forum.gif
Gaismas ....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Gaismas ....
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 26.04.06 21:57
 citēt
Vošem te nesen uzrāvos uz rupjību, pasākumā bija viens fotogrāfs atstiepies un bildeeja ar filminieku EOS5 laikam un 540 speedlaitu kopaa ar papildus diviem studijas zibeņiem ar lielajiem izkliedeetaajiem, kas nostrādā no zipenes blieziena. Tad nu es pienācu ar savu aparaatu un pameegjinaaju ar uztaisiit kaadu bildi ar šīm gaismām, par brīnumu no skaistajām bildēm bija čušš... viss totāli tumšs... Vēlāk jau sapratu kāpēc tas notiek, jo TTL modē zibenis bliež preflašu, ar kuru nomēra gaismas, un tad īsto kadra flašu, tad nu sanāk ka uz preflašu lielās gaismas nostrāda un nozibsnī un uz pareizo flašu tās jau nav vairs uzlādājušās. A tā kā gaismu aparāts nomērijis ar lielajiem zibeņiem tad īsatais kadrs sanāk tumšš

Vot tagad jautājums kā tāda tipa gaismas lietot? manuālajā modē ieslēdzot arī zibeni? vai kā..., vai nav variantu un jālieto ar raidītāju kontrolētās gaismas? jautāju jo doma ir kādreiz taadas gaismas iepirkt...
avatar
Publicēts: 04.05.06 19:48
 citēt
Njaa laikam par gaismaam man te neviens taa arii nestaastiis...
avatar
Publicēts: 04.05.06 22:20
 citēt
izdomaa pats :mrgreen:
avatar
Publicēts: 04.05.06 22:48
 citēt
Lielās gaismas palaiž ar to pašu spedlit blici, tikai manuālā režījumā. Es parasti lieku 1/4 jaudu, 200 ISO, bet blendi skatoties no privjuškām piešauju. Bet izbraukumos lietussargā laižu Sigmas blici, lai nav ar vadiem jākraujas.
avatar
Publicēts: 07.05.06 14:00
 citēt
Sanāk ka aparāts ar ir pilnīgi manuālajā modē un parametru noteikshanai tiek lietots flashmetrs?
avatar
Publicēts: 07.05.06 19:12
 citēt
A nafig flašmetrs, ja var noteikt gaismu ar aci...
avatar
Publicēts: 08.05.06 00:57
 citēt
A vispābā var ar kādu sarunāt aizņemties tās studijas gaismas testam... Nu vai vismaz aiziet ciemos pamēģināt?
avatar
Publicēts: 08.05.06 08:11
 citēt
A vispābā var ar kādu sarunāt aizņemties tās studijas gaismas testam... Nu vai vismaz aiziet ciemos pamēģināt?

ar kaadu noteikti ka var ! :D
avatar
Publicēts: 09.05.06 18:01
 citēt
To preflash jaadomaa jaaizrubii. Studijas blicei jau tikai manuaalaa daliishana meeedz buut. Uz tusinju labi ja "Metz" vai "Sunpack" aamuru panjemsi, a studijaa uz taa fonaa, ko wiskas maksaa, flashmetrs par velti.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):