forum.gif
Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 99
  5. 100
  6. 101
  7. 102
  8. 103
  9. 104
  10. 105
  11. 106
  12. ...
  13. 241
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 28.08.11 13:06
 citēt
stings:
Oliss::grimace:


tad tas nebija tavs MD? :(

Jūrmalā un Rīgā man vispār nepatīk strādāt, jo tā saskaņošana ir vāks un naudas slaukšana
avatar
Publicēts: 28.08.11 13:07
 citēt
nu tai dzimšanas dienas pasākumā uz 10 cilvēkiem netika nauda taupīta.. fotogrāfu, kad ieraudzīju, tad sapratu.. un mūziķus, kas spēlēja arī :D
avatar
Publicēts: 28.08.11 13:16
 citēt
stings:nu tai dzimšanas dienas pasākumā uz 10 cilvēkiem netika nauda taupīta.. fotogrāfu, kad ieraudzīju, tad sapratu.. un mūziķus, kas spēlēja arī :D

vot kā reizi uz pirotehniku šādos pasaukumos taupa uz citu nē :D
avatar
Publicēts: 28.08.11 19:02
 citēt
var jau pa lēto, tos viesus, krutos fotogrāfus, un muzikantus izdzenāt ..... tikai nedaudz alumīnija krāsas pulveri + kālija permanganātu ........... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.08.11 19:22
 citēt
negatIvs:var jau pa lēto, tos viesus, krutos fotogrāfus, un muzikantus izdzenāt ..... tikai nedaudz alumīnija krāsas pulveri + kālija permanganātu ........... :bad_smile:

un kas tad būs??? :amazing:
avatar
Publicēts: 28.08.11 19:37
 citēt
Oliss:
negatIvs:var jau pa lēto, tos viesus, krutos fotogrāfus, un muzikantus izdzenāt ..... tikai nedaudz alumīnija krāsas pulveri + kālija permanganātu ........... :bad_smile:

un kas tad būs??? :amazing:


nu ja izdzenās ziemā, tad sniegs (sākumā) lillā
avatar
Publicēts: 28.08.11 19:53
 citēt
Oliss:
negatIvs:var jau pa lēto, tos viesus, krutos fotogrāfus, un muzikantus izdzenāt ..... tikai nedaudz alumīnija krāsas pulveri + kālija permanganātu ........... :bad_smile:

un kas tad būs??? :amazing:

vai tad neesi mēģinājis? vēl tas ir jāaizdedzina, tur vairāki varianti...., blīkšķis ne pa jokam, noiets etaps jau kaut kad bērnībā ...... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.08.11 19:54
 citēt
Maris:
Oliss: un kas tad būs??? :amazing:


nu ja izdzenās ziemā, tad sniegs (sākumā) lillā

tie pasākumi jau bieži tāpat lillā ....
avatar
Publicēts: 28.08.11 20:07
 citēt
vai, par lāci aizmirsu www.youtube.com... ....
avatar
Publicēts: 28.08.11 20:11
 citēt
negatIvs:vai, par lāci aizmirsu www.youtube.com... ....



:cry:..i Tu vēl te jautrojies..ar šitādu muzonu..:cry:..pietiek man šovakaram ar to siko puikiņu OLISU...:grimace:
avatar
Publicēts: 28.08.11 20:14
 citēt
meduslacim netīk puika Oliss?;-p;-)))
avatar
Publicēts: 28.08.11 20:15
 citēt
dansiga:meduslacim netīk puika Oliss?;-p;-)))


Viņš nav puika..viņš ir puikiņš..kad paaugsies-parunāsim..:face-grin:
avatar
Publicēts: 28.08.11 20:20
 citēt
Oliss zin ko dara ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.08.11 20:20
 citēt
meduslacis:
negatIvs:vai, par lāci aizmirsu www.youtube.com... ....



:cry:..i Tu vēl te jautrojies..ar šitādu muzonu..:cry:..pietiek man šovakaram ar to siko puikiņu OLISU...:grimace:

tak 100x labāk par Kirkorovu ....
avatar
Publicēts: 28.08.11 20:28
 citēt
meduslacis, domaa, ka veel paaugsies!??!?!?!?!;-p;-)
avatar
Publicēts: 28.08.11 20:29
 citēt
Jā.. Robert Plant ir labs gan! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.08.11 20:36
 citēt
nav slikts, bet Džimijs Peidžs [ ģitārists ] ? .....
tagad

un agrā jaunībā www.youtube.com... .....
avatar
Publicēts: 28.08.11 20:37
 citēt
meduslacis:
negatIvs:vai, par lāci aizmirsu www.youtube.com... ....



