapu rakt potenciālam aizgājējam :) Tev ar, Laimīgu!
avatar
Publicēts: 27.12.10 22:40
 citēt
UncleFester:
viecha:


Piedalīties bērēs gluži nav tas pats, kas kapu rakt potenciālam aizgājējam :) Tev ar, Laimīgu!

un tu esi tas pravietis, kas noteiks kam būt un kam nē :amazing:
avatar
Publicēts: 27.12.10 22:49
 citēt
Es gan cenšos nerakt to kapu.Ja kas man nesanāk ar to nerakšanu,tad lielāki māsteri un profesionāļi varētu norādīt-šitā nedrīkst un šito vajag aizvākt.es,vecs un sists puika,to viegli pārdzīvošu.:face-smile:Un kopējā labuma dēļ noteikti izpildīšu.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):