forum.gif
Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 218
  5. 219
  6. 220
  7. 221
  8. 222
  9. 223
  10. 224
  11. 225
  12. ...
  13. 241
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 18.12.11 17:29
 citēt
negatIvs:bet tā nav pīle ....pīle ir šitais



ar šitādu arī nebūtu kauns braukt ..... :big_smile:


Sjitais ir NENORMĀLI populārs vēl šodien fraņču studentiem viņam 2-3 cilindru motors zem litra kubatūrā :):)
avatar
Publicēts: 18.12.11 17:35
 citēt
Reku ja Flamu valoda saprotama var palūret www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 18.12.11 17:43
 citēt
Lunis:Reku ja Flamu valoda saprotama var palūret [url=http://www.youtube.com/watch?v=axr8e5DY3-I


No]http://www.youtube.com/watch?v=axr8e5DY3-I

No[/url] problems! Ta gandriiz pus blogs kraaniem meeraas flaamu valodaa
avatar
Publicēts: 18.12.11 17:51
 citēt
es no flāmu valodas, ņe bum, bum, un nekautrējos......... bet par to pīli, klīst baumas, ka atjaunināts modelis varētu atgriezties
avatar
Publicēts: 18.12.11 17:55
 citēt
Lunis:
negatIvs:tas citrons, laikam pēdējais īstais citrons...... par daļu cenām varu tikai nojaust, jo neesmu speciāli interesējies......, viss jau atdurās finansos......., vispār, būtu interesanti atpumpēt tādu......, ir gandrīz visi priekšnoteikumi ............ :what:


Viņam virsbūvē ir šausmīgi daudz visādu plastmasas vai stiklškiedras elementu kas nu ir bezmaz 40 gadus vecis un pussadalīšanās stadijā , pietam tur baigākās misiņa trubiņu maģistrāles uz visiem galiem un ja kādai kas kaiš auto praktiski nav braucams jo sēž uz vēdera vai nu viss vai kāds stūris. Bet tā braukšana protams kā gultā:):) [url=http://www.youtube.com/watch?v=kdT9oURGtTc
]http://www.youtube.com/watch?v=kdT9oURGtTc[/url]

dumības - man tādi ir bijuši četri un divi ir vēl tagad - tai autiņa virsbūvē plastmasas ir tikai moldingi un stiklašķiedras nav vispār. Vienam stūrim nosēsties ir neiespējami (var nobloķēt atsevišķi priekšu vai aizmuguri) + vienmēr paliek iespēja uzcelt ar domkratu (p.s. ja visa hidraulika vesela, tad riteņus var mainīt bez domkrata - pietiek ar klucīti :D ) un nobloķēt katra riteņa gājienu ar hoķ koka pagali - i maukt tālāk. + hidraulika nav sarežģīta + cilvēcīgi sataisīta iet zvērīgi ilgi.

Ķeza ir drausmīgi dārgā/sarežģītā ritošajā daļā (kura jātur ideālā kārtībā, savādāk lūzt skaitītās dienās, ar ķēdes reakciju, tālāk) un mežonīgā lūztošas elektronikas daudzumā

Vislielākā ķeza ir tajā, ka tāds verķis jāremontē pašam, jo lēts meistars vnk salauž dubulti visu kam ķeras klāt, bet dārgs neņem jo iedziļināties kamī tik dīvainā tam prasa milzu laiku, kura viņam nav.

