forum.gif
Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 20
  5. 21
  6. 22
  7. 23
  8. 24
  9. 25
  10. 26
  11. 27
  12. ...
  13. 241
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 19.06.11 21:30
 citēt
Oilss, pateikt ka debīla apstrāde arī ir nekorekti - pat ĻOTI. Citi arī kritizēja, bet pilnīgi citā stilā! Pie tam tā nav debīla apstrāde, bet Tava nepatika pret šopu un citu stilu, kas Tev šķiet nepieņemams. Un apšaubīt koku "viļņainumu", ja viņi tādi tur bija - tā jau ir Tava augšana mucā ;-ppppp P.S> Bet tas viss ir lieks, ko es te sarakstīju - turpini vien tādā stilā;-)))
avatar
Publicēts: 19.06.11 21:36
 citēt
d_a:tas jau citam adresātam bija domāts :bad_smile:

bet es dzirdīgs uz shit'ādiem tekstiem! :grimace:
avatar
Publicēts: 19.06.11 21:36
 citēt
dansiga:Oilss, pateikt ka debīla apstrāde arī ir nekorekti - pat ĻOTI. Citi arī kritizēja, bet pilnīgi citā stilā! Pie tam tā nav debīla apstrāde, bet Tava nepatika pret šopu un citu stilu, kas Tev šķiet nepieņemams. Un apšaubīt koku "viļņainumu", ja viņi tādi tur bija - tā jau ir Tava augšana mucā ;-ppppp P.S> Bet tas viss ir lieks, ko es te sarakstīju - turpini vien tādā stilā;-)))


dans... samuļļājums nav stils nekur... nu pat Āfrikā nē

nu nobildē miglu vai (šinī gadījumā bildē kustinot kameru) tur cits dzidrums bildēm - Tu taisi katerakti, plēvi priekšā bildai, ķīseli ... nu sauc kā gribi
avatar
Publicēts: 19.06.11 21:41
 citēt
Maris, hmm .... tu gribi teikt, ka Tevis sauktā katarakta ir no blūra? Es gan pēc blūra uzlikšanas "dzidrinu" bildi.
avatar
Publicēts: 19.06.11 21:42
 citēt
staipītām, blurrētām (hoķ ar radial spridzinātām) bildēm, salīdzinoši ar kameras smērētām vienmēr būs smacenieks virsū - fizika - kamerai kustoties (vai objektam pret kameru kustoties) notiek DUBULTEKSPOZĪCIJAS efekts - TIKAI gaišās vietas bildē veido kustību, savukārt tumšās ne - no tā rodas dzidrums un smeķis ko šops piedāvā tikai daļēji overlay gadījumā... bet statiski
avatar
Publicēts: 19.06.11 21:42
 citēt
leijerēt vaig! :amazing:
avatar
Publicēts: 19.06.11 21:46 labots
 citēt
nesaku, ka šedevrs, bet principu redzēt var - knipsēju griežot kameru - nu nav tā blurra plastmasa - ok blurru var piekontrastēt vēlāk, bet princips nemainās

img.fotoblog.lv...

+ tādām kartiņām nāk kautkāda realitēte klāt... nezinu... dabisks roku trīceklis, rādiuss nav perfekts... nu laikam šie kopumi tad ar nosit līdzību no datora klišejas
avatar
Publicēts: 19.06.11 21:51
 citēt
maris, paprovēšu arī tevis ieteikto vraiantu, BET - es nemaz dabiskumu šinī variantā nevēlējos saglabāt!

haralds, tb - ar leijerkasti iet uz mežu?;-)))
avatar
Publicēts: 19.06.11 21:55
 citēt
haralds:
d_a:tas jau citam adresātam bija domāts :bad_smile:

bet es dzirdīgs uz shit'ādiem tekstiem! :grimace:


jā, esmu manījusi :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.06.11 21:57
 citēt
dansiga:maris, paprovēšu arī tevis ieteikto vraiantu, BET - es nemaz dabiskumu šinī variantā nevēlējos saglabāt!

http://img.fotoblog.lv/527/706/900.jpg


tas skaidrs,, ka negribēji - tas, ka priekšplāns mierā un koki sprāgst/staipās šiki (toč patika)... tik *veikals* uzbāzīgs

nu leijerkasti ne leijerkasti, bet katram pa nāvi nenāk ar



uz mežu noiet - šedevri nav garantēti, bet strīpa derīgu atziņu mugurkaulā saglabājas - noteikti nekaitē
avatar
Publicēts: 19.06.11 21:58
 citēt
ko tu , dansiga, ņemies? kādēļ tev vienmēr visiem kaut kas jāpierāda? it kā saki, ka tev vienalga, bet nebeidz vārīties... :what:
avatar
Publicēts: 19.06.11 22:06 labots
 citēt
Maris, nu jaaa ... kam taads ir - tas var iet ;-)))) Šito kasti es pirmo reizi redzēju viena krieva - dabas fotograafa - arsenaalaa. Stradaa tepat Latvijaa.