:cry:..i Tu vēl te jautrojies..ar šitādu muzonu..:cry:..pietiek man šovakaram ar to siko puikiņu OLISU...:grimace:



:D sīkais puisītis Oliss:exciting:
avatar
Publicēts: 28.08.11 20:41
 citēt
ja visa dzīve, uz to lācim jau velk, paiet netā, problēmas neizbēgamas ...... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.08.11 21:03
 citēt
negatIvs:ja visa dzīve, uz to lācim jau velk, paiet netā, problēmas neizbēgamas ...... :bad_smile:


Tā kā Tu mazāk sēdētu netā kā es!? Redzi,no neta problēmas nerodās,,bet kopā kūkojot gan var rasties..tāpēc nets ir uguns,ūdens izturīgs..:face-grin:
avatar
Publicēts: 28.08.11 21:04
 citēt
dansiga:meduslacis, domaa, ka veel paaugsies!??!?!?!?!;-p;-)


Nazinu..laiks rādīs..:grimace:
avatar
Publicēts: 28.08.11 21:05
 citēt
negatIvs:
meduslacis:

:cry:..i Tu vēl te jautrojies..ar šitādu muzonu..:cry:..pietiek man šovakaram ar to siko puikiņu OLISU...:grimace:

tak 100x labāk par Kirkorovu ....


Es taču Tev nemēgjinu iestāstīt,kādam muzonam ir jāpatīk..vienam māte ,otram meita..soryyy:grimace:
avatar
Publicēts: 28.08.11 21:08
 citēt
konkurss.... izsludinam konkursu, kurš ir Fotoblog lietotājs, kas pavadījis aktīvi onlainā viss ilgāk!!!!!!!!! rakstam vēstuli administratoriem..... lietotājam liekam klāt ZELTA zvaigzni :D
avatar
Publicēts: 28.08.11 21:09
 citēt
negatIvs:
Oliss: un kas tad būs??? :amazing:

vai tad neesi mēģinājis? vēl tas ir jāaizdedzina, tur vairāki varianti...., blīkšķis ne pa jokam, noiets etaps jau kaut kad bērnībā ...... :bad_smile:

var jau arī bez blīkšķa iztikt.............:bad_smile: nedaudz violeti dūmi un viss :grimace:
bet ja paņem kuģu grunti + al pūderis + nedaudz sērs un zilie graudiņi.......... tad ir uhh:big_smile:
avatar
Publicēts: 28.08.11 21:14
 citēt
stings:konkurss.... izsludinam konkursu, kurš ir Fotoblog lietotājs, kas pavadījis aktīvi onlainā viss ilgāk!!!!!!!!! rakstam vēstuli administratoriem..... lietotājam liekam klāt ZELTA zvaigzni :D

tur jau viss skaidrs - meduslācis ......... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.08.11 21:16
 citēt
negatIvs:
stings:konkurss.... izsludinam konkursu, kurš ir Fotoblog lietotājs, kas pavadījis aktīvi onlainā viss ilgāk!!!!!!!!! rakstam vēstuli administratoriem..... lietotājam liekam klāt ZELTA zvaigzni :D

tur jau viss skaidrs - meduslācis ......... :bad_smile:



nu nē gribas neatkarīga eksperta atzinumu... varētu būt nominācijas- DIENAS, NEDĒLAS, MĒNEŠA, GADA, FOTOBLOGA MŪŽA :D
avatar
Publicēts: 28.08.11 21:17
 citēt
negatIvs:
stings:konkurss.... izsludinam konkursu, kurš ir Fotoblog lietotājs, kas pavadījis aktīvi onlainā viss ilgāk!!!!!!!!! rakstam vēstuli administratoriem..... lietotājam liekam klāt ZELTA zvaigzni :D

tur jau viss skaidrs - meduslācis ......... :bad_smile:

viņam vajaga brūnu zvaigznīti....lācis kā nekā nav jau zelta krāsā.............:bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.08.11 21:17
 citēt
meduslacis:
negatIvs:
tak 100x labāk par Kirkorovu ....


Es taču Tev nemēgjinu iestāstīt,kādam muzonam ir jāpatīk..vienam māte ,otram meita..soryyy:grimace:

piekrītu, ja sory, tad sory www.youtube.com... , bet tas nozīmē, ka vienā mašīnā nevaram braukt ...... :cry:
avatar
Publicēts: 28.08.11 21:20
 citēt
Oliss:
negatIvs:
tur jau viss skaidrs - meduslācis ......... :bad_smile:

viņam vajaga brūnu zvaigznīti....lācis kā nekā nav jau zelta krāsā.............:bad_smile:

ar brūnajiem lāčiem var pārpratums iznākt .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.08.11 21:23
 citēt
negatIvs:
Oliss: viņam vajaga brūnu zvaigznīti....lācis kā nekā nav jau zelta krāsā.............:bad_smile:

ar brūnajiem lāčiem var pārpratums iznākt .... :bad_smile:

a kuram tad mūsdienās viegli.............:bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.08.11 21:24
 citēt
negatIvs:
meduslacis:
Es taču Tev nemēgjinu iestāstīt,kādam muzonam ir jāpatīk..vienam māte ,otram meita..soryyy:grimace:

piekrītu, ja sory, tad sory www.youtube.com... , bet tas nozīmē, ka vienā mašīnā nevaram braukt ...... :cry:


Da nevajag raudāt..man nepatīk,ka cilvēki raud..:big_smile:..dzīve ir dzīve-ka nevar ,ta nevar..:big_smile:
avatar
Publicēts: 28.08.11 21:25
 citēt
nu Meduslācis gan jau derētu kādai nominācijai, bet gan jau ir vēl citi citām nominācijām :D samīlējušies esiet vai tā Lācī ? :haha::exciting:
avatar
Publicēts: 28.08.11 21:27
 citēt
stings:nu Meduslācis gan jau derētu kādai nominācijai, bet gan jau ir vēl citi citām nominācijām :D samīlējušies esiet vai tā Lācī ? :haha::exciting:


Stings..a kāpēc daudzskaitlī..? OLiss lāci ciest nevar kā rūgtu vērmeli..i Negatīvs te blusas ķersta aiz nav ko darīt..:amazing:...da paliks te viss pa vecam..navajg nervozēt..:face-wink:
avatar
Publicēts: 28.08.11 21:29
 citēt
no pirmā acu uzmetiena .....
avatar
Publicēts: 28.08.11 21:31
 citēt
meduslacis:
stings:nu Meduslācis gan jau derētu kādai nominācijai, bet gan jau ir vēl citi citām nominācijām :D samīlējušies esiet vai tā Lācī ? :haha::exciting:


Stings..a kāpēc daudzskaitlī..? OLiss lāci ciest nevar kā rūgtu vērmeli..i Negatīvs te blusas ķersta aiz nav ko darīt..:amazing:...da paliks te viss pa vecam..navajg nervozēt..:face-wink:

pēc pases maiņas rauta, pie tusnes, nekas pa vecam nepaliks ....
avatar
Publicēts: 28.08.11 21:32
 citēt
negatIvs:no pirmā acu uzmetiena .....


Negatīvs..Tu pat redzējis mani neesi!!!!..Labak uzmanies..paprasi Dansigai,kāds lācis ir velnēns ar lieliem ragiem..:face-grin:
avatar
Publicēts: 28.08.11 21:33
 citēt
negatIvs:
meduslacis:
Stings..a kāpēc daudzskaitlī..? OLiss lāci ciest nevar kā rūgtu vērmeli..i Negatīvs te blusas ķersta aiz nav ko darīt..:amazing:...da paliks te viss pa vecam..navajg nervozēt..:face-wink:

pēc pases maiņas rauta, pie tusnes, nekas pa vecam nepaliks ....


ha-ha--ne Tu zini,kad es būšu Rīgā,ne kur es būšu..:face-wink:
avatar
Publicēts: 28.08.11 21:34
 citēt
meduslacis:
negatIvs:no pirmā acu uzmetiena .....


Negatīvs..Tu pat redzējis mani neesi!!!!..Labak uzmanies..paprasi Dansigai,kāds lācis ir velnēns ar lieliem ragiem..:face-grin:

no Latgales tūres bildēm, izfiltrēju ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.08.11 21:35
 citēt
meduslacis:
stings:nu Meduslācis gan jau derētu kādai nominācijai, bet gan jau ir vēl citi citām nominācijām :D samīlējušies esiet vai tā Lācī ? :haha::exciting:


Stings..a kāpēc daudzskaitlī..? OLiss lāci ciest nevar kā rūgtu vērmeli..i Negatīvs te blusas ķersta aiz nav ko darīt..:amazing:...da paliks te viss pa vecam..navajg nervozēt..:face-wink:



Oliss jau tikai teātri tēlo :D zēns nevar atzīties, bet no malas to var redzēt :D
avatar
Publicēts: 28.08.11 21:36
 citēt
meduslacis:
negatIvs:
pēc pases maiņas rauta, pie tusnes, nekas pa vecam nepaliks ....


ha-ha--ne Tu zini,kad es būšu Rīgā,ne kur es būšu..:face-wink:

kā kur, pie tusnes 5 kvadrātmetros ..... kad, to tusne paziņos .....
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 99
  5. 100
  6. 101
  7. 102
  8. 103
  9. 104
  10. 105
  11. 106
  12. ...
  13. 241
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):