forum.gif
Kur dabut Manfrotto galvu
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Kur dabut Manfrotto galvu
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 28.03.07 11:42
 citēt
Velos iegut sava ipasuma 804rc2 vai 029 Manfrotto galvu.
Kur Riga var nopirkt? Fotoluksa nebija...


www.ao-grupa.lv
pie Andra Ozola, bet nu rekomendētu tikai ja ir uz vietas, pasūtot var arī iekavēties

Kas pārsteidza izrādās manfrotto oficiālais pārstāvis ir
www.olympus.lv

Vēl ir canonam maskavas ielā visādi manfrotto liberiņi...

Un galu galā paliek arī
www.bfs.lv

Kā arīdzan e-bays, jo tu zini ko tu gribi un salauzt tur ko ir gana grūti...
avatar
Publicēts: 28.03.07 15:42
 citēt
Nezinu cik bieži pieprasīta ir tā galva, bet to kuru man vajag Maskavas ielas Canons baigi ilgi gādā. Te gan jāsaka, ka viņi paši teica ka būs ilgi un nesola kādu konkrētu datumu. Tā kā ir cerības ka būs lētāk kā no BH Photo -- tad gaidu, jo baigi nedeg.

Ja gribas ātrāk, gan jau ka var mēģināt Igaunijā atrast kādu piegādātāju -- tie varbūt ātrāk sagādās. AO Grupu neiesaku -- pārāk dīvains kantoris. Vismaz man neko nespēja piegādāt. Solīja, ka atvedīs, bet jau kādu 1/2 gadu no viņiem neko dzirdējis nēesmu :) Vajadzīgā manta gan ir jau sen no igauņiem pasūtīta
avatar
Publicēts: 28.03.07 17:28
 citēt
Ja gribas ātrāk, gan jau ka var mēģināt Igaunijā atrast kādu piegādātāju -- tie varbūt ātrāk sagādās. AO Grupu neiesaku -- pārāk dīvains kantoris.


Nu es jau ar par to pašu, ja viņiem ir uz vietas tikai tādā gadījumā var ar šiem ielaisties....
avatar
Publicēts: 29.03.07 08:41
 citēt
Vēl Manfrotto tirgo Alfas Nikon centrā.
avatar
Publicēts: 29.03.07 18:44
 citēt
Manfrotto ir Itāļu ražojums, tāpēc IT katrā fotobodē ir pilns ar šiem... ja nu kādam tiešām vajag, un nekur nevar dabūt, tad varam sarunāt... par piegādes laikiem tikai neko nevaru solīt - ja negribas neko maksāt tad var sanākt, ka nākas gaidīt pat 2 mēnešus, ja par maksu, tad var skatīties: piegādes kantoru jau netrūkst...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):