daiga, es njemos, noskaidrojot viedokljus, bet dazha komentaari ir vienkaarshi stulbi :-((( Un nav taa, ka man vienalga - kritiku lasu un domaaju (normaalu!) "Vienalga" esmu teikusi par reitingu ;-)
avatar
Publicēts: 19.06.11 22:20 labots
 citēt
ok, uz normālu kritiku atbildi, cik vēlies, bet kādēļ jāreaģē uz "stulbiem komentāriem"? :what:
avatar
Publicēts: 19.06.11 22:21
 citēt
dansiga:Oilss, pateikt ka debīla apstrāde arī ir nekorekti - pat ĻOTI. Citi arī kritizēja, bet pilnīgi citā stilā! Pie tam tā nav debīla apstrāde, bet Tava nepatika pret šopu un citu stilu, kas Tev šķiet nepieņemams. Un apšaubīt koku "viļņainumu", ja viņi tādi tur bija - tā jau ir Tava augšana mucā ;-ppppp P.S> Bet tas viss ir lieks, ko es te sarakstīju - turpini vien tādā stilā;-)))

nu labi vārds "debīla" varbūt arī nebija korekta, bet es esu tiešs un nekad nesaku ka bilde, glezna, dziesma ir ahh uhh super utt. un klusībā pie sevis nosakot "bļin kas tas par mēslu......."
Kāpēc tu nepaprasi tiem kas salika 555 un slavināja tevi "kas viņiem šai bildē patīk?????????:amazing: kāpēc?
bet tie kas kaut ko ne tā pateica tu esi gatava nomušīt......
šī bilde bez apstrādes būtu daudz skaistāka..... :big_smile:

Atceries.... viss ģeniālais ir vienkārš, viss vienkāršais ir ģeniāls!!!!
avatar
Publicēts: 19.06.11 22:33
 citēt
varbūt tomēr turpiniet zem bildes? :what:
avatar
Publicēts: 19.06.11 22:34
 citēt
d_a:varbūt tomēr turpiniet zem bildes? :what:

es neturpināšu ne šeit ne zem bildes :grimace:
avatar
Publicēts: 19.06.11 22:35
 citēt
daiga, nu jā - tur nu Tev taisnība ;-( bet nu piemīt man tāds netikums - bet es sevi audzinu ;-))))

Oliss, atceries - es šoreiz NEVĒLĒJOS bildi "bez apstrādes", pie tam - ja fotografē RAW formātā - arī vienkāršajai ģeniālajai bildei ir nepiciešama kaut minimāla apstrāde;-ppp. Kāpēc nejautāju tiem, kas mani slavina? Tāpēc, ka tad mūsu domas saskan - tb viņiem patīk tā, kā es esmu izdarījusi - elementāri .... papļāpāt ir vērts ar tiem, kas sakarīgu kritiku raksta ;-ppp
avatar
Publicēts: 19.06.11 22:37
 citēt
es īpaši neaizraujos ar komentāru lasīšanu, bet pagaidām no Olisa sakarīgu kritiku vēl nav nācies lasīt un nez vai ir vērts tādu gaidīt, īpaši ņemot vērā jūsu savstarpējās "simpātijas" :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.06.11 22:40
 citēt
d_a:es īpaši neaizraujos ar komentāru lasīšanu, bet pagaidām no Olisa sakarīgu kritiku vēl nav nācies lasīt un nez vai ir vērts tādu gaidīt, īpaši ņemot vērā jūsu savstarpējās "simpātijas" :bad_smile:


es jau ar, ņemot vērā mūsu savstarpējās simpātijas, neesmu sakarīgu kritiku rakstījis :shame:
avatar
Publicēts: 19.06.11 22:42
 citēt
Maris:
d_a:es īpaši neaizraujos ar komentāru lasīšanu, bet pagaidām no Olisa sakarīgu kritiku vēl nav nācies lasīt un nez vai ir vērts tādu gaidīt, īpaši ņemot vērā jūsu savstarpējās "simpātijas" :bad_smile:


es jau ar, ņemot vērā mūsu savstarpējās simpātijas, neesmu sakarīgu kritiku rakstījis :shame:


tu tagad par kādiem "mums" runā? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.06.11 22:49
 citēt
koka paurim gan patika Dansigas bildes .... bĻūrus šopā taisīt, tur dadumatsa vajag ...... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.06.11 22:50
 citēt
ko tad Daigiņa sakņumpusi smiltiņās, nostaļģija par bērnības tēmu ..... :what:
avatar
Publicēts: 19.06.11 22:55
 citēt
negatIvs:ko tad Daigiņa sakņumpusi smiltiņās, nostaļģija par bērnības tēmu ..... :what:


nemaz nav sakņupusi :what:
avatar
Publicēts: 19.06.11 23:02
 citēt
labi, nav sakņupusi, mākslinieciski pievilcīgā pozā, ļaujies smilšu skavām, klusā sarunā ar savu ēnu ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.06.11 23:12
 citēt
:bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.06.11 23:15
 citēt
šitā labāk?
avatar
Publicēts: 19.06.11 23:19
 citēt
negatIvs:šitā labāk?


savādāk :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.06.11 23:28
 citēt
ko tad pa jāņiem domājiet? [ vispārīgs jautājums ] nav pēdējais laiks virzienu, un astes meklēt ? ...... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.06.11 23:53
 citēt
negatIvs:ko tad pa jāņiem domājiet? [ vispārīgs jautājums ] nav pēdējais laiks virzienu, un astes meklēt ? ...... :bad_smile:


kā vienmēr aicina uz Krustpili... mok nedabraukt? :D

d_a: tu tagad par kādiem "mums" runā?


nu... versiju jau nav nemaz tik daudz :D
avatar
Publicēts: 20.06.11 00:00
 citēt
es gatavoju dēlīšus, kas tad par jāņiem, bez būvmateriāliem un projekta .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.06.11 00:15
 citēt
kā vienmēr, neko par Jāņiem nedomāju, pēdējā brīdī redzēs... :grimace:


Māri, nu... es tak reizēm palasu tavu sakarīgo kritiku zem citu bildēm :bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.06.11 00:28
 citēt
es braukshu Saulkrastu virzienaa.. uz man mistisku vietu Jūras priede..
mani turp vediis un es paklausiigi braukshu! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.06.11 00:33
 citēt
tusne:es braukshu Saulkrastu virzienaa.. uz man mistisku vietu Jūras priede..
mani turp vediis un es paklausiigi braukshu! :bad_smile:


Paklausīgā Tusne :grimace: :face-grin:

A es šogad braukšu uz Zvejniekciemu :) Pēdējais laiks mainīt ierasto virzienu... :face-wink:
avatar
Publicēts: 20.06.11 07:30
 citēt
Daudzevā vairs neņem pretīm? :what:
avatar
Publicēts: 20.06.11 09:03
 citēt
ERA:Paklausīgā Tusne :grimace: :face-grin:
A es šogad braukšu uz Zvejniekciemu :) Pēdējais laiks mainīt ierasto virzienu... :face-wink:
jā, esmu ļoti paklausīga (reizēm)! :D
hmm... būšu blakus būdelē vai mājelē Tev, Era! :bad_smile: tā ka uzvedies godīgi, lai man nav iemesla kompromatus taisīt! :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 20.06.11 09:36
 citēt
tusne - ar slēpto kameru sabildē un tad mums atrādi :D
avatar
Publicēts: 20.06.11 09:46
 citēt
Oliss:tusne - ar slēpto kameru sabildē un tad mums atrādi :D
kādēļ? man citi plāni ir :grimace:
avatar
Publicēts: 20.06.11 09:55
 citēt
tusne:
Oliss:tusne - ar slēpto kameru sabildē un tad mums atrādi :D
kādēļ? man citi plāni ir :grimace:

es domāju starp ligošanās fāzēm varēji pabildēt...........:bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.06.11 09:59
 citēt
Oliss:es domāju starp ligošanās fāzēm varēji pabildēt...........:bad_smile:
to jau ta kā arī domāju... bet nav plāns TEV tās bildes rādīt! :grimace:
avatar
Publicēts: 20.06.11 10:09
 citēt
negatIvs:Daudzevā vairs neņem pretīm? :what:


Ņem pretim :) Tikai šogad gribas pārmaiņas... bet tur viss vairāk vai mazāk paredzams :what:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 20
  5. 21
  6. 22
  7. 23
  8. 24
  9. 25
  10. 26
  11. 27
  12. ...
  13. 241
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):