forum.gif
p.s. arenda studii
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / p.s. arenda studii
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 21.04.06 16:46
 citēt
Man viens čoms citam čomam - kaut kādam sargam, par pāris stundām fotostudijā maksā 10 Ls... lai var kādu meitieti sabildēt un pēc tam no viņas vismaz 50 noplēst... bet cik ir reāli es toč nezinu...
avatar
Publicēts: 22.04.06 20:45
 citēt
Man viens čoms citam čomam - kaut kādam sargam, par pāris stundām fotostudijā maksā 10 Ls... lai var kādu meitieti sabildēt un pēc tam no viņas vismaz 50 noplēst... bet cik ir reāli es toč nezinu...


khm, a doma nav slikta ... :) es apr to "meichu" :D
avatar
Publicēts: 22.04.06 21:27
 citēt
rīgas kinostudijā fotostudija maksā 10Ls/h.
avatar
Publicēts: 23.04.06 08:21
 citēt
khm, a doma nav slikta ... :) es apr to "meichu" :D

:roll: :twisted:
avatar
Publicēts: 24.04.06 16:29
 citēt

riigas kinostudijaa gaismas nav iisti piemeerotas fotografeeshanai... tur var aiziet paspeeleeties un viss.

to es nezināju, paldies par info. :)
avatar
Publicēts: 24.04.06 16:38
 citēt

riigas kinostudijaa gaismas nav iisti piemeerotas fotografeeshanai... tur var aiziet paspeeleeties un viss.

to es nezināju, paldies par info. :)


veel tur var braukt ar skrituljslidaam 8)
avatar
Publicēts: 24.04.06 18:11
 citēt
veel tur var braukt ar skrituljslidaam 8)

veel var seedeet pie ieejas uz solinja un grauzt seemushkas!
avatar
Publicēts: 26.05.06 22:08
 citēt
rto nibutj znajet skolko stoit arenda fotostudii? bolsoje prostranstvo, svet, tkani... !? (:


Sunsstudio (pie VEFa tilta) vareeja sarunaat liekas pa 50 Ls uz sesiju.
avatar
Publicēts: 29.05.06 16:05
 citēt
rto nibutj znajet skolko stoit arenda fotostudii? bolsoje prostranstvo, svet, tkani... !? (:


Sunsstudio (pie VEFa tilta) vareeja sarunaat liekas pa 50 Ls uz sesiju.


Atradu viziitkarti:
SunsStudio, Brīvības 204
Ģirts Ločmelis, tel. 7543018, 6481484
e-mail: girts@sunsstudio.lv
avatar
Publicēts: 29.05.06 17:06
 citēt
pirms mēneša bija plānojama viena sesija kura ta ari nenotika un tad es interesejos.


saistībā ar tiem "vairākiem labiem fotogrāfiem" ?
avatar
Publicēts: 29.05.06 18:42
 citēt
pirms mēneša bija plānojama viena sesija kura ta ari nenotika un tad es interesejos.


saistībā ar tiem "vairākiem labiem fotogrāfiem" ?


Kādā veidā "labiem"?Nenotika tikai tāpec kad beigas nevienojāmies par cenu un meiteni sabildeja vinas draugs pie viņas mājās ar ziepi :mrgreen:
Protams kvalitāte nebija no labākajām bet meitene it ka bildes iesniedza kaut kādā modeļu aģentūrā.

zinu vienu cilvēku [Sinn] kurš ir tajā kompānijā. salasās pieci, seši fotogrāfi, ieliek netā sludinājumu par fotomodelēm, un studijā ar studijas tērpiem taisa bildes. man pat liekas, ka viens no tās pašas kompānijas blogā parēgojas šad tad. nu lūk, un tā ik pa laikam brauc fotosesijas taisīt. cik zinu, nesen viņiem plānojās bildēšana, bet nezinu kā tur beidzās. priekšnojauta saka, ka pasākums izjuka.. :roll:
avatar
Publicēts: 20.05.21 14:35
 citēt
:face-glasses:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):