forum.gif
Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 138
  5. 139
  6. 140
  7. 141
  8. 142
  9. 143
  10. 144
  11. 145
  12. ...
  13. 241
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 22.09.11 10:19
 citēt
Tusne-ko nozīmē teikums:laba cena ir zem veikala...??? Tas kā padomju laikos,kad pārdošanā nabij,bet ,,dabūt,, varēja...???:amazing:
avatar
Publicēts: 22.09.11 10:54
 citēt
meduslacis: Whirlpool WBE 3321NFS - CEņņIKS?
Whirlpool ART 4775 -- CEņņIKS?
uzjautāju, ja viņam tāds ir, tad cenu pateikšu! :)

meduslacis:Tusne-ko nozīmē teikums:laba cena ir zem veikala...??? Tas kā padomju laikos,kad pārdošanā nabij,bet ,,dabūt,, varēja...???:amazing:
nē.. tas to arī nozīmē, ka līdz veikala plauktam ir garāka ķēdīte kā prece nonāk, ij tur vairāk tautas kura grib dalīties peļņā, līdz ar to prece dārgāka.. :)
bet ja izmet dažus posmus laukā, un tirgo nākamais aiz oficiālajiem izplatītājiem, tad cena ir zemāka, jo mazāk tautas piedalās kāposta dalīšanā! :face-wink:
avatar
Publicēts: 22.09.11 10:58
 citēt
dansiga:meduslacis , nu tik daudz jau es maaku, bet taa full nemaz nav full!!!!


kā nav??? ko vēl vajg-fīču sarakstiņš ap 10..???
avatar
Publicēts: 22.09.11 11:19
 citēt
Piemēram:

Numatic Henry autosave bagged cylinder vacuum cleaner-red.

1200 wats
229 air wats
length af hose 2,4m
variable power
capacity of dustbag 9 litres
total capacity 9 litres
uses disposable dystbags-5 bags included
tritex filtration
washable filter
manual cord rewind
manual on/of control
adjustable floor head
includes crevice tool 3 piece
stainless tubes floor tool and upholstery nooizle
stainless steel extension tubes
suitable ror carpets and hard flor
10m power cord
produkt may regyuire assembly
weight 6,9kg

..kaut kas šitādam līdzīgs man ir..pasmags,bet ja nav jāstiepj uz otro stāvu...
avatar
Publicēts: 22.09.11 11:35
 citēt
nu kaut vai cik decibelus jams razho, stradaajot :-))) klau , a kaa angliski saucaas , kad ir gan maisinjsh , gan tvertne uudenim, kur sasuuc putekljus?
avatar
Publicēts: 22.09.11 11:40
 citēt
meduslacis: Whirlpool ART 4775 -- CEņņIKS?
šis LV nav pieejams, jo nav domāts LV tirgum.. :)
bet par pirmā, ko minēji, cenu, man dos ziņu pēc kādām divam stundām! :face-smile:
avatar
Publicēts: 22.09.11 12:13
 citēt
dansiga:nu kaut vai cik decibelus jams razho, stradaajot :-))) klau , a kaa angliski saucaas , kad ir gan maisinjsh , gan tvertne uudenim, kur sasuuc putekljus?


pag,palūrēšu...par decibeliem-mans konkrētais ir daudz skaļāks par veco,kura ceņņiks bij kaut kādi 30 ls,bet sūkšanas kvalitāte manāmi atšķiras..Tu gribi jaudīgu un klusu?
Dans,Tu čo -taisies kur piestrādāt vai ,ka klusu gribi? 5 minūšu sūkšana Tavā dzīvoklī,nu la,lab- 7 min. Putekļusūcēju Nikon 700 līmenī gribi?
avatar
Publicēts: 22.09.11 12:15
 citēt
zini, peetot kaadu laiku atpakalj secinaaju, ka nevienmeer tikai jaudiigums ir pie decibelu vainas. ir pie vienaada jaudiiguma puteklju suuceeji ar dazhaadiem decibeliem
avatar
Publicēts: 22.09.11 12:15
 citēt
meduslacis: Putekļusūcēju Nikon 700 līmenī gribi?
gribēt neesot kaitīgi.. kaitīgi ir dabūt negribot! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.09.11 12:31
 citēt
dansiga:nu kaut vai cik decibelus jams razho, stradaajot :-))) klau , a kaa angliski saucaas , kad ir gan maisinjsh , gan tvertne uudenim, kur sasuuc putekljus?


