forum.gif
Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 170
  5. 171
  6. 172
  7. 173
  8. 174
  9. 175
  10. 176
  11. 177
  12. ...
  13. 241
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 05.11.11 20:32
 citēt
negatIvs, a uz šo kultura.delfi.lv... koncertu iesi? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 05.11.11 20:37
 citēt
tusne:negatIvs, a uz šo kultura.delfi.lv... koncertu iesi? :bad_smile:

par viņu koncertu zināju...., neiešu, es, ar īpašām vajadzībām...., koncertos nejūtos komfortabli ...... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 05.11.11 20:39
 citēt
dansiga:negativs, kaads puteklju suuceejs? to ko es nopirku? nee - es veel neko nenopirku - veel domajau/mekleeju ;-)

atradi ar ko iepriecinaat - juutuubi ;-ppp

nu Tu dod ....................................., divas vai trīs dienas, ar meduslāci muldējāt, vairāku lapu garumā, un bez rezultāta ................................. :exciting:
avatar
Publicēts: 05.11.11 20:40
 citēt
negatIvs:..... es, ar īpašām vajadzībām...., koncertos nejūtos komfortabli ...... :bad_smile:
es arī, laikam, ar īpašām vajadzībām, jo tādās tautas masās nejūtos labi.. cik esmu bijusi, kādas 2-3 reizes.. tad nekad nav patikuši masu pasākumi... izņēmums ir hokejs un Dziesmusvētku noslēguma koncerts! :D
avatar
Publicēts: 05.11.11 20:41
 citēt
negativs, es taadas lietas nepeerku emociju iespaidaa - tas es izvleeos ruupiigi un paardomaati ;-)
avatar
Publicēts: 05.11.11 20:47 labots
 citēt
dansiga:negativs, es taadas lietas nepeerku emociju iespaidaa - tas es izvleeos ruupiigi un paardomaati ;-)
es gan mēdzu iepirkties spontāni tieši lielajās lietās... mani lielākie pirkumi ir:
1)ledusskapis, nopirku paceļam uz tirgu, kad aizgāju pēc dillītēm :D
2)vešmašīna, to nopirku, kad aizbraucu uz lielveikalu pēc maizītes...
3)30.dzecembrī, kad veikali strādāja baisi vēlu (vēl treknajos gados) pēc vakariņām nolēmu, ka kompi vajag.. pusnaktī biju mājās ar kompi un pārdevēju vedām uz mājām jo visi sabiedriskie transporti bija jau nokavēti! :D
4)savu patreizēji TeVe nopirku 1.janvārī, kad aizgāju uz Stokmani pēc kūkas ko pacienāt vecākus... nopirkās arī TeVe! :face-grin:
Tā, ka tas ir jautri... iepirkties spontāni... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 05.11.11 20:48
 citēt
tusne:
negatIvs:..... es, ar īpašām vajadzībām...., koncertos nejūtos komfortabli ...... :bad_smile:
es arī, laikam, ar īpašām vajadzībām, jo tādās tautas masās nejūtos labi.. cik esmu bijusi, kādas 2-3 reizes.. tad nekad nav patikuši masu pasākumi... izņēmums ir hokejs un Dziesmusvētku noslēguma koncerts! :D

nē, nu kādreiz sakodies, piemēram šitā džeka www.youtube.com... koncertā jutos ļoti labi :bad_smile:
avatar
Publicēts: 05.11.11 20:49
 citēt
tusne:
dansiga:negativs, es taadas lietas nepeerku emociju iespaidaa - tas es izvleeos ruupiigi un paardomaati ;-)
es gan mēdzu iepirkties spontāni tieši lielajās lietās... mani lielākie pirkumi ir:
1)ledusskapis, nopirku paceļam uz tirgu, kad aizgāju pēc dillītēm :D
2)vešmašīna, to nopirku, kad aizbraucu uz lielveikalu pēc maizītes...
3)30.dzecembrī, kad veikali strādāja baisi vēlu (vēl treknajos gados) pēc vakariņām nolēmu, ka kompi vajag.. pusnaktī biju mājās ar kompi un pārdevēju vedām uz mājām jo visi sabiedriskie transporti bija jau nokavēti! :D
4)savu patreizēji TeVe nopirku 1.janvārī, kad aizgāju uz Stokmani pēc kūkas ko pacienāt vecākus... nopirkās arī TeVe! :face-grin:
Tā, ka tas ir jautri... iepirkties spontāni... :bad_smile:

