forum.gif
ādmiņi un moderatori ....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / ādmiņi un moderatori ....
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 07.04.11 19:03
 citēt
Vot man pēkšņi radās problēma ar bildes ievietošanu blogā. Pačekoju ādminu/moderatoru sarakstu un secināju, ka blogā nav NEVIENA!!!!! Tad nafi tie moderatori!?!?!?!? .. Ak, mēs bārenīši ;-(((((
avatar
Publicēts: 07.04.11 19:06
 citēt
pofig..
avatar
Publicēts: 07.04.11 19:14
 citēt
paši tiksim galā.. :D
avatar
Publicēts: 07.04.11 19:23
 citēt
dansiga:Vot man pēkšņi radās problēma ar bildes ievietošanu blogā. Pačekoju ādminu/moderatoru sarakstu un secināju, ka blogā nav NEVIENA!!!!! Tad nafi tie moderatori!?!?!?!? .. Ak, mēs bārenīši ;-(((((
kādas problēmas?
avatar
Publicēts: 07.04.11 19:28 labots
 citēt
.
avatar
Publicēts: 07.04.11 20:32
 citēt
negativs, kadas kadas - gribu publiceet otrreiz bildi, kas iemesta melnrakstos (patikaas komentaari un sasmeejos) ... a man bljauj, ka limits izsmelts!!!!
avatar
Publicēts: 07.04.11 20:35
 citēt
dansiga:negativs, kadas kadas - gribu publiceet otrreiz bildi, kas iemesta melnrakstos (patikaas komentaari un sasmeejos) ... a man bljauj, ka limits izsmelts!!!!

pienāc nākam nedēļ :D
avatar
Publicēts: 07.04.11 20:43 labots
 citēt
dansiga:negativs, kadas kadas - gribu publiceet otrreiz bildi, kas iemesta melnrakstos (patikaas komentaari un sasmeejos) ... a man bljauj, ka limits izsmelts!!!!
nav ko mētāties uz melnrakstiem, un atpakaļ, neesi taču Alloxa........ , jeb tu arī pekstiņus gatavo?
tjipa ........... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.04.11 23:20
 citēt
....viss rūgst un vārās savā sulā, tik pa brīdim "dieva" roka nosmeļ pa virsu peldošos sū****s....
avatar
Publicēts: 08.04.11 00:08
 citēt
a man tā arī bijās ar vienu bildi. kopš tā laika vairs nemētāju bildi tupu šurpu pa albūmu. ja ir ir, ja nav tad dzēšu :bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.04.11 00:21
 citēt
tāpēc, ka tu tajā pašā dienā publicēji citu bildi, līdz ar to izvēlies, vai nu tajā dienā tev būs vien vai otra.... savādāk varētu kaut 100 bildes dienā publicēt. Samet tik melnrakstos un publicē nākamo un pēc tam visas atmelnraksto.. tā nebūs aršana
avatar
Publicēts: 08.04.11 00:58
 citēt
gan jau beigsies laimīgi!:big_smile:
avatar
Publicēts: 08.04.11 17:34
 citēt
nu tad nekaaa - ij nepubliceeshu ij nebuus jums jautriibas-pppp;-)
avatar
Publicēts: 08.04.11 17:35
 citēt
:cry:
avatar
Publicēts: 08.04.11 17:38
 citēt
:cry::cry::cry:
avatar
Publicēts: 08.04.11 17:40
 citēt
dansiga:nu tad nekaaa - ij nepubliceeshu ij nebuus jums jautriibas-pppp;-)
tik nenoliecies pati uz melnrakstiem, gribēsi atmelnrakstoties, a te jau cita dansiga varbūt būs priekšā... ;)
avatar
Publicēts: 08.04.11 17:44
 citēt
UldisS, nu ij arii nebuus liela nelaime ;-p;-))) lietoshu citu niku ko shodien pieregjistreeju ;-)))) to dariiju gan ne prieksh sevis, bet prieksh personas, kas dziivo aarzemes :-)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):