Multi function wet and dry vacuum cleaner...ielūrēu Argosa to pasu Henriju šādā variantā piemēram-15 litri sausajā variantā i 9 slapjajā..Argosa TOP REITINGā Henrijs topā..starp citu ceņņiks tikai 142 mārciņas..
kādu laiku atpakaļ nejauši nonāca manās ķepās kaut kāds biezais ,augstais,dārgais daikts-pēc 2 mēnešu lietošanas tā noriebās,ka izviedu misenē..sūc vai nesūc -viens rezultāts-ņem birsti zobos i uz priekšu..:face-grin:
avatar
Publicēts: 22.09.11 12:33
 citēt
-kaitīgi ir dabūt negribot! -
:exciting:
avatar
Publicēts: 22.09.11 12:35
 citēt
lacis, lielices miera - man tachu nevajag 9 litriigu filtru!!!!! Un nejauc ar slapjo tiirishanu -to man nevajag, man gribaas (veel neesmu parliecinaata) lai ir uudens filtrs!
avatar
Publicēts: 22.09.11 12:52
 citēt
dansiga:lacis, lielices miera - man tachu nevajag 9 litriigu filtru!!!!! Un nejauc ar slapjo tiirishanu -to man nevajag, man gribaas (veel neesmu parliecinaata) lai ir uudens filtrs!


..nu ta neiebraucu,kādu gribi...es par kaki,Tu par suni..:face-smile:
avatar
Publicēts: 22.09.11 12:57
 citēt
...Tu tās ūdens tvertnes gribēsi mazgat pastāvīgi i tīrīt? natīrs ūdens-fu..man tāds prieks nevilina..:grimace::grimace::grimace::grimace:
avatar
Publicēts: 22.09.11 13:00
 citēt
nebljauj uz mani, ja? ;-ppp taapec jau saku, ka neesmu liidz galam parliecinaata u taapec gribu ar abiem filtriem. Pie tam intenetaa palasiijos - ka ir puteklju suuceeji ar eerti iznjemamm tvertneem un izmazgaajam tvertneem un ne ar tik eertaam
avatar
Publicēts: 22.09.11 13:05
 citēt
dansiga:nebljauj uz mani, ja? ;-ppp taapec jau saku, ka neesmu liidz galam parliecinaata u taapec gribu ar abiem filtriem. Pie tam intenetaa palasiijos - ka ir puteklju suuceeji ar eerti iznjemamm tvertneem un izmazgaajam tvertneem un ne ar tik eertaam


Gi,gi,gi-lācis nabļauj..lācis studē visu rītu putekļu mašīnas priekš Tevīm..:grimace:
Nu es piedāvāju sūcekli Nikon -700 kvalitātē..a Tu skaties kas patīk..kad nopirksi,ar čarteru aizlidošu notestēt..:grimace:..i tad ne:cry:,ka nav labs..:grimace::grimace::grimace:
avatar
Publicēts: 22.09.11 13:07
 citēt
..tāš tvertnes vienlga ir regulāri jāmazgā..ērtas vai ,bet jāmazgā..ja pro sūcējam ieliek 9 litrīgu maisu..nu nav katru 3 dienu jāmaina..:grimace:
avatar
Publicēts: 22.09.11 13:17
 citēt
nevajag man tik lielu suuceeju!! un ja ir eerta tvertne - nav probleems shamo izvilkt un izmazgaat (ja nav janopouulas ar ielikshanu/iznjemshanu) Un jauda normaala ir arii mazaakiem suuceejiem ;-ppp;-)
avatar
Publicēts: 22.09.11 13:22
 citēt
dansiga:nevajag man tik lielu suuceeju!! un ja ir eerta tvertne - nav probleems shamo izvilkt un izmazgaat (ja nav janopouulas ar ielikshanu/iznjemshanu) Un jauda normaala ir arii mazaakiem suuceejiem ;-ppp;-)


..Lappi,lappi...:face-wink:,,ja kass-nemaz nav liels-kādi 40*40cm diametrā..:grimace:
avatar
Publicēts: 22.09.11 14:02
 citēt
sakiet, ko gribiet, bet meduslācis ar dansigu, ir vēl garlaicīgākas par mani ....... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.09.11 14:19
 citēt
negatIvs:sakiet, ko gribiet, bet meduslācis ar dansigu, ir vēl garlaicīgākas par mani ....... :bad_smile:


..Tev darbā nav jabūt..???..Ne meduslācis,ne Dansiga neuzvedas tik nekaunīgi i nebrauc otram virsū ar reibuma tēmu...:bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.09.11 14:40
 citēt
dansiga:nevajag man tik lielu suuceeju!! un ja ir eerta tvertne - nav probleems shamo izvilkt un izmazgaat (ja nav janopouulas ar ielikshanu/iznjemshanu) Un jauda normaala ir arii mazaakiem suuceejiem ;-ppp;-)


Tas tikai tā šķiet, ka nav problēmu. Ja vari izņemt, iziet dārzā un zem krūma izskalot - ir OK, ja dari to dzīvoklī - drīz vien tīrīsi kanalizāciju, un katru reizi telpu 3kv.m.plstībā ap skalošanas vietu:)
avatar
Publicēts: 22.09.11 14:43
 citēt
Droperidol:Tas tikai tā šķiet, ka nav problēmu. Ja vari izņemt, iziet dārzā un zem krūma izskalot - ir OK, ja dari to dzīvoklī - drīz vien tīrīsi kanalizāciju, un katru reizi telpu 3kv.m.plstībā ap skalošanas vietu:)
pag, Tu gribi teikt, ja to zaņķi lej podā, tad ar var sasprūst kaut kas? :what:
avatar
Publicēts: 22.09.11 14:46
 citēt
Ātrums, ar kādu aizdambē kanalizāciju, atkarīgs no matu/spalvu daudzuma, cik mētājas pa grīdu:)
avatar
Publicēts: 22.09.11 14:48
 citēt
Un tā filtra tīrīšanas procedūra nebūt nav augsti higiēnisks pasākums. Jautājums - kādēļ tā jāmokās, ja var vienkārši nomainīt pilnu putekļu maisu ar jaunu, tos putekļus nemaz neaiztiekot?
Visā tā muldēšana par putekļu sacelšanu pa dzīvokli ar parasto sucēju ir absolūtas muļķības. Savādāk jau cilvēks uz ielas vējainā laikā nedrīsktētu iziet un pavasarī dārzā vispār nekad!
avatar
Publicēts: 22.09.11 14:49
 citēt
Droperidol:Ātrums, ar kādu aizdambē kanalizāciju, atkarīgs no matu/spalvu daudzuma, cik mētājas pa grīdu:)
podam, tad lielāka "caurnesība" :D
avatar
Publicēts: 22.09.11 14:52
 citēt
Droperidol:Un tā filtra tīrīšanas procedūra nebūt nav augsti higiēnisks pasākums. Jautājums - kādēļ tā jāmokās, ja var vienkārši nomainīt pilnu putekļu maisu ar jaunu, tos putekļus nemaz neaiztiekot?
Visā tā muldēšana par putekļu sacelšanu pa dzīvokli ar parasto sucēju ir absolūtas muļķības. Savādāk jau cilvēks uz ielas vējainā laikā nedrīsktētu iziet un pavasarī dārzā vispār nekad!


..Mans Henrijs nekādus putekļus nesaceļ..Tikkoo kaimiņiene sūca-ne logs ,ne durvis nebij atvērtas ij nekādus putekļus nejūtu..:face-smile:..nezinu,varbūt,ka šamo bij par maz lai lidinātos..:big_smile:
avatar
Publicēts: 22.09.11 14:54
 citēt
Ak, jel... Saņēmu iekš draugiem.lv šādu draudzības uzaicinājumu :bad_smile: Pārsmējos jau pēc otrā teikuma izlasīšanas :face-grin:

Draudzības aicinājums
No: Imre Teibur šodien 02:56
hello
Hey I’m Imre Original from Indian I would like to be friend with you... I will let you see my Original Indian elephant and 5 monkeys in my home... marry me and i will buy you chewing gum and learn you how to make indian tandoori &chicken Chilli curry and i give you my elephant and all Monkeys i have (8)+i have 17 Snake Cobra +4 Cow +1623 Rats +alot love ...... am glad to have your mail. wh
avatar
Publicēts: 22.09.11 14:59
 citēt
ERA:
Hey I’m Imre Original from Indian I would like to be friend with you... I will let you see my Original Indian elephant and 5 monkeys in my home... marry me and i will buy you chewing gum and learn you how to make indian tandoori &chicken Chilli curry and i give you my elephant and all Monkeys i have (8)+i have 17 Snake Cobra +4 Cow +1623 Rats +alot love ...... am glad to have your mail. wh
Tā kā angliski nesaprotu, palūdzu goglei lai izpalīdz.. viņas tulkojums mana arī dikti patika! :D
"Hei es esmu Imre oriģināli no Indijas Es gribētu, lai draugs ar jums ... Es let jums redzēt manu Original Indijas ziloni un 5 pērtiķiem manās mājās ... precēt mani un man būs nopirkt jums košļājamās gumijas un uzzināt, kā padarīt Indijas tandūra un vistas Chilli karijs un es dodu jums ziloni un visiem Monkeys i ir (8) + man ir 17 Snake Cobra 4 Cow 1623 Rats + daudz mīlestības. ..... priecājos, ka saņēmu savu pastu. wh"
avatar
Publicēts: 22.09.11 15:05
 citēt
tusne:Tā kā angliski nesaprotu, palūdzu goglei lai izpalīdz.. viņas tulkojums mana arī dikti patika! :D


Tulkojums arī smieklīgs, bet galveno domu var saprast :D
avatar
Publicēts: 22.09.11 15:06 labots
 citēt
tusne:
ERA:
Hey I’m Imre Original from Indian I would like to be friend with you... I will let you see my Original Indian elephant and 5 monkeys in my home... marry me and i will buy you chewing gum and learn you how to make indian tandoori &chicken Chilli curry and i give you my elephant and all Monkeys i have (8)+i have 17 Snake Cobra +4 Cow +1623 Rats +alot love ...... am glad to have your mail. wh
Tā kā angliski nesaprotu, palūdzu goglei lai izpalīdz.. viņas tulkojums mana arī dikti patika! :D
"Hei es esmu Imre oriģināli no Indijas Es gribētu, lai draugs ar jums ... Es let jums redzēt manu Original Indijas ziloni un 5 pērtiķiem manās mājās ... precēt mani un man būs nopirkt jums košļājamās gumijas un uzzināt, kā padarīt Indijas tandūra un vistas Chilli karijs un es dodu jums ziloni un visiem Monkeys i ir (8) + man ir 17 Snake Cobra 4 Cow 1623 Rats + daudz mīlestības. ..... priecājos, ka saņēmu savu pastu. wh"


..biki neprecīzs tulkojums..Googles tante gramatiku nazin..:big_smile:
avatar
Publicēts: 22.09.11 15:11
 citēt
meduslacis:..biki neprecīzs tulkojums..Googles tante gramatiku nazin..:big_smile:
jā, to esmu secinājusi, ka gramatika nav viņas stipra puse! :D
vari precīzāk iztulkot? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.09.11 15:13
 citēt
tusne:
meduslacis:..biki neprecīzs tulkojums..Googles tante gramatiku nazin..:big_smile:
jā, to esmu secinājusi, ka gramatika nav viņas stipra puse! :D
vari precīzāk iztulkot? :bad_smile:


..priekš kam..??? pietiek ,ka man skaidrs ,kas rakstīts..:face-grin::grimace:
avatar
Publicēts: 22.09.11 15:22
 citēt
meduslacis: ..priekš kam..??? pietiek ,ka man skaidrs ,kas rakstīts..:face-grin::grimace:
:cry: es palikšu nezinot.. par ko tās košļenes dāļās.. :cry:
avatar
Publicēts: 22.09.11 15:23
 citēt
tusne:
meduslacis: ..priekš kam..??? pietiek ,ka man skaidrs ,kas rakstīts..:face-grin::grimace:
:cry: es palikšu nezinot.. par ko tās košļenes dāļās.. :cry:


..ieslēdz intuīciju ...:face-wink:
avatar
Publicēts: 22.09.11 15:24
 citēt
Tātad ERA ir līdzvērtīga 8 mērkaķiem :haha::haha::haha:
avatar
Publicēts: 22.09.11 15:26
 citēt
tusne:es palikšu nezinot.. par ko tās košļenes dāļās.. :cry:


Par apprecēšanos sola nopirkt košļeni :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 22.09.11 15:27
 citēt
Oliss:Tātad ERA ir līdzvērtīga 8 mērkaķiem :haha::haha::haha:


Oliss, norausies! :bad_egg: :grimace:
avatar
Publicēts: 22.09.11 15:28
 citēt
ERA:
Oliss:Tātad ERA ir līdzvērtīga 8 mērkaķiem :haha::haha::haha:


Oliss, norausies! :bad_egg: :grimace:


..:face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 22.09.11 15:30
 citēt
man patīk arī teksts "..lai draugs ar jums..", tas tipa, miers ar Tevi, kā baznīcā saka! :D

hmm, viņa gan domā, ka lēti tos latvju jaunieshus var nopirkt - košļenēm jau nav nekāda lielā vērtība! :bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 138
  5. 139
  6. 140
  7. 141
  8. 142
  9. 143
  10. 144
  11. 145
  12. ...
  13. 241
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):