forum.gif
Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 137
  5. 138
  6. 139
  7. 140
  8. 141
  9. 142
  10. 143
  11. 144
  12. ...
  13. 241
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 21.09.11 23:37
 citēt
Oliss:
meduslacis:
..ne jau uz LV veikaliem..ja zini,ko gribi,var uzmeklēt šeit..it sevišķi Ziemassvētku laikā..:face-smile:

jāņu zāles arī??? :amazing:


Olīti-milzīgu ledusskapi,lai nākamreiz,ja nabūsi rātns var Tevi taj iedabūt..:grimace:
avatar
Publicēts: 21.09.11 23:38
 citēt
dansiga:meduslacis, nemaaku es iepirkties 1x gadaa prieksh visa gada;-(((( .... a ja brauc peec vienas mantas - daargs prieks sanaak ....


..nebrauc-pasaki ,ko gribi,atradīšu..:face-smile:
avatar
Publicēts: 21.09.11 23:41
 citēt
lacis, un ta suutiisi pa pastu? (a labi gultaa ar pc - kaa man tas agraak neienaaca praataa - ij nepiipee tad tik daudz) ;-)))
avatar
Publicēts: 21.09.11 23:44
 citēt
dansiga:lacis, un ta suutiisi pa pastu? (a labi gultaa ar pc - kaa man tas agraak neienaaca praataa - ij nepiipee tad tik daudz) ;-)))


..pa pastu no šejienes naviens nesūta..ar busiņu var aizvest..ij vispār,kad gribi pirkt..ja ne tik ātri-ļoti iespējams,ka vasaras sākumā varētu uz LV braukt ar autiņu..mosh..:face-smile:..bet varianti ir vairāki..ja vien gribēšana ir..:face-smile:
avatar
Publicēts: 21.09.11 23:46
 citēt
ar busiņu sūtīju mammai mobility scooter pirms 2 gadiem..:face-smile:
avatar
Publicēts: 21.09.11 23:51
 citēt
nuuu - es jau kaadu pusgadu domaaju par sho mantu :-) es taadas mantas nepeerku pa galvu/kaklu :-)
avatar
Publicēts: 21.09.11 23:53
 citēt
dansiga:nuuu - es jau kaadu pusgadu domaaju par sho mantu :-) es taadas mantas nepeerku pa galvu/kaklu :-)


..es gan aizbraucu uz veikalu i nopirku kameru..bez domāšanas..:face-smile:
avatar
Publicēts: 21.09.11 23:56
 citēt
tikai nesaki ka pirms tam nebiji izdomaajusi, ko tev gribaas
avatar
Publicēts: 22.09.11 00:00
 citēt
dansiga:tikai nesaki ka pirms tam nebiji izdomaajusi, ko tev gribaas


..izdomājusi biju,bet gribēt jau nebij kaitīgi..i taj brīdī,kad nebij overdrafta aiztinos uz veikalu i credit-chek apstiprināja,tad i ķešā bij..:face-smile:
www.argos.com-šis tas ir ..
vispār neesmu skatījusies šitās mantas sobrīd..
avatar
Publicēts: 22.09.11 00:01
 citēt
nuuu - taa es arii esu nopirkusi, bet nu pirms tam izpeetot kas ir kas, bet nenosakot terminju - kad buutu jaapeerk:-)))
avatar
Publicēts: 22.09.11 00:03
 citēt
ko tu tai argosaa taisies iegaadaaties?!??!?! maaju buuveesi!?!?
avatar
Publicēts: 22.09.11 00:05
 citēt
dansiga:ko tu tai argosaa taisies iegaadaaties?!??!?! maaju buuveesi!?!?


..aa..??? argosā ir viskaut kas-baigi biezais katalogs..eju uz veikalu i nopērku..
vēl ir [url=www.comet.co.uk]www.comet.co.uk[/url]
avatar
Publicēts: 22.09.11 00:06
 citēt
Man ir vidēji kruts mazgājošais putekļusūcējs, sievasmātei - kruts, bet ikdienā ;lietoju visparastāko Zanussi nopirktu akcijas laikā par 28Ls un ar to pilnīgi pietiek, mazgājamo izmantoju 3xgadā paklāju mazgāšanai.
Par tiem putekļiem gaisā - tas varētu būt aktuāli izteiksti alerģiskām personām. Bet arī tad daudz lētāk - uz dzīvokļa uzkopšanas laiku tām personām iziet ārā, svaigā gaisā.
avatar
Publicēts: 22.09.11 00:08
 citēt
[url=www.argos.co.uk]www.argos.co.uk[/url]
avatar
Publicēts: 22.09.11 00:10 labots
 citēt
droperidol.nu bishk labaaku gana gribaas - bet ne paraak lielu, bet eertu :-)))

meduslacis, nu taa jau cita lieta;-)))))
avatar
Publicēts: 22.09.11 00:18
 citēt
Priekš kam? Jauda lieliska, troksnis visiem vienāds, pročendāļos 3 uzgaļi , pēc gadiem 4-5 sadegs - nopirksi jaunu un miers. Es arī šo nopirku tikai tādēļ, ka iepriekšējam šļlauka caura bija, `jauna maksā 15 Ls, pieliku drusku un tiku pie jauna aparāta, nevis šļaukas:)
Ar to mazgājamo čakarēšanās vairāk laika aizņem, nekā tā tīsrīšana, paklājus gan izmazgā labi.
avatar
Publicēts: 22.09.11 00:20
 citēt
ne ne - mazgajamais man nav vajadziigs!!!! bet - jaudas ir dazhadas un skaljusm arii ri dazhaads (nobriiniijos ka dazhaam krutam marka puteklju suuceeji ir paskalji, da ij veel shadas taadas eerta fiichas gribu ;-)))
avatar
Publicēts: 22.09.11 00:23
 citēt
direct,tesco.com
johnlewis.com
dixons.co.uk
avatar
Publicēts: 22.09.11 00:26
 citēt
meduslacis. oi - tas man buus meenesim :-)))))
avatar
Publicēts: 22.09.11 00:30
 citēt
dansiga:meduslacis. oi - tas man buus meenesim :-)))))


..nu ta pastudē,mosh ko atrodi,kas sirsniņai kārojas..parasti argosā ir atlaides pat līdz puscenai..tikko skatiijos-ar kaut kam bij..:face-wink:..jebkurā gadījumā ,ja izdomā,ta nav problēmu ar nopirkšanu i nogādāšanu..:face-smile:
avatar
Publicēts: 22.09.11 00:49
 citēt
JAAA - TIK TAI ARGOSA apraskti nekaadi
avatar
Publicēts: 22.09.11 08:25
 citēt
Lāci, ziemas svētku akcijas laikā, pa lēto paņem, priekš manis Morganu
avatar
Publicēts: 22.09.11 08:59
 citēt
shito nevar ielikt businjaa un atsuutiit uz LV'-pppp :-)
avatar
Publicēts: 22.09.11 09:03
 citēt
pēc šitā aizbraukšu
avatar
Publicēts: 22.09.11 09:07
 citēt
da nuuu - buus kaa ar zemenju bluuzu vai ar r14 ... ij kur tad laacis liks tik lielu hlamu?;-pppp;-))))
avatar
Publicēts: 22.09.11 09:08
 citēt
Sveiciens Mārim v.d. .... !
avatar
Publicēts: 22.09.11 09:09
 citēt
buchas Marim :-))))
avatar
Publicēts: 22.09.11 09:13
 citēt
dansiga:da nuuu - buus kaa ar zemenju bluuzu vai ar r14 ... ij kur tad laacis liks tik lielu hlamu?;-pppp;-))))

nu salīdzināji .... R14, un blūzi nekur tālu nav palikuši, gan jau kaut kad būs..... , ja histērijā, uz pirmo mājienu, nekas nenotiek, tas nenozīmē, ka projekti norakti.... . vot, ja skraidītu apkārt, vilinātu pie sevis, tas gan jau būtu aizdomīgi ......
avatar
Publicēts: 22.09.11 09:14
 citēt
stings:es par jauno valūtas sistēmu domāju :D
ko labu domā?? ij kur ieviesīsi savu jauno valūtu? :face-grin:

dansiga:nee - muldos ... leckapi pirku gan LV veikalaa....
lecskapji pie mana vīra jāpērk, būš labas cenas! :face-wink: bet gan jau nakamo pirksi pēc desmit gadiem.. un tad, kas zin kas vēl būs! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.09.11 09:15
 citēt
dansiga:(a labi gultaa ar pc - kaa man tas agraak neienaaca praataa - ij nepiipee tad tik daudz) ;-)))
būtu man paprasījusi, es jau sen Tev izstāstītu cik feini tas ir! :D (par pīpēšanas mazakumu gan neko nezinu)
avatar
Publicēts: 22.09.11 09:17
 citēt
Droperidol: Par tiem putekļiem gaisā - tas varētu būt aktuāli izteiksti alerģiskām personām. Bet arī tad daudz lētāk - uz dzīvokļa uzkopšanas laiku tām personām iziet ārā, svaigā gaisā.
es ta mēdzu darīt.. kad dzīvoklī notiek LIELĀ putekļu trenkāšana, tad dodos prom, ja gribu vēl smaidīga vakaru sagaidīt! :D jo mūsu uzparikte pūš pamatīgu putekļu mākoni laukā.. es ar skatos labu sūcekli, kas pēc iespējas mazāk kaut ko pūš atpakaļ! :)
avatar
Publicēts: 22.09.11 09:43
 citēt
dansiga:JAAA - TIK TAI ARGOSA apraskti nekaadi



Ir pilns apraksts katram produktam..Uzklikšķini uz konkrēta modeļa i labajā pusē no attēla ziliem buriņiem-FULL PRODUCT INFORMATION....:face-smile:
avatar
Publicēts: 22.09.11 09:44 labots
 citēt
meduslacis: Ir pilns apraksts katram produktam..Uzklikšķini uz konkrēta modeļa i labajā pusē no attēla ziliem buriņiem-FULL PRODUCT INFORMATION....:face-smile:
dansiga jau neprot lasīt ziliem burtiem angliski, tikai melniem! :D
avatar
Publicēts: 22.09.11 09:45
 citēt
tusne:
Droperidol: Par tiem putekļiem gaisā - tas varētu būt aktuāli izteiksti alerģiskām personām. Bet arī tad daudz lētāk - uz dzīvokļa uzkopšanas laiku tām personām iziet ārā, svaigā gaisā.
es ta mēdzu darīt.. kad dzīvoklī notiek LIELĀ putekļu trenkāšana, tad dodos prom, ja gribu vēl smaidīga vakaru sagaidīt! :D jo mūsu uzparikte pūš pamatīgu putekļu mākoni laukā.. es ar skatos labu sūcekli, kas pēc iespējas mazāk kaut ko pūš atpakaļ! :)


Putekļus ko iepūš tūlīt izpūš laukā ??? Tad priekš kam vispār sūkt???
avatar
Publicēts: 22.09.11 09:46
 citēt
Tusne-kas ir laba cena leckapim?:what:
avatar
Publicēts: 22.09.11 09:49
 citēt
meduslacis:Tusne-kas ir laba cena leckapim?:what:
tas no lecskapja atkarīgs! :)
jo tiem ir tik daudz un dažādas "fīčas".. bet nu es runāju konkrēti par Wirpool.. bet laba cena ir zem veikala un veel zem internetveikalu cenas ieksh LV :)
avatar
Publicēts: 22.09.11 09:50
 citēt
meduslacis: Putekļus ko iepūš tūlīt izpūš laukā ??? Tad priekš kam vispār sūkt???
nu ne jau visus.. bet mazās putekļu daļiņas pamatā visi pūš lauka.. ij es to baisi izjūtu... :(
avatar
Publicēts: 22.09.11 09:58
 citēt
tusne:
meduslacis: Putekļus ko iepūš tūlīt izpūš laukā ??? Tad priekš kam vispār sūkt???
nu ne jau visus.. bet mazās putekļu daļiņas pamatā visi pūš lauka.. ij es to baisi izjūtu... :(


nopērc krāsotāju ..nu kā tur to sauca-namordņiku..:face-smile:
avatar
Publicēts: 22.09.11 09:59
 citēt
tusne:
meduslacis:Tusne-kas ir laba cena leckapim?:what:
tas no lecskapja atkarīgs! :)
jo tiem ir tik daudz un dažādas "fīčas".. bet nu es runāju konkrēti par Wirpool.. bet laba cena ir zem veikala un veel zem internetveikalu cenas ieksh LV :)


Whirlpool WBE 3321NFS - CEņņIKS?
Whirlpool ART 4775 -- CEņņIKS?
avatar
Publicēts: 22.09.11 10:18
 citēt
meduslacis , nu tik daudz jau es maaku, bet taa full nemaz nav full!!!!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 137
  5. 138
  6. 139
  7. 140
  8. 141
  9. 142
  10. 143
  11. 144
  12. ...
  13. 241
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):