forum.gif
Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 144
  5. 145
  6. 146
  7. 147
  8. 148
  9. 149
  10. 150
  11. 151
  12. ...
  13. 241
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 27.09.11 21:32
 citēt
negativs, mna tie nosakumi neko neizska - es filmas izvelso peec vizuaalaa, saknjas, muuzikas :-))) un taa kaa man ir taa "tur"TV - programmu redzu arii TV ekraanaa;-)
avatar
Publicēts: 27.09.11 21:33
 citēt
Sapper:Šodie sākšu skatīt ko jaunu Stepans Spēļkalns (Steven Spielberg) saķīmiķojis www.youtube.com...
www.imdb.com...
ko nozīmē "sākšu skatīties"? tas kāds seriāls? tā tak filba, ij krievu valodaa ir? es iekš citām svešām mēlēm diemžēl neko nespīkoju :face-sad:
avatar
Publicēts: 27.09.11 21:38
 citēt
dansiga:negativs, mna tie nosakumi neko neizska - es filmas izvelso peec vizuaalaa, saknjas, muuzikas :-))) un taa kaa man ir taa "tur"TV - programmu redzu arii TV ekraanaa;-)

var arī tā, bet ne reti šitā daroties sākumu nokavē ...... vispār jau nosaukumi šo to izsaka, ja daudz maz seko līdz, kaut ko palasa.
avatar
Publicēts: 27.09.11 21:38
 citēt
rudens drapes www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 27.09.11 21:39
 citēt
tusne:
Sapper:Šodie sākšu skatīt ko jaunu Stepans Spēļkalns (Steven Spielberg) saķīmiķojis www.youtube.com...
www.imdb.com...
ko nozīmē "sākšu skatīties"? tas kāds seriāls? tā tak filba, ij krievu valodaa ir? es iekš citām svešām mēlēm diemžēl neko nespīkoju :face-sad:

ir filmas, kur valodai nav nozīmes ....... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.09.11 21:39
 citēt
tusne:
Sapper:Šodie sākšu skatīt ko jaunu Stepans Spēļkalns (Steven Spielberg) saķīmiķojis www.youtube.com...
www.imdb.com...
ko nozīmē "sākšu skatīties"? tas kāds seriāls? tā tak filba, ij krievu valodaa ir? es iekš citām svešām mēlēm diemžēl neko nespīkoju :face-sad:


Jauns FOX scifi seriāls, uzņemts Austrālijā, Producējis Spīlbergs. Kačāt ar pro krievu tulkojumu var pati zini kur, ja nezini, privāti varu pateikt....


Sproiežot pēc tīzera tāds mišungs no Avatar, Lost, Jurasic park, Stargate. Noskatīšos 1. dubultsēriju, atrakstīšos.
avatar
Publicēts: 27.09.11 21:40
 citēt
es neko e;asu un neplaanoju - ja nu gadijuma iekriit aciis kaada superiiga reklaama kadam radiijumam - vai nu uzlieku atgaadinaajumu v ierakstu
avatar
Publicēts: 27.09.11 21:40
 citēt
negatIvs:
tusne:o nozīmē "sākšu skatīties"? tas kāds seriāls? tā tak filba, ij krievu valodaa ir? es iekš citām svešām mēlēm diemžēl neko nespīkoju :face-sad:

ir filmas, kur valodai nav nozīmes ....... :bad_smile:


Tu domā tās, kur ir tikai par mīlestību :D :D :D
avatar
Publicēts: 27.09.11 21:43
 citēt
Sapper:
negatIvs:
ir filmas, kur valodai nav nozīmes ....... :bad_smile:


Tu domā tās, kur ir tikai par mīlestību :D :D :D

tās kur ir par mīlestību, vēl tās kur austrumcīņu meistari piedalās ...... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.09.11 22:16
 citēt
negatIvs:tās kur ir par mīlestību, vēl tās kur austrumcīņu meistari piedalās ...... :bad_smile:


Un vēl tās ar Bīnu :face-devil-grin: :grimace:
avatar
Publicēts: 27.09.11 23:30
 citēt
Nu tā, noskatījos pilotsēriju Terra Nova seriālam..... nav itin nekā jauna šajā pasaulē... Vispirms drūmā zemes nākotene - filmā tagadne, kur gaisa nava, viss ir slikti - kā veselā čupā Holivudas apokalopsflimu, tam seko ceļojums laikā caur tārpeju kā "Stargate", visi nonāk "Avatar"a vidē, kur dzīvojās ne tikai Jurasic Park" personāži, bet ir arī šādi tādi noslēpumi kā "Lost"ā. Personāži izstās visi baigi klišejiski. Aktieru spēle pavāja. ja seriāls izdzīvos ilgāk par sezonu, no manis pudele alus...

