forum.gif
Atkal Reitingi
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Atkal Reitingi
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 10.01.11 16:22
 citēt
avatar
Publicēts: 10.01.11 16:29
 citēt
Schnircks:
vinieks:http://www.fotoblog.lv/?f=558&id=61

Thnx!:)
Bet tad tomēr jocīgi, ka nav pēdējā vieta:D

Sarunā ar administrāciju lai tev iedod pēdējo vietu :D
avatar
Publicēts: 10.01.11 18:46
 citēt
izrādās ka cilvēkus interesē reitingi nevis bildes.
avatar
Publicēts: 10.01.11 19:48
 citēt
Kam interesē tie jocīgie reitingi...
Apskatījos topā... bilde ar 13 balsojumiem iegūst 5.37 punktus, bet bilde ar 73 balsojumiem- veselus 5.35 punktus.
Nu un?
avatar
Publicēts: 10.01.11 20:00
 citēt
Eltons:Kam interesē tie jocīgie reitingi...
Apskatījos topā... bilde ar 13 balsojumiem iegūst 5.37 punktus, bet bilde ar 73 balsojumiem- veselus 5.35 punktus.
Nu un?

bet tu atkal esi top 50niekā :big_smile:
avatar
Publicēts: 10.01.11 20:11
 citēt
Eltons:Kam interesē tie jocīgie reitingi...
Apskatījos topā... bilde ar 13 balsojumiem iegūst 5.37 punktus, bet bilde ar 73 balsojumiem- veselus 5.35 punktus.
Nu un?

Tiešām,bet nu vēl ir skatījumu skaits.Ja ir 1000 un vairāk un bez pupiem,tad ir paliela varbūtība,ka bilde ir laba:face-grin:
avatar
Publicēts: 10.01.11 20:33
 citēt
Oliss:
Eltons:Kam interesē tie jocīgie reitingi...
Apskatījos topā... bilde ar 13 balsojumiem iegūst 5.37 punktus, bet bilde ar 73 balsojumiem- veselus 5.35 punktus.
Nu un?

bet tu atkal esi top 50niekā :big_smile:


Es?
Da nē, es tikai izkraušu sava stila piemērus, ķipa portfōlio šeit.
Par reitingiem ir vērts cīnīties citos saitos, kur ir reitingu sistēma.
avatar
Publicēts: 10.01.11 20:52 labots
 citēt
Galvenais ir piedalīties! :)
avatar
Publicēts: 10.01.11 21:08 labots
 citēt
Cow_bone:Galvenais ir piedalīties! :)


Tā bija tāda divkosīga CCCP olimpiskā morāle. :D
avatar
Publicēts: 10.01.11 21:55
 citēt
Eltons:Kam interesē tie jocīgie reitingi...
Apskatījos topā... bilde ar 13 balsojumiem iegūst 5.37 punktus, bet bilde ar 73 balsojumiem- veselus 5.35 punktus.
Nu un?


Apskatījos topā... kārtējā miljonā saulrieta bilde ar 57 balsojumiem paldies dievam tikai astotajā vietā, toties lieliska noskaņas bilde ar meiteni tikai ar 18 balsojumiem pirmajā vietā... SW strādā :)
avatar
Publicēts: 10.01.11 22:05
 citēt
:bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.01.11 22:13 labots
 citēt
Savā ziņā principā piekrītu Elikam - vienu brīdi ar domāju nu kā tā var, ka vienai bildei 55 balsis, otrai 15, bet atzīmes līdzīgas. Bet tad tā ar vēsu prātu paskatījos par ko tad es tur taisos cepties un atklāju priekš sevis, ka tikai retos gadījumos ir, ka tā bilde ar dāāāudz balsīm ir galvas tiesu pārāka par otru bildi. Jā - teorētiski labāka, jo ir piesaistījusi vairāk uzmanības, bet vai TIK ļoti labāka, lai ceptos par to, ka kāda bilde ar mazāk balsīm atrodas tai priekšā? Man tā nešķiet. Tā ka kopumā es arī ar TOP-bildēm esmu ja ne apmierināts, tad nekādu ļoti lielu netaisnību tur neredzu.
Un beigu beigās viss taču ir subjektīvi - kas, piemēram, Eltonam un Šņirkam šķiet laba bilde, citam iespējams šķiet pilnīgs mēsls, un otrādi :)
avatar
Publicēts: 11.01.11 00:09
 citēt
Strādā, strādā SW...
Vienu dienu balsoju absolūti par visām bildēm- SW pacēlās.
Otrajā balsoju tikai par labajām- SW nokritās.
Tad jau jātaisa "SW tops", nevis kā šeit kļūdaini uzrakstīts "Fototops".
avatar
Publicēts: 11.01.11 00:11
 citēt
Balso kā gribi,adminiem vienmēr būs lielāks SW:face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 11.01.11 00:13
 citēt
aiaiaiai :big_smile:
avatar
Publicēts: 11.01.11 00:16
 citēt
ekoists:Balso kā gribi,adminiem vienmēr būs lielāks SW:face-grin::face-grin::face-grin:


Vo!
Baro vilku kā gribi, bet... zilonim vienalga TAS ir lielāks.
avatar
Publicēts: 11.01.11 00:16 labots
 citēt
Nu bet konkrēti ar piemēriem, kuras ir tās labās bildes, kas SW dēļ nav tikušas topā? :) Kurs ir tās sūdu bildes, kas ir nepamatoti tikušas nedēļas/mēneša (24h topu domāju, ka nav vērts nopietni ņemt vērā, jo pa vienu dienu blogā tomēr tik daudz labu bilžu neparādās - tas ir fakts) topos, tādējādi izstumjot tās labās bildes ārpusē? :)

Cik nu esmu novērojis, tad eventuāli tās kvalitatīvās bildes tomēr nonāk tajos topos. Tā ka sistēma vairāk vai mazāk strādā. Cita lieta, ka kopumā blogā vairs nav tik daudz to labo bilžu - bet nu tā jau nav SW problēma (vismaz ne tiešā veidā).
avatar
Publicēts: 11.01.11 00:21
 citēt
+ Eltona teiktajam..
Labās bildes bieži vien iegadās vieniem un tiem pašiem autoriem, ja par tam balsotu vienmēr, mans SW būs pavisam zems, līdz ar to kritīsies bilžu vērtējums..
SW darbojas, bet, nevis kā objektīvas vērtēšanas instruments, bet, kā stimuls balsot par nepazīstamiem autoriem.. un arī- stimuls tikai tad, ja kādam ir sportiska interese par mistisku SW viņa profilā, taustāma labuma tur pašam nekāda..
avatar
Publicēts: 11.01.11 00:24 labots
 citēt
Pinus:... bet, kā stimuls balsot par nepazīstamiem autoriem...


Kas arī ir galvenais SW mērķis. :)
Vienīgā problēma ir apskates sadaļa - ja to nahrenizētu un paliktu pie 5 ballu sistēmas, tad SW potenciālu varētu izmantot pilnībā, jo nebūtu variants, ka atverot bildi nevar nobalsot, jo patīk likt negribas, bet dzēst arī ir par šerpu.

Bet nu kopumā manuprāt tas neietekmē to, ka "labās" bildes nonāk Topā, bet "sliktās" ne.
avatar
Publicēts: 11.01.11 00:25
 citēt
CerambyX:Nu bet konkrēti ar piemēriem, kuras ir tās labās bildes, kas SW dēļ nav tikušas topā? :) Kurs ir tās sūdu bildes, kas ir nepamatoti tikušas nedēļas/mēneša (24h topu domāju, ka nav vērts nopietni ņemt vērā, jo pa vienu dienu blogā tomēr tik daudz labu bilžu neparādās - tas ir fakts) topos, tādējādi izstumjot tās labās bildes ārpusē? :)

Cik nu esmu novērojis, tad eventuāli tās kvalitatīvās bildes tomēr nonāk tajos topos. Tā ka sistēma vairāk vai mazāk strādā. Cita lieta, ka kopumā blogā vairs nav tik daudz to labo bilžu - bet nu tā jau nav SW problēma (vismaz ne tiešā veidā).


Labās protams, nonāk topā, bet ne jau pateicoties SW..
SW nostrādā tikai tikdaudz lai fanu pulks nebalsotu par vienu autoru.. bet, vai nu tas tik aktuāli, lai tur reali kādu efektu panāktu daudz fanus vajag...
Ja būtu tā, ka negatīvs vērtējums ņemtu nost punktus, nevis pieskaitītu tikai mazāk, tad varbūt citādi..
avatar
Publicēts: 11.01.11 00:27
 citēt
CerambyX:
Pinus:... bet, kā stimuls balsot par nepazīstamiem autoriem...


Kas arī ir galvenais SW mērķis. :)


Tas būtu reāls stimuls, ja paša vērtētāja reitingam būtu viņa SW koeficients.. :) pašlaik tas ir nederīgs skaitlis pašam turētājam.. vērtīgs nezināmajam autoram.. :)
avatar
Publicēts: 11.01.11 00:29
 citēt
... un tas "Favorītu" saraksts, kas man ir ir dēļ tā lai es tieši par šo favorītu bildēm nebalsotu, lai cik labas man tās liktos. Jo, ja es balsošu par tām, tad to bilžu vērtība nekādi nepalielināsies bet mana, kā balsotāja vērtība samazināsies.
avatar
Publicēts: 11.01.11 00:29
 citēt
kas ir tas maģiskais SW ???/ :D
avatar
Publicēts: 11.01.11 00:29
 citēt
Bet nu jo mazāk domā par visādiem mistiskiem SW, jo vieglāk dzīvot - tas ir fakts! :grimace:
Saku, ka kopumā pret TOP bildēm (mēneša/nedēļas) man pretenziju gandrīz vai nav - tur nonāk tiem, kam būtu jānonāk manuprāt.
avatar
Publicēts: 11.01.11 00:31
 citēt
Elton, favorītos jātur nedraugi, par kuriem ar savu drausmīgi slikto SW jābalso par katru bildi... :D
avatar
Publicēts: 11.01.11 00:32
 citēt
Jebkurā gadījumā pašlaik tas viss ir tukša tiršana - nav neviena konkrēta piemēra, kur balsošanas īpatnības dēļ kāda laba bilde būtu apdalīta un nav tikusi Topā, bet kāda slikta bilde ir palikusi tāpēc ārpus TOPa.
Tā ka ja viss ir kā tam jābūt (labās bildes nokļūst Topā, bet sliktās nē) tad šī diskusija ir pilnīgi lieka :)
avatar
Publicēts: 11.01.11 00:36
 citēt
He, he, toč, ir viss tā kā jābūt... prezidentus ievēlam zoodārzā, bildes vērtējam pēc SW... kur nu vēl labāk...
avatar
Publicēts: 11.01.11 00:42
 citēt
Eltons:He, he, toč, ir viss tā kā jābūt... prezidentus ievēlam zoodārzā, bildes vērtējam pēc SW... kur nu vēl labāk...


Protams ir īpatnēja tā sistēma, bet ja neviens nevar parādīt konkrētus piemērus, kad sistēmas dēļ labas bildes netiek pienācīgi novērtētas, tad tā visa ir tukša tiršana :) Man jau šķiet, ka ir labāk šādi, nekā kad pirts-draugi un pensionār-draugi sabalso par savējiem, iebalsojot pilnīgus mēslus Topa pirmajās vietās. Tev laikam patika kad bija tā, jo tad Tev bildes gāja uz urrā. Izbanoja Tavus draugus un paziņas - paliek šeit vientuļi. Saprotu Tavu sāpi. Bet nu varbūt ir laiks tik tam pāri, ko? :face-wink:
avatar
Publicēts: 11.01.11 00:42
 citēt
Topā nonāk arī pa kādai labai bildei NERAUGOTIES uz SW un balsošanas tā saucamo sistēmu:)
Prātīgākais - tiešām nepievērst tai uzmanību, nevis juceklīgi pinoties argumentu trūkumā, mēģināt to aizstāvēt:)
avatar
Publicēts: 11.01.11 00:45
 citēt
un tomēr tur kautkāda mistika ir... :)
šobrīd topa nr. 1 ir ar 26 vērtējumiem reitings 5.5,
7. vietā 65 vērtētāji un 5.35 reitings...
es pilnīgi norobežojos no vērtēšanas kura labāka vai sliktāka, vienkārši man liekas jocīgi ka vienai bildei salasās 65 ļoti slikta SW īpašnieki, un citai īpaši labā SW divdesmitnieks... Īpaši ņemot vērā būtību, ka SW tikai parāda to, par cik daudziem ir balsots nevis vērtētāja gaumi vai citādi kādu kvalitātes rādītaju...
avatar
Publicēts: 11.01.11 00:53 labots
 citēt
Pinus:un tomēr tur kautkāda mistika ir... :)
šobrīd topa nr. 1 ir ar 26 vērtējumiem reitings 5.5,
7. vietā 65 vērtētāji un 5.35 reitings...
es pilnīgi norobežojos no vērtēšanas kura labāka vai sliktāka, vienkārši man liekas jocīgi ka vienai bildei salasās 65 ļoti slikta SW īpašnieki, un citai īpaši labā SW divdesmitnieks... Īpaši ņemot vērā būtību, ka SW tikai parāda to, par cik daudziem ir balsots nevis vērtētāja gaumi vai citādi kādu kvalitātes rādītaju...


Ir jēga par to tik ļoti lauzīt galvu, ja ir redzams, ka tā bilde ar 65 vērtējumiem nav ne par kripatu labāka par to ar 25 vērtējumiem? Pēc vecās sistēmas E_E bilde būtu gaismas gadus priekšā tai otrai bildei - tad atkal būtu problēma, ka šādas viduvējas bildes tiek cauri tikai tāpēc, ka autors ir daudziem favorītos un daudzi par viņa bildēm sabalso automātiski, kā šis ieliek kaut ko jaunu, nepiedomājot vai tā bilde ir laba vai nav.
avatar
Publicēts: 11.01.11 00:55
 citēt
Mistika, mistika... (žāvājas)... te vēl Cerambuks ar savām vecajām sterotipa muļķībām...
Ies ka nu gulēt.
Čau!
avatar
Publicēts: 11.01.11 00:59 labots
 citēt
Eltons:Mistika, mistika... (žāvājas)... te vēl Cerambuks ar savām vecajām sterotipa muļķībām...
Ies ka nu gulēt.
Čau!


Varbūt pietiks būt iesīkstējušam vecim un paskaties plašāk uz pasauli - arī uz fotoblog topu. Neskaties uz cipariņiem - skaties uz saturu un tad pasaki vēlreiz - vai tiešām fotoblog Topos (nedēļas/mēneša) nonāk daudz slikto bilžu? :face-smile:
avatar
Publicēts: 11.01.11 01:03
 citēt
Lauzīt galvu noteikti nav vērts.. :D
Vienkārši, topiks ir par reitingu sistēmu..
Skaidrs tas, ka SW neveicina kvalitatīvu vērtējumu, bet atsijā draugu būšanu, tas gan.. Uz to arī varam ieliet! :)
Varbūt kādreiz izdomāsies kāds kvalitāti veicinošs koeficients..
avatar
Publicēts: 11.01.11 01:12
 citēt
Viens mazs ierosinājums. Varbūt ir vērts padomāt par diviem bilžu vērtējumiem. Vienā kurā būtu SW ņemts vērā un otrs kurā nebūtu. Un arī topā divās atsevišķas sadaļas. Pāris mēnešus varētu patestēt kā tas izskatīsies, varbūt bildes būs adekvati topā un draudzības balsojumi nemaz nebūs tik daudz. :face-wink: Nešaujiet, tas tikai ierosinājums pārdomām ;)
avatar
Publicēts: 11.01.11 08:23
 citēt
Pirmais neapmierinātais par balsošanas sistēmu šogad. Kauls balvā.
avatar
Publicēts: 11.01.11 08:30
 citēt
Profesors Preobraženskis teica-proletariāts ar kalošām(gumijas čības) nosaka kārtību valstī,kam ko atņemt un kam pielikt.Kaut gan kalošas pirms tam nozaguši.
Viena lieta,kura traucē bilžu vērtēšanai, ir personības.Aiz tās ir grūti saskatīt bildes jēgu,vienalga cik liels vai mazs ir SW,vienalga kāds būtu autors,galvenajam šeit ir jābūt bildes saturam,kvalitātei.
Eksperimenta pēc var pamēģināt vispār nerādīt autorus kādas 30 dienas.Paliks tikai bildes vērtējums.Tas arī būs objektīvākais balsojums.(cik nu tas iespējams šeit)
avatar
Publicēts: 11.01.11 09:51
 citēt
Hmm,nu jā,ļoti ilgi nebiju skatijies tos topus.:face-wink: Tur tak atkal pills ar pirtsdraugiem!!!Banotiem un nebanotiem!!!:haha: Tad darbojas vai nē ,tas koefiecients??? :what: Nevēlamos putniņbildētājus gan citi nomainījuši,prieks par Andrīša izaugsmi!
Rezumē-nav tai dzīvītē viss tik vienkārši,arī mazajā fotobloga pasaulītē!:bad_smile: Ne tikai čupošanās kopā nosaka bilžu reitingus,tusē jau tikai ar sev interesantiem cilvēkiem,savukārt-intersantiem cilvēkiem,interesantas bildes! :face-wink:
avatar
Publicēts: 11.01.11 09:52
 citēt
Nerādīt autorus?
Plavaļi, znājem...
Šatera slēptos autorus savā laikā es, kā piemēram, visus atklāju nedēļas laikā... tā ka tas nu nebūs arguments godīgai balsošanai (pie kam vēl redzams autora stils, paraksts, galu galā, draugu grupa vienkārši var sarunāt ko kurš liks, ja gribēs).
Tā kā, lai paliek kā ir, ja jau aptaujā pat visi piekrīt vai ir vienalga (es pie pēd.gr.).
Bet šīs tēmas aizsācējam es ietektu lai viņa vērtējums nebūtu "0" ielikt šogad kādas bildes šeit ar.
avatar
Publicēts: 11.01.11 09:57
 citēt
izskatās, ka topika autoram uzmanības trūkums...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):