Gaudas par hidrauliku ir parasta basņa - līdzīgi kā *kabrioletos ir auksts, tiem jumtus griež ar nazi utt.* - tufta.
avatar
Publicēts: 18.12.11 18:01
 citēt
negatIvs:es no flāmu valodas, ņe bum, bum, un nekautrējos......... bet par to pīli, klīst baumas, ka atjaunināts modelis varētu atgriezties
nu galvenais lai jaunā "pīle" nesanāk tik pretīga, kā VW jaunā "vabole"... tā nu gan nav baudāma....
avatar
Publicēts: 18.12.11 18:18
 citēt
nezinu gan, ..... vai to VW vaboli par pretīgu var nosaukt...., autiņš, ne bez problēmām, bet ciešams....., bišķiņ pabraukājos...., te img.fotoblog.lv... , vabole, tiek gatavota pārdošanai, rokas atpūtinot, cechā ....... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.12.11 18:25
 citēt
nu gaumes jau dažādas, ja vecā vabole dikti patika, tad šai pat vīrsū neskatītos...
bet tur tai cehā gan Tev plašumi... ir kur pabļaustīties.. padziedāt... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.12.11 18:29
 citēt
ar veco, arī ir kāds līkums izmests......., nu salīdzināt nevar....., vecā tāds zīmēšanās autiņš, ja atpumpēta......, bet komforta, gaitas īpašības .................:bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.12.11 18:43 labots
 citēt
manējais nav tik raibs[ pagaidām ] bet modelis tas pats .......



ātrumposmos "apēd " 2000-šo gadu bembīšus ...... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.12.11 17:23
 citēt
avatar
Publicēts: 20.12.11 03:10
 citēt
ehhh, ko jūs te atkal ar krāniņiem mēraties?

Rūdolfa nisans nav ne par matu sliktāks par Māra opeli. Punkts. :) Bet Rihardam tak tačkas vispār nav. :bad_smile:

avatar
Publicēts: 20.12.11 07:50
 citēt
tā jau nebija nekāda mērīšanās, tāds vispārējs vāvulis, par dažām markām, vienīgi es paspēju pazīmēties .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.12.11 08:52
 citēt
negatIvs:...vienīgi es paspēju pazīmēties .... :bad_smile:
Tev jau ka tik pazīmēties! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.12.11 10:09
 citēt
man jau tā zīmēšanās, ar pašironisku pieskaņu....... :bad_smile: cits/ta, tādā lūznī iekšā nekāptu ....
avatar
Publicēts: 20.12.11 10:31
 citēt
negatIvs:...cits/ta, tādā lūznī iekšā nekāptu ....
ja??
būs tas "lūznis" tuvāk jāpapēta... :face-grin:
avatar
Publicēts: 20.12.11 12:00
 citēt
ievērtēšanas pasākumiem, esmu atvērts ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.12.11 12:13 labots
 citēt
:haha:
Tu jau nenotveramais esi... publikai nemaz neparādies.. kur nu vel lai kaut ko ievērtētu! :grimace:
avatar
Publicēts: 20.12.11 12:15
 citēt
nepubliskos, var sagramstīt ...... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.12.11 14:26
 citēt
negatIvs:...var sagramstīt ...... :bad_smile:
kam man gramstīt ij ko?
es ievērtēt gribu... :grimace:
avatar
Publicēts: 20.12.11 15:27
 citēt
pilnvērtīga ievērtēšana, attiecībā, uz, piemēram dzelžiem, beidzās ar testa braucieniem, un reālu aptaustīšanu......, to dzelžu ievērtēšana, ne reti var beigties ar vērtētāju ievērtēšanu ..... :grimace:
avatar
Publicēts: 20.12.11 15:30
 citēt
negatIvs:pilnvērtīga ievērtēšana, attiecībā, uz, piemēram dzelžiem, beidzās ar testa braucieniem....
varētu notestēt.... hmmm... un arī ko citu, ne tikai dzelžus... :grimace:
avatar
Publicēts: 20.12.11 17:28
 citēt
dzelžu tests jau tikai iegansts......., , tjipa, fiktīvs ..... testētāju testēšanas process, varētu būt daudz saistošāks ...... :big_smile:
avatar
Publicēts: 20.12.11 18:19
 citēt
negatIvs:dzelžu tests jau tikai iegansts......., , tjipa, fiktīvs ..... testētāju testēšanas process, varētu būt daudz saistošāks ...... :big_smile:
nu vo... un es domāju, ka varēšu pavizināties... :cry:
avatar
Publicēts: 20.12.11 21:43
 citēt
līdz testēšanas vietai jau aizvedīs ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.12.11 23:53
 citēt
15 cilvēki onlainā un 52 publicētas bildes diennaktī - jums nerodas kādas domas pa šo?
avatar
Publicēts: 21.12.11 00:01
 citēt
Droperidol:15 cilvēki onlainā un 52 publicētas bildes diennaktī - jums nerodas kādas domas pa šo?
blogs izmirst?? :what:
avatar
Publicēts: 21.12.11 00:24
 citēt
kaut kādas domas ir jau sen, par un ap bloga lietām. .......... . vispār, jau katru gadu, šajā tumšajā periodā, ir tāds kā panīkums galerijā, BET .... pa kādai normālai bildei, kāds ieliek, tas, ka simtiem nesēž online, no rīta, līdz vakaram, norāda, ka ir kas prātīgāks, ko darīt, un forums arī vēl nav miris ..... momentiem, ir ko palasīt .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.12.11 00:34
 citēt
būs sniegs, būs gaisma - būs arī bildes:)
un forumu te iznīdēt būs grūti:)
avatar
Publicēts: 21.12.11 00:38
 citēt
Droperidol:un forumu te iznīdēt būs grūti:)
ir jau daži temati dikti interesanti... jo īpaši kur iekarst ne pajokam.. tādas pērles nak laukā.. vairs "Dadzis" nav jāmeklē! :D
avatar
Publicēts: 21.12.11 00:45
 citēt
vai tad < Dadzis > , vēl pastāv ? ....
avatar
Publicēts: 21.12.11 00:54
 citēt
Nezinu... bet bija interesants! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.12.11 00:56 labots
 citēt
negatIvs:vai tad < Dadzis > , vēl pastāv ? ....