Labi, ka ir Fringe, Breaking Bad un Weeds, būs vismaz ko skatīties garos ziemas vakaros :)
avatar
Publicēts: 27.09.11 23:33
 citēt
seriāli, fotoblogs, darbs....a kā tad es? :shame:
avatar
Publicēts: 27.09.11 23:37 labots
 citēt
GunitaB:seriāli, fotoblogs, darbs....a kā tad es? :shame:
a Tu naktii un pa brīvdienām!:bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.09.11 23:38
 citēt
tusne:
GunitaB:seriāli, fotoblogs, darbs....a kā tad es? :shame:
a Tu naktii un pa brīvdienām!:bad_smile:


nea...tad jau ir fotoblogs, seriāli un miegs
avatar
Publicēts: 27.09.11 23:45
 citēt
GunitaB:nea...tad jau ir fotoblogs, seriāli un miegs
nu tad nekaa.. tad ceri uz kādu brītiņu pie brokastu galda! :face-grin:
avatar
Publicēts: 28.09.11 10:30
 citēt
Sapper:Nu tā, noskatījos pilotsēriju Terra Nova seriālam..... nav itin nekā jauna šajā pasaulē... Vispirms drūmā zemes nākotene - filmā tagadne, kur gaisa nava, viss ir slikti - kā veselā čupā Holivudas apokalopsflimu, tam seko ceļojums laikā caur tārpeju kā "Stargate", visi nonāk "Avatar"a vidē, kur dzīvojās ne tikai Jurasic Park" personāži, bet ir arī šādi tādi noslēpumi kā "Lost"ā. Personāži izstās visi baigi klišejiski. Aktieru spēle pavāja. ja seriāls izdzīvos ilgāk par sezonu, no manis pudele alus...

Labi, ka ir Fringe, Breaking Bad un Weeds, būs vismaz ko skatīties garos ziemas vakaros :)

tas, ka Tu neesi sajūsmā, nenozīmē, ka miljoni nav starā ........ , un tas ir tikai normāli. ja pavēro torentos pieprasījumu, tad reizēm paliek skumji ...... :amazing:
avatar
Publicēts: 28.09.11 10:31
 citēt
GunitaB:seriāli, fotoblogs, darbs....a kā tad es? :shame:

jo retāk tiekās, jo mazāka iespēja, vienam otram apnikt ....... :big_smile:
avatar
Publicēts: 28.09.11 10:53
 citēt
negatIvs:
GunitaB:seriāli, fotoblogs, darbs....a kā tad es? :shame:

jo retāk tiekās, jo mazāka iespēja, vienam otram apnikt ....... :big_smile:


bingo

ar vienu un to pašu ne biežāk kā 2x nedēļā - zelta shēma
avatar
Publicēts: 28.09.11 11:05
 citēt
jā, bet ir būtnes, kuras grib, lai vecis trinās apkārt 24h diennaktī ......, un tad brīnās - nav vairs tā kā agrāk, nav tās kaisles, jūtas nez kur zudušas......., kā tad nezudīs .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.09.11 11:43
 citēt
muļķības - var arī 24 st diennaktī!
avatar
Publicēts: 28.09.11 11:48 labots
 citēt
dansiga:nenenenen!!!!!!!!! to es nesaktos ..... nepatiik!!!!!!
Ugunsgrēku skaties? Kādi tur tagad pēdējie jaunumi? Kādus 2 gadus nevienu sēriju neesmu redzējis... :(
P.S. Doktors Hauss tak ir pats labums - kā to var neskatīties?! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.09.11 11:52
 citēt
dansiga:muļķības - var arī 24 st diennaktī!


protams ka var, bet ne ilgtermiņā.
avatar
Publicēts: 28.09.11 11:52
 citēt
smartins:Ugunsgrēku skaties? Kādi tur tagad pēdējie jaunumi? Kādus 2 gadus nevienu sēriju neesmu redzējis... :(
a to kāds vispār skatās? :what:
avatar
Publicēts: 28.09.11 12:10
 citēt
tusne:
smartins:Ugunsgrēku skaties? Kādi tur tagad pēdējie jaunumi? Kādus 2 gadus nevienu sēriju neesmu redzējis... :(
a to kāds vispār skatās? :what:
Gan jau kāds skatās, savādāk nerādītu :bad_smile:
Žēl, ka "Hameleonu rotaļas" vairs nav :D :D :D
avatar
Publicēts: 28.09.11 12:34
 citēt
smartins:Žēl, ka "Hameleonu rotaļas" vairs nav :D :D :D
nav vairs, ja?? oj nezināju.. :bad_smile:
Izskatas, ka seko līdzi visiem seriāliem ko LV rada! :face-grin:
avatar
Publicēts: 28.09.11 12:38
 citēt
dansiga:muļķības - var arī 24 st diennaktī!


var arī nedēļu ārzemju ceļojumā
avatar
Publicēts: 28.09.11 12:39 labots
 citēt
tusne:
smartins:Ugunsgrēku skaties? Kādi tur tagad pēdējie jaunumi? Kādus 2 gadus nevienu sēriju neesmu redzējis... :(
a to kāds vispār skatās? :what:


nu tak, manējās visas trīs kā apmātas....