man kaut kur līdzīgi, negaidot uznāk lēkme, vajag un viss, uz sitiena
avatar
Publicēts: 05.11.11 20:52
 citēt
negatIvs: nē, nu kādreiz sakodies, piemēram šitā džeka www.youtube.com... koncertā jutos ļoti labi :bad_smile:
man netīk baisi kost, vairs arī nekožu... bet tik daudz alkohola kā tālajā 2000.gadā Pēterburgā bija dzerts nekad, laikam, neesmu dzērusi... bet toties kas par saldo ēdienu tika pasniegts sports.delfi.lv... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 05.11.11 20:56
 citēt
tusne, es siikaakas lietas peerku spontaani .... bet ilgspeeleejoshas lietas peerku pardomaati, jo spontaanie pirkumi man parasti ir garaam .... nav man shinii joma intuiicijas ... laikam taapec, ka vispaar shopingi riebjas
avatar
Publicēts: 05.11.11 20:56
 citēt
tusne:
negatIvs: nē, nu kādreiz sakodies, piemēram šitā džeka www.youtube.com... koncertā jutos ļoti labi :bad_smile:
man netīk baisi kost, vairs arī nekožu... bet tik daudz alkohola kā tālajā 2000.gadā Pēterburgā bija dzerts nekad, laikam, neesmu dzērusi... bet toties kas par saldo ēdienu tika pasniegts sports.delfi.lv... :bad_smile:


shito PAT ES ... sedeeju autinjaa un klausiijos ;-))))
avatar
Publicēts: 05.11.11 21:06
 citēt
tusne:
negatIvs: nē, nu kādreiz sakodies, piemēram šitā džeka www.youtube.com... koncertā jutos ļoti labi :bad_smile:
man netīk baisi kost, vairs arī nekožu... bet tik daudz alkohola kā tālajā 2000.gadā Pēterburgā bija dzerts nekad, laikam, neesmu dzērusi... bet toties kas par saldo ēdienu tika pasniegts sports.delfi.lv... :bad_smile:

jā, toreiz nervi čupā ......... man tā spēle diskā ........ + vēl arī citas ...... :big_smile:
avatar
Publicēts: 05.11.11 21:10
 citēt
re - vavers pie balvas ticis shodien :-)
balticnature.iamphotographer.eu...
avatar
Publicēts: 05.11.11 21:19
 citēt
dansiga:re - vavers pie balvas ticis shodien :-)
http://balticnature.iamphotographer.eu/EN/photo-contest/baltic-nature-photo-contest-2011/final-results/

