forum.gif
Aparāta izvēle
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Aparāta izvēle
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 23.01.06 17:12
 citēt
Esmu noskatijis [url=www.dpreview.com...] Canon Power Shot A610.
Varbūt tomēr labāk Sony P200, Ixus 50 vai HP R817 ?
avatar
Publicēts: 23.01.06 23:44
 citēt
riit darbaa ieveerteesim, palidzesim ... beigaas tiksi pie normaalas spogulenes 8)
avatar
Publicēts: 24.01.06 13:04
 citēt
psc zapara shodien :roll:
avatar
Publicēts: 25.01.06 09:00
 citēt
izgaaju cauri parametriem tai pashaa dpreview

dazhi secinajumi:
1. HP supermaza matrica (1/2.5";) which is no good, parejiem 1/1.8", ixusam taapat
2. Sonjka, daargaakaa no visaam, nav ISO 50 (bet tas relatiivs lielums anyway, sony 100 = canon 50)
3. A610 labaakais wide range (platlenjis) - 35mm (wide ghgh)
4. HP labaakais zooms (5x) bet arii 610 ir ok (4x). parejiem 3
5. HP nav manuaalaa fokusa :(
6. 610 vislabakais macro focuss (1cm)
7. Aperture range vislabakais HP! (F2.8 lidz F8, parejiem lidz F4.1 apmeram)
8. Sony var turet atvertu 30sek, parejos tikai 15
9. 610 var atvert sleedzi uz 1/2500sek!! tas der :)
10. Ixusam nav aperture/shutter priority (manuaalie rezhiimi)
11. 610 2.4fps continious drive, tobish, var fochet bildes vienu aiz otras ar atrumu 2.4 bildes sekundee (labakais raadiitaajs no visiem 4)
12. 610 ir seksuaalaas orientaacijas senors :D neapmaldisies :twisted:

nu karoche njemot vera to, ka canons un soni veel arii labu optiku meedz ielikt fochukos kaa arii sensori ir "pozitiivi" tad jaizvelas starp 610 un P200. kas man nepatik 610 ir tas, ka ir bachas nevis akjis, taads pasmags, bet no fotografijas viedoklja - labaaks :)

a citu shajaa range nav vairs? :)
avatar
Publicēts: 25.01.06 09:32
 citēt
ja jāizvēlas starp nosauktajiem, tad HP uzreiz atkrīt

Canons vai Sony viennoziimiigi

ja atkal starp shiem modeljiem, tad Canons A610 ir mans ieteikums (kāds brīnums!!!), jo:

1. Canonam ir manuaalaas modes (AV, TV), Sony nav!
2. man pašam ir A seerijas fotoapraats un esmu droshs par taa kvalitaati
3. grozaamais LCD 100% atsver siikaas nianses ieksheejo tehnisko parametru atshjkjiriibaas (ja taadas ir)
4. h..nja ka nav akumulaators, pa 15Ls var nopirkt NiMH laadeejamaas bachinjas un laadeetaaju, kas laadee tikai vienu stundu, bet laadinja pietiek nedeeljai (nu labi 512Mb karti ar zipeni piefocheet pilnu + veel apskatiities visas bildes un citiem paraadiit), takshto es shito par plusu uzskatu
5. veel dazhi citi praktiski siikumi, kaa piemeeram 2 sek. timers (neaizvietojams prieksh fotografeeshanas no statiiva), tuvs makrofokuss, lielaaks zuums...

miinusi ir lielie trokshnji pie ISO200 un uz augshu, liels un smags saliidzinot ar IXUS, leens

Bet ja ir runa par budzhetu, tad par sho naudu Canon A seerija ir the best.
avatar
Publicēts: 25.01.06 10:45
 citēt
Svarīgi noskaidrot, kādas tev ir prioritāted fotokameras izvēlē?
Tikai IXUS ir ultra compact klase, pārējie ir compact.
Lielākā rezolūcija ir Sony 7mpix.
HP labākais zūms 5x.
Vairāk manuālo iespēju 610 un HP.
Atmiņas tips visiem ir SD, kas ir ļoti jauki, jo SD kļūst arvien populārāks un plašāk pielietots, Sony ir tizlie memory stiki, kurus nekur citur iespraust nevar.
610. nav komplektā akumulatoru, pārējiem ir, sīkums, bet patīkami :)

rezume: Ja gribi ērti visur līdzi nēsāt kabatā un vajadzības gadījumā noķert kādu kardu, tad izvēlies IXUS. Ja gribi smukākas bildes, tad labākais bilžu dziļums būs HP. 5 vai 7 pikseļi nav starpības. Pāris manuļao iespēju ir 610. un HP, tātad labākas bildes. SD karti varēsi kādu dienu iespraust savā mobilajā telefonā.

Atgriežoties pie prioritātēm, visu izšķir izmēri, gribi mazu, ņem IXUS, labu, HP.

P.S. viedoklis cik vien subjektīvs iespējams, jo pašam ir IXUS, Shadowam ir Sony, bet ar HP neesmu krāmējies :lol: :lol: :lol: :wink:
avatar
Publicēts: 25.01.06 10:50
 citēt
un veel shii foruma burti suukaa konkreeti :(
avatar
Publicēts: 25.01.06 11:04
 citēt
HP vieniigais pluss ir zoom, paareejais ir garaam. Esmu fotografeejis gan ar HP, gan ar Sony, gan ar Canon, varu pateikt diezgan droši - HP nerullee
avatar
Publicēts: 14.02.06 01:03
 citēt
а я до сих пор пользуюсь PowerShot A95. Прeтензии к слабой чуствительности (ISO 400 шумит;) и к тому, что не зеркалка, но для новичка, самый раз!

P.S. по русски писать можно, но желательно без ошибок (прИтензии :) ), шутка
avatar
Publicēts: 09.05.06 17:52
 citēt
4. h..nja ka nav akumulaators, pa 15Ls var nopirkt NiMH laadeejamaas bachinjas un laadeetaaju, kas laadee tikai vienu stundu,

Nuu, laadeetaajs ta laadeetaajs, bet patausti tos Nikaadus uz siltumu. Quick charge, Super Quick charge - praasaas shaadi uzraxti un shaa kaa taa ne iipashi veseliigi ar lielu straavu laadeet. Nu, virs 120 mA. Letaak "imetj" vairaakus komaplektus un izlaadeet arii vienmeer liidz galam, ilgaak kalpos. Ne jau soliitos 1000 ciklus, bet tomeer.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):