no jauna sen neiznāk, bet pa nummuram jau šur tur pastāv. :big_smile: vienā Rusmanis savā stulbajā stilā bija uzzīmējis 2 tipiņus - vienu ar fotokameru, otru ar makšķeri.
- es, kā redzams, esmu fotōmākslinieks. un Jūs?
- es, kā redzams, esmu makšķermākslinieks!
:big_smile:
avatar
Publicēts: 21.12.11 01:11
 citēt
man, no karikatūristiem Ošs bija vistuvākais ...... , viņa ietekme jaušama arī manā daiļradē




kaut kad uz ātru roku tapis pašportrets, laikam Annīra pašportretu konkursam ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.12.11 01:14
 citēt
jā, jā... šo savu māsterpīsu jau esi te publicējis! :D
avatar
Publicēts: 21.12.11 01:21
 citēt
ar peli jau nav zīmēšana ..... ar ogli uz papīra labāk sanāk .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.12.11 08:52
 citēt
negatIvs:ar peli jau nav zīmēšana ..... ar ogli uz papīra labāk sanāk .... :bad_smile:
a kur Tev ir oriģināl darbs, ja šim ir divi bloga logo? tātad kopiju, kopija.. ;D
avatar
Publicēts: 21.12.11 10:11
 citēt
pirmā versija 900px, pa garāko malu, otrā 520......, vot i divi logo...., oriģināls sen iznīciināts .... :bad_smile:, vienīgie eksempluāri melnrakstos .....
avatar
Publicēts: 21.12.11 10:14 labots
 citēt
vispār, no pēdējās tēmas - testiem, esam novirzījušies....., es te tegad štukoju, pēc kādiem parametriem, tusni testēt .....
avatar
Publicēts: 21.12.11 10:40
 citēt
negatIvs:vispār, no pēdējās tēmas - testiem, esam novirzījušies....., es te tegad štukoju, pēc kādiem parametriem, tusni testēt .....

visaptverošs parametrs - tilpums!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 218
  5. 219
  6. 220
  7. 221
  8. 222
  9. 223
  10. 224
  11. 225
  12. ...
  13. 241
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):