bilde redzēta, patika, var Vāveru tikai apsveikt
avatar
Publicēts: 05.11.11 21:22
 citēt
dansiga:tusne, es siikaakas lietas peerku spontaani .... bet ilgspeeleejoshas lietas peerku pardomaati, jo spontaanie pirkumi man parasti ir garaam .... nav man shinii joma intuiicijas ... laikam taapec, ka vispaar shopingi riebjas
nu man laikam intuīcija labi strādā, jo jaunākajai no šīm minētajām mantām jau ir 5 gadi vecākajai pāri pa desmit, bet viss straadaa un netaisās nojukt.. vienīgi kompim atmiņas ir uzlabotas vairāk pietuvinātas mūsdienām! :D
avatar
Publicēts: 05.11.11 21:25
 citēt
tusne, nav runa par to vai juks/nejuks ... bet par funkcionalitaati un labaakajaam iipsahiibaam attiecigajaa kategrijaa .... nu viens no piemeeriem, kad man nojuka gaazes pliic ..... nopirku innnndukcijas pliiti nevis citu gaazes pliiti vai parasto elektrisko ... man shkjiet, ka joprojaam veel daudzi nezin par taadas eksistenci ...
avatar
Publicēts: 05.11.11 21:26
 citēt
negatIvs:jā, toreiz nervi čupā ......... man tā spēle diskā ........ + vēl arī citas ...... :big_smile:
mums ar diskā šī spēle.. un vēl viena kuru bieži skatamies - Latvija - Baltkrievija 5:4, kur galvenais rezultāts piecās minūtēs tika sagādāts un ceļazīme uz olimpiskajām spēlēm.. šo spēli arī bieži skatamies.. toreiz klātienē skatoties arī nervi bija čupā.. toties kas par emocijām pēc uzvaras.. un tālāk brauciens lūkoties spēles olimpiādē.. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 05.11.11 21:29
 citēt
dansiga:tusne, nav runa par to vai juks/nejuks ... bet par funkcionalitaati un labaakajaam iipsahiibaam attiecigajaa kategrijaa .... nu viens no piemeeriem, kad man nojuka gaazes pliic ..... nopirku innnndukcijas pliiti nevis citu gaazes pliiti vai parasto elektrisko ... man shkjiet, ka joprojaam veel daudzi nezin par taadas eksistenci ...
oj, nē.. man arī šie "ātrie" pirkumi ir tā brīža labākie tajā kategorijā kurā tie ir.. bēda tik tāda, ka morāli ta apnīk, a maitas labi strādā... :D
avatar
Publicēts: 05.11.11 21:30
 citēt
tusne, nuu - es jau tevi =kalkulatoru nespeeju sacensties ... es juutu uzpluudaa meedzu nopirktu shtruntus ;-(
avatar
Publicēts: 05.11.11 21:35
 citēt
dansiga:tusne, nuu - es jau tevi =kalkulatoru nespeeju sacensties ... es juutu uzpluudaa meedzu nopirktu shtruntus ;-(
:grimace:
ā.. un pirmais mans "jūtu uzplūds" bija 1993.gadā, kad pēkšņi nolēmu ka jābrauc uz Tatriem slēpot ij uz kalna pienācui diviem jaunēkļiem klāt, kuru pļāpāja par to, ka pēc 2dienām brauc uz kalniem... :D oj, tas arī bija jautri.. pieteikties uz nezin ko ar 150 dolāriem kabatā! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 05.11.11 21:38
 citēt
to staastu zinam ;-))))
avatar
Publicēts: 05.11.11 21:40
 citēt
es lēkmes iespaidā nopirku, piemēram, Canon 70-200mmf4......, no rīta 'pat nenojautu ......., bet te www.youtube.com... , par iepriekšējo tematu :grimace:
avatar
Publicēts: 05.11.11 21:46 labots
 citēt
negatIvs:bet te www.youtube.com... , par iepriekšējo tematu :grimace:
eh, kas tad bija par spēlētājiem... tagad ir labi... bet tie man patīka krietni labāk.. Žoltoks, Beļavskis, Tambijevs, Znaroks..... nu nav tagad tādi.... neviens netīk tik labi kā Tambijevs, ooo kā viņš spēlēja.. skaisti... :big_smile:
avatar
Publicēts: 05.11.11 21:48
 citēt
pašreiz mūsējiem pietrūkst pārliecības, meistarības .... bet gālīgs vāks jau arī nav, ne tuvu 1990-to gadu sākuma gudrinieku prognozēm ...... :big_smile:
avatar
Publicēts: 05.11.11 21:50
 citēt
negatIvs:pašreiz mūsējiem pietrūkst pārliecības, meistarības .... bet gālīgs vāks jau arī nav, ne tuvu 1990-to gadu sākuma gudrinieku prognozēm ...... :big_smile:
nē, nu vāks nav gan.. spēlē čaļi labi.. bet man nav "hokeja elku", ja tā var izteikties... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 05.11.11 21:57
 citēt
pašreiz nav izteiktu līderu, arī līmeņa ziņā, bet ir jauno rezerves......., tik mazai valstiņai nevar būt nemainīgi augsts līmenis, un regulāri pasaules klases meistari..... viss notiek viļņveidīgi...., galvenais, lai lidojot no viļņa, neizlido no elites grupas .....
avatar
Publicēts: 05.11.11 21:58
 citēt
labi - ja juus par hokeju - es guleet - ar labu nakti ;_)
avatar
Publicēts: 05.11.11 22:00 labots
 citēt
dansiga:labi - ja juus par hokeju - es guleet - ar labu nakti ;_)
:haha:
parunā Tu arī... pastāsti mums ko domā par mūsdienu hokeju salīdzinājumā ar astoņdesmito deviņdesmito gadu hokeju! :face-grin:

negatIvs:pašreiz nav izteiktu līderu, arī līmeņa ziņā, bet ir jauno rezerves......., tik mazai valstiņai nevar būt nemainīgi augsts līmenis, un regulāri pasaules klases meistari..... viss notiek viļņveidīgi...., galvenais, lai lidojot no viļņa, neizlido no elites grupas .....
tā gan ir... bet "liktenis" maijta arī piepalīdz grūtajā ceļā noturēties "uz viļņa".. Žoltoks ta agri aizgāja...
Bet par to mazo valsti... ja no šī skatu punkta skatās, tad mums ir gana labi rezutltāti uz tiem knapiem 2 miljoniem iedzīvotāju! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 05.11.11 22:05
 citēt
tusne, nav ne mazaakaas jausma ko vareetu teikt ;-ppp
avatar
Publicēts: 05.11.11 22:11
 citēt
Bet par to mazo valsti... ja no šī skatu punkta skatās, tad mums ir gana labi rezutltāti uz tiem knapiem 2 miljoniem iedzīvotāju! (c) tusne
nuja, tāpēc esam mierīgi ........:big_smile:
avatar
Publicēts: 05.11.11 22:11
 citēt
dansiga:tusne, nav ne mazaakaas jausma ko vareetu teikt ;-ppp
kā, Tu neskatījies hokeju???????? :haha:
kā es bērnībā lūdzos tēvu, lai uz Sporta pili uz kādu hokeju aizved.. bet viņš ni un ni... :cry: tur neesot tik labi redzams viss notiekošais... eh... tā nu tikai pa TeVe lūkoju hokeju kādreiz...
avatar
Publicēts: 05.11.11 23:08
 citēt
tā, par visu ko parunāts, jādomā par miega dziesmu, uz atvadām www.youtube.com... .... :big_smile:
avatar
Publicēts: 05.11.11 23:08
 citēt
hokejs bija? kas tas ir hokejs?
avatar
Publicēts: 05.11.11 23:11
 citēt
negatIvs:tā, par visu ko parunāts, jādomā par miega dziesmu, uz atvadām www.youtube.com... .... :big_smile:



nu bezmiegs pēc tādas mūzikas klausīšanās ir nodrošināts
avatar
Publicēts: 05.11.11 23:14
 citēt
:bad_smile:
avatar
Publicēts: 05.11.11 23:18
 citēt
negatIvs:tā, par visu ko parunāts, jādomā par miega dziesmu, uz atvadām www.youtube.com... .... :big_smile:
klips gan foršs! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.11.11 00:52
 citēt
dansiga:negativs, es taadas lietas nepeerku emociju iespaidaa - tas es izvleeos ruupiigi un paardomaati ;-)


aizvedu sievu pie zobārsta, pēc stundas aizbraucu pakaļ ar jaunu mašīnu:)
atzīšos - drusku jau par to padomāju gan, papīrus tikai nākošajā dienā nokārtoju:)
avatar
Publicēts: 06.11.11 09:42
 citēt
Driperidol, nu re - biji gan jau ka ieprieksh izdomajais un izpeetiijis ko gribeetos ;-p;-)
avatar
Publicēts: 06.11.11 16:56
 citēt
Droperidol:
dansiga:negativs, es taadas lietas nepeerku emociju iespaidaa - tas es izvleeos ruupiigi un paardomaati ;-)


aizvedu sievu pie zobārsta, pēc stundas aizbraucu pakaļ ar jaunu mašīnu:)
atzīšos - drusku jau par to padomāju gan, papīrus tikai nākošajā dienā nokārtoju:)

tas jau ir rādītājs .......... :big_smile:
avatar
Publicēts: 06.11.11 16:59
 citēt
tusne:
negatIvs:tā, par visu ko parunāts, jādomā par miega dziesmu, uz atvadām www.youtube.com... .... :big_smile:
klips gan foršs! :bad_smile:

der arī miega aizgaiņāšanai ........., sevišķi gadījumos, ja sestdienas vakars plānots garāks ...... :bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 170
  5. 171
  6. 172
  7. 173
  8. 174
  9. 175
  10. 176
  11. 177
  12. ...
  13. 241
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):