Gunitaaa! Pastāsti, kas Ūdensbrēkā jauns??? Tauta interesējas!
avatar
Publicēts: 28.09.11 12:43 labots
 citēt
susurs, nu es gadus 10 taa pavadiiju ;-)))) ij bija ljoti labi ;-)

kaa nav Hameleonu rotaljas?!?!?!! apmirushi jau visi?!?!?!
avatar
Publicēts: 28.09.11 13:00
 citēt
Sapper:nu tak, manējās visas trīs kā apmātas....
sirsnīga tā bildīte! :D
A mums vienkāršāk.. vīrs neskatās, es neskatos, meitai aizliedzu! :bad_smile:
Esmu despote un neļauju tādu marasmu (subjektīvs viedoklis) lūkoties! :big_smile:
avatar
Publicēts: 28.09.11 15:17
 citēt
tusne:
Sapper:nu tak, manējās visas trīs kā apmātas....
sirsnīga tā bildīte! :D
A mums vienkāršāk.. vīrs neskatās, es neskatos, meitai aizliedzu! :bad_smile:
Esmu despote un neļauju tādu marasmu (subjektīvs viedoklis) lūkoties! :big_smile:




mans uzskats (subjektīvais viedoklis) ir tāds, ka bērnam jāaizliedz tikai tas, kas var apdraudēt viņa drošību, veselību, dzīvību, utt... Ja kaut ko aizliedz, tad ir jābūt loģiskam izskaidrojumam, kāpēc. Ja šī izskaidrojuma nav - nerodas arī sapratne par aizlieguma nepieciešamību. Rodas tikai vēlme aizliegumu pērkāpt. Tupiks.

A tāds ūdensbrēku seriāls - mīļš, banāls, emocionāls,ar vienkāršiem dialogim - kā reizi taisīts bērna domāšanas līmenim un viegli sagremojams.
avatar
Publicēts: 28.09.11 15:29
 citēt
Sapper:mans uzskats (subjektīvais viedoklis) ir tāds, ka bērnam jāaizliedz tikai tas, kas var apdraudēt viņa drošību, veselību, dzīvību, utt... Ja kaut ko aizliedz, tad ir jābūt loģiskam izskaidrojumam, kāpēc. Ja šī izskaidrojuma nav - nerodas arī sapratne par aizlieguma nepieciešamību. Rodas tikai vēlme aizliegumu pērkāpt. Tupiks.

A tāds ūdensbrēku seriāls - mīļš, banāls, emocionāls,ar vienkāršiem dialogim - kā reizi taisīts bērna domāšanas līmenim un viegli sagremojams.
nu nezinu par to mīļumu.. acīmredzot mums domas par šo jautājumu ir dažādas! :D
Bet aizliedzu droši vien tādēļ, ka slinkums bija meitai skaidrot.. hmm.. cik nu tur gadus atpakaļ, kad sāka to seriāli drillēt, kādēļ vecākiem jāšķiras, kādēļ bērnam nav tēva, kādēļ tur indē kādu.. utt.
Tad nu ar vīru nolēmām, ka nav meitai domāts tas gabals, lai skatās multenes un bērnu filmas, kas ir paredzētas viņas vecumam! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.09.11 15:30
 citēt
tusne monstrs - bērns drīkst viņai tikai alu un ķiploku grauzdiņus, hokeja skatīšanās laikā, pienest :)
avatar
Publicēts: 28.09.11 15:47
 citēt
Maris:tusne monstrs - bērns drīkst viņai tikai alu un ķiploku grauzdiņus, hokeja skatīšanās laikā, pienest :)
:grimace:
Nē, hokeja laikā bērns drīkst pieprasīt čipšus un ceptas siermaizītes (dikti gardas bija Piņķu halle tie).. gar alkoholu bērnam nav jāgrābstās! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.09.11 19:25
 citēt
hokeja laikā, lai nevienam nekas nav jāpienes, un pašam/ai jāiet pakaļ, jāsēž ar šitādu klēpī, un jāsūc, ar garo salmiņu

:bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.09.11 19:36
 citēt
uz šībera jāsēž :D
avatar
Publicēts: 28.09.11 19:51
 citēt
ja tādu muciņu, nevar izdzert, bez tualetes apmeklējuma , jāpievēršās citam sporta veidam .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.09.11 20:37
 citēt
negatIvs:ja tādu muciņu, nevar izdzert, bez tualetes apmeklējuma , jāpievēršās citam sporta veidam .... :bad_smile:


Drīzāk jāiet nieres pārbaudīt.... :)
avatar
Publicēts: 28.09.11 21:47
 citēt
pie viena galvas, un vēl šo to .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.09.11 20:03
 citēt
avatar
Publicēts: 29.09.11 20:16
 citēt
o - n egativs no nedarbiem paarradies ;_))))
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 144
  5. 145
  6. 146
  7. 147
  8. 148
  9. 149
  10. 150
  11. 151
  12. ...
  13. 241
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):