forum.gif
Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 132
  5. 133
  6. 134
  7. 135
  8. 136
  9. 137
  10. 138
  11. 139
  12. ...
  13. 241
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 20.09.11 21:48
 citēt
negatIvs:
smartins:Lāci, tas lācis tavā profilbildē, vispār, pēc čaļa izskatās :)

kurš normāls čalis Kirkorovu klausās? ............................. :bad_smile:
Nu jā, tas vienīgais viņu nodod :)


tusne:
smartins:Lāci, tas lācis tavā profilbildē, vispār, pēc čaļa izskatās :)
labi, ka Tev beibe klēpī! :D
Nevis klēpī, bet uz krēsla malas :bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.09.11 21:51
 citēt
smartinam, pie ancuka, gadījumā, nav piešūta laimīgā poga?
avatar
Publicēts: 20.09.11 21:52
 citēt
Tusne,bildes Tev rīt aizsūtīšu..šodien razslabuha...:big_smile:
avatar
Publicēts: 20.09.11 21:52
 citēt
smartins:Nevis klēpī, bet uz krēsla malas :bad_smile:
labi, labi.. tupini vinu kur gribi! :D
bet es līdz šim uzskatīju, ka sivns ir viegli rozā "viņš" :bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.09.11 21:52
 citēt
meduslacis:Tusne,bildes Tev rīt aizsūtīšu..šodien razslabuha...:big_smile:
oki, oki! es jau tā arī sapratu, ka jātiek ar darbiem galā un tad jau būs bik laiks pievērsties bildēm! :face-wink:
avatar
Publicēts: 20.09.11 21:54
 citēt
smartins:
negatIvs:
kurš normāls čalis Kirkorovu klausās? ............................. :bad_smile:
Nu jā, tas vienīgais viņu nodod :)


tusne:abi, ka Tev beibe klēpī! :D
Nevis klēpī, bet uz krēsla malas :bad_smile:


Smartii,ar ko Tavs rozā gelfrends ir labāks par lāča boyfrendu..a..?
avatar
Publicēts: 20.09.11 22:17
 citēt
meduslacis:
smartins:u jā, tas vienīgais viņu nodod :)


evis klēpī, bet uz krēsla malas :bad_smile:


Smartii,ar ko Tavs rozā gelfrends ir labāks par lāča boyfrendu..a..?
ne ar ko :(
avatar
Publicēts: 20.09.11 23:01
 citēt
tusne, nu tak es!!!!!!!!! ij bildes es varu tev iedot .... lacim probleemas ar suutiishanu ;_)))
avatar
Publicēts: 20.09.11 23:02
 citēt
Meduslacis, ekk - neineaaca praataa tev autinjaa uzlikt ...... gan jau ka tev patiktos ;-)))

P.S. negativs rjumka vodki bav taa labaakaa vinja dziesma ;-ppp
avatar
Publicēts: 20.09.11 23:03
 citēt
dansiga:tusne, nu tak es!!!!!!!!! ij bildes es varu tev iedot .... lacim probleemas ar suutiishanu ;_)))



...:grimace::grimace::grimace::grimace:
avatar
Publicēts: 20.09.11 23:04
 citēt
dansiga:Meduslacis, ekk - neineaaca praataa tev autinjaa uzlikt ...... gan jau ka tev patiktos ;-)))

P.S. negativs rjumka vodki bav taa labaakaa vinja dziesma ;-ppp


Japp,paklausījos,patīk ir ierakstīts pasūtījuma sarakstā Artūram...:grimace:
avatar
Publicēts: 20.09.11 23:08
 citēt
meduslacis, nu man jams diktam patiik - lai kaa negativs nenjirgaatos .... kas par instrumentaalo pa vadijumu .. mmm ...... kaa vinjsh speej bals tembru mainiit aattieciigajaa dziesmaa .. mmmm .....
avatar
Publicēts: 20.09.11 23:11
 citēt
dansiga:meduslacis, nu man jams diktam patiik - lai kaa negativs nenjirgaatos .... kas par instrumentaalo pa vadijumu .. mmm ...... kaa vinjsh speej bals tembru mainiit aattieciigajaa dziesmaa .. mmmm .....



..Negatīvs muļķi mētā..viņam pašam ar patīkk..:face-wink:
Labs!!!!ir vēl kādas idejas,ko sarakstā ierakstīt?
avatar
Publicēts: 20.09.11 23:12
 citēt
..Dans..un vispār Tavs kaķis esot šedevrs...:face-grin:
avatar
Publicēts: 20.09.11 23:22
 citēt
meduslaics, neee - pilniigi pieljauju ka negativam netiik Leps ..... un pat ne briinos!!!!!


hmmm .... kur tu raavi , ka jams (tb tava bilde) ir shedevrs?!!???! P.S> bilde man ljoti patiik.
avatar
Publicēts: 20.09.11 23:25
 citēt
dansiga:meduslaics, neee - pilniigi pieljauju ka negativam netiik Leps ..... un pat ne briinos!!!!!


hmmm .... kur tu raavi , ka jams (tb tava bilde) ir shedevrs?!!???! P.S> bilde man ljoti patiik.


Ne jau bilde ir šedevrs,bet kaķis..!!! Tā Vāvers raksta...:big_smile:
avatar
Publicēts: 20.09.11 23:55
 citēt
meduslacis, nu tak vavers to kakji ir redzejis pirms tevis!!! nez kaapeec jams man taa neteica - znach bilde - shdevers;-)))
avatar
Publicēts: 21.09.11 00:28
 citēt
meduslacis:Ne jau bilde ir šedevrs,bet kaķis..!!! Tā Vāvers raksta...:big_smile:


Meduslacis - Tu kaut ko pārprati :grimace: Vavers ne vārda par kaķi nesaka :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.09.11 00:35
 citēt
a jams tur saka - BILD shedevrs .. nu re - es ari saku - ka bilde, nevis kakjis ;_))))
avatar
Publicēts: 21.09.11 01:23
 citēt
nu ja - visi neatvadoties pazuda .. nu laabiii ......
avatar
Publicēts: 21.09.11 08:40
 citēt
man spravka, aizbraucu uz nakC maiņu ..... :big_smile:
avatar
Publicēts: 21.09.11 08:55
 citēt
negatIvs:man spravka, aizbraucu uz nakC maiņu ..... :big_smile:
Tev nu gan laba nakC maiņa pirms deviņiem no rīta! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.09.11 08:57
 citēt
te es taisnojos, par vakardienas pazušanu, tagad iešu pagulēt ..... :big_smile:
avatar
Publicēts: 21.09.11 08:59
 citēt
dansiga:nu ja - visi neatvadoties pazuda .. nu laabiii ......



Soryyyy..nolūzu...:shame:
avatar
Publicēts: 21.09.11 09:01
 citēt
negatIvs:te es taisnojos, par vakardienas pazušanu, tagad iešu pagulēt ..... :big_smile:
nu labi.. ar labu nakti! :face-wink:

meduslacis: Soryyyy..nolūzu...:shame:
un Tev labrīt, jo esi tak izgulējusies jau! :bad_smile:
un vispār gribētu miglas rītus pie Tevis redzēt.. tur to smuko koku ar citiem fona kokiem! :what:
avatar
Publicēts: 21.09.11 09:06
 citēt
tusne:
negatIvs:te es taisnojos, par vakardienas pazušanu, tagad iešu pagulēt ..... :big_smile:
nu labi.. ar labu nakti! :face-wink:

meduslacis: Soryyyy..nolūzu...:shame:
un Tev labrīt, jo esi tak izgulējusies jau! :bad_smile:
un vispār gribētu miglas rītus pie Tevis redzēt.. tur to smuko koku ar citiem fona kokiem! :what:



Labrīt! ..Miglas rīti visforšākie ir pavasarī i vasaras sākumā...biežāk un tādi svaigi -vasarīgi....:big_smile:...bet laba doma-ja pamodīšos brīvdienās agrāk jāpalūr ,kas aiz loga notiekās..:big_smile:
avatar
Publicēts: 21.09.11 09:08 labots
 citēt
....šhorīt pamodos ar domu - nevar saprast vai vairāk problēmu rodas tāpēc,ka klusējam?..vai tāpēc,ka sakām ,ko domajam...:what:
avatar
Publicēts: 21.09.11 09:09
 citēt
meduslacis: Labrīt! ..Miglas rīti visforšākie ir pavasarī i vasaras sākumā...biežāk un tādi svaigi -vasarīgi....:big_smile:...
nu es jau dikti nesteidzos! man der arī pavasaris vasaras sākums, vasaras sākums pat labāk, jo tad skola meitai cauri.. nu tas, ja vasaras sākums pēc LV laikapstākļiem domāts, ne UK, kur viss notiek straujāk! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.09.11 09:11
 citēt
meduslacis:....šhorīt pamodos ar domu - nevar saprast vai vairāk problēmu rodas tāpēc,ka klusējam?..vai tāpēc,ka sakām ,ko domajam...:what:
tas atkarīgs no sacītā... ji ir situācijas kad gribas kliegt - "būtu labāk klusējis" un ir reizes par tieši pretējo - "runāt vajag, runāt!" :what:
avatar
Publicēts: 21.09.11 09:17
 citēt
tusne:
meduslacis:....šhorīt pamodos ar domu - nevar saprast vai vairāk problēmu rodas tāpēc,ka klusējam?..vai tāpēc,ka sakām ,ko domajam...:what:
tas atkarīgs no sacītā... ji ir situācijas kad gribas kliegt - "būtu labāk klusējis" un ir reizes par tieši pretējo - "runāt vajag, runāt!" :what:


A ko darīt ,ja neprot lavierēt..?:what:
avatar
Publicēts: 21.09.11 09:19 labots
 citēt
tusne:
meduslacis: Labrīt! ..Miglas rīti visforšākie ir pavasarī i vasaras sākumā...biežāk un tādi svaigi -vasarīgi....:big_smile:...
nu es jau dikti nesteidzos! man der arī pavasaris vasaras sākums, vasaras sākums pat labāk, jo tad skola meitai cauri.. nu tas, ja vasaras sākums pēc LV laikapstākļiem domāts, ne UK, kur viss notiek straujāk! :bad_smile:


..Nu čoo..uzrīkojam nākamvasar meduslāča tortes ēšanu šite -manā pusē..?:big_smile:
avatar
Publicēts: 21.09.11 09:24 labots
 citēt
meduslacis: ..Nu čoo..uzrīkojam nākamvasar meduslāča tortes ēšanu šite -manā pusē..?:big_smile:
tas būtu interesanti gan! :bad_smile:
p.s. a torti drīkst lidmašīnā vest? :D
avatar
Publicēts: 21.09.11 09:35
 citēt
tusne:
meduslacis: ..Nu čoo..uzrīkojam nākamvasar meduslāča tortes ēšanu šite -manā pusē..?:big_smile:
tas būtu interesanti gan! :bad_smile:
p.s. a torti drīkst lidmašīnā vest? :D


..Drīkst,bet tikai rokas bagāžā..tas nozīmē,ka Tu zaudē atļauto bagāžas svaru -tb.-10kg..Bet vakar darba kolēģe iedeva neta adresi,ka tepat mana pilsētā cepot debešķigas tortes..tūlīt ielūrēšu..:grimace:
avatar
Publicēts: 21.09.11 09:53
 citēt
meduslacis: ..Drīkst,bet tikai rokas bagāžā..tas nozīmē,ka Tu zaudē atļauto bagāžas svaru -tb.-10kg..Bet vakar darba kolēģe iedeva neta adresi,ka tepat mana pilsētā cepot debešķigas tortes..tūlīt ielūrēšu..:grimace:
nu tad tā nebūs meduslāča kūka, bet UK kūka! kaut gan ātrumu jau tas nemazina, galvenais ir tuss! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.09.11 09:59
 citēt
tusne:
meduslacis: ..Drīkst,bet tikai rokas bagāžā..tas nozīmē,ka Tu zaudē atļauto bagāžas svaru -tb.-10kg..Bet vakar darba kolēģe iedeva neta adresi,ka tepat mana pilsētā cepot debešķigas tortes..tūlīt ielūrēšu..:grimace:
nu tad tā nebūs meduslāča kūka, bet UK kūka! kaut gan ātrumu jau tas nemazina, galvenais ir tuss! :bad_smile:


..tuss bez lāča tortes nav tuss..:bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.09.11 11:23
 citēt
meduslacis@82.27.222.195 | 11:17 21.09.2011 |
..Tusne,tinamies no šejienes prom..mes jau ar Tevi tagad tāpat kā reiz ar Nordiku pļapājām zem bērza piektienu vakaros..:DDD

Man ar atmiņu švaki, par kuru piektdienu ir runa? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.09.11 11:46
 citēt
tusne:meduslacis@82.27.222.195 | 11:17 21.09.2011 |
..Tusne,tinamies no šejienes prom..mes jau ar Tevi tagad tāpat kā reiz ar Nordiku pļapājām zem bērza piektienu vakaros..:DDD

Man ar atmiņu švaki, par kuru piektdienu ir runa? :bad_smile:


..:face-grin:Tusne-tb. tagad ar Tevi zem konkretā kaķreporta... gandrīz pirms gada ar Nordiku zem citu bildēm tāpat -pa 20-30 komentiem-tb. -tas saucas-sarunas zem bērza..:grimace:
avatar
Publicēts: 21.09.11 11:57
 citēt
meduslacis:-tb. -tas saucas-sarunas zem bērza..:grimace:
nu man bija aizdoma, bet nebiju īsti droša! :bad_smile:
tā jau ir.. pie bildēm/reportiem ir interesantāk runāties, tipa par "tēmu" saruna! :haha:
avatar
Publicēts: 21.09.11 11:59
 citēt
tusne:Man ar atmiņu švaki :bad_smile:

Biezpiens ir jāēd smadzeņu darbības uzlabošanai :grimace:
avatar
Publicēts: 21.09.11 12:01
 citēt
tusne:
meduslacis:-tb. -tas saucas-sarunas zem bērza..:grimace:
nu man bija aizdoma, bet nebiju īsti droša! :bad_smile:
tā jau ir.. pie bildēm/reportiem ir interesantāk runāties, tipa par "tēmu" saruna! :haha:


Sarunas zem bērza-Nordika teiciens..:grimace:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 132
  5. 133
  6. 134
  7. 135
  8. 136
  9. 137
  10. 138
  11. 139
  12. ...
  13. 241
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):