forum.gif
Willd life - Africa ??
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Willd life - Africa ??
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 27.04.06 00:13
 citēt
......es te kā saka newbies galiigais, bet varbuut domu biedri pateiks kas un kā.
Vai LV ar WildLife kāds nodarbojas ( ja nerunaa par vāverēm un kaķiem ) ? Vai ir kur kādas bildes apskatīt?

Ko FBlogs saka par foto ekspedīciju rīkošanu. Gribētos uz Africu aiztuseet un WL pabilbēt . Pēc tam , varbūt, zem FBloga logo grupas top bildes lielveikalā izstādīt. Pat kādos pāris žurnāliņos ietrāpīt. Mednieki tak brauc un savas f*k trofejas tad rāda.
Varbūt LV jau tas tiek darīts? Tad kur un kā ?
Kad palasās pa www.com saitiem un viņu ekspedīciju bildes ievērtē, tad tā vien gribas kaut ko saplānot un kādu zvēru savā portret kadrā iemērīt.
Man domāt jauna modes lieta pavērsies.
Blogisti - ko sakat ?
avatar
Publicēts: 27.04.06 00:48
 citēt
trakas idejas nudien :)))

es jau kraaju naudinju augusta braucienam uz Perpinjanas pasaules foto salidojumu, kur nu vēl uz Āfriku, uz to tak vēl gads būs jākrāj!
avatar
Publicēts: 27.04.06 10:30
 citēt
elik, kas taa tada par valsti? ;)
avatar
Publicēts: 27.04.06 16:21
 citēt
hmmm, ideja skan loti interesanti! ja godigi, neesmu dzirdejis, ka Latvijaa kaut kas tads tiktu riikots, manliekas vairums tepat vien savaa sulaa vaaraas ... njaaa, baac ... uz Aafriku ... heh, tas taa nopietni :) :roll:
avatar
Publicēts: 27.04.06 17:10
 citēt
hmmm, ideja skan loti interesanti! ja godigi, neesmu dzirdejis, ka Latvijaa kaut kas tads tiktu riikots, manliekas vairums tepat vien savaa sulaa vaaraas ... njaaa, baac ... uz Aafriku ... heh, tas taa nopietni :) :roll:

pie njeegjerieteem! :D vinjas plikas staigaajot! :D :D
avatar
Publicēts: 27.04.06 17:25
 citēt
edzjus, francija

info sheit:
www.visapourlimage.com...
avatar
Publicēts: 27.04.06 17:51
 citēt
hmmm, francija ir daudz tuvaak....
avatar
Publicēts: 28.04.06 00:16
 citēt
.... un te tas atkal es. Jā ,Francija ir forši. Bet saulriets/saullēts ekvatora joslā..?? Vai bifeļu un antelopu ragi uz tā fona ? Laikam ne tā sāku, bembji, zaķi,..
Bet var jau arī melno zaķi uz tā visa fona?? Ja kāds LV baltais pieteiktos uz kailimelno zaķu fona... "Kas , var būt garšīgāks par šo"
Nav jau jagāž tagad. Janvāris ir laiks kad saule zemāk. Vai nav nevienam tāda pati doma ?
avatar
Publicēts: 28.04.06 00:18
 citēt
buutu jau forshi.. bet naudu tur vajag daudz!
avatar
Publicēts: 28.04.06 09:10
 citēt
Elik!!! Tu kopee no manis ideju!!! (skat. my new avatar image) hahahaha
avatar
Publicēts: 28.04.06 20:02
 citēt
.... daudz ?!! Nu divi štuki bakšu vienam, ja nedēļu vai drusku vēl ir laiks. Domājat ,ka nevar atpelnīt ar labām bildēm ?? Ja zem FotoBlog'a logo parādīsies extra bildes, tas tak kā pretpols pievilks naudas maisu.
Atver leņķi. pietuvini horizontu !!! Kaut gan atspulgs sētas dīķa pagalmā tas arī forši.
avatar
Publicēts: 28.04.06 20:19
 citēt
......es te kā saka newbies galiigais, bet varbuut domu biedri pateiks kas un kā.
Vai LV ar WildLife kāds nodarbojas ( ja nerunaa par vāverēm un kaķiem ) ? Vai ir kur kādas bildes apskatīt?

Ko FBlogs saka par foto ekspedīciju rīkošanu. Gribētos uz Africu aiztuseet un WL pabilbēt . Pēc tam , varbūt, zem FBloga logo grupas top bildes lielveikalā izstādīt. Pat kādos pāris žurnāliņos ietrāpīt. Mednieki tak brauc un savas f*k trofejas tad rāda.
Varbūt LV jau tas tiek darīts? Tad kur un kā ?
Kad palasās pa www.com saitiem un viņu ekspedīciju bildes ievērtē, tad tā vien gribas kaut ko saplānot un kādu zvēru savā portret kadrā iemērīt.
Man domāt jauna modes lieta pavērsies.
Blogisti - ko sakat ?


Vecīt, māksla nav aizbraukt uz Āfriku. Māksla ir atbraukt atpakaļ no Āfrikas.
avatar
Publicēts: 28.04.06 22:07
 citēt
.... daudz ?!! Nu divi štuki bakšu vienam, ja nedēļu vai drusku vēl ir laiks. Domājat ,ka nevar atpelnīt ar labām bildēm ?? Ja zem FotoBlog'a logo parādīsies extra bildes, tas tak kā pretpols pievilks naudas maisu.
Atver leņķi. pietuvini horizontu !!! Kaut gan atspulgs sētas dīķa pagalmā tas arī forši.


taisniiba, visam piekriitu. bet uz aafriku ... sieva neaprooveeja ekspenses :D un vel tur krokodili :roll:
avatar
Publicēts: 29.04.06 12:57
 citēt
kadi Tev tuksnesii krokodili? :lol:
avatar
Publicēts: 29.04.06 13:34
 citēt
kadi Tev tuksnesii krokodili? :lol:

tuksneshu bildeeshanai var iztikt ar pagalwa smilshu kasti... makro stiklu tiai vaig :? :D
avatar
Publicēts: 29.04.06 13:58
 citēt
kadi Tev tuksnesii krokodili? :lol:

tuksneshu bildeeshanai var iztikt ar pagalwa smilshu kasti... makro stiklu tiai vaig :? :D


smilshkastes parasti kakji piecura, tuksnesim vajag daudz kakjus 8)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):