forum.gif
Fotoblog ir kļuvis sociāls :)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Fotoblog ir kļuvis sociāls :)
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 15.01.11 18:45
 citēt
Čau. Varbūt pamanījāt, bet tagad zem bildēm galerijā ir parādījušās sociālo tīklu ikoniņas... Konkrētāk twitteris un facebook. Ja jums iepatīkas kāda bilde, tad ar šīm ikoniņām varat ar to padalīties ar pasauli...

Tāpat mums tagad ir savs linku īsinātājs: fblg.me, tas nozīmē, ka zem katras bildes ir arī īsais links uz šo darbu... Tas arī priekš dalīšanās...

Tas viss protams attiecas uz tiem, kas bez fbloga lieto arī citus interneta resursus :)

Ja kādi gļuki - ziņojiet!
avatar
Publicēts: 15.01.11 18:46
 citēt
pamanīju!
avatar
Publicēts: 15.01.11 18:49
 citēt
Es arī pamanīju :)
avatar
Publicēts: 15.01.11 19:47
 citēt
Ooo forshi ....
avatar
Publicēts: 15.01.11 19:54
 citēt
es ceru ka nebūs opcija 'ieteikt draugiem.lv'.. :)
avatar
Publicēts: 15.01.11 20:32
 citēt
Eliks:Fotoblog ir kļuvis sociāls
A vai t' līdz šim nebija ar visu savu forumu? :amazing:
avatar
Publicēts: 15.01.11 20:38
 citēt
Pinus:es ceru ka nebūs opcija 'ieteikt draugiem.lv'.. :)


:) Ar ko tad feisbuks ir labāks par draugiem?! Par tviteri vispār nerunāsim - cilvēkiem, kas nemāk rakstīt par 5 vārdiem garākos teikumos ! :)
avatar
Publicēts: 15.01.11 20:43
 citēt
robertsJ, twitter nav domaats tiem, kas raksta tikai 5 vaardus ...... twitterim ir PILNIIGI cita loma .....
avatar
Publicēts: 15.01.11 20:46
 citēt
twitters ir ok.:grimace:
avatar
Publicēts: 15.01.11 20:49
 citēt
dansiga:robertsJ, twitter nav domaats tiem, kas raksta tikai 5 vaardus ...... twitterim ir PILNIIGI cita loma .....


Tvitera lomas ir dažādas, bet kad kaut ko izmanto parāk daudz cilvēku, tad kvalitāte stipri degradējas. gan jau izveidosies drīz arī kas līdzīgs, bet elitārāks, tāpat kā youtube ir kļuvusi par lielu miskasti, un nopietnāku/profesionālāku cilvēku vidū tiek izmantotas vimeo.
avatar
Publicēts: 15.01.11 20:52
 citēt
linka īsinātajs gan ir labs..
avatar
Publicēts: 15.01.11 20:59
 citēt
roberts, nuu - visu laiku paraadaas kaut kas labaaks, bet shobriid Twitter iisto lomu reti kursh apzinaas .... Twitter ar juutuubi saliidzinaat nav iisti korekti ....
avatar
Publicēts: 15.01.11 21:51
 citēt
Tviteris jebkurā gadijumā, lai kāda loma viņam būtu, ir pēdējā fēce!
avatar
Publicēts: 15.01.11 21:57
 citēt
betas apsargs, taa var teikt tikai tas, kursh nav izpratis twitera iisto buutiibu ..... bet nu - lai taa buutu!!!! P.S. es ar visu savu lielo zinjkaariibu, kas iebaazh jebkur savu degunu jaunaa vietnee ... nebiju twiteri atveerusi liidz zinaamam laikam. Bet kad man zinoshs cilveeks nolasiija lekciju ... atveeru, paskatiiju, pashai liela noziime shobriid iistajaa noziimee pielietot nebija, bet pastaastiju meitai .... vinja, pareizi pielietojot twiteri ..... arii guva attieciigus panaakumus .... Tas kaa lielaakaa dalja no twiitotaajiem raksta ...... "shoriit dzeeru kafiju", "man shodien slikts garastaavoklis" ... uttt .... ir PILNIIGI GARAAAM un liecina tikai par to, ka cilveeks nesaprot , kaa tas ir jaalieto ..... lieto tiaki taapeec, ka luuk - ir jauna sociaalaa vietne un tur taatad jaabuut iekshaa .....
avatar
Publicēts: 15.01.11 22:22
 citēt
dansiga:betas apsargs, taa var teikt tikai tas, kursh nav izpratis twitera iisto buutiibu ..... bet nu - lai taa buutu!!!! P.S. es ar visu savu lielo zinjkaariibu, kas iebaazh jebkur savu degunu jaunaa vietnee ... nebiju twiteri atveerusi liidz zinaamam laikam. Bet kad man zinoshs cilveeks nolasiija lekciju ... atveeru, paskatiiju, pashai liela noziime shobriid iistajaa noziimee pielietot nebija, bet pastaastiju meitai .... vinja, pareizi pielietojot twiteri ..... arii guva attieciigus panaakumus .... Tas kaa lielaakaa dalja no twiitotaajiem raksta ...... "shoriit dzeeru kafiju", "man shodien slikts garastaavoklis" ... uttt .... ir PILNIIGI GARAAAM un liecina tikai par to, ka cilveeks nesaprot , kaa tas ir jaalieto ..... lieto tiaki taapeec, ka luuk - ir jauna sociaalaa vietne un tur taatad jaabuut iekshaa .....

pastšti vēl, kā tad ir jālieto un na... man tas vajadzīgs?
avatar
Publicēts: 15.01.11 22:23
 citēt
droperidol, gari staastiit ..... un tev, zinot , ar ko tu nodarbojies ..... iisti nav nepiecieshams ....
avatar
Publicēts: 15.01.11 22:26
 citēt
dansiga:betas apsargs, taa var teikt tikai tas, kursh nav izpratis twitera iisto buutiibu ..... bet nu - lai taa buutu!!!! P.S. es ar visu savu lielo zinjkaariibu, kas iebaazh jebkur savu degunu jaunaa vietnee ... nebiju twiteri atveerusi liidz zinaamam laikam. Bet kad man zinoshs cilveeks nolasiija lekciju ... atveeru, paskatiiju, pashai liela noziime shobriid iistajaa noziimee pielietot nebija, bet pastaastiju meitai .... vinja, pareizi pielietojot twiteri ..... arii guva attieciigus panaakumus .... Tas kaa lielaakaa dalja no twiitotaajiem raksta ...... "shoriit dzeeru kafiju", "man shodien slikts garastaavoklis" ... uttt .... ir PILNIIGI GARAAAM un liecina tikai par to, ka cilveeks nesaprot , kaa tas ir jaalieto ..... lieto tiaki taapeec, ka luuk - ir jauna sociaalaa vietne un tur taatad jaabuut iekshaa .....

Ņu, varbūt arī tā var teikt, betnu.. Esmu papētijis to drazu, man nepatīk.
Tas pats ir ar sejasgrāmatu, drugi ir kvalitatīvāki no visām pusēm skatoties.
avatar
Publicēts: 15.01.11 22:29
 citēt
vēl nepamanīju, bet tūlīt pamanīšu!
avatar
Publicēts: 15.01.11 22:29
 citēt
dansiga:droperidol, gari staastiit ..... un tev, zinot , ar ko tu nodarbojies ..... iisti nav nepiecieshams ....

kaut kāda ārprātā diskriminējoša attieksme!!!
un tiešām zini, ar ko tik visu es nodarbojos?:)
avatar
Publicēts: 15.01.11 22:34 labots
 citēt
betas-apsargs:
Tas pats ir ar sejasgrāmatu, drugi ir kvalitatīvāki no visām pusēm skatoties.


HA - HA - HA! es gandrīz no krēsla novēlos. draugi ir tīrākā FB kopija (sākot ar pašiem pirmssākumiem), pēdējā fīča, ko paņēma no feisbuka ir čats (maitas PAT fermu pamanījās nokopēt :exciting: ). Draugiem.lv ir lielākais komerciāli sociālais sūds kuru jelkad esmu lietojis. Gribi ielikt bildi? MAKSĀ! Gribi uzcpt jaunu galeriju? MAKSĀ! Gribi statistiku? MAKSĀ! Gribi nomainīt vārdu/uzvārdu? MAKSĀ! ...ūūūn aidā.. maksā pa labi un pa kreisi. Feisbukā tādu problēmu vienkārši NAV un iespēju ir vairāk (free of charge) :big_smile: :super_man:
avatar
Publicēts: 15.01.11 22:42
 citēt
Eliks:Čau. Varbūt pamanījāt, bet tagad zem bildēm galerijā ir parādījušās sociālo tīklu ikoniņas... Konkrētāk twitteris un facebook. Ja jums iepatīkas kāda bilde, tad ar šīm ikoniņām varat ar to padalīties ar pasauli...

Tāpat mums tagad ir savs linku īsinātājs: fblg.me, tas nozīmē, ka zem katras bildes ir arī īsais links uz šo darbu... Tas arī priekš dalīšanās...

Tas viss protams attiecas uz tiem, kas bez fbloga lieto arī citus interneta resursus :)

Ja kādi gļuki - ziņojiet!


Tiešām kāpēc draugus nepielikāt? Tie šobrīd varētu dot lielāko atsitienu trafika ziņā
avatar
Publicēts: 15.01.11 22:47
 citēt
dr.lv ir arī čats?:face-glasses:
avatar
Publicēts: 15.01.11 22:52
 citēt
stings:dr.lv ir arī čats?:face-glasses:

kāds varētu arī atvērt dr.lv un apskatīties, kas tas tāds patiesībā ir:)
avatar
Publicēts: 15.01.11 22:54
 citēt
starp citu, uz nievājošas attieksmes pret draugiem.lv fona īsti nav skaidrs, ar ko tad facebook būtu labāks un ieteicamāks
avatar
Publicēts: 15.01.11 23:00
 citēt
visas supper fīčas var mierīgi noignorēt, ja nepatīk....... tā arī daru .....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 16.01.11 00:16
 citēt
Droperidol:starp citu, uz nievājošas attieksmes pret draugiem.lv fona īsti nav skaidrs, ar ko tad facebook būtu labāks un ieteicamāks


sāksim jau ar to, ka nekāš kapeikas uz katra soļa, bet gan domā ar galvu kā savādāk uz tāda soc. saita nopelnīt.
avatar
Publicēts: 16.01.11 00:27
 citēt
vēl neesmu ne santīmu tur iztērējis un neko zaudējis nejūtos:)
bet taisnība jau ir - kāš to jaunatni kā traki:):face-sad:
avatar
Publicēts: 16.01.11 00:28
 citēt
Nu tā.. kādu brīdi bija gļuki, tāpēc, ka vienrokainais (jā jā salauzu roku uz kalna un tagad sēžu ģipsī :) ) un līkrokainais programmētājs (kas es neesmu) Eliks cīnījās ar PHP, lai visas share fīčas strādātu arī pie blogiem, reportāžām un skolām. Tagad visam jādarbojas.

Par to vai twitteris ir sūds vai nē, lai spriež katrs priekš sevis.. es pats lietoju :)

ak34, vai dr.lv arī ir LIKE tipa api?
avatar
Publicēts: 16.01.11 00:29
 citēt
atveriet taču DR.LV:)
avatar
Publicēts: 16.01.11 01:36 labots
 citēt
lkz:Gribi nomainīt vārdu/uzvārdu? MAKSĀ! ...:big_smile: :super_man:
nav tak TIK bieži jāmaina vārdu/uzvārdu!:face-grin:pilsoņu reģistrā krietni vairāk plēš!:grimace:
avatar
Publicēts: 16.01.11 01:58 labots
 citēt
dansiga:robertsJ, twitter nav domaats tiem, kas raksta tikai 5 vaardus ...... twitterim ir PILNIIGI cita loma .....



ļoti pareizi! Twiteris ir ideāla izpausmes vieta cilvēkiem, kas raksta:face-devil-grin: 17 zilbes - haikas. :big_smile:
avatar
Publicēts: 16.01.11 10:11 labots
 citēt
Eliks:
vai dr.lv arī ir LIKE tipa api?


Ir, ir reku saite uz Draugiem.lv API PHP bibliotēku
www.draugiem.lv...
www.draugiem.lv...

Pieliekat gan, lai takš netiek apbižoti vietējās spēļu kastes iemītnieki :)
avatar
Publicēts: 16.01.11 13:15
 citēt
iepriekš (pirms te neizlasīju) nepamanīju. bet tagad varu dot savu Like šim topikam un Elika paveiktajam. :) a to laikam vēl nevar...
avatar
Publicēts: 16.01.11 14:34
 citēt
Droperidol, nu jaa - kad to uz rakstiiju, tad padomaaju ... ka gan jau ka neko patiesiibaa neiznu ;-)))) Bet izskataas, ka te nevienam nepieliec, kas ir dr.lv ;-))))))))))

Sapper, nu pareizi lietojot Twiter - pietiek arii ar 5 vaardiem .......
avatar
Publicēts: 16.01.11 19:45
 citēt
Eliks:Čau. Varbūt pamanījāt, bet tagad zem bildēm galerijā ir parādījušās sociālo tīklu ikoniņas... Konkrētāk twitteris un facebook. Ja jums iepatīkas kāda bilde, tad ar šīm ikoniņām varat ar to padalīties ar pasauli...

Tāpat mums tagad ir savs linku īsinātājs: fblg.me, tas nozīmē, ka zem katras bildes ir arī īsais links uz šo darbu... Tas arī priekš dalīšanās...

Tas viss protams attiecas uz tiem, kas bez fbloga lieto arī citus interneta resursus :)

Ja kādi gļuki - ziņojiet!


Apveicu!!!
avatar
Publicēts: 16.01.11 20:25
 citēt
Nekādā gadījumā nedrīkst noniecināt ne Tvitteri ne Facebook ne Draugiem.lv, un tie kuri kādo no sociālajām platformām sauc par mēslu vienkārši nesaprot to jēgu, bet ar kautkā nesaprašanu nav jālielās, prātīgāk būtu paklusāk.
Bet ja runājam par draugiem vs facebook tad šeit man ir viedoklis ka facebukam būtu ļoti daudz ko no draugiem.lv jāpamācās, otrejādi gan